klr250

thanosgp

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
11.519
Ηλικία
52
Περιοχή
Τρίκαλα
Μοτοσυκλέτα
Τίγρης ξεδοντιασμένος 220 τελική
Όνομα
Θάνος
Περιοχή
Τρίκαλα
Κ@ύλα!
Το δικό μου σε κάθε βόλτα με σταματάνε πάντα 4-5 άνδρες (πάνω από 40) και με ρωτάνε αν το μπουλάω.
Το στεφάνι λέει ότι είμαι γελοίος πάνω του και η μάνα μου: ΄΄πότε θα βάλεις επιτέλους μυαλό,50ρισες και ακόμη με τς σκοτώστρες πάνω-κάτω τσδρόμ' ,και τςΣαλονίκες...Samurai suicide''
 
Τελευταία επεξεργασία:

johnnie

well know member
Δημοσιεύσεις
2.284
Ηλικία
48
Περιοχή
Αθηνα
Μοτοσυκλέτα
Γιά όλα τα γούστα
Όνομα
Γιάννης Παντίδος
Κ@ύλα!
Το δικό μου σε κάθε βόλτα με σταματάνε πάντα 4-5 άνδρες πάνω από 40 και με ρωτάνε αν το μπουλάω.
Το στεφάνι λέει ότι φαίνομαι είμαι γελοίος πάνω του και η μάνα μου: ΄΄πότε θα βάλεις επιτέλους μυαλό,50ρισες και ακόμη με τις σκοτώστρες...Samurai suicide''
Είναι όμορφο μηχανάκι πως να το κάνουμε..... ooops Εμένα το στεφάνι, μου λέει που πας με αυτό, θα σε κοροιδεύει ο κόσμος.... Που να ήξερε.....Αχ γυναίκες...........ToothBanging head
 

thanosgp

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
11.519
Ηλικία
52
Περιοχή
Τρίκαλα
Μοτοσυκλέτα
Τίγρης ξεδοντιασμένος 220 τελική
Όνομα
Θάνος
Περιοχή
Τρίκαλα
Και παρκάρισμα Ψάλτη γιατί..... έτσι μας αρέσει!!!!
Ποιος ασχολείται με μόνα ή διπλά σταντ
Το σηκώνεις, βάζεις μπρος και έφυγες!!!!
έβαζα βενζίνη προχθές και επειδή είχε σαπουνόνερα κάτω (από το πλυντήριο κουτιών),σαβουρδιάστηκε....
Με κοιτούσαν οι πιτσιρικάδες υπάλληλοι, σαν να΄λεγαν: ''τί θέλει ο θείος με τα μοτοσακό, και xr κιόλας''!

Spongebob Hiding GIF
 
Τελευταία επεξεργασία:

dodos

well know member
Δημοσιεύσεις
3.888
Ηλικία
48
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Apostolis
Περιοχή
Αθήνα
έβαζα βενζίνη προχθές και επειδή είχε σαπουνόνερα κάτω (από το πλυντήριο κουτιών),σαβουρδιάστηκε....
Με κοιτούσαν οι πιτσιρικάδες υπάληλοι, σαν να΄λεγαν: ''τί θέλει ο θείος με τα μοτοσακό, και xr κιόλας''!

Spongebob Hiding GIF
Θάνο μη ξεχάσεις να φτιάξεις το μαλλί !!!!
Αντε και μετά τη κόντρα σε περιμένω για μπιλιάρδο στο στέκι!!!
 

johnnie

well know member
Δημοσιεύσεις
2.284
Ηλικία
48
Περιοχή
Αθηνα
Μοτοσυκλέτα
Γιά όλα τα γούστα
Όνομα
Γιάννης Παντίδος
Τα καλά μηχανάκια τριακονταετιας δεν τα πουλάνε. Όσα μπανιζετε στις αγγελιες είναι πανάκριβα ή κουμπαραδες...
Δεν υπάρχουν ευκαιρίες σε αυτά πια...
Υπάρχουν Νότη!! Το δικό μου το πήρα 1200,00 ευρώ και σε όποιον μάστορα και να το έχω πάει μου λέει ότι είναι πολύ καλό!!! Όπως επίσης το KLX του Αποστόλη.... Και αυτό έιναι σε πάρα πολύ καλη κατάσταση....Θεωρώ ότι υπάρχουν ευκαιρίες απλά χρειάζεται υπομονή και τύχη!!!!
 

bugsbunny

new member
Δημοσιεύσεις
300
Περιοχή
Αθήνα
Μοτοσυκλέτα
VOGE 500 DS
Όνομα
George
. Φαντάζομαι θα χει αλλάξει πολυ
Το λέω γιατί πήγα Πάρο πρόπερσι, και μιλάμε δεν αναγνώρισα το μέρος!
Εγώ που είμαι απο Πάρο, κάθε χρόνο που πάω την βλέπω αλλαγμένη facepalm 2
 

dodos

well know member
Δημοσιεύσεις
3.888
Ηλικία
48
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Apostolis
Περιοχή
Αθήνα
Υπάρχουν Νότη!! Το δικό μου το πήρα 1200,00 ευρώ και σε όποιον μάστορα και να το έχω πάει μου λέει ότι είναι πολύ καλό!!! Όπως επίσης το KLX του Αποστόλη.... Και αυτό έιναι σε πάρα πολύ καλη κατάσταση....Θεωρώ ότι υπάρχουν ευκαιρίες απλά χρειάζεται υπομονή και τύχη!!!!
Γιάννη πάντα παίζει ρόλο το τι ψάχνει ο καθένας να βρει!
Αν ψάχνεις μηχανάκι 30ετιας χαρτί εννοείται θα το πληρώσεις άσχετα αν θα του κάνεις τη χρήση για την οποία φτιάχτηκε η θα το έχεις στο σαλόνι!
Προσωπικά αν ήθελα ένα μηχανάκι χαρτί ή για να το θαυμάζω ή για να το μετάπουλήσω σε κάποια χρόνια που θα έχει παει ακόμα πιο πάνω ή τιμή του θα λυπόμουν μέχρι και σε βροχή να το βγάλω!!
Το klx δεν θεωρώ ότι είναι σε καλή κατάσταση, είναι λειτουργικό και αυτό μου αρκεί για την χρήση που το θέλω και να σου πω την αλήθεια μου έχει χαρίσει πολλά χαμόγελα όπως κ εσένα το xr!!!
Φαντάσου να ψάχναμε κάποιο άψογο.... Ένα χρόνο βόλτες και χαμόγελα θα είχαμε χάσει και ποιος ξέρει και πόσο άλλο καιρό ακομα μέχρι να βρούμε τελικά την "ευκαιρία"
 

johnnie

well know member
Δημοσιεύσεις
2.284
Ηλικία
48
Περιοχή
Αθηνα
Μοτοσυκλέτα
Γιά όλα τα γούστα
Όνομα
Γιάννης Παντίδος
Γιάννη πάντα παίζει ρόλο το τι ψάχνει ο καθένας να βρει!
Αν ψάχνεις μηχανάκι 30ετιας χαρτί εννοείται θα το πληρώσεις άσχετα αν θα του κάνεις τη χρήση για την οποία φτιάχτηκε η θα το έχεις στο σαλόνι!
Προσωπικά αν ήθελα ένα μηχανάκι χαρτί ή για να το θαυμάζω ή για να το μετάπουλήσω σε κάποια χρόνια που θα έχει παει ακόμα πιο πάνω ή τιμή του θα λυπόμουν μέχρι και σε βροχή να το βγάλω!!
Το klx δεν θεωρώ ότι είναι σε καλή κατάσταση, είναι λειτουργικό και αυτό μου αρκεί για την χρήση που το θέλω και να σου πω την αλήθεια μου έχει χαρίσει πολλά χαμόγελα όπως κ εσένα το xr!!!
Φαντάσου να ψάχναμε κάποιο άψογο.... Ένα χρόνο βόλτες και χαμόγελα θα είχαμε χάσει και ποιος ξέρει και πόσο άλλο καιρό ακομα μέχρι να βρούμε τελικά την "ευκαιρία"
Εγώ το είπα φίλε με σκεπτικό τα εντουράκια για τα οποία συζητάμε.... Αν θές κάποιο με τη τελευταία λέξη της τεχνολογίας οκ... Αν θέλεις όμως κάποιο που να είναι σωστά μηχανικά και να μην έχει κόψει κανένα σκελετό έτσι ώστε να κάνεις την πλάκα σου θεωρώ ότι υπάρχουν ευκαιρίες! Βέβαια είναι πως το βλέπει ο καθένας. Δεν πάει να πεί ότι η δική μου άποψη ότι είναι και η σωστή!
 
N

notakos600

Guest
Υπάρχουν Νότη!! Το δικό μου το πήρα 1200,00 ευρώ και σε όποιον μάστορα και να το έχω πάει μου λέει ότι είναι πολύ καλό!!! Όπως επίσης το KLX του Αποστόλη.... Και αυτό έιναι σε πάρα πολύ καλη κατάσταση....Θεωρώ ότι υπάρχουν ευκαιρίες απλά χρειάζεται υπομονή και τύχη!!!!
Είσαι εξαίρεση Γιάννη.
Έτυχε, τι να πω.
 

dodos

well know member
Δημοσιεύσεις
3.888
Ηλικία
48
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Apostolis
Περιοχή
Αθήνα
Εγώ το είπα φίλε με σκεπτικό τα εντουράκια για τα οποία συζητάμε.... Αν θές κάποιο με τη τελευταία λέξη της τεχνολογίας οκ... Αν θέλεις όμως κάποιο που να είναι σωστά μηχανικά και να μην έχει κόψει κανένα σκελετό έτσι ώστε να κάνεις την πλάκα σου θεωρώ ότι υπάρχουν ευκαιρίες! Βέβαια είναι πως το βλέπει ο καθένας. Δεν πάει να πεί ότι η δική μου άποψη ότι είναι και η σωστή!
Πολύ σωστά Γιάννη!!
Και με αυτό το σκεπτικό και οι δύο πήραμε μηχανάκια που μας καλύπτουν για αυτό που θέλουμε να κάνουμε σε σχέση με αυτό που δώσαμε!! Greeting
 

johnnie

well know member
Δημοσιεύσεις
2.284
Ηλικία
48
Περιοχή
Αθηνα
Μοτοσυκλέτα
Γιά όλα τα γούστα
Όνομα
Γιάννης Παντίδος
Είσαι εξαίρεση Γιάννη.
Έτυχε, τι να πω.
Μάλλον ήμουν τυχερός! Δεν λέω οπτικά ότι είναι άψογο φιλαράκι μου! Αλλά σε ότι πραγματικά χρειάζεται ενα μηχανάκι για να το πηγαίνεις στο βουνό είναι μια χαρά! Με αυτο το σκεπτικό αναφέρομαι ότι είναι μια χαρά!
 
N

notakos600

Guest
Μάλλον ήμουν τυχερός! Δεν λέω οπτικά ότι είναι άψογο φιλαράκι μου! Αλλά σε ότι πραγματικά χρειάζεται ενα μηχανάκι για να το πηγαίνεις στο βουνό είναι μια χαρά! Με αυτο το σκεπτικό αναφέρομαι ότι είναι μια χαρά!
Και οπτικά είναι κουκλάκι φίλε!
 

Λαμπης

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
8.981
Ηλικία
53
Περιοχή
Πετραλωνα
Όνομα
Θανάσης βεγγος
Τα καλά μηχανάκια τριακονταετιας δεν τα πουλάνε. Όσα μπανιζετε στις αγγελιες είναι πανάκριβα ή κουμπαραδες...
Δεν υπάρχουν ευκαιρίες σε αυτά πια...
Όχι ρε Νότη.. Για όλα έρχεται αυτή η στιγμή.. Άμα ο άλλος δεν καβαλάει πια.. Θα το δωσει
 

Kuklinski

well know member
Δημοσιεύσεις
3.446
Ηλικία
123
Μοτοσυκλέτα
Brough Superior ss100
Όνομα
Ακης
Περιοχή
Brooklyn NY
Ολες η γυναικες τα ιδια λενε...

Στηβ Ντουζο με ειπε η δικια μου οταν ειδε το Crm...

Ειναι και ψηλο στο Θεό, ισα που παταω....

Καιρο ειχα να νιωσω τοσο καγκουρας...
 

Drake Ramore

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
10.891
Όνομα
.
Ολες η γυναικες τα ιδια λενε...

Στηβ Ντουζο με ειπε η δικια μου οταν ειδε το Crm...

Ειναι και ψηλο στο Θεό, ισα που παταω....

Καιρο ειχα να νιωσω τοσο καγκουρας...
Ασπρη κάλτσα και σκαρπίνι.
Αχτυπητος συνδυασμός με παλιακό εντούρο! Yes
 

The Owl.

well know member
Δημοσιεύσεις
2.027
Όνομα
George
Γιάννη πάντα παίζει ρόλο το τι ψάχνει ο καθένας να βρει!
Αν ψάχνεις μηχανάκι 30ετιας χαρτί εννοείται θα το πληρώσεις άσχετα αν θα του κάνεις τη χρήση για την οποία φτιάχτηκε η θα το έχεις στο σαλόνι!
Προσωπικά αν ήθελα ένα μηχανάκι χαρτί ή για να το θαυμάζω ή για να το μετάπουλήσω σε κάποια χρόνια που θα έχει παει ακόμα πιο πάνω ή τιμή του θα λυπόμουν μέχρι και σε βροχή να το βγάλω!!
Το klx δεν θεωρώ ότι είναι σε καλή κατάσταση, είναι λειτουργικό και αυτό μου αρκεί για την χρήση που το θέλω και να σου πω την αλήθεια μου έχει χαρίσει πολλά χαμόγελα όπως κ εσένα το xr!!!
Φαντάσου να ψάχναμε κάποιο άψογο.... Ένα χρόνο βόλτες και χαμόγελα θα είχαμε χάσει και ποιος ξέρει και πόσο άλλο καιρό ακομα μέχρι να βρούμε τελικά την "ευκαιρία"
Σοφές σκέψεις..
Η χρήση δίνει χαμόγελα κ όχι η κτήση τελικά...
 

The Owl.

well know member
Δημοσιεύσεις
2.027
Όνομα
George
Ρε μηχανάκια παλιά Γιαπωνέζικα, ανθρώπινα, να μην χαλάνε, να κάνουν πολλά με λίγη συντήρηση κ να βοηθάνε στην καθημερινότητα... Να μπορείς να φέρεις κ λίγο λάδι από το χωριο...
(σημερινή φώτο από τα κτελ)

Αυτό ζητάμε, καλη η εξέλιξη αλλά έχει κ απαιτήσεις..



Στάλθηκε από το HRY-LX1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
Top Bottom