POP & Vocal House MUSIC riding your moto

ANGELO

member
Δημοσιεύσεις
1.137
Ηλικία
51
Περιοχή
ΛΑΜΙΑ
Μοτοσυκλέτα
YAMAHA MT07
Όνομα
ΑΓΓΕΛΟΣ
Περιοχή
ΛΑΜΙΑ
Ρε μαθετε να ακούτε μουσική, τι είναι αυτα ρε;abcdefghgkabcdefghgkabcdefghgkabcdefghgkabcdefghgk
Αν τα κομμάτια αυτά θεωρούνται " Ρε μαθετε να ακούτε μουσική, τι είναι αυτα ρε " τότε φίλε μου @apache άρχισε να ανησυχείς, ο χρόνος σε έχει αγκαλιάσει σφιχτά και το γήρας δεν προλαβαίνεις να το αποφύγεις. funny
 

Pan-dvs

well know member
Δημοσιεύσεις
15.489
Περιοχή
Ιωαννινα
Μοτοσυκλέτα
Gs 1200
Όνομα
Πανος
Περιοχή
Ιωαννινα

Eσυ καααατω.:D

Αν τα κομμάτια αυτά θεωρούνται " Ρε μαθετε να ακούτε μουσική, τι είναι αυτα ρε " τότε φίλε μου @apache άρχισε να ανησυχείς, ο χρόνος σε έχει αγκαλιάσει σφιχτά και το γήρας δεν προλαβαίνεις να το αποφύγεις. funny

Μην το λες αυτο.Δεν εχει αφησει συναυλια για συναυλια της Παολα.
 

apache

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
24.169
Ηλικία
60
Περιοχή
AΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GSA
KOVE MAVERICK 500 X
Όνομα
Mανώλης
Περιοχή
Κορυδαλλός
Ξενερωτα γατάκια...abcdefghgkabcdefghgkabcdefghgkabcdefghgkabcdefghgk
 

SHOOTER045

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
12.101
Ηλικία
49
Περιοχή
ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑ /ΠΕΛΛΑΣ
Μοτοσυκλέτα
GLX 90
Όνομα
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Περιοχή
Ν.ΠΕΛΛΑΣ
Μια επισήμανση
Οι def leppard δεν είναι με τίποτα pop & vocal house
Να μου πεις οτι χορευαμε αγκαλιά με πιπινια της εποχής in the house το love bites
Ναι
Αλλά pop και house σίγουρα οχι
 

ANGELO

member
Δημοσιεύσεις
1.137
Ηλικία
51
Περιοχή
ΛΑΜΙΑ
Μοτοσυκλέτα
YAMAHA MT07
Όνομα
ΑΓΓΕΛΟΣ
Περιοχή
ΛΑΜΙΑ
Μια επισήμανση
Οι def leppard δεν είναι με τίποτα pop & vocal house
Να μου πεις οτι χορευαμε αγκαλιά με πιπινια της εποχής in the house το love bites
Ναι
Αλλά pop και house σίγουρα οχι
Φίλε μου θα συμφωνήσω απόλυτα μαζί σου αλλά είναι αγαπημένο μου κομμάτι όταν ταξιδεύω με τη γιαπωνέζα. Θυμάμαι σε ένα μικρό ταξίδι από Λαμία προς Αθήνα υπό καταρρακτώδη βροχή, κι ενώ έχω διανύσει περίπου 100 χλμ απόσταση, βρεγμένος και με το αεράκι που φυσούσε εκείνη τη στιγμή πλέον να με κρυώνει, ο θόρυβος της μηχανής αρχίζει να με νανουρίζει, τα mp3 που παίζουν με κάνουν να νιώθω χαλαρός και έτοιμος για νάνι, ώσπου ...... αρχίζει να παίζει τo κομμάτι Def Leppard και όχι μόνο ξύπνησα αλλά αναστήθηκα κυριολεκτικά και συνέχισα το υπόλοιπο της διαδρομής ορεξάτος ώσπου τελικά έφτασα στην Αθήνα. :)
 

apache

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
24.169
Ηλικία
60
Περιοχή
AΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GSA
KOVE MAVERICK 500 X
Όνομα
Mανώλης
Περιοχή
Κορυδαλλός
Εγω τετοια θελω και ξαναπαω Nord μονοκοπανια......

 

SHOOTER045

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
12.101
Ηλικία
49
Περιοχή
ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑ /ΠΕΛΛΑΣ
Μοτοσυκλέτα
GLX 90
Όνομα
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Περιοχή
Ν.ΠΕΛΛΑΣ
Φίλε μου θα συμφωνήσω απόλυτα μαζί σου αλλά είναι αγαπημένο μου κομμάτι όταν ταξιδεύω με τη γιαπωνέζα. Θυμάμαι σε ένα μικρό ταξίδι από Λαμία προς Αθήνα υπό καταρρακτώδη βροχή, κι ενώ έχω διανύσει περίπου 100 χλμ απόσταση, βρεγμένος και με το αεράκι που φυσούσε εκείνη τη στιγμή πλέον να με κρυώνει, ο θόρυβος της μηχανής αρχίζει να με νανουρίζει, τα mp3 που παίζουν με κάνουν να νιώθω χαλαρός και έτοιμος για νάνι, ώσπου ...... αρχίζει να παίζει τo κομμάτι Def Leppard και όχι μόνο ξύπνησα αλλά αναστήθηκα κυριολεκτικά και συνέχισα το υπόλοιπο της διαδρομής ορεξάτος ώσπου τελικά έφτασα στην Αθήνα. :)


Οκ
Απλα με παραπλάνησε ο τίτλος, και πιάστηκα απο εκεί
Giving
 

apache

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
24.169
Ηλικία
60
Περιοχή
AΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GSA
KOVE MAVERICK 500 X
Όνομα
Mανώλης
Περιοχή
Κορυδαλλός
"Aγγελε να αφήσω εδώ αυτό;

 

kalampokas

member
Δημοσιεύσεις
1.040
Περιοχή
Κυψέλη
Μοτοσυκλέτα
"Σούζυ" GsxF 650 "Σκλάβος" Cbf 125
Όνομα
Θανάσης
Περιοχή
Κυψελάρα πάουα

όταν μιλάμε για ποπ, μιλάμε για έιτις, κυρίες και κύριοι...
 
Top Bottom