Βολτουλα για νεους και ωραιους,στις 3 του Φλεβαρη

Pazap

new member
Δημοσιεύσεις
20
Ηλικία
30
Περιοχή
Πειραιάς
Μοτοσυκλέτα
Sym gts 300i F4
Όνομα
Πασχαλια
Υπάρχω και εγώ στα 20,μάλλον είμαι ο μοναδικός
Είμαι κι εγώ 24 αν σε παρηγορεί

Στάλθηκε από το Redmi 5 Plus μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Pazap

new member
Δημοσιεύσεις
20
Ηλικία
30
Περιοχή
Πειραιάς
Μοτοσυκλέτα
Sym gts 300i F4
Όνομα
Πασχαλια
Εγώ θα μπορω από του χρόνου που θα παω γυμνασιο...
Ελα μωρέ θα σε προσεχουμε

Στάλθηκε από το Redmi 5 Plus μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

esel

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
17.168
Περιοχή
μαγευτική Μεσογειων (Αθήνα)
Μοτοσυκλέτα
BMW GS1200 ADV LC
Όνομα
Στελιος Τζιανετοπουλος
Περιοχή
μαγευτική Μεσογειων (Αθήνα)
ο καιρος δειχνει οτι θαναι καλος ...νομιζω λοιπόν οτι 10.30 π.μ ειναι μια καλη ωρα συνάντησης στο Δημαρχείο Βούλας.
 

Pan-dvs

well know member
Δημοσιεύσεις
15.496
Περιοχή
Ιωαννινα
Μοτοσυκλέτα
Gs 1200
Όνομα
Πανος
Περιοχή
Ιωαννινα
ο καιρος δειχνει οτι θαναι καλος ...νομιζω λοιπόν οτι 10.30 π.μ ειναι μια καλη ωρα συνάντησης στο Δημαρχείο Βούλας.

Για βγαλτε προγραμμα να ενημερωσω και το φατσοβιβλιο.
 

esel

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
17.168
Περιοχή
μαγευτική Μεσογειων (Αθήνα)
Μοτοσυκλέτα
BMW GS1200 ADV LC
Όνομα
Στελιος Τζιανετοπουλος
Περιοχή
μαγευτική Μεσογειων (Αθήνα)
Για βγαλτε προγραμμα να ενημερωσω και το φατσοβιβλιο.


προφανεστατα για καφε στο Λαυριο κι απο εκει και περα οτι πει η παρέα...
 

esel

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
17.168
Περιοχή
μαγευτική Μεσογειων (Αθήνα)
Μοτοσυκλέτα
BMW GS1200 ADV LC
Όνομα
Στελιος Τζιανετοπουλος
Περιοχή
μαγευτική Μεσογειων (Αθήνα)
συνηθως παμε σε ενα οπως μπαινουμε αλλά δεν χρειαζετε να το βαλεις...
 

kordix

new member
Δημοσιεύσεις
459
Ηλικία
50
Μοτοσυκλέτα
GS 1150, CCM 404, GASGAS EC 300
Όνομα
Κόρδας Κωνσταντίνος
Για να υπάρχει ενδιαφέρον και στην επιστροφή, μετά τον καφέ στο Λαύριο, μπορούμε να επιστρέψουμε από Καμάριζα (Αγιο Κωνσταντίνο) ή από τον παλιό στριφτερό επαρχιακό δρόμο, Λαυρίου Κερατέας, από εκεί πάλι από επαρχιακό στα Καλύβια με τελικό προορισμό την Βάρης Κορωπίου.
 

Natassa

member
Δημοσιεύσεις
864
Περιοχή
Αθήνα
Μοτοσυκλέτα
SV650/2017
Όνομα
Νατάσσα
μπορούμε να επιστρέψουμε από Καμάριζα (Αγιο Κωνσταντίνο) .

Είχα περάσει μία φορά το καλοκαίρι απο εκεί. Ωραία εναλλαγή, αλλά τοσο χάλια δρόμο, λακούβες, μπαλώματα κτλ σιχτίρισα.
 

kordix

new member
Δημοσιεύσεις
459
Ηλικία
50
Μοτοσυκλέτα
GS 1150, CCM 404, GASGAS EC 300
Όνομα
Κόρδας Κωνσταντίνος
Είχα περάσει μία φορά το καλοκαίρι απο εκεί. Ωραία εναλλαγή, αλλά τοσο χάλια δρόμο, λακούβες, μπαλώματα κτλ σιχτίρισα.

Από Αγία Τριάδα, προς θέση Χάος κτλ, είναι χάλια ο δρόμος, δεν εννούσα αυτή τη διαδρομή, αλλά ανέβασμα Καμάριζα από Λαύριο κατευθείαν.

Αλλά καλύτερη λύση με πιο καλή άσφαλτο και αραιή κίνηση, ειναι ο παλιός Κερατέας - Λαυρίου.
 

Arisxios

member
Δημοσιεύσεις
1.846
Ηλικία
56
Περιοχή
Πειραιας
Μοτοσυκλέτα
Πατίνι
Όνομα
Αρης
Περιοχή
Πειραιας
Για να υπάρχει ενδιαφέρον και στην επιστροφή, μετά τον καφέ στο Λαύριο, μπορούμε να επιστρέψουμε από Καμάριζα (Αγιο Κωνσταντίνο) ή από τον παλιό στριφτερό επαρχιακό δρόμο, Λαυρίου Κερατέας, από εκεί πάλι από επαρχιακό στα Καλύβια με τελικό προορισμό την Βάρης Κορωπίου.



GivingGiving
 

Arisxios

member
Δημοσιεύσεις
1.846
Ηλικία
56
Περιοχή
Πειραιας
Μοτοσυκλέτα
Πατίνι
Όνομα
Αρης
Περιοχή
Πειραιας
"Βολτουλα για νεους και ωραιους...εφοσον υπαρξουν συμμετοχες στις 3 του Φλεβαρη στο Σουνιο."

ΑΝΑΧΩΡΗΣΗ: στις 10.30 π.μ απο το Δημαρχείο Βούλας.

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ:καφεδακι στο Λαυριο και απο εκει και περα οτι αποφασισει η παρεα.





Πολλα νεα παιδια αναρωτιουνται αν μπορουν να ακολουθησουν στις βολτες γιατι θεωρουν τον εαυτο τους απειρο,το μηχανακι τους πολυ λιγο και αλλα πολλα και διαφορα που λειτουργουν ανασταλτικα.

Μπηκαμε λοιπον στην διαδικασια να δωσουμε την ευκαιρια σε οσους το επιθυμουν,να καταπολεμησουν τις φοβιες τους και να βολταρουν παρεα με εμπειρα ατομα,που θα φροντισουν να κινηθουν με ασφαλεια και σιγα σιγα να τους βαλουν στον μαγικο κοσμο της μοτοσυκλετας.

Θα υπαρξει πλοηγος και σκουπα που θα οριστουν πριν την αναχωρηση.Ο ρυθμος θα ειναι χαλαρος για να μπορουν ολοι να ακολουθησουν και θα ισχυσουν αυστηρα οι κανονες ομαδικης οδηγησης για τους οποιους θα ενημερωθειτε πριν την αναχωρηση.

Βασικες προυποθεσεις για οσους ενδιαφερονται.
Το μηχανακι
,η η μηχανη σε αριστη κατασταση με πινακιδες και ασφαλεια.
Υποχρεωτικα κρανος μηχανης,μπουφαν μηχανης,γαντια ας μην ειναι απαραιτητα μηχανης και αν δεν υπαρχουν μποτες τουλαχιστον ενα ζευγαρι μποτακια.Αν δεν υπαρχει παντελονι,ενα τζινακι θα ειναι αρκετο.

Ο πλοηγος η οι υπευθυνοι της βολτας αν κρινουν οτι δεν τηρειτε κατι απο τα παραπανω μπορουν να ζητησουν την αποχωρηση καποιου.

Στην βολτα μπορουν να συμμετασχουν και εμπειροι οδηγοι,αλλα θα πρεπει να σεβαστουν τις αναγκες των νεων και ωραιων.Πληρες προγραμμα,σημειο συναντησης και διαδρομη θα ανακοινωθει οταν οριστικοποιηθει η βολτουλα.




Up


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Top Bottom