Transalp!

User V

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
12.090
Τι να κανουμε....δεν εχουμε 4κυλινδρα εμεις.
Με 2 ατομα που μιλησα... 4000 στροφες το ταξιδευουν..
εγω ημουνα 5-6.000 και βενζινα ετρωγε και λαδι ετρωγε, μονο εμενα δεν εφαγε
..και κάπως έτσι ξεκινούν τα ρητά.. Bcdefgh
 

dikoukos

old member
Δημοσιεύσεις
4.257
Ηλικία
55
Όνομα
Xατζηπετροs Δημητρηs
Λοιπον στο θεμα μας. Ο Μπαμπινος εχτισε αλλο νημα, και ακομη δεν πηρε Τρανσαλπ!
Θελει λεει, να του μαθουμε, πως ριχνουμε την μηχανη!
Καλα θα παει και αυτο! abcdefghgk abcdefghgk
Δηλαδης ο Μπαμπινος εκτος το οτι δεν ξερει τη μηχανακι θελει ειναι και κουλατζα Για τον μπαμπινο μια ειναι η λυση διτροχο με πεταλια δεν καιει τιποτις λεμε και το ριχνεις οσο θελεις στην στροφη και αν παρει περισσοτερη κλιση βαζεις το ποδι και το σηκωνεις Rolling Rolling Rolling Rolling Rolling Rolling Rolling Rolling Rolling Rolling
Ααα στρωνει και την μεση εξαφανιζει και την οισοφαγικη παλινδρομιση abcdefghgkabcdefghgkabcdefghgkabcdefghgk
 

Drake Ramore

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
10.891
Όνομα
.
Δηλαδης ο Μπαμπινος εκτος το οτι δεν ξερει τη μηχανακι θελει ειναι και κουλατζα Για τον μπαμπινο μια ειναι η λυση διτροχο με πεταλια δεν καιει τιποτις λεμε και το ριχνεις οσο θελεις στην στροφη και αν παρει περισσοτερη κλιση βαζεις το ποδι και το σηκωνεις Rolling Rolling Rolling Rolling Rolling Rolling Rolling Rolling Rolling Rolling
Ααα στρωνει και την μεση εξαφανιζει και την οισοφαγικη παλινδρομιση abcdefghgkabcdefghgkabcdefghgkabcdefghgk
Φίλε....αρχίζω και αμφιβάλω αν ξέρει να παίζει και κιθάρα! abcdefghgkabcdefghgkabcdefghgkabcdefghgkabcdefghgkabcdefghgkabcdefghgkabcdefghgkabcdefghgkRollingRollingRollingRollingRollingRolling
 

User V

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
12.090
Δηλαδης ο Μπαμπινος εκτος το οτι δεν ξερει τη μηχανακι θελει ειναι και κουλατζα Για τον μπαμπινο μια ειναι η λυση διτροχο με πεταλια δεν καιει τιποτις λεμε και το ριχνεις οσο θελεις στην στροφη και αν παρει περισσοτερη κλιση βαζεις το ποδι και το σηκωνεις Rolling Rolling Rolling Rolling Rolling Rolling Rolling Rolling Rolling Rolling
Ααα στρωνει και την μεση εξαφανιζει και την οισοφαγικη παλινδρομιση abcdefghgkabcdefghgkabcdefghgkabcdefghgk
Μπάμπη τα μισά του μισού να μου'λεγε...

..Θα του χάριζε το RT. Tooth
 

Λαμπης

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
8.981
Ηλικία
53
Περιοχή
Πετραλωνα
Όνομα
Θανάσης βεγγος
Φίλε....αρχίζω και αμφιβάλω αν ξέρει να παίζει και κιθάρα! abcdefghgkabcdefghgkabcdefghgkabcdefghgkabcdefghgkabcdefghgkabcdefghgkabcdefghgkabcdefghgkRollingRollingRollingRollingRollingRolling
H γυναίκα μου (πιανίστρια) λεει ότι είμαι άχρηστος στην κιθάρα και να παίζω μόνο μπασο
 

Aggelos 1969

well know member
Δημοσιεύσεις
2.493
Ηλικία
54
Περιοχή
Αθήνα
Μοτοσυκλέτα
Transalp 650
Όνομα
Άγγελος
Περιοχή
Αχαρναί Αττικής
..και κάπως έτσι ξεκινούν τα ρητά.. Bcdefgh
και τα ποιήματα

Μπάμπη μου μείνε με το rt μην το σκαλίζεις άλλο
Τα χέρια στο πληκτρολόγιο έχουνε βγάλει κάλο
Τα transalp μην τα συζητάς θα καίνε μόνο λάδι
δεν είναι αυτά για ερημιά και ειδικά το βράδυ.
Rolling Tooth
 

Drake Ramore

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
10.891
Όνομα
.
όμως δε σχολιάζετε στο άλλο νήμα πως πλαγιαζετε τη μηχανή...
Εδω εσείς..... ΤΡΑΝΣΑΛΠ

ΤΟ ΤΡΑΒΆΕΙ Ο ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΣ ΣΑΣ
Φίλε...το νήμα θα πάει χαλαρά άλλες 20-30 σελίδες.
Κι αν είχαμε εδώ ενεργούς τρανσαλπάδες θα ξεπερνούσε τις 100 και θα διάβαζες κάτι φίδια και δράκους που δεν θα πίστευες τα μάτια σου.abcdefghgkabcdefghgkabcdefghgk

Για το στρίψιμο τι να γράψουμε; Αφού στις βόλτες εγώ βλέπω το 80% των πελμάτων να έχει 3 δάκτυλα απάτητο απο αριστερά και απο δεξιά.ToothToothTooth
 

Σάββας

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
7.450
Ηλικία
61
Περιοχή
Αθήνα
Μοτοσυκλέτα
Diesel RC90
Όνομα
Σάββας
Περιοχή
Αθήνα
Αφήστε τα αυτά με τα δάχτυλα Αρκούδε και Αρκουδάκια σας ξέρω εσάς τις λούγκρες που βγάζετε αέρα ή κυκλοφοράτε με γυαλόχαρτα.tongue

ΜΗΝ ΚΛΕΙΔΩΣΕΙΣ ΤΙΠΟΤΑ ΑΝΗΨΙΕ ΓΙΑΤΙ ΞΕΡΩ ΠΟΥ ΜΕΝΕΙΣ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΔΙΠΛΑ....policeRollingRollingRollingRollingRollingRolling

Τώρα αρχίζουμε....
 

Drake Ramore

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
10.891
Όνομα
.
Αφήστε τα αυτά με τα δάχτυλα Αρκούδε και Αρκουδάκια σας ξέρω εσάς τις λούγκρες που βγάζετε αέρα ή κυκλοφοράτε με γυαλόχαρτα.tongue

ΜΗΝ ΚΛΕΙΔΩΣΕΙΣ ΤΙΠΟΤΑ ΑΝΗΨΙΕ ΓΙΑΤΙ ΞΕΡΩ ΠΟΥ ΜΕΝΕΙΣ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΔΙΠΛΑ....policeRollingRollingRollingRollingRollingRolling

Τώρα αρχίζουμε....
Καλά ρε φίλε, πως κάνεις έτσι;
Αντε, επειδήξ είμαι χουβαρντάς, να σου βάλω ένα δάκτυλο! abcdefghgk abcdefghgk abcdefghgk abcdefghgk abcdefghgk
 

Σάββας

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
7.450
Ηλικία
61
Περιοχή
Αθήνα
Μοτοσυκλέτα
Diesel RC90
Όνομα
Σάββας
Περιοχή
Αθήνα
όμως δε σχολιάζετε στο άλλο νήμα πως πλαγιαζετε τη μηχανή...
Εδω εσείς..... ΤΡΑΝΣΑΛΠ

ΤΟ ΤΡΑΒΆΕΙ Ο ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΣ ΣΑΣ
Ρε Μπαμπίνο σήμερα είχαμε όργια λέμε...
Άκου-ούστε φάση...

Επιστρέφω με το σκούτερ από διάφορα, φορτωμένος από μπιτόνι με βενζίνη μέχρι κ@λόχαρτα και τσαααααακ ένα Τράνσαλπ στο φανάρι δίπλα δίπλα.

Ανάβει πράσινο και ...μαντέψτε το κλάμα πούπεσε....RollingRollingRollingRollingRollingRollingRollingRollingRollingRolling
 

Σάββας

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
7.450
Ηλικία
61
Περιοχή
Αθήνα
Μοτοσυκλέτα
Diesel RC90
Όνομα
Σάββας
Περιοχή
Αθήνα
Καλά ρε φίλε, πως κάνεις έτσι;
Αντε, επειδήξ είμαι χουβαρντάς, να σου βάλω ένα δάκτυλο! abcdefghgk abcdefghgk abcdefghgk abcdefghgk abcdefghgk
Καταξοδεύτηκες Αρκούδε, άστα τα σάπια λέμε και φουσκώστε κανά λάστιχο.RollingRollingRollingRollingRollingRollingRollingRolling
 

Drake Ramore

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
10.891
Όνομα
.
Ρε Μπαμπίνο σήμερα είχαμε όργια λέμε...
Άκου-ούστε φάση...

Επιστρέφω με το σκούτερ από διάφορα, φορτωμένος από μπιτόνι με βενζίνη μέχρι κ@λόχαρτα και τσαααααακ ένα Τράνσαλπ στο φανάρι δίπλα δίπλα.

Ανάβει πράσινο και ...μαντέψτε το κλάμα πούπεσε....RollingRollingRollingRollingRollingRollingRollingRollingRollingRolling
Με το PCX; abcdefghgk abcdefghgk abcdefghgk abcdefghgk abcdefghgk
 

Drake Ramore

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
10.891
Όνομα
.
Καταξοδεύτηκες Αρκούδε, άστα τα σάπια λέμε και φουσκώστε κανά λάστιχο.RollingRollingRollingRollingRollingRollingRollingRolling
Πρώτον εγώ δεν μίλησα καν για το τι κάνω εγώ ή τι δεν κάνω.ooops
Συνταξίδεψα με 5-6 απο εδω μέσα οπότε είμαι γνωστή ποσότης για το πως οδηγώ. No surprises there :cool:

Απο εκει και πέρα σε πιάνω αδιάβaστο. Στο νήμα για τις πιέσεις έχω γράψει τι βάζω και μου απάντησε ο συνονόματος @dodos πως το τουμπανιάζω. Εκει έβαλα τα σπεκς και είδε πως απλά το βάζω 0,1 bar παραπάνω απο το 2,8 bar που δίνει η Απρίλια.

Αυτά τα σάπια με γυαλόχαρτα και ξεφούσκωτα λάστιχα δεν τα ξέρω, επειδή δεν έχω να αποδείξω και κάτι. Ότι γράψει.eye
 

Σάββας

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
7.450
Ηλικία
61
Περιοχή
Αθήνα
Μοτοσυκλέτα
Diesel RC90
Όνομα
Σάββας
Περιοχή
Αθήνα
Με το PCX; abcdefghgk abcdefghgk abcdefghgk abcdefghgk abcdefghgk
Με το 125, ούτε καν το 150, ΑΦΡΙΣΕ ! Rolling Rolling Rolling Rolling Rolling Rolling Rolling Rolling Rolling Rolling Rolling

Ε νταξ όταν βγήκαμε Συγγρού έδωσε, πέρασε και αισθάνθηκε ο Άρχων του δρόμου!
Σχώρα που λίγο παρακάτω έστριβα γιατι παραπάνω είχε κίνηση - πήξιμο και πάλι θάχε κλάμα! RollingRollingRollingRollingRollingRolling
 
Top Bottom