Αθηναικος καφες

SHOOTER045

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
12.101
Ηλικία
49
Περιοχή
ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑ /ΠΕΛΛΑΣ
Μοτοσυκλέτα
GLX 90
Όνομα
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Περιοχή
Ν.ΠΕΛΛΑΣ
Κάποια ποστ παρά πίσω,είχε ανεβάσει πρόταση ο kostas T,τελικά μετα απί ενα σαρδαμ ανέβασε για την πέμπτη.
Στην κουβέντα είχε μπει και ο tracer και ο Ζαννής ( zanisvel)
Μετα ανεβηκε δεύτερος καφές την παρασκευή απο τον beast
Εντάξει εμένα προσωπικά δεν με βολευει η παρασκευή,θα κατεβω την πέμπτη με τον Κώστα και οποίον άλλο επιθυμεί στο μέρος που ανέβασε.



*προσέξτε το λίγο και μην καπελωνετε τα ποστ του άλλου
 

Beast

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
7.294
Ηλικία
57
Μοτοσυκλέτα
SUZUKI GSF 1250 !!!
Όνομα
Κυριακος
Περιοχή
Nεα. Σμυρνη
Κάποια ποστ παρά πίσω,είχε ανεβάσει πρόταση ο kostas T,τελικά μετα απί ενα σαρδαμ ανέβασε για την πέμπτη.
Στην κουβέντα είχε μπει και ο tracer και ο Ζαννής ( zanisvel)
Μετα ανεβηκε δεύτερος καφές την παρασκευή απο τον beast
Εντάξει εμένα προσωπικά δεν με βολευει η παρασκευή,θα κατεβω την πέμπτη με τον Κώστα και οποίον άλλο επιθυμεί στο μέρος που ανέβασε.



*προσέξτε το λίγο και μην καπελωνετε τα ποστ του άλλου
Δε καπελωθηκε κανένα ποστ!

Κάποια παιδιά πρότειναν άλλη μέρα κι άλλο τόπο επειδή δε τους βόλευε η Πέμπτη!!

Εγω απλά συμαζεψα τις προτάσεις τους σε μία παράγραφο για να μη χαθεί η μπάλα !!
Δεν είναι δικιά μου ιδέα ή μάζωξη της Παρασκευής!!
Το ανέφερα άλλωστε!!!
 

KostasT

old member
Δημοσιεύσεις
4.517
Περιοχή
Αθηνα
Μοτοσυκλέτα
Honda CBF1000FA
Honda SH300i
Όνομα
Δες nickname
Επειδή έγινε αναφορά θα σχολιάσω αλλιώς δεν είχα σκοπό.

Όλως παραδόξως το χθεσινό ποστ μου δεν φαινοτανε. ΚΑι για του λογου του αληθες...

Πέμπτη πού δεν το βλέπω και ώρα χαχαχ.θα έρθει η Πέμπτη και ακόμα θα το ψάχνω χαχαχα

Ναι οκ που έβαλε ο Κώστας δεν το βλέπω αυτό εννοούσα δεν είδα που και πότε

Σοβαρά τώρα ρε, δεν σε βγάζει σε λίνκ...

Τωαρ γιατι δεν με βγαζει σε link τη στιγμη που ειπα ποιο νουμερο ποστ ειναι δεν μπορω να καταλαβω. Η να καταλαβω;

Κάποια παιδιά πρότειναν άλλη μέρα κι άλλο τόπο επειδή δε τους βόλευε η Πέμπτη!!
Δεν ειδα πουθενα Κυριακο να λεει καποιος οτι δεν τους βολευει η Πεμπτη. Απλα προτεινε ο @Iraklis174 για Παρασκευη την στιγμη που δεν βλεπει για Πεμπτη.

Αφ ετερου το δικο μου ποσταρισμα για την Πεμπτη δεν το "συμμαζεψες" ουτε το περιποιηθηκες. Μαλλον και για σενα αορατο ηταν cdefghigi

Οπως και να χει Πεμπτη 8 Ιουλιου του σωτηριου ετους 2021 (για να μην χασετε την ημερα ξανα) θα κατεβω στο Gold για καφε. Εαν βολευει η μερα καποιον ας ερθει να τον πιουμε

Και ο χαρτης https://goo.gl/maps/2ULbnyEnyZC593fV9
 
Τελευταία επεξεργασία:

Beast

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
7.294
Ηλικία
57
Μοτοσυκλέτα
SUZUKI GSF 1250 !!!
Όνομα
Κυριακος
Περιοχή
Nεα. Σμυρνη
Επειδή έγινε αναφορά θα σχολιάσω αλλιώς δεν είχα σκοπό.

Όλως παραδόξως το χθεσινό ποστ μου δεν φαινοτανε. ΚΑι για του λογου του αληθες...







Τωαρ γιατι δεν με βγαζει σε link τη στιγμη που ειπα ποιο νουμερο ποστ ειναι δεν μπορω να καταλαβω. Η να καταλαβω;


Δεν ειδα πουθενα Κυριακο να λεει καποιος οτι δεν τους βολευει η Πεμπτη. Απλα προτεινε ο @Iraklis174 για Παρασκευη την στιγμη που δεν βλεπει για Πεμπτη.

Αφ ετερου το δικο μου ποσταρισμα για την Πεμπτη δεν το "συμμαζεψες" ουτε το περιποιηθηκες. Μαλλον και για σενα αορατο ηταν cdefghigi
Εγω το δικό σου πόστ για το καφέ το έβλεπα κανονικά Κώστα!!
Και μάλιστα δε κατάλαβα γιατί το ξαναεβαλες στη επόμενη σελίδα, αλλά οκ τώρα που το εξήγησες το κατάλαβα!!

Α, και θα το συμαζευα αν δεν είχε αρχή μέση και τέλος!!
Το ποστ σου ήταν σαφέστατο ως προς τη μέρα την ώρα και το τόπο!!
 

KostasT

old member
Δημοσιεύσεις
4.517
Περιοχή
Αθηνα
Μοτοσυκλέτα
Honda CBF1000FA
Honda SH300i
Όνομα
Δες nickname
Εγω το δικό σου πόστ για το καφέ το έβλεπα κανονικά Κώστα!!
Και μάλιστα δε κατάλαβα γιατί το ξαναεβαλες στη επόμενη σελίδα, αλλά οκ τώρα που το εξήγησες το κατάλαβα!!

Α, και θα το συμαζευα αν δεν είχε αρχή μέση και τέλος!!
Το ποστ σου ήταν σαφέστατο ως προς τη μέρα την ώρα και το τόπο!!
Σαφεστατο δεν ηταν Κυριακο. Ανεφερα απλα μια Πεμπτη. Γι αυτο και το εκανα copy paste με ακριβγ ημερομηνια (ποστ #2839)
 

Beast

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
7.294
Ηλικία
57
Μοτοσυκλέτα
SUZUKI GSF 1250 !!!
Όνομα
Κυριακος
Περιοχή
Nεα. Σμυρνη
Σαφεστατο δεν ηταν Κυριακο. Ανεφερα απλα μια Πεμπτη. Γι αυτο και το εκανα copy paste με ακριβγ ημερομηνια (ποστ #2839)
Είπες ημέρα και μαγαζί και ώρα!! Θα μας τρελάνεις;;
Εγω πως το είδα; τ ονειρεύτηκα;;
Πριν το ξαναγράψεις λέω!!
 

KostasT

old member
Δημοσιεύσεις
4.517
Περιοχή
Αθηνα
Μοτοσυκλέτα
Honda CBF1000FA
Honda SH300i
Όνομα
Δες nickname
Είπες ημέρα και μαγαζί και ώρα!! Θα μας τρελάνεις;;
Εγω πως το είδα; τ ονειρεύτηκα;;
Πριν το ξαναγράψεις λέω!!

Η αντιληψη ολων των ανθρωπων δεν ειναι ιδια. Διαγερουν. Εσυ λοιπον μπορει να το καταλαβες ο @Iraklis174 οπως ειδες και ποιο πανω ψαχνοταν.
Ολα καλα λοιπον....Πεμπτη και Παρασκευη απογευματα δεν εχουμε δουλειες. Θα πινουμε καφεδομπυρες! Smileys drinking beer Emoticon

Θα γνωρισω τον @SHOOTER045 ρε μ@@@νι@@@ (αν δεν κατσει τιποτα)
 

Iraklis174

well know member
Δημοσιεύσεις
3.803
Ηλικία
53
Περιοχή
Κερατσινι
Μοτοσυκλέτα
Ότι κάτσει δεν υπάρχουν λεφτά χαχα
Όνομα
Ηρακλης
Δε καπελωθηκε κανένα ποστ!

Κάποια παιδιά πρότειναν άλλη μέρα κι άλλο τόπο επειδή δε τους βόλευε η Πέμπτη!!

Εγω απλά συμαζεψα τις προτάσεις τους σε μία παράγραφο για να μη χαθεί η μπάλα !!
Δεν είναι δικιά μου ιδέα ή μάζωξη της Παρασκευής!!
Το ανέφερα άλλωστε!!

Η αντιληψη ολων των ανθρωπων δεν ειναι ιδια. Διαγερουν. Εσυ λοιπον μπορει να το καταλαβες ο @Iraklis174 οπως ειδες και ποιο πανω ψαχνοταν.
Ολα καλα λοιπον....Πεμπτη και Παρασκευη απογευματα δεν εχουμε δουλειες. Θα πινουμε καφεδομπυρες! Smileys drinking beer Emoticon

Θα γνωρισω τον @SHOOTER045 ρε μ@@@νι@@@ (αν δεν κατσει τιποτα)
Φίλε μου καλησπέρα λόγο δουλειάς δεν είδα το ποστ που αναφέρεσαι σε εμένα. Τι θες να πεις ψαχνωταν? Εγώ είπα δεν το βλέπω όχι δεν υπάρχει η ανάρτηση που έκανες ούτε ότι ότι φταίς σε τίποτα. Έχω επίσης δήλωση ότι με την τεχνολογία δεν τα πάω καλά οπότε μάλλον παρεξήγησες ούτε ψάχνω ούτε πρόβλημα ήθελα να δημιουργήσω. Όσο αφορά την αντίληψη η την δική σου η του καθενός σου λέω είναι καθαρά προσωπική υπόθεση. Επίσης δεν καπελωσα κανέναν για το θέμα καφές έκανα ένα ποστ για την Παρασκευή και αν είδες καλά με βοήθεια ούτε το link δεν μπορώ να βάλω. Να είσαι καλά πάντως και ευχαριστώ για την κατανόηση την Παρασκευή λοιπόν αν θες Έλα για καφέ γιατί εγώ δεν μπορώ την Πέμπτη να είστε όλοι καλά και πάντα όρθιοι καλό απόγευμα.
 

KostasT

old member
Δημοσιεύσεις
4.517
Περιοχή
Αθηνα
Μοτοσυκλέτα
Honda CBF1000FA
Honda SH300i
Όνομα
Δες nickname
Φίλε μου καλησπέρα λόγο δουλειάς δεν είδα το ποστ που αναφέρεσαι σε εμένα. Τι θες να πεις ψαχνωταν? Εγώ είπα δεν το βλέπω όχι δεν υπάρχει η ανάρτηση που έκανες ούτε ότι ότι φταίς σε τίποτα. Έχω επίσης δήλωση ότι με την τεχνολογία δεν τα πάω καλά οπότε μάλλον παρεξήγησες ούτε ψάχνω ούτε πρόβλημα ήθελα να δημιουργήσω. Όσο αφορά την αντίληψη η την δική σου η του καθενός σου λέω είναι καθαρά προσωπική υπόθεση. Επίσης δεν καπελωσα κανέναν για το θέμα καφές έκανα ένα ποστ για την Παρασκευή και αν είδες καλά με βοήθεια ούτε το link δεν μπορώ να βάλω. Να είσαι καλά πάντως και ευχαριστώ για την κατανόηση την Παρασκευή λοιπόν αν θες Έλα για καφέ γιατί εγώ δεν μπορώ την Πέμπτη να είστε όλοι καλά και πάντα όρθιοι καλό απόγευμα.
Όλα καλά φίλε μου Giving
 

karad-geo

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
8.537
Ηλικία
47
Περιοχή
ΑΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
HONDA Varadero 1000cc MK2
Όνομα
ΚΑΡΑΔΗΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Βρε Παίδες!!
μην τρωγόμαστε συνέχεια... δεν έγινε κάτι!
Κρατάω από ότι κατάλαβα, την αυριανή μπύρα στην Μαρίνα Ζέας!!
Θα προσπαθήσω να Είμαι εκεί!
Θα χαρώ να δω από κοντά Γνωστούς & Αγνώστους...
 

Iraklis174

well know member
Δημοσιεύσεις
3.803
Ηλικία
53
Περιοχή
Κερατσινι
Μοτοσυκλέτα
Ότι κάτσει δεν υπάρχουν λεφτά χαχα
Όνομα
Ηρακλης
Βρε Παίδες!!
μην τρωγόμαστε συνέχεια... δεν έγινε κάτι!
Κρατάω από ότι κατάλαβα, την αυριανή μπύρα στην Μαρίνα Ζέας!!
Θα προσπαθήσω να Είμαι εκεί!
Θα χαρώ να δω από κοντά Γνωστούς & Αγνώστους...
Δεν έγινε τίποτα όλα καλά παιδιά μια μπύρα παραπάνω θα πιούμε και όλα καλά
 
Top Bottom