KTM 1290 Super Adventure S

stelios62

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
7.275
Περιοχή
Πειραιας
Μοτοσυκλέτα
Ducati Pantah 600 SL, Honda Cbr 500r , Honda Cbf 250
Όνομα
Στελιος
Περιοχή
Κερατσινι
....... by gravity ...... εμεις οι γραφικοι που καιμε και λιγοτερο απο τα 'injection παραφερναλια' ..... αμα λαχει ..... !Dancing
 
Τελευταία επεξεργασία:

maik900

Administrator
Motoparea team
Δημοσιεύσεις
26.451
Ηλικία
62
Περιοχή
Αγρινιο
Μοτοσυκλέτα
KAWASAKI ΖΧR 900 1999
MODENAS X CITE 135 2009
Όνομα
ΜΙΧΑΛΗΣ
Περιοχή
ΑΓΡΙΝΙΟ
Δείτε τον αγωνιζόμενο, δάσκαλο οδήγησης και Brand Ambassador της KTM, Chris Birch να οδηγεί το KTM 1290 Super Adventure στους λόφους της Νέας Ζηλανδίας, κάνοντας το μεγάλο Adventure bike να μοιάζει καθαρόαιμο Enduro!

 

apache

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
24.166
Ηλικία
60
Περιοχή
AΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GSA
KOVE MAVERICK 500 X
Όνομα
Mανώλης
Περιοχή
Κορυδαλλός
Δείτε τον αγωνιζόμενο, δάσκαλο οδήγησης και Brand Ambassador της KTM, Chris Birch να οδηγεί το KTM 1290 Super Adventure στους λόφους της Νέας Ζηλανδίας, κάνοντας το μεγάλο Adventure bike να μοιάζει καθαρόαιμο Enduro!

Άμα θέλω εντουρο θα πάρω εντουρο, για πες του να βάλει βαλιτσαι και να πάει με 200....
 

πυξιδας990

well know member
Δημοσιεύσεις
2.946
Ηλικία
47
Περιοχή
λεωνιδιο τσακωνιας
Μοτοσυκλέτα
aprilia DORSODURO RED
Όνομα
Μανωλης
Άμα θέλω εντουρο θα πάρω εντουρο, για πες του να βάλει βαλιτσαι και να πάει με 200....
δεν χρειαζεται,αλλωστε ο αντιπαλος του σουπερ τενερε δεν τα βλεπει:D:D:D
 

apache

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
24.166
Ηλικία
60
Περιοχή
AΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GSA
KOVE MAVERICK 500 X
Όνομα
Mανώλης
Περιοχή
Κορυδαλλός
δεν χρειαζεται,αλλωστε ο αντιπαλος του σουπερ τενερε δεν τα βλεπει:D:D:D
Κάτσε ναρθει το τρικυλινδρο να δούμε....
 

StepaS

well know member
Δημοσιεύσεις
3.187
Μοτοσυκλέτα
KTM 1290 Super Adventure S
Όνομα
Vagelis
@apache

με μια καλή ζυγοστάθμιση τα βλέπει και τα 200 με τριβάλιτσο και δικάβαλο. Τώρα που τα άλλαξα τα λάστιχα και έκανα και ζυγοστάθμιση στην μπροστά ζάντα ξανάγινε τρένο... :)
 

πυξιδας990

well know member
Δημοσιεύσεις
2.946
Ηλικία
47
Περιοχή
λεωνιδιο τσακωνιας
Μοτοσυκλέτα
aprilia DORSODURO RED
Όνομα
Μανωλης
Κάτσε ναρθει το τρικυλινδρο να δούμε....
παλι σε εξοδα σε κοβω:p:p
@apache

με μια καλή ζυγοστάθμιση τα βλέπει και τα 200 με τριβάλιτσο και δικάβαλο. Τώρα που τα άλλαξα τα λάστιχα και έκανα και ζυγοστάθμιση στην μπροστά ζάντα ξανάγινε τρένο... :)
μην του τα λες,δεν τα πιστευει:D:D
 

apache

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
24.166
Ηλικία
60
Περιοχή
AΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GSA
KOVE MAVERICK 500 X
Όνομα
Mανώλης
Περιοχή
Κορυδαλλός
@apache

με μια καλή ζυγοστάθμιση τα βλέπει και τα 200 με τριβάλιτσο και δικάβαλο. Τώρα που τα άλλαξα τα λάστιχα και έκανα και ζυγοστάθμιση στην μπροστά ζάντα ξανάγινε τρένο... :)
Μπορείς να μου πεις πως στραβωνει έτσι η μπροστινή ζάντα; Του ξαδέρφου δεύτερη φορά και χωρίς χώμα.....
 

StepaS

well know member
Δημοσιεύσεις
3.187
Μοτοσυκλέτα
KTM 1290 Super Adventure S
Όνομα
Vagelis
Μπορείς να μου πεις πως στραβωνει έτσι η μπροστινή ζάντα; Του ξαδέρφου δεύτερη φορά και χωρίς χώμα.....

δεν γνωρίζω τον τρόπο, όπως επίσης δεν γνωρίζω και πολλά τεχνικά επί του θέματος. Η δική μου η ζάντα είχε από το εργοστάσιο κάποια βαρίδια επάνω. Όπως έχω ξαναπει στα πρώτα 5-6.000χλμ ήταν τρένο. Μετά ξεκίνησε τα κουνήματα στα πολλά χιλιόμετρα. Ίσως υπήρξε μια κάποια φθορά στο μπροστά ελαστικό που πλέον ήθελε εκ νέου ζυγοστάθμιση.... (λέω `γω τώρα..........)
 
Top Bottom