Ασπροποταμος-Βαλια Καλντα 4-5 και 6 Ιουνιου

apache

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
24.176
Ηλικία
60
Περιοχή
AΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GSA
KOVE MAVERICK 500 X
Όνομα
Mανώλης
Περιοχή
Κορυδαλλός

Sapiokaravo

well know member
Δημοσιεύσεις
3.609
Ηλικία
54
Περιοχή
Far west
Μοτοσυκλέτα
Ιταλιδα με μεταπτυχιακο.
Όνομα
Χρηστος
Επιστροφή στην βάση, μετά απο 680 χιλ.
Υπέροχη εμπειρία η βόλτα που σχεδίασε ο @Pan-dvs .
Ραντεβού στην επόμενη.


Στάλθηκε από το M2006C3MNG μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

maik900

Administrator
Motoparea team
Δημοσιεύσεις
26.635
Ηλικία
62
Περιοχή
Αγρινιο
Μοτοσυκλέτα
KAWASAKI ΖΧR 900 1999
MODENAS X CITE 135 2009
Όνομα
ΜΙΧΑΛΗΣ
Περιοχή
ΑΓΡΙΝΙΟ
Αγρινιωτες 16 αγορια και 3 κυριες παρων στα τσαντηρια τους φωτο θα ανεβασουν η παπαρατσι με ντοκουμεντα και ειναι πολλες Yes


ΥΓ Ευχαριστουμε το λεβεντη απο τα Γαννενα για της υπεροχες διαδρομες και τη φιλοξενια Smileys drinking beer Emoticon

ΥΓ 2 χαρηκα που συνταξιδεψαμε και γνωρισα και απο κοντα stathis το Δημητρη & τη Ελενα wheelboyμε τη Κυρα του καλους δρομους να εχουμε Bcdefghg
 

jtnakos

member
Δημοσιεύσεις
1.876
Ηλικία
46
Περιοχή
Σάμπως ξέρω; Σιάτιστα- Πτολεμαΐδα- Γιάννενα
Μοτοσυκλέτα
Fiat Punto Adve
Όνομα
Γιαννης
Περιοχή
Πτολεμαΐδα

jtnakos

member
Δημοσιεύσεις
1.876
Ηλικία
46
Περιοχή
Σάμπως ξέρω; Σιάτιστα- Πτολεμαΐδα- Γιάννενα
Μοτοσυκλέτα
Fiat Punto Adve
Όνομα
Γιαννης
Περιοχή
Πτολεμαΐδα
Άλλος ένας που βρέθηκε εκεί μεν (στον Κορυδαλλό) αλλά το πόδι μου με ζόρισε οπότε γύρισα πίσω αφήνοντας το team κάπου στη Κρανιά. Δυστυχώς δεν πρόλαβα να γνωρίσω πολλούς εκτός από τον Χρήστο από τον Πολύγυρο και τον Τάκη. Που θα πάει, σιγά σιγά οι αντοχές μου βελτιώνονται, οπότε είμαι αισιόδοξος για την επόμενη...

Στάλθηκε από το RealMe 7 PRO μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Την επόμενη θα πάρουμε το άχτι πίσω
 

jtnakos

member
Δημοσιεύσεις
1.876
Ηλικία
46
Περιοχή
Σάμπως ξέρω; Σιάτιστα- Πτολεμαΐδα- Γιάννενα
Μοτοσυκλέτα
Fiat Punto Adve
Όνομα
Γιαννης
Περιοχή
Πτολεμαΐδα
Στην κυριολεξια εφτασα στην πηγη και νερο δεν ηπια.Η φωτο ειναι τραβηγμενη 14'30.Δευτερολεπτα αργοτερα επεσε σημα οτι τελικα δουλευω βραδυ οποτε μεταβολη και δρομο.Κριμα κι αδικο.
Κάποιος στην παρέα ρώτησε αν ένα fazer ήταν μαζί μας που το είδε να φεύγει
 

jtnakos

member
Δημοσιεύσεις
1.876
Ηλικία
46
Περιοχή
Σάμπως ξέρω; Σιάτιστα- Πτολεμαΐδα- Γιάννενα
Μοτοσυκλέτα
Fiat Punto Adve
Όνομα
Γιαννης
Περιοχή
Πτολεμαΐδα

shadowhunter

member
Δημοσιεύσεις
625
Ηλικία
46
Μοτοσυκλέτα
SYM 200ST
Suzuki DL1000 L8
Όνομα
Βασίλης
Περιοχή
Κοζάνη
Την επόμενη θα πάρουμε το άχτι πίσω
Άιντε να δούμε γιατί πολύ ξενέρωσα που δεν άντεχε το πόδι για παραπάνω... (Ακόμα ξύνω το κεφάλι του τι προσπαθούσαμε να κάνουμε στη Μηλιά...χαχαχα)
 

apache

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
24.176
Ηλικία
60
Περιοχή
AΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GSA
KOVE MAVERICK 500 X
Όνομα
Mανώλης
Περιοχή
Κορυδαλλός
Αγρινιωτες 16 αγορια και 3 κυριες παρων στα τσαντηρια τους φωτο θα ανεβασουν η παπαρατσι με ντοκουμεντα και ειναι πολλες Yes


ΥΓ Ευχαριστουμε το λεβεντη απο τα Γαννενα για της υπεροχες διαδρομες και τη φιλοξενια Smileys drinking beer Emoticon

ΥΓ 2 χαρηκα που συνταξιδεψαμε και γνωρισα και απο κοντα stathis το Δημητρη & τη Ελενα wheelboyμε τη Κυρα του καλους δρομους να εχουμε Bcdefghg
Τον Γιάννη και την Έλενα θες να πείς... Καταλαβαίνω τι ήπιατε... Tooth Tooth Tooth Tooth Tooth Tooth Tooth
 

remali

new member
Δημοσιεύσεις
373
Όνομα
remali
Τον Γιάννη και την Έλενα θες να πείς... Καταλαβαίνω τι ήπιατε... Tooth Tooth Tooth Tooth Tooth Tooth Tooth
Αυτός καλά τα εγραψε. Το Δημήτρη @dimitris777 και την Έλενα από Αλεξανδρούπολη εννοεί το πρώτο ζευγάρι, Και αναφέρεται ξεκάθαρα στον Γιάννη @wheelboy και την Έλενα.
 

apache

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
24.176
Ηλικία
60
Περιοχή
AΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GSA
KOVE MAVERICK 500 X
Όνομα
Mανώλης
Περιοχή
Κορυδαλλός
Αυτός καλά τα εγραψε. Το Δημήτρη @dimitris777 και την Έλενα από Αλεξανδρούπολη εννοεί το πρώτο ζευγάρι, Και αναφέρεται ξεκάθαρα στον Γιάννη @wheelboy και την Έλενα.
Όπως τα γράφει μας μπερδεύει.... Smileys drinking beer Emoticon Smileys drinking beer Emoticon Smileys drinking beer Emoticon ToothToothToothTooth
 

EvangeloSKG

member
Δημοσιεύσεις
1.693
Ηλικία
48
Περιοχή
Μαρούσι
Μοτοσυκλέτα
R1200GS
Όνομα
Βαγγέλης
Περιοχή
Μαρούσι
Τι εκδρομάρα, ρε παίδες! Τι εκδρομάρα...!
@Pan-dvs χίλια μπράβο για την ιδέα και την οργάνωση και χάρηκα που επιτέλους τα είπαμε από κοντά.
Πίσω στη βάση και εν μέσω γενικής μεθεκδρομικής φασίνας, ελπίζω να φτάσατε όλοι καλά και με φουλ τις μπαταρίες.
Χάρηκα που είδα παλιούς φίλους και γνώρισα καινούργιους.
Επιφυλάσσομαι να γράψω εντυπώσεις και να ανεβάσω φωτό πιο ξεκούραστος.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
Το παλληκαράκι με το Harley τι έγινε; Τον είδε κανείς; ToothToothToothToothTooth
 

dimitris777

new member
Δημοσιεύσεις
172
Ηλικία
52
Περιοχή
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ
Μοτοσυκλέτα
SUZUKI VSTROM DL 650 XT
Όνομα
ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Περιοχή
Ν. ΧΗΛΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ
Καλημερα!
Επιστρεψαμε χθες 23:30. 1500 χλμ. συνολο τις τρεις μερες. Καβαλα μεχρι ξανθη φαγαμε και μια καλη βροχη!
Καναμε μια σταση Πτολεμαϊδα στον Νικο, ειχε κανονισει να παω σε ενα δικο του συνεργειο οσο εκεινοι ψηνανε παλι!!!! Η Μηχανη δεν επαιρνε μπροστα λογο του οτι η μιζα τελικα πανω στο συλλεκτη επιασε μαυριλα και ενα απο τα δυο μεταλλικα ακρα ειχε σπασει στην ακρη του και δεν εμενε σταθερο στη θεση του, ετσι μολις πατουσα μιζα τραβουσε ολο το ρευμα και δεν επαιρνε. Τωρα πρεπει να παιρνει 5 φορες παραπανω σωστες στροφες η μιζα!!!! 30€ και 3- ωρες μεχρι να βγαλουμε τη μιζα!
Ευχαριστω παρα πολυ τον Γιαννη Νακο και τον Παναγιωτη τον αδερφο του που με βοηθησαν να παω ΠτολεμαΪδα μεσα απο ενα απιστευτο δρομο! Εννοειται και για την πεντανοστιμη προβατινα!
Ευχαριστω τον Μιχαλη που με εμπιστευτικε και μου εδωσε το μηχανημα (σημερα θα το στειλω φιλε), μεσα στη τη στανη το πρωι το δοκιμασαμε και δε πηρε, δοκιμασαμε και με καλωδια απο τη μηχανη του Νακου και παλι δεν πηρε, αλλα για ασφαλεια το κρατησα μη ξερωντας τι μας περιμενει στα 700+ χλμ που ειχαμε για το σπιτι.
Ευχαριστω το φιλο που δε ξερω το ονομα του με το CAGIVA για τη βοηθεια με τα κλειδια.
Τον Ηλια που πηρε τηλεφωνο τον Νικο και βγηκε αρχικα μια ακρη!
Ευχαριστω τον Παναγιωτη για την βοηθεια και για την πολυ ομορφη εκδρομη, παρεα που οργανωσε και φυσικα οποιον αλλο ειχε ενεργο ρολο σε ολο αυτο.
Σας Ευχαριστω ολους για τη βοηθεια και την πολυ ομορφη παρεα. Μας κανουν καλυτερους ανθρωπους κατι τετοια.
Υγεια και καλους δρομους ευχομαι σε ολους και να χαμογελατε ολοι παντα ετσι!!!
 
Τελευταία επεξεργασία:

stelios62

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
7.328
Περιοχή
Πειραιας
Μοτοσυκλέτα
Ducati Pantah 600 SL, Honda Cbr 500r , Honda Cbf 250
Όνομα
Στελιος
Περιοχή
Κερατσινι
Γυρίσατεεε;

Ναιαιαιαι ... τώρα μπορείτε να τα ... φτυσετε ή και να τα ξύσετε ...! abcdefghgk

Back to base και εμείς!!!

1.200 όμορφα χιλιόμετρα έγραψε το κοντέρ!

...όπως εβγαινες από Καλαμπάκα ήμουν αριστερά στο γωνιακό μαγέρικο .... ήμουν μπουκωμενος με μουσακά και δεν προλαβα να φωνάξω ...!cdef
Σκάσανε και κάτι Ιταλοί με V4 και μου χαλάσανε την όρεξη...!facepalm 2
 
Top Bottom