Βοήθεια αδέρφια...την άποψη σας

giamar

Αφραπογιαννος
Motoparea team
Δημοσιεύσεις
19.640
Περιοχή
Λεπτοκαρυά Κατερίνη
Μοτοσυκλέτα
Voge 300 & Αστρέα Grand 100 σε μπλε
Όνομα
Γιαννης
Περιοχή
Pieria
Και μιας και κατάφερα να το τελειώσω και να το βάλω πάνω στην μηχανή για το καλοκαίρι είπα να βγάλω μερικές φωτό για το τι τελικά έκαναArxView attachment 58317
Αρχικά έβαλα ένα Σύστημα προσαρμογής για tankbag Givi T460Β, το οποίο μετέτρεψα να καλύπτει περισσότερη επιφάνια από το ντεπόζιτο...


View attachment 58318
Εδώ φαίνεται η μετατροπή που έκανα

View attachment 58319

Στο tankbag thw Kappa Νομίζω είναι το LH 200 χρειάστηκε επέμβαση ώστε να μπούν λουράκια με προσαρμωστές και κλιπάκια για να συνδέεται απευθίας στο Givi T460B

View attachment 58320
Τέλος, έτσι φαίνεται τοποθετημένο όλο στην μηχανή.

Η Kappa τσάντα ανοίγει και χωράει σχετικά άνετα ένα FullFace κράνος, Διαθέτει και περιμετρικά τσεπάκια για χαρτιά, πορτοφόλι και κάποια μικρό αντικείμενα.
Πολύ ωραία η προσαρμογή ,μια χαρά φαίνεται στα μάτια μου
 

maik900

Administrator
Motoparea team
Δημοσιεύσεις
27.046
Ηλικία
62
Περιοχή
Αγρινιο
Μοτοσυκλέτα
KAWASAKI ΖΧR 900 1999
MODENAS X CITE 135 2009
Όνομα
ΜΙΧΑΛΗΣ
Περιοχή
ΑΓΡΙΝΙΟ
Και μιας και κατάφερα να το τελειώσω και να το βάλω πάνω στην μηχανή για το καλοκαίρι είπα να βγάλω μερικές φωτό για το τι τελικά έκαναArxView attachment 58317
Αρχικά έβαλα ένα Σύστημα προσαρμογής για tankbag Givi T460Β, το οποίο μετέτρεψα να καλύπτει περισσότερη επιφάνια από το ντεπόζιτο...


View attachment 58318
Εδώ φαίνεται η μετατροπή που έκανα

View attachment 58319

Στο tankbag thw Kappa Νομίζω είναι το LH 200 χρειάστηκε επέμβαση ώστε να μπούν λουράκια με προσαρμωστές και κλιπάκια για να συνδέεται απευθίας στο Givi T460B

View attachment 58320
Τέλος, έτσι φαίνεται τοποθετημένο όλο στην μηχανή.

Η Kappa τσάντα ανοίγει και χωράει σχετικά άνετα ένα FullFace κράνος, Διαθέτει και περιμετρικά τσεπάκια για χαρτιά, πορτοφόλι και κάποια μικρό αντικείμενα.
Μια χαρα εκατσε Κωστα και δε χαλαει το συνολο Giving
 
Top Bottom