Αθηναικος καφες

esel

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
17.178
Περιοχή
μαγευτική Μεσογειων (Αθήνα)
Μοτοσυκλέτα
BMW GS1200 ADV LC
Όνομα
Στελιος Τζιανετοπουλος
Περιοχή
μαγευτική Μεσογειων (Αθήνα)
Κυριακή λοιπόν 26 του μηνού θα διεξαχθεί σύντομη μηχανάδα για καφεδοκατάσταση εις Σούνιον μπορεί και Λαυριον (διπλα ειναι)
οπου θα ανταλάξομεν ευχες και βαριες φιλοσοφικέ συζητησεις οπως τι ειναι ο ανθρωπος χωρίς Πεν-Φε ;;;, αν τα μελομακάρονα πρεπει να καταναλώνονται εις ζυγούς ή μονούς αριθμούς ;;; και φυσικά αν οι εχοντες klim ειναι πτωχάτζες ή ουχί ;;;;
Σημείον συνάντησης Ποσειδωνος και Βουλιαγμένης και ωραν 10.30 πρωινή
Θα περιμένω μεχρι 10.40 πμ
Αυτά τα ολιγα
Την ευλογιαν μου

Στάλθηκε από το SM-N975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Lepanto

member
Δημοσιεύσεις
848
Ηλικία
63
Κυριακή λοιπόν 26 του μηνού θα διεξαχθεί σύντομη μηχανάδα για καφεδοκατάσταση εις Σούνιον μπορεί και Λαυριον (διπλα ειναι)
οπου θα ανταλάξομεν ευχες και βαριες φιλοσοφικέ συζητησεις οπως τι ειναι ο ανθρωπος χωρίς Πεν-Φε ;;;, αν τα μελομακάρονα πρεπει να καταναλώνονται εις ζυγούς ή μονούς αριθμούς ;;; και φυσικά αν οι εχοντες klim ειναι πτωχάτζες ή ουχί ;;;;
Σημείον συνάντησης Ποσειδωνος και Βουλιαγμένης και ωραν 10.30 πρωινή
Θα περιμένω μεχρι 10.40 πμ
Αυτά τα ολιγα
Την ευλογιαν μου

Στάλθηκε από το SM-N975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Μέσα!!!
 

Beast

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
7.290
Ηλικία
57
Μοτοσυκλέτα
SUZUKI GSF 1250 !!!
Όνομα
Κυριακος
Περιοχή
Nεα. Σμυρνη
Θαρθω μονο και μόνο για να προσεχω τους πενφεδες μην μεινουνε στον δρομο

Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Πήγαινε Διμητσο μου γιατί εγώ δε μπορώ, και τα πενφε συνήθως θέλουν μια προσοχή γιατί ποτέ δε ξέρεις!!!!
 

dikoukos

old member
Δημοσιεύσεις
4.257
Ηλικία
55
Όνομα
Xατζηπετροs Δημητρηs
Θα πάτε με τις μηχανές ή με αυτοκίνητο; Laugh 1
Οταν παγενουμε για μπυρες πηγαινουμε με τα αυτοκινητα γιατι πινουμε μα μπυρα για τον καθε τροχο
Στους καφεδες μονο μοτο funny
 

User C

well know member
Δημοσιεύσεις
3.737
Οταν παγενουμε για μπυρες πηγαινουμε με τα αυτοκινητα γιατι πινουμε μα μπυρα για τον καθε τροχο
Στους καφεδες μονο μοτο funny
Ε τότε άμα πάρω άδεια από τον λοχαγό θα έρθω.
 

User C

well know member
Δημοσιεύσεις
3.737
Τοτενες σε περιμενουμε να συμμετασχεις στης φιλολογικες συζητησεις
Είμαι της σχολής των στωικών που απλά παρακολουθούν για να βγάλουν τα συμπεράσματα τους. Βέβαια αυτό προϋποθετει να φτάσει μέχρι τον προορισμό της η ΒMW μου
 

Neos

member
Δημοσιεύσεις
729
Ηλικία
42
Περιοχή
Μαρκόπουλο - Πόρτο Ράφτη
Μοτοσυκλέτα
Honda VFR400R-NC21, 2* VFR400R-NC30, RVF400R-NC35, VTR1000SP2-SC45, VFR750F-RC36, AX1-250, VTR1000F-Firestorm
Όνομα
Μιχαήλ
Κυριακή λοιπόν 26 του μηνού θα διεξαχθεί σύντομη μηχανάδα για καφεδοκατάσταση εις Σούνιον μπορεί και Λαυριον (διπλα ειναι)
οπου θα ανταλάξομεν ευχες και βαριες φιλοσοφικέ συζητησεις οπως τι ειναι ο ανθρωπος χωρίς Πεν-Φε ;;;, αν τα μελομακάρονα πρεπει να καταναλώνονται εις ζυγούς ή μονούς αριθμούς ;;; και φυσικά αν οι εχοντες klim ειναι πτωχάτζες ή ουχί ;;;;
Σημείον συνάντησης Ποσειδωνος και Βουλιαγμένης και ωραν 10.30 πρωινή
Θα περιμένω μεχρι 10.40 πμ
Αυτά τα ολιγα
Την ευλογιαν μου

Στάλθηκε από το SM-N975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Χμμμ κι έχει 4 μέρες ακόμα ασφάλιση το RVF, κι έλεγα να κάνω μια τελευταία πριν μπει μέσα για χειμώνα.

10.40 αναχώρηση, 11.30 δεν θα έχετε φτάσει στο φανάρι στο σουπερμάρκετ στην παλαιά Φώκαια-Παραλία Αναβύσσου;
 

Beast

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
7.290
Ηλικία
57
Μοτοσυκλέτα
SUZUKI GSF 1250 !!!
Όνομα
Κυριακος
Περιοχή
Nεα. Σμυρνη
Είμαι της σχολής των στωικών που απλά παρακολουθούν για να βγάλουν τα συμπεράσματα τους. Βέβαια αυτό προϋποθετει να φτάσει μέχρι τον προορισμό της η ΒMW μου
Ναι ναι, στόμα έχεις....
 

maik900

Administrator
Motoparea team
Δημοσιεύσεις
26.564
Ηλικία
62
Περιοχή
Αγρινιο
Μοτοσυκλέτα
KAWASAKI ΖΧR 900 1999
MODENAS X CITE 135 2009
Όνομα
ΜΙΧΑΛΗΣ
Περιοχή
ΑΓΡΙΝΙΟ
Ναι ναι, στόμα έχεις....
Και μιλια δεν εχεις οποιος δε σε ξερει τον περνας αβρεχο το ριοTooth
 

User C

well know member
Δημοσιεύσεις
3.737
Ναι ναι, στόμα έχεις....
Εσυ μην μιλας γιατί ακόμη σε θυμάμαι να γελάς και να σου πέφτουν τα πηρουνια. Έλα κάνε εικόνα πάλι τον Mike
Και μιλια δεν εχεις οποιος δε σε ξερει τον περνας αβρεχο το ριοTooth
Εγώ ρε; Εγώ;
Η Αγγελικοτητα του προσώπου μου, αντικατοπτρίζει την Καθαρότητα της ψυχής μου (Sofianos 2004 (c))
 

dikoukos

old member
Δημοσιεύσεις
4.257
Ηλικία
55
Όνομα
Xατζηπετροs Δημητρηs
Εμενανε δεν ερχεται η γυναικα (Μονο αν παρω πενφε θα ερχεται ) abcdefghgk abcdefghgk
Το εχει φιλοσοφιση το θεμα σου λεει θα μενουμε συνεχεια στου δρομους θα εχει την ταλαιπωρια και την διικια μου γκρινια τη θα κανει θα βαρεθη και θα παρατηση το αθλημα RollingRollingRolling
 

User C

well know member
Δημοσιεύσεις
3.737
Χμμμ κι έχει 4 μέρες ακόμα ασφάλιση το RVF, κι έλεγα να κάνω μια τελευταία πριν μπει μέσα για χειμώνα.

10.40 αναχώρηση, 11.30 δεν θα έχετε φτάσει στο φανάρι στο σουπερμάρκετ στην παλαιά Φώκαια-Παραλία Αναβύσσου;
Λογικά 11:10-11:20 θα περναει το κονβόι από εκεί σε τουριστικούς ρυθμούς.
 

karad-geo

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
8.552
Ηλικία
47
Περιοχή
ΑΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
HONDA Varadero 1000cc MK2
Όνομα
ΚΑΡΑΔΗΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Κυριακή λοιπόν 26 του μηνού θα διεξαχθεί σύντομη μηχανάδα για καφεδοκατάσταση εις Σούνιον μπορεί και Λαυριον (διπλα ειναι)
οπου θα ανταλάξομεν ευχες και βαριες φιλοσοφικέ συζητησεις οπως τι ειναι ο ανθρωπος χωρίς Πεν-Φε ;;;, αν τα μελομακάρονα πρεπει να καταναλώνονται εις ζυγούς ή μονούς αριθμούς ;;; και φυσικά αν οι εχοντες klim ειναι πτωχάτζες ή ουχί ;;;;
Σημείον συνάντησης Ποσειδωνος και Βουλιαγμένης και ωραν 10.30 πρωινή
Θα περιμένω μεχρι 10.40 πμ
Αυτά τα ολιγα
Την ευλογιαν μου

Στάλθηκε από το SM-N975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Θα χρησιμοποιήσω παλιά ατάκα του Δέσποτα!
"Θα ερχόμουν.. αλλά δεν θα έρθω".
Τον λόγο, τον ξέρετε!!
Που θα πάει...

Καλά να περάσετε Παίδες!!

..με προσοχή!
 
Top Bottom