Α2 Cruiser για νέο οδηγο υψους 1.83 , θα έχω προβληματα με παλια cruiserακια;Καμιά προταση;

Ioannis113

new member
Δημοσιεύσεις
17
Ηλικία
25
Περιοχή
Αθηνα
Όνομα
Γιαννης
Καλησπερα, εχω αρχίσει και κοιτάω κατι crueserακια τυπου Honda Steed 400 k και τετοια σαν πρωτη μηχανή. Μου αρέσουν πολυ απο άποψη εμφανισης αλλά πρωτον είμαι 1.83 υψος και δεν ξέρω αν θα μου κάνουν και δευτερον δεν ξέρω αν θα υπάρχουν μηχανικά προβληματα λόγω ηλικίας. Τι λέτε, αξίζει να ασχοληθώ η με τίποτα;
Ευχαριστώ!
 

karellen

old member
Δημοσιεύσεις
5.426
Ηλικία
61
Μοτοσυκλέτα
Honda DAX 72 Τρου Αντβέ
Όνομα
Νίκος
Περιοχή
Καλαμάτα
1,83 είμαι κι εγώ και το steed το πήγαινα άνετα πριν από... χμμ..μερικά χρόνια.
Τώρα το θέμα προβλήματα είναι όντως θέμα και τα προβλήματα λόγω ηλικίας πολύ πιθανά.
Θέλει καλό και λεπτομερή έλεγχο.
 

maik900

Administrator
Motoparea team
Δημοσιεύσεις
26.672
Ηλικία
62
Περιοχή
Αγρινιο
Μοτοσυκλέτα
KAWASAKI ΖΧR 900 1999
MODENAS X CITE 135 2009
Όνομα
ΜΙΧΑΛΗΣ
Περιοχή
ΑΓΡΙΝΙΟ
Διαβασε λιγο εδω http://library.techlink.gr/2t/article.asp?mag=3&issue=243&article=5907

Γιαννη μη ξεχνας ειναι παραεισαγωγη, Ανταλακτικα λιγο δυσκολα ειναι παλιο Ζημιες δεν εχει ακουστει κατι με το υψος κανενα προβλημα.

ΥΓ ενημερωτικα ειναι για χαλαρες βολτες 100-110 χλμ, για συνεπιβατη ειναι λιγο δυσκολα, τα φρενα και αναρτησεις δεν ειναι οτι καλυτερο, βασικα ειναι για κουλ βολτες Cool
 

Ioannis113

new member
Δημοσιεύσεις
17
Ηλικία
25
Περιοχή
Αθηνα
Όνομα
Γιαννης
Διαβασε λιγο εδω http://library.techlink.gr/2t/article.asp?mag=3&issue=243&article=5907

Γιαννη μη ξεχνας ειναι παραεισαγωγη, Ανταλακτικα λιγο δυσκολα ειναι παλιο Ζημιες δεν εχει ακουστει κατι με το υψος κανενα προβλημα.

ΥΓ ενημερωτικα ειναι για χαλαρες βολτες 100-110 χλμ, για συνεπιβατη ειναι λιγο δυσκολα, τα φρενα και αναρτησεις δεν ειναι οτι καλυτερο, βασικα ειναι για κουλ βολτες Cool
Υπάρχει καμία άλλη πρόταση σε μοντέλο που να είναι καλυτερο;
Ευχαριστώ για το αρθρο
 

maik900

Administrator
Motoparea team
Δημοσιεύσεις
26.672
Ηλικία
62
Περιοχή
Αγρινιο
Μοτοσυκλέτα
KAWASAKI ΖΧR 900 1999
MODENAS X CITE 135 2009
Όνομα
ΜΙΧΑΛΗΣ
Περιοχή
ΑΓΡΙΝΙΟ
Top Bottom