Yamaha XT 350 2000 μοντελο

The Owl.

well know member
Δημοσιεύσεις
2.031
Όνομα
George
Δώσε λίγες λέξεις παραπάνω να βοηθησουμε.
Από αγγελία; αν ναι βάλε λινκ
Παλιό μοντελο, αν είναι καλό συντηρημένο κάνει για σχολείο ψευδο εντουρο
Αν όχι βαρέλι δίχως πάτο..
Ειχα το 250 κάποτε..
 

tedvj23

member
Δημοσιεύσεις
859
Περιοχή
Patra City
Όνομα
ΘΟΔΩΡΗΣ
Παλιοτερα που ειχα βολταρει ενα μια χαρα μου φανηκε τοχε παρει ενας γνωστος μου 500 ευρω απο ενα μπαρμπα δεν μπορουσε να βαραει μανιβελιες....ειχε και 6αρι σασμαν το εργαλειο αν θυμαμαι καλα..το θεμα ειναι τι λεφτα θα το παρεις/κατασταση/χρηση κτλπ....Teary Eyes Waving Bye
 

The Owl.

well know member
Δημοσιεύσεις
2.031
Όνομα
George
Η Βικι λέει ότι έβγαινε έως το 2000
Συνεπώς ως ίσως να είναι εισαγωγής αλλά το εν λόγω χρώμα όχι, είναι παλιότερο.
Πέραν αυτού όσο καλό κ να είναι είναι ακριβό σε αυτά τα λεφτά βρίσκεις 500αρι έως 650αρι ΟνΟφφ.
Αν είναι για κάνα 1000ρικο κ αφού το δει μηχανικός παρτο.
 

User C

well know member
Δημοσιεύσεις
3.737
Κι ομως απο τα γραφικα μοιαζει να ειναι το τελευταιο ΧΤ350 που εβγαλε η Yamaha το 2000. Ελλαδα δεν ερχοταν αλλα θα ηρθε εισαγωγη
ΑΚΥΡΟΟΟΟΟΟ

Το συγκεκριμένο μαύρο είναι 1991-1995....3YT τωρα είδα την φωτο με τα στοιχεια της Yamaha.


 

Aggelos 1969

well know member
Δημοσιεύσεις
2.486
Ηλικία
54
Περιοχή
Αθήνα
Μοτοσυκλέτα
Transalp 650
Όνομα
Άγγελος
Περιοχή
Αχαρναί Αττικής
Καλησπερα στην παρέα
Θα ήθελα να κάνω μια ερώτηση
Θέλω να αγοράσω ενα Yamaha XT 350 κυβικά του 2000 μοντελο.
Είναι καλά αξίζει η αγορά τους ;
Καλησπέρα Δημήτρη το μηχανάκι αυτό ήταν πολύ καλό αλλά λίγα τα κομμάτια που υπάρχουν στην Ελλάδα. Αν το πάρεις για χρήση θα δυσκολευτείς για ανταλλακτικά του. Για κοίτα και το ΧΤ 500-600 πού θα είναι πολύ πιο εύκολο.
 

Aggelos 1969

well know member
Δημοσιεύσεις
2.486
Ηλικία
54
Περιοχή
Αθήνα
Μοτοσυκλέτα
Transalp 650
Όνομα
Άγγελος
Περιοχή
Αχαρναί Αττικής
ΑΚΥΡΟΟΟΟΟΟ

Το συγκεκριμένο μαύρο είναι 1991-1995....3YT τωρα είδα την φωτο με τα στοιχεια της Yamaha.


Αν θυμάμαι καλά Σοφιανέ δεν το έφερε η αντιπροσωπεία Ελλάδα ήταν μόνο εισαγωγής.
 

User C

well know member
Δημοσιεύσεις
3.737
Αν θυμάμαι καλά Σοφιανέ δεν το έφερε η αντιπροσωπεία Ελλάδα ήταν μόνο εισαγωγής.
Σωστο. Αν θα δεις το ταμπελακι της Yamaha στις φωτο στο Car θα καταλαβεις οτι ειναι εισαγωγης από Ιαπωνία. Δεν είναι αντιπροσωπείας
 

Drake Ramore

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
10.891
Όνομα
.
Οιι παράλληλες εισαγωγές μεταχειρισμένων σταμάτησαν πριν το 1998 (το ξέρω, τρέχαμε με φίλο να βγάλουμε πινακίδες σε όσα μηχανάκια είχε στο μαγαζί να προλάβουμε τις ημερομηνίες)
Επίσημη εισαγωγή δεν έγινε ποτέ στην Ελλάδα αυτό το μοντέλο σε ημερομηνία 2000 (και αρκετά παλιότερα απο το 2000). Παράλληλη εισαγωγή σαν καινούριο το 2000 είναι ένα σενάριο (Αλλά ποιος αντιπρόσωπος θα έφερνε το ΧΤ350 καινούριο με παράλληλη εισαγωγή; Ψιλοαπίθανο, μιας και φέρνουν παράλληλη εισαγωγή καινούριων μηχανών σε πολύ συγκεκριμένα κινήσιμα μοντέλα)
Αρα είναι μηχανάκι που ήρθε καποια στιγμή (πριν το 1998 στην Ελλάδα) και έβγαλε με κάποιον περίεργο τρόπο πρώτη άδεια το 2000
 

SHOOTER045

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
12.101
Ηλικία
49
Περιοχή
ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑ /ΠΕΛΛΑΣ
Μοτοσυκλέτα
GLX 90
Όνομα
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Περιοχή
Ν.ΠΕΛΛΑΣ
Ναι μεν εχει μόνο 5 μηχανάκια στο car., αλλά οι σελίδες με ανταλλακτικά για αυτό είναι πολύ περισσότερες.
Εμένα θα με ψιλιαζε το γεγονός ότι είναι σε τουριστικό μέρος και πιθανόν η καριέρα του να ήταν σαν νοικιαρικο.
 

thanosgp

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
11.519
Ηλικία
52
Περιοχή
Τρίκαλα
Μοτοσυκλέτα
Τίγρης ξεδοντιασμένος 220 τελική
Όνομα
Θάνος
Περιοχή
Τρίκαλα

User C

well know member
Δημοσιεύσεις
3.737
Άρα δηλαδή να μην το πάρω μου λετε Ε ;
H κάβλα είναι προσωπική και ότι και αν θα πούμε εμείς, αν εσένα σ'αρέσει καλύτερα να το πάρεις και να βρεις τα θετικά του μόνος σου
 

Δημητρης

new member
Δημοσιεύσεις
52
Ηλικία
27
Περιοχή
θεσσαλονικη
Όνομα
δημητρης
H κάβλα είναι προσωπική και ότι και αν θα πούμε εμείς, αν εσένα σ'αρέσει καλύτερα να το πάρεις και να βρεις τα θετικά του μόνος σου
Δικιο έχετε
Εντάξει θα το σκεφτώ λίγο καλυτερα
Απλά ήθελα να ρωτήσω και την παρεα
 

User C

well know member
Δημοσιεύσεις
3.737
Δικιο έχετε
Εντάξει θα το σκεφτώ λίγο καλυτερα
Απλά ήθελα να ρωτήσω και την παρεα
Αν βάζαμε κάτω όλοι μαζί πόσες αγορές κάναμε από κάβλα που μετά μετανιώσαμε...θα είχε μειωθεί κατά πολύ το δημόσιο χρέος της χώρας. Από την άλλη όμως για κάθε *****ία που κάναμε μας έμειναν πολλά χαμόγελα και αναμνήσεις που είναι τρόπαια!
 

Δημητρης

new member
Δημοσιεύσεις
52
Ηλικία
27
Περιοχή
θεσσαλονικη
Όνομα
δημητρης
Αν βάζαμε κάτω όλοι μαζί πόσες αγορές κάναμε από κάβλα που μετά μετανιώσαμε...θα είχε μειωθεί κατά πολύ το δημόσιο χρέος της χώρας. Από την άλλη όμως για κάθε *****ία που κάναμε μας έμειναν πολλά χαμόγελα και αναμνήσεις που είναι τρόπαια!
Αυτό ακριβώς
Καλυτερα να βγάλω την καβλα παρα να μείνω με το παραπονο
Αν και τα παιδιά πανω μου είπαν να δω το 600αρι το θεωρω πως είναι υπερβολή για πρωτη μηχανή
 
Top Bottom