O καιρός γαρ εγγύς... Ζητούνται πληροφορίες για την επόμενη.

shadowhunter

member
Δημοσιεύσεις
625
Ηλικία
46
Μοτοσυκλέτα
SYM 200ST
Suzuki DL1000 L8
Όνομα
Βασίλης
Περιοχή
Κοζάνη
Σας ευχαριστώ όλους παιδιά για τις ευχές σας Thank
Θα είναι η 1η φορά που άλλη χρονιά αγοράζω μηχανή και την επόμενη θα τη στρώσω καθώς φαίνεται...ooops
Συνήθως ένα Σ/Κ αρκούσε...

Δυστυχώς η μισοκίτρινη σελίτσα δείχνει να λερώνει εύκολα... ελπίζω να καθαρίζει κι εύκολα.Angry old man
 

User V

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
12.090
Σας ευχαριστώ όλους παιδιά για τις ευχές σας Thank
Θα είναι η 1η φορά που άλλη χρονιά αγοράζω μηχανή και την επόμενη θα τη στρώσω καθώς φαίνεται...ooops
Συνήθως ένα Σ/Κ αρκούσε...

Δυστυχώς η μισοκίτρινη σελίτσα δείχνει να λερώνει εύκολα... ελπίζω να καθαρίζει κι εύκολα.Angry old man
Έλα να τις τραμπάρουμε Βασίλη.

Να τιναξουμε το φόρουμ στον αερααα...

RollingRollingRollingRolling
 

jliordos

old member
Δημοσιεύσεις
4.536
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Μοτοσυκλέτα
BMW R1250GS ADVENTURE
Όνομα
Ιωάννης
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Τελικά μετά κόπων και βασάνων παρέλαβα σήμερα. Ένα μεγάλο ευχαριστώ στον Πρεβερουδάκη που βλέποντας τη κατάσταση με τα απανωτά lockdown σε Κοζάνη & Θεσ/νικη,
και πριν ανακοινωθεί το γενικό σήμερα, με ρώτησε αν θέλω να μου τη στείλει με δικά του έξοδα Κοζάνη... Παρέλαβα σε άριστη κατάσταση με επαγγελματικό αμπαλάρισμα από τον ίδιο.
Έφαγα και βροχή κατευθείαν... και τώρα όπως το κόβω θα τη καβαλήσω του χρόνου πάλι (ζορίστηκε το πόδι στα 3-4 χλμ. που έκανα μέχρι το σπίτι).
Και επειδή τα πολλά λόγια είναι φτώχεια... εικόνες ;)
View attachment 22441 View attachment 22442 View attachment 22445 View attachment 22444
Αγρατζουνιστοι να είστε !!! Καλοτάξιδοι
 

grigoris gs

well know member
Δημοσιεύσεις
3.516
Ηλικία
51
Περιοχή
ΠΑΤΡΑ ΑΧΑΙΑΣ
Μοτοσυκλέτα
GS ADVE
Όνομα
ΓΡΗΓΟΡΗΣ
Περιοχή
ΠΑΤΡΑ ΑΧΑΙΑΣ
Μεγειες καλορίζικη να σε γεμίσει χαμογελά και όμορφα ταξιδιωτικά και όχι μόνο χλμ. Και πάντα όρθιος. Μεγειες και πάλι.

Στάλθηκε από το MAR-LX1A μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
Δημοσιεύσεις
1.317
Περιοχή
Αθηνανιστάν
Μοτοσυκλέτα
Suzuki V-Strom 650cc (tweety)
Όνομα
ΜοτοΑγαπούλης
Περιοχή
Αθηνανιστάν
Τελικά μετά κόπων και βασάνων παρέλαβα σήμερα. Ένα μεγάλο ευχαριστώ στον Πρεβερουδάκη που βλέποντας τη κατάσταση με τα απανωτά lockdown σε Κοζάνη & Θεσ/νικη,
και πριν ανακοινωθεί το γενικό σήμερα, με ρώτησε αν θέλω να μου τη στείλει με δικά του έξοδα Κοζάνη... Παρέλαβα σε άριστη κατάσταση με επαγγελματικό αμπαλάρισμα από τον ίδιο.
Έφαγα και βροχή κατευθείαν... και τώρα όπως το κόβω θα τη καβαλήσω του χρόνου πάλι (ζορίστηκε το πόδι στα 3-4 χλμ. που έκανα μέχρι το σπίτι).
Και επειδή τα πολλά λόγια είναι φτώχεια... εικόνες ;)
View attachment 22441 View attachment 22442 View attachment 22445 View attachment 22444


https://www.google.com/url?sa=t&sou...BMAN6BAgEEAE&usg=AOvVaw27kfRalzmGMCG_5OPhXNNv


RollingRollingRolling



Καλορίζικο μπρε.Smileys drinking beer Emoticon
Για καλοτάξιδο δεν το βλέπω σύντομα.....abcdefghHug
 

Σάββας

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
7.450
Ηλικία
61
Περιοχή
Αθήνα
Μοτοσυκλέτα
Diesel RC90
Όνομα
Σάββας
Περιοχή
Αθήνα
Τελικά μετά κόπων και βασάνων παρέλαβα σήμερα. Ένα μεγάλο ευχαριστώ στον Πρεβερουδάκη που βλέποντας τη κατάσταση με τα απανωτά lockdown σε Κοζάνη & Θεσ/νικη,
και πριν ανακοινωθεί το γενικό σήμερα, με ρώτησε αν θέλω να μου τη στείλει με δικά του έξοδα Κοζάνη... Παρέλαβα σε άριστη κατάσταση με επαγγελματικό αμπαλάρισμα από τον ίδιο.
Έφαγα και βροχή κατευθείαν... και τώρα όπως το κόβω θα τη καβαλήσω του χρόνου πάλι (ζορίστηκε το πόδι στα 3-4 χλμ. που έκανα μέχρι το σπίτι).
Και επειδή τα πολλά λόγια είναι φτώχεια... εικόνες ;)
View attachment 22441 View attachment 22442 View attachment 22445 View attachment 22444
Καλορίζικο, καλοτάξιδο, άπεφτο και αγρατζούνιστο με άπειρα απροβλημάτιστα ταξιδιάρικα χλμ ! Smileys drinking beer EmoticonBikeSmileys drinking beer Emoticon
 
Top Bottom