Stratos-Prespa
new member
Καλησπέρα στην ομορφη παρέα των Σύντροχων!
Σε μία μοτοεξόρμηση στα Πομακοχώρια την άνοιξη του 2022, συνάντησα μία παρέα της ομάδας σας περίπου 40 μοτοσικλετιστών! Κάποιος μου χάρησε το αυτοκόλητό σας το οποίο έβαλα με πολύ μεγάλη χαρά στην μηχανή μου! Επειδή δυστυχώς την μηχανή αυτή την πούλησα (BMW R1200RT, πολύ βαριά για την ηλικία μου), θα εκτιμούσα ιδιαίτερα εάν ξαναποκτούσα το αυτοκόλλητό σας στην νέα μου μηχανή.
Ως ιδιοκτήτης του ξενοδοχειακού Συγκροτήματος Prespa resort / Villa ΠΛΑΤΥθέα, το οποίο είναι Bike Friendly (με στεγασμένο χώρο στάθμευσης) , στην Πρέσπα, προσφέρω έκτπωση 20% σε κάθε μέλος της ΜΟΤΟΠΑΡΕΑΣ, με απ'ευθείας κρατήσεις στην ιστοσελίδα μας www.presparesort.gr
Σας εύχομαι όλους καλά και ασφαλή ταξίδια Πάντα όρθιοι!
Στράτος Βασιλόπουλος
Σε μία μοτοεξόρμηση στα Πομακοχώρια την άνοιξη του 2022, συνάντησα μία παρέα της ομάδας σας περίπου 40 μοτοσικλετιστών! Κάποιος μου χάρησε το αυτοκόλητό σας το οποίο έβαλα με πολύ μεγάλη χαρά στην μηχανή μου! Επειδή δυστυχώς την μηχανή αυτή την πούλησα (BMW R1200RT, πολύ βαριά για την ηλικία μου), θα εκτιμούσα ιδιαίτερα εάν ξαναποκτούσα το αυτοκόλλητό σας στην νέα μου μηχανή.
Ως ιδιοκτήτης του ξενοδοχειακού Συγκροτήματος Prespa resort / Villa ΠΛΑΤΥθέα, το οποίο είναι Bike Friendly (με στεγασμένο χώρο στάθμευσης) , στην Πρέσπα, προσφέρω έκτπωση 20% σε κάθε μέλος της ΜΟΤΟΠΑΡΕΑΣ, με απ'ευθείας κρατήσεις στην ιστοσελίδα μας www.presparesort.gr
Σας εύχομαι όλους καλά και ασφαλή ταξίδια Πάντα όρθιοι!
Στράτος Βασιλόπουλος