Δρασκελίζοντας το Μαίναλο, part II

N

notakos600

Guest
Ωραία βόλτα, η Αρκαδία είναι all time classic για μοτοσυκλέτα. Λίγο πιο κάτω από το Βαλτεσινίκο είναι το χωριό Λάστα, την επόμενη φορά αξίζει να κάνετε (ουμε) μια επίσκεψη εκεί.

Giving

Να οργανώσουμε μια απόδραση μέσα στον Σεπτέμβριο Bike
 
N

notakos600

Guest
Ούτως η άλλως θα μαγειρέψω την φασολάδα στην Λαστα εφετο, είμαι στην ομάδα των σεφ ,δεν ήρθα σημερις διότι πήγα στο εξουσιοδοτημένο να δούμε γιατί μου ανάβει το λαμπάκι του abs, θέλω να πιστεύω ότι το πρόβλημα λύθηκε ειδάλλως θα με ακούσουν μέχρι την Iwata...

Δώσε ημερομηνία Μάνο.
 

thanosgp

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
11.519
Ηλικία
52
Περιοχή
Τρίκαλα
Μοτοσυκλέτα
Τίγρης ξεδοντιασμένος 220 τελική
Όνομα
Θάνος
Περιοχή
Τρίκαλα
Μπράβο παιδιά..... Αποστόληηηηη "κοντεύω".... θέλω να ελπίζω.... θα δείξει μετά της 11/9.... Έχω μουρλαθεί να την κοιτώ να κάθετε....
Τί θα πάρεις?

Στάλθηκε από το MI MAX μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

thanosgp

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
11.519
Ηλικία
52
Περιοχή
Τρίκαλα
Μοτοσυκλέτα
Τίγρης ξεδοντιασμένος 220 τελική
Όνομα
Θάνος
Περιοχή
Τρίκαλα
Πάλι το ABS? δεν σου άλλαξαν το ματάκι? τι έγινε την προηγούμενη φορά?
Του άλλαξαν μάτι και του βάλανε και μια χάντρα γαλάζια σαν τη δική μου στο τιμόνι,αλλά τι να πιάσει στον 666?

Στάλθηκε από το MI MAX μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

panostsi

well know member
Δημοσιεύσεις
2.980
Ηλικία
37
Περιοχή
Χαϊδάρι
Μοτοσυκλέτα
Bandit 650
Όνομα
panostsi
Μπράβο ρε παιδιά καλά χιλιόμετρα να έχετε..... Ελπίζω από Οκτώβρη να πάμε καμιά βόλτα γιατί ο Σεπτέμβριος με μαμησε... Λαστα υπέροχο χωριό....
 

Beast

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
7.295
Ηλικία
57
Μοτοσυκλέτα
SUZUKI GSF 1250 !!!
Όνομα
Κυριακος
Περιοχή
Nεα. Σμυρνη
Αντε νεοι μου!!Κανονιστε να το δρασκελισουμε κι εμεις μαζι σας τη επομενη φορα!!
 

panostsi

well know member
Δημοσιεύσεις
2.980
Ηλικία
37
Περιοχή
Χαϊδάρι
Μοτοσυκλέτα
Bandit 650
Όνομα
panostsi
Αντε νεοι μου!!Κανονιστε να το δρασκελισουμε κι εμεις μαζι σας τη επομενη φορα!!
Είμαι σίγουρος ότι θα πας μόνο για την γενοκτονία τις προβατινας abcdefghgkabcdefghgkDancing
 

kostikas

member
Δημοσιεύσεις
1.448
Μοτοσυκλέτα
Suzuki VStrom 650
Όνομα
Kostas
Τί θα πάρεις?

Στάλθηκε από το MI MAX μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

abcdefghgkabcdefghgk Είναι ένα ωραίο μελαχρινάκι που θα ήθελα να το "πάρω" μια βόλτα.... αλλά τελικά το μόνο που θα πάρω είναι το μοτόρι μου πίσω αφού κάθετε εδώ και 2 μήνες στο γκαραζ και εγώ μαζί του... αλληλοκοιτιώμαστε ..... αυτή παρκαρισμένη και εγώ "κουλός".
Μάλλον δεν γνωρίζεις ότι έκανα μια επέμβαση στον ώμο, η οποία με έχει αφήσει "κουλό" και ελπίζω σύντομα να μπορέσω να ξανακαβαλήσω...... ελπίζω.... cdefghig
 
Τελευταία επεξεργασία:

Beast

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
7.295
Ηλικία
57
Μοτοσυκλέτα
SUZUKI GSF 1250 !!!
Όνομα
Κυριακος
Περιοχή
Nεα. Σμυρνη
Είμαι σίγουρος ότι θα πας μόνο για την γενοκτονία τις προβατινας abcdefghgkabcdefghgkDancing
Γουρουνοπουλα βρε στη Πελοποννησο!!!!!!!!!Hate

Α, και ειμαι εγκρατης!!!!!!abcdefghgkabcdefghgkabcdefghgkabcdefghgkabcdefghgkabcdefghgk
 

kostikas

member
Δημοσιεύσεις
1.448
Μοτοσυκλέτα
Suzuki VStrom 650
Όνομα
Kostas
Γουρουνοπουλα βρε στη Πελοποννησο!!!!!!!!!Hate

Α, και ειμαι εγκρατης!!!!!!abcdefghgkabcdefghgkabcdefghgkabcdefghgkabcdefghgkabcdefghgk

Γουρνοπούλα ???!!! Καλαμάτα και περίχωρα Μεσσηνίας όνλυ...!!! η καλητερώτερη και μοναδική.... εεε όσοι δεν θετε κοψιδι...πάρτε ψαρονέφρι..... Smileys drinking beer Emoticon
 

thanosgp

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
11.519
Ηλικία
52
Περιοχή
Τρίκαλα
Μοτοσυκλέτα
Τίγρης ξεδοντιασμένος 220 τελική
Όνομα
Θάνος
Περιοχή
Τρίκαλα
abcdefghgkabcdefghgk Είναι ένα ωραίο μελαχρινάκι που θα ήθελα να το "πάρω" μια βόλτα.... αλλά τελικά το μόνο που θα πάρω είναι το μοτόρι μου πίσω αφού κάθετε εδώ και 2 μήνες στο γκαραζ και εγώ μαζί του... αλληλοκοιτιώμαστε ..... αυτή παρκαρισμένη και εγώ "κουλός".
Μάλλον δεν γνωρίζεις ότι έκανα μια επέμβαση στον ώμο, η οποία με έχει αφήσει "κουλό" και ελπίζω σύντομα να μπορέσω να ξανακαβαλήσω...... ελπίζω.... cdefghig
Θυμάμαι για την επέμβαση ,αλλά έτσι όπως το έθεσες νόμιζα ότι ζαχαρωνες καινούργιο μοτό
Περαστικά και πάλι!



Στάλθηκε από το MI MAX μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

ekos

well know member
Δημοσιεύσεις
2.765
Όνομα
d
Ούτως η άλλως θα μαγειρέψω την φασολάδα στην Λαστα εφετο, είμαι στην ομάδα των σεφ ,δεν ήρθα σημερις διότι πήγα στο εξουσιοδοτημένο να δούμε γιατί μου ανάβει το λαμπάκι του abs, θέλω να πιστεύω ότι το πρόβλημα λύθηκε ειδάλλως θα με ακούσουν μέχρι την Iwata...
Δεν θα εχει φασολαστα φετος ;)
Οσο για το αξιοπιστο ..... πετα το και παρε ενα πενφε να γλιτωσεις abcdefghgkabcdefghgk
 
Top Bottom