Γιαννενα 29-30 Νοεμβρη και 1 Δεκέμβρη

Δημοσιεύσεις
1.317
Περιοχή
Αθηνανιστάν
Μοτοσυκλέτα
Suzuki V-Strom 650cc (tweety)
Όνομα
ΜοτοΑγαπούλης
Περιοχή
Αθηνανιστάν
Το F16 προσγειώθηκε επιτυχώς εδώ και 2,5 ώρες στον αεροδιάδρομο της Αγίας Παρασκευής..... μαλλιοκούβαρα όπως προβλέπεται απ' το εκδοθέν σχέδιο πτήσης. :D
Λίγο η απογείωση ήταν προβληματική, γιατί δεν είχα πάρει μαζί μου το σπαθί των Σαμουράϊ για να κόβω την ομίχλη απ' το κόκπιτ!!!Rolling
Το ILS έκανε δουλειά. :p


Ευχαριστώ όλους, γνωστούς και νέους γνωστούς για το όμορφο 2ήμερο που μου χαρίσατε και ξέσκασα λιγάκι. Την ευχή μου νά 'χετε, φχαριστήθηκα γέλιο και καζούρα.:D
Δε θα σταθώ κι εγώ σε έναν προς έναν, ξέρετε εσείς.
Φυσικά και πρωτίστως, ευχαριστούμε όλοι τον Πάνο που έκανε ό,τι μπορούσε για να περάσουμε υπέροχα.




Υστερόγραφα:
1) Απίθανη νυχτερινή ζωάρα έχουν αποκτήσει τα Γιάννενα. Έπαθα πλάκα με το πώς ήταν πριν 20 χρόνια και πώς είναι τώρα. Σκέφτομαι να γραφτώ φοιτητής σε καμμιά σχολή. Τί λέτε, με παίρνει ηλικιακά? Dancing
2) Για καλοσώρισμα τα μικρά μού επιφύλασσαν σε 10 μόλις λεπτά, έναν καμβά κατεδαφισμένο και μια ξηλωμένη πρίζα. cdef
3) Νά 'ναι καλά τα Γιάννενα, χρησιμοποίησα όλον τον εξοπλισμό του αυτοκινήτου για υγρασίες και ομίχλες (αντιθαμπωτικοί εξωτερικοί καθρέπτες, φώτα ομίχλης εμπρός-πίσω. Ντάξ', δουλεύουν όλα).Happy
4) Τελικά Πάνο χρειαστήκαμε και τα γυαλιά ηλίου που μας έλεγες....... μόλις κρύφτηκαν τα Γιάννενα πίσω μας abcdefghgk και άνοιξε ξαφνικά μια τεράστια κουρτίνα στην κορυφή του βουνού κι από πίσω εμφανίστηκε ένας λαμπρός ήλιος που μας συνόδευσε σε όλο μας το ταξίδι.Dancing
5) Αν και δεν είχα τον tweety μαζί, καταφχαριστήθηκα τη φάση / άνεση του αυτοκινήτου, ενώ έγερνα κι εγώ μαζί σας στις στροφές, αλλά προς την αντίθετη κατεύθυνση αναγκαστικά. Middle finger dancing banana
6) Qφάλες σας έφεξε. Όχι μόνο είχατε ένα μπατσικό συνοδεία να σας προστατεύει, αλλά και έναν (τα κάνω όλα και συμφέρω) οδηγό, bodyguard, cameraman. Τα βιντεάκια που τραβήχτηκαν με δυσκολία και ζογκλερικούς χειρισμούς, προσεχώς (να τ' ανεβάσω πρώτα στο ingur).
 
Τελευταία επεξεργασία:
Δημοσιεύσεις
1.317
Περιοχή
Αθηνανιστάν
Μοτοσυκλέτα
Suzuki V-Strom 650cc (tweety)
Όνομα
ΜοτοΑγαπούλης
Περιοχή
Αθηνανιστάν
Ο @panostsi και ο Αποστόλης ακόμα τρώνε παϊδάκια στην Μάνδρα, τι διάλο δεν τα ταΐσατε;

Εγώ δεν ξέρω τίποτα. Μη με κοιτάτε λοξά....... abcdefghgkabcdefghgkabcdefghgk
 

Beast

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
7.288
Ηλικία
57
Μοτοσυκλέτα
SUZUKI GSF 1250 !!!
Όνομα
Κυριακος
Περιοχή
Nεα. Σμυρνη

Beast

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
7.288
Ηλικία
57
Μοτοσυκλέτα
SUZUKI GSF 1250 !!!
Όνομα
Κυριακος
Περιοχή
Nεα. Σμυρνη
Ο @panostsi και ο Αποστόλης ακόμα τρώνε παϊδάκια στην Μάνδρα, τι διάλο δεν τα ταΐσατε;
Αργησαν να φτασουν,αργησαν να τους σερβιρουν,τρωνε αργα,περιμενουν και γλυκο,θα περπατησουν και λιγο μετα για να χωνεψουν,κλπ!!
 

maik900

Administrator
Motoparea team
Δημοσιεύσεις
26.533
Ηλικία
62
Περιοχή
Αγρινιο
Μοτοσυκλέτα
KAWASAKI ΖΧR 900 1999
MODENAS X CITE 135 2009
Όνομα
ΜΙΧΑΛΗΣ
Περιοχή
ΑΓΡΙΝΙΟ
Ο @panostsi και ο Αποστόλης ακόμα τρώνε παϊδάκια στην Μάνδρα, τι διάλο δεν τα ταΐσατε;
Μανο μην ακους κανεναν ενα κοπαδι γουρουνοπουλα φαγανε ολοι τους YesYes
 
Δημοσιεύσεις
1.317
Περιοχή
Αθηνανιστάν
Μοτοσυκλέτα
Suzuki V-Strom 650cc (tweety)
Όνομα
ΜοτοΑγαπούλης
Περιοχή
Αθηνανιστάν
Αργησαν να φτασουν,αργησαν να τους σερβιρουν,τρωνε αργα,περιμενουν και γλυκο,θα περπατησουν και λιγο μετα για να χωνεψουν,κλπ!!

Τώρα που είπες γλυκό, 2 μέρες μάσα ρε φίλε, μια πανακότα δε φάγαμε να πούμε......Rolling
 

maik900

Administrator
Motoparea team
Δημοσιεύσεις
26.533
Ηλικία
62
Περιοχή
Αγρινιο
Μοτοσυκλέτα
KAWASAKI ΖΧR 900 1999
MODENAS X CITE 135 2009
Όνομα
ΜΙΧΑΛΗΣ
Περιοχή
ΑΓΡΙΝΙΟ
Εγώ δεν ξέρω τίποτα. Μη με κοιτάτε λοξά....... abcdefghgkabcdefghgkabcdefghgk
Οσο για σενα ομορφοπαιδο απο τραπεζι σε τραπεζι πηγαινες για τα γλυκα αιντε abcdefghgkabcdefghgk
 

apache

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
24.173
Ηλικία
60
Περιοχή
AΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GSA
KOVE MAVERICK 500 X
Όνομα
Mανώλης
Περιοχή
Κορυδαλλός
Οσο για σενα ομορφοπαιδο απο τραπεζι σε τραπεζι πηγαινες για τα γλυκα αιντε abcdefghgkabcdefghgk
"Ασε Μιχάλη κατάλαβα πολλά, ο @karad-geo άφησε τους άλλους να φάνε; "Επρεπε να τον έχετε απ'έξω δεμένο...
 

maik900

Administrator
Motoparea team
Δημοσιεύσεις
26.533
Ηλικία
62
Περιοχή
Αγρινιο
Μοτοσυκλέτα
KAWASAKI ΖΧR 900 1999
MODENAS X CITE 135 2009
Όνομα
ΜΙΧΑΛΗΣ
Περιοχή
ΑΓΡΙΝΙΟ
"Ασε Μιχάλη κατάλαβα πολλά, ο @karad-geo άφησε τους άλλους να φάνε; "Επρεπε να τον έχετε απ'έξω δεμένο...
Ειναι στην αναπτυξη μανο αλλιως θα το ειχα δεμενο abcdefghgkabcdefghgk
 

esel

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
17.171
Περιοχή
μαγευτική Μεσογειων (Αθήνα)
Μοτοσυκλέτα
BMW GS1200 ADV LC
Όνομα
Στελιος Τζιανετοπουλος
Περιοχή
μαγευτική Μεσογειων (Αθήνα)
Στις φωτο τον @stelios62 δεν βλέπω, τον είχατε στο μπαλαούρο;
Eβγαζε βόλτα την Φεδρα.....χαχαχαχχα

Στάλθηκε από το SM-N975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

giamar

Αφραπογιαννος
Motoparea team
Δημοσιεύσεις
19.419
Περιοχή
Λεπτοκαρυά Κατερίνη
Μοτοσυκλέτα
Voge 300 & Αστρέα Grand 100 σε μπλε
Όνομα
Γιαννης
Περιοχή
Pieria
"Ασε Μιχάλη κατάλαβα πολλά, ο @karad-geo άφησε τους άλλους να φάνε; "Επρεπε να τον έχετε απ'έξω δεμένο...
Αυτος ρε φιλε ηταν αγγελουδι μπρος στον μοτολόβερ χαχαχαχαχα.
 

apache

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
24.173
Ηλικία
60
Περιοχή
AΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GSA
KOVE MAVERICK 500 X
Όνομα
Mανώλης
Περιοχή
Κορυδαλλός
Αυτος ρε φιλε ηταν αγγελουδι μπρος στον μοτολόβερ χαχαχαχαχα.
Κατάλαβα, όποιος τον βλέπει χαίρεται και όποιος τον ξέρει κλαίει.....RollingRollingRollingRollingRollingRolling
 

giamar

Αφραπογιαννος
Motoparea team
Δημοσιεύσεις
19.419
Περιοχή
Λεπτοκαρυά Κατερίνη
Μοτοσυκλέτα
Voge 300 & Αστρέα Grand 100 σε μπλε
Όνομα
Γιαννης
Περιοχή
Pieria
Το F16 προσγειώθηκε επιτυχώς εδώ και 2,5 ώρες στον αεροδιάδρομο της Αγίας Παρασκευής..... μαλλιοκούβαρα όπως προβλέπεται απ' το εκδοθέν σχέδιο πτήσης. :D
Λίγο η απογείωση ήταν προβληματική, γιατί δεν είχα πάρει μαζί μου το σπαθί των Σαμουράϊ για να κόβω την ομίχλη απ' το κόκπιτ!!!Rolling
Το ILS έκανε δουλειά. :p


Ευχαριστώ όλους, γνωστούς και νέους γνωστούς για το όμορφο 2ήμερο που μου χαρίσατε και ξέσκασα λιγάκι. Την ευχή μου νά 'χετε, φχαριστήθηκα γέλιο και καζούρα.:D
Δε θα σταθώ κι εγώ σε έναν προς έναν, ξέρετε εσείς.
Φυσικά και πρωτίστως, ευχαριστούμε όλοι τον Πάνο που έκανε ό,τι μπορούσε για να περάσουμε υπέροχα.




Υστερόγραφα:
1) Απίθανη νυχτερινή ζωάρα έχουν αποκτήσει τα Γιάννενα. Έπαθα πλάκα με το πώς ήταν πριν 20 χρόνια και πώς είναι τώρα. Σκέφτομαι να γραφτώ φοιτητής σε καμμιά σχολή. Τί λέτε, με παίρνει ηλικιακά? Dancing
2) Για καλοσώρισμα τα μικρά μού επιφύλασσαν σε 10 μόλις λεπτά, έναν καμβά κατεδαφισμένο και μια ξηλωμένη πρίζα. cdef
3) Νά 'ναι καλά τα Γιάννενα, χρησιμοποίησα όλον τον εξοπλισμό του αυτοκινήτου για υγρασίες και ομίχλες (αντιθαμπωτικοί εξωτερικοί καθρέπτες, φώτα ομίχλης εμπρός-πίσω. Ντάξ', δουλεύουν όλα).Happy
4) Τελικά Πάνο χρειαστήκαμε και τα γυαλιά ηλίου που μας έλεγες....... μόλις κρύφτηκαν τα Γιάννενα πίσω μας abcdefghgk και άνοιξε ξαφνικά μια τεράστια κουρτίνα στην κορυφή του βουνού κι από πίσω εμφανίστηκε ένας λαμπρός ήλιος που μας συνόδευσε σε όλο μας το ταξίδι.Dancing
5) Αν και δεν είχα τον tweety μαζί, καταφχαριστήθηκα τη φάση / άνεση του αυτοκινήτου, ενώ έγερνα κι εγώ μαζί σας στις στροφές, αλλά προς την αντίθετη κατεύθυνση αναγκαστικά. Middle finger dancing banana
6) Qφάλες σας έφεξε. Όχι μόνο είχατε ένα μπατσικό συνοδεία να σας προστατεύει, αλλά και έναν (τα κάνω όλα και συμφέρω) οδηγό, bodyguard, cameraman). Τα βιντεάκια που τραβήχτηκαν με δυσκολία και ζογκλερικούς χειρισμούς, προσεχώς (να τ' ανεβάσω πρώτα στο ingur).
Αναμενουμε τα βιντεα Κωσταααabc
 

panostsi

well know member
Δημοσιεύσεις
2.980
Ηλικία
37
Περιοχή
Χαϊδάρι
Μοτοσυκλέτα
Bandit 650
Όνομα
panostsi
Εμείς καταλήξαμε τελικά για προβατίνα.... Εδώ βλέπετε τον moderator να δαγκώνει και το δάχτυλο του


Στάλθηκε από το RNE-L21 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
Top Bottom