Suzuki GSX-S 750

The mechanic

member
Δημοσιεύσεις
593
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κωστας
Τα streetfighter ήταν φτιαγμενα μέχρι θάνατο μηχανάκια για να γράφουν χιλιόμετρα με τελικές, εργοστασιακό streetfighter δεν υπάρχει

Συνεχίστε


Sent from my iPhone using Tapatalk
Τι εννοείς να γράφουν χιλιόμετρα με τελικές; Γιατί και εγώ στην εθνική όταν είμαι μόνος μου με τελικές ταξιδεύω, ανεξάρτητα απο το μηχανάκι, οπότε το kle που έχω πάει 300χμ τελικιασμένος είναι streetfighter, το ίδιο και το bandit.
 

apache

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
24.172
Ηλικία
60
Περιοχή
AΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GSA
KOVE MAVERICK 500 X
Όνομα
Mανώλης
Περιοχή
Κορυδαλλός
Εφιάλτης σου έχουν γίνει
Μιλάμε για streetfighter, γρήγορα μηχανάκια αλλά δεν ξέρεις εσυ από αυτά


Sent from my iPhone using Tapatalk
Ναι έχεις δίκιο φόβος και τρόμος..abcdefghgkabcdefghgkabcdefghgkabcdefghgkabcdefghgkabcdefghgkabcdefghgkabcdefghabcdefghDancingDancingDancing
 

ekos

well know member
Δημοσιεύσεις
2.765
Όνομα
d
Τι εννοείς να γράφουν χιλιόμετρα με τελικές; Γιατί και εγώ στην εθνική όταν είμαι μόνος μου με τελικές ταξιδεύω, ανεξάρτητα απο το μηχανάκι, οπότε το kle που έχω πάει 300χμ τελικιασμένος είναι streetfighter, το ίδιο και το bandit.
Τα streetfighter ειναι παναλαφρα πολυ δυνατα καστομ μηχανακια, δεν ειναι για ταξιδια και χαλαρες βολτες
 

The mechanic

member
Δημοσιεύσεις
593
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κωστας
Τα streetfighter ειναι παναλαφρα πολυ δυνατα καστομ μηχανακια, δεν ειναι για ταξιδια και χαλαρες βολτες
τα streetfighter είναι γυμνωμένα super sport με καρατιμόνα και κοντά γρανάζια, τουλάχιστον έτσι ξεκίνησαν.
 

stelios62

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
7.291
Περιοχή
Πειραιας
Μοτοσυκλέτα
Ducati Pantah 600 SL, Honda Cbr 500r , Honda Cbf 250
Όνομα
Στελιος
Περιοχή
Κερατσινι
.... ή άσχετος ή καγκουρας.....!
Γιατί παρακαλώ? ..... υπάρχει και αυτή η συνομοταξία πελατων για streetfighter.....!abcdefghg
 
Top Bottom