Ασπροποταμος-Βαλια Καλντα 4-5 και 6 Ιουνιου

remali

new member
Δημοσιεύσεις
373
Όνομα
remali
Δυσκολευτηκατε να βγάλετε τον τίγρη απ' το γκαραζ,θέλετε και χώμα οι Αγρινιώτες...


Στάλθηκε από το POCO F2 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
τωρα Μιχαλη τι του λες??? .. επρεπε να τον αφησεις. ακομα εκει θα ηταν Yes
 

EvangeloSKG

member
Δημοσιεύσεις
1.693
Ηλικία
48
Περιοχή
Μαρούσι
Μοτοσυκλέτα
R1200GS
Όνομα
Βαγγέλης
Περιοχή
Μαρούσι
Δυσκολευτηκατε να βγάλετε τον τίγρη απ' το γκαραζ,θέλετε και χώμα οι ΑγρινιώτΑΙ...

@karellen νοιάζεσαι για το Panzer? Μάλιστα...
 

thanosgp

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
11.519
Ηλικία
52
Περιοχή
Τρίκαλα
Μοτοσυκλέτα
Τίγρης ξεδοντιασμένος 220 τελική
Όνομα
Θάνος
Περιοχή
Τρίκαλα
τωρα Μιχαλη τι του λες??? .. επρεπε να τον αφησεις. ακομα εκει θα ηταν Yes
Κακε,θα είχα συνέλθει,( την μεθεπόμενη)...

Αν δεν είχες βοηθήσει με τις βαλίτσες Τόλη μου , θα έδινα στην ρεσεψιονίστ 20 ευρώ να τις στείλει με τα ΚΤΕΛ. Δεν είχα δύναμη καθόλου!

Στάλθηκε από το POCO F2 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Timos_Tsamis

member
Δημοσιεύσεις
563
Ηλικία
26
Περιοχή
Agrinio
Μοτοσυκλέτα
Honda CBR600 F4i 2002
Honda CB400 Super Four 1992
Όνομα
Tsamis Timoleon
Περιοχή
Agrinio
Δυσκολευτηκατε να βγάλετε τον τίγρη απ' το γκαραζ,θέλετε και χώμα οι Αγρινιώτες...


Στάλθηκε από το POCO F2 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Γιατρέ μην λες πολλά και δεν θα έχει φαρμακεία στα βουνά μέσα που θα πάμε!!! funnyDevilDevilDevilSmileys drinking beer EmoticonSmileys drinking beer EmoticonSmileys drinking beer EmoticonSmileys drinking beer Emoticon
 

maik900

Administrator
Motoparea team
Δημοσιεύσεις
26.515
Ηλικία
62
Περιοχή
Αγρινιο
Μοτοσυκλέτα
KAWASAKI ΖΧR 900 1999
MODENAS X CITE 135 2009
Όνομα
ΜΙΧΑΛΗΣ
Περιοχή
ΑΓΡΙΝΙΟ
τωρα Μιχαλη τι του λες??? .. επρεπε να τον αφησεις. ακομα εκει θα ηταν Yes
Αστον τολια θα ξαναβρεθουμε καπου θα τον χωσει παλι τον τιγρη και θα το ποτισω και το πρωι θα ερθει παρακαλωντας εκει να δεις σωου ToothTooth
 

thanosgp

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
11.519
Ηλικία
52
Περιοχή
Τρίκαλα
Μοτοσυκλέτα
Τίγρης ξεδοντιασμένος 220 τελική
Όνομα
Θάνος
Περιοχή
Τρίκαλα
Αστον τολια θα ξαναβρεθουμε καπου θα τον χωσει παλι τον τιγρη και θα το ποτισω και το πρωι θα ερθει παρακαλωνταςεκει να δεις σωου ToothTooth
Όχι,όχι, τα καλύτερα παιδιά είστε!

Στάλθηκε από το POCO F2 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

apache

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
24.172
Ηλικία
60
Περιοχή
AΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GSA
KOVE MAVERICK 500 X
Όνομα
Mανώλης
Περιοχή
Κορυδαλλός
Όχι,όχι, τα καλύτερα παιδιά είστε!

Στάλθηκε από το POCO F2 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Τα καλύτερα παιδιά,.............όταν κοιμούνται... Tooth Tooth Tooth Tooth Tooth Tooth
 

Pan-dvs

well know member
Δημοσιεύσεις
15.496
Περιοχή
Ιωαννινα
Μοτοσυκλέτα
Gs 1200
Όνομα
Πανος
Περιοχή
Ιωαννινα
Γραψε 3 δικλινα απο παρασκευη 6 ατομα ωρε λεβεντη και εχουμε συνεχεια...

Περα απο τις σκηνες αλλα 6 ατομα σε καταλυμα Παρασκευη-Σαββατο?
 

EvangeloSKG

member
Δημοσιεύσεις
1.693
Ηλικία
48
Περιοχή
Μαρούσι
Μοτοσυκλέτα
R1200GS
Όνομα
Βαγγέλης
Περιοχή
Μαρούσι
Κατά πάσα πιθανότητα θα φύγω από το Κλεινόν Άστυ στις 3/06 για ν'ανεβώ προς Άρτα. Την άλλη μέρα σκεφτόμουν να συναντήσω Γιαννιώτες κι Αγρινιώτες και από Πράμαντα και Μπάρο να πέσουμε στην Κρανιά.

Πως φαίνεται το σχέδιο; Αν έχω κανα δυο ώρες χρόνο στις 04/06 το πρωί θα ήθελα να επισκεφτώ το υπέροχο αρχαιολογικό μουσείο της Άρτας, οπότε περιμένω την έγκριση και το σχεδιασμό σας για να κανονίσω και το δικό μου πρόγραμμα.
 

Pan-dvs

well know member
Δημοσιεύσεις
15.496
Περιοχή
Ιωαννινα
Μοτοσυκλέτα
Gs 1200
Όνομα
Πανος
Περιοχή
Ιωαννινα
Κατά πάσα πιθανότητα θα φύγω από το Κλεινόν Άστυ στις 3/06 για ν'ανεβώ προς Άρτα. Την άλλη μέρα σκεφτόμουν να συναντήσω Γιαννιώτες κι Αγρινιώτες και από Πράμαντα και Μπάρο να πέσουμε στην Κρανιά.

Πως φαίνεται το σχέδιο; Αν έχω κανα δυο ώρες χρόνο στις 04/06 το πρωί θα ήθελα να επισκεφτώ το υπέροχο αρχαιολογικό μουσείο της Άρτας, οπότε περιμένω την έγκριση και το σχεδιασμό σας για να κανονίσω και το δικό μου πρόγραμμα.

Κανονησε εσυ και θα προσπαθησω να προσαρμοσω το προγραμμα μου.Δεν ξερω ακομη τι ωρα θα ξεκινησω λογω δουλειας.Θα το γνωριζω καναδυο μερες νωριτερα.


Αν παντως καταφερω στις 2 να ειμαι στον δρομο,στις 3 θα ειμαι Αγναντα και απο εκει θελουμε δυο ωρες για κατω.
 

karellen

old member
Δημοσιεύσεις
5.414
Ηλικία
61
Μοτοσυκλέτα
Honda DAX 72 Τρου Αντβέ
Όνομα
Νίκος
Περιοχή
Καλαμάτα
Κατά πάσα πιθανότητα θα φύγω από το Κλεινόν Άστυ στις 3/06 για ν'ανεβώ προς Άρτα. Την άλλη μέρα σκεφτόμουν να συναντήσω Γιαννιώτες κι Αγρινιώτες και από Πράμαντα και Μπάρο να πέσουμε στην Κρανιά.

Πως φαίνεται το σχέδιο; Αν έχω κανα δυο ώρες χρόνο στις 04/06 το πρωί θα ήθελα να επισκεφτώ το υπέροχο αρχαιολογικό μουσείο της Άρτας, οπότε περιμένω την έγκριση και το σχεδιασμό σας για να κανονίσω και το δικό μου πρόγραμμα.
Βαγγέλη αν ξεκινήσω νωρίς την Παρασκευή από Καλαμάτα θα ήταν ωραίο να επισκεφτούμε το μουσείο της Άρτας (παρεμπιπτόντως δεν το γνώριζα).
Θα ξαναμιλήσουμε άμα είναι.

Και σένα Παναγιώτη @Pan-dvs χρωστάω μια απάντηση στη συνάντησή μας και τις εναλλακτικές διαδρομές που είχες προτείνει,θα ξέρω 2 μέρες νωρίτερα.
 

Pan-dvs

well know member
Δημοσιεύσεις
15.496
Περιοχή
Ιωαννινα
Μοτοσυκλέτα
Gs 1200
Όνομα
Πανος
Περιοχή
Ιωαννινα
Βαγγέλη αν ξεκινήσω νωρίς την Παρασκευή από Καλαμάτα θα ήταν ωραίο να επισκεφτούμε το μουσείο της Άρτας (παρεμπιπτόντως δεν το γνώριζα).
Θα ξαναμιλήσουμε άμα είναι.

Και σένα Παναγιώτη @Pan-dvs χρωστάω μια απάντηση στη συνάντησή μας και τις εναλλακτικές διαδρομές που είχες προτείνει,θα ξέρω 2 μέρες νωρίτερα.

Νικο εσυ εχεις δρομο μπροστα σου.Δες πως θα σε βολεψει και αν κατσει εκατσε.
 

EvangeloSKG

member
Δημοσιεύσεις
1.693
Ηλικία
48
Περιοχή
Μαρούσι
Μοτοσυκλέτα
R1200GS
Όνομα
Βαγγέλης
Περιοχή
Μαρούσι
@karellen @Pan-dvs απλά ήθελα να γνωρίζετε τι περίπου έχω στο μυαλό μου και εννοείται όσο πλησιάζουν οι μέρες είμαστε σε συνεννόηση και κρίνουμε ανάλογα με την κατάσταση
 

maik900

Administrator
Motoparea team
Δημοσιεύσεις
26.515
Ηλικία
62
Περιοχή
Αγρινιο
Μοτοσυκλέτα
KAWASAKI ΖΧR 900 1999
MODENAS X CITE 135 2009
Όνομα
ΜΙΧΑΛΗΣ
Περιοχή
ΑΓΡΙΝΙΟ

Sapiokaravo

well know member
Δημοσιεύσεις
3.610
Ηλικία
54
Περιοχή
Far west
Μοτοσυκλέτα
Ιταλιδα με μεταπτυχιακο.
Όνομα
Χρηστος
Top Bottom