Επίσημη συνάντηση Ice Age @ ΑΓΡΑΦΑ by motoparea.gr - vol.1 8-10/03/2024

ThanosP

member
Δημοσιεύσεις
1.702
Ηλικία
32
Περιοχή
Κορινθος
Μοτοσυκλέτα
Africa twin
Tuareg 660
Όνομα
Θάνος
Ρε παιδιά εγώ δεν μπορώ να κανονίσω το πρόγραμμα μου από τώρα για τότε με την δουλειά για να πω από τώρα ναι η όχι . Καταφύγιο θέλει σκηνή η φάση ;
 

wheelboy

Administrator
Motoparea team
Δημοσιεύσεις
3.830
Μοτοσυκλέτα
Multistrada 1200s DVT
Όνομα
Yannis
Περιοχή
Ελευσίνα
Ρε παιδιά εγώ δεν μπορώ να κανονίσω το πρόγραμμα μου από τώρα για τότε με την δουλειά για να πω από τώρα ναι η όχι . Καταφύγιο θέλει σκηνή η φάση ;
Θάνο ή κλείνεις από τώρα και παραχωρείς την θέση σου σε κάποιο άλλο μέλος από την λίστα αναμονής αν υπάρχει ή περιμένεις μέχρι τελευταία στιγμή με ότι ρίσκο υπάρχει.

Οι σκηνές δεν προβλέπονται όπως αναφέρει και το αρχικό ποστ.
 

ThanosP

member
Δημοσιεύσεις
1.702
Ηλικία
32
Περιοχή
Κορινθος
Μοτοσυκλέτα
Africa twin
Tuareg 660
Όνομα
Θάνος
Θάνο ή κλείνεις από τώρα και παραχωρείς την θέση σου σε κάποιο άλλο μέλος από την λίστα αναμονής αν υπάρχει ή περιμένεις μέχρι τελευταία στιγμή με ότι ρίσκο υπάρχει.

Οι σκηνές δεν προβλέπονται όπως αναφέρει και το αρχικό ποστ.
Αα έχει κλίνες και όχι σκηνές , με συγχωρείς αλλά απτην βιασύνη μου διάβασα τα μισά Tooth

θα το αφήσω στο ρίσκο γιατί μπορεί να θέλει κανας άνθρωπος που το έχει σίγουρο να έχει κλείσει και να του τρώω θέση τσάμπα .
Με τα ήδη υπάρχων δεδομένα εγώ Σάββατο εξάλλου δεν μπορώ να λειψω αλλά θα μπορουσα να έρθω από Σάββατο απόγευμα και να μείνω και την Κυριακή . Είδωμεν , ευχαριστώ πολύ
 

stathis

new member
Δημοσιεύσεις
113
Ηλικία
50
Περιοχή
Λαμία
ΠΡΟΣΟΧΗ !!!! πολλά GPS βγάζουν την διαδρομή για το καταφύγιο, από την Ιερά Μόνη Πελεκητής.......αυτή η διαδρομή είναι χωμάτινη και με πολύ χιόνι , γίνεται απροσπέλαστη!!!
Η διαδρομή είναι από Καλύβια !!!!
 
Τελευταία επεξεργασία:

wheelboy

Administrator
Motoparea team
Δημοσιεύσεις
3.830
Μοτοσυκλέτα
Multistrada 1200s DVT
Όνομα
Yannis
Περιοχή
Ελευσίνα
ΠΡΟΣΟΧΗ !!!! πολλά GPS βγάζουν την διαδρομή για το καταφύγιο από την Ιερά Μόνη Πελεκητής.......αυτή η διαδρομή είναι χωμάτινη και με πολύ χιόνι , απροσπέλαστη!!!
Η διαδρομή είναι από Καλύβια !!!!
Θα μπει και στο αρχικό ποστ για αποφυγή λάθους!

Giving
 

tracer

member
Δημοσιεύσεις
1.147
Ηλικία
62
Περιοχή
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ
Μοτοσυκλέτα
TRACER 900 GT
HONDA C50 (1985)
Όνομα
ΜΙΧΑΛΗΣ
Περιοχή
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΑΘΗΝΑ
Ααα,, μαλιστα, τώρα το είδα αυτό,,,, και βιάστηκα να πληρώσω κιόλας συμμετοχή
μπορεις να το ακυρωσεις δεν υπαρχει προβλημα
 

angelthing

member
Δημοσιεύσεις
1.667
Μοτοσυκλέτα
F700GS, CRF300L
Όνομα
Angelos
Α ρε γμτ ........
Αρχές Μάρτη τυπικά είμαι στη Σερβία για να συμμαζέψω τα αποτελέσματα του Χειμώνα στο κάμπ .....
Αν καταφέρω και το μπουρδουκλώσω σε άλλες ημερομηνίες και βρίσκομαι Ελλάδα τότε, μέσα από την Παρασκευή.

Απλά θα πρέπει να το αφήσω για τελευταία στιγμή και αν κάτσει !
(Μήπως να κάνουμε και μια αναγνωριστική αρχές Φλεβάρη για να σφίξουν λίγο και οι κ***ι ? )
 

stathis

new member
Δημοσιεύσεις
113
Ηλικία
50
Περιοχή
Λαμία
Α ρε γμτ ........
Αρχές Μάρτη τυπικά είμαι στη Σερβία για να συμμαζέψω τα αποτελέσματα του Χειμώνα στο κάμπ .....
Αν καταφέρω και το μπουρδουκλώσω σε άλλες ημερομηνίες και βρίσκομαι Ελλάδα τότε, μέσα από την Παρασκευή.

Απλά θα πρέπει να το αφήσω για τελευταία στιγμή και αν κάτσει !
(Μήπως να κάνουμε και μια αναγνωριστική αρχές Φλεβάρη για να σφίξουν λίγο και οι κ***ι ? )
Καθυστερείς ένα ΣΚ την άνοδο στην Σερβία και έρχεσαι......τόσο απλά ......
 

Pan-dvs

well know member
Δημοσιεύσεις
15.489
Περιοχή
Ιωαννινα
Μοτοσυκλέτα
Gs 1200
Όνομα
Πανος
Περιοχή
Ιωαννινα
Α ρε γμτ ........
Αρχές Μάρτη τυπικά είμαι στη Σερβία για να συμμαζέψω τα αποτελέσματα του Χειμώνα στο κάμπ .....
Αν καταφέρω και το μπουρδουκλώσω σε άλλες ημερομηνίες και βρίσκομαι Ελλάδα τότε, μέσα από την Παρασκευή.

Απλά θα πρέπει να το αφήσω για τελευταία στιγμή και αν κάτσει !
(Μήπως να κάνουμε και μια αναγνωριστική αρχές Φλεβάρη για να σφίξουν λίγο και οι κ***ι ? )

Aρχες Μαρτη θα εχει ακομη χιονια στο Βελιγραδι.
 

angelthing

member
Δημοσιεύσεις
1.667
Μοτοσυκλέτα
F700GS, CRF300L
Όνομα
Angelos
Καθυστερείς ένα ΣΚ την άνοδο στην Σερβία και έρχεσαι......τόσο απλά ......

Όπως το έγραψα λογικό αυτό, απλά συνήθως είμαι εκεί από μέσα Φεβρουαρίου μέχρι τέλη Μαρτίου για να προλάβω και τις εδώ και τις εκεί υποχρεώσεις ....... θα δείξει για φέτος μπας και το σουλουπώσω διαφορετικά !

Aρχες Μαρτη θα εχει ακομη χιονια στο Βελιγραδι.

Και στο camp να δεις, πέρυσι τον Μάρτιο έριξε τα πολλά χιόνια. Απλά είναι καλή εποχή να προγραμματιστούν και να μπουν σε σειρά δουλειές - δεν έρχεται και κανείς με μοτο για διαμονή με αυτές τις συνθήκες οπότε βολεύει.
 

Pan-dvs

well know member
Δημοσιεύσεις
15.489
Περιοχή
Ιωαννινα
Μοτοσυκλέτα
Gs 1200
Όνομα
Πανος
Περιοχή
Ιωαννινα
Η αφεντιά μου 1 άτομο κι ένας λεβέντης από Καλαμάτα.......δηλαδή 2 άτομα για 2 διανυκτερεύσεις
Ενημερωσε τον λεβεντη απο την Καλαματα οτι κατα την εισοδο θα πραγματοποιηθουν εξονυχιστικοι ελεγχοι για βεγγαλικα,στρακαστρουκες,δυναμιτακια,πυρσους και λοιπα εξτρεμιστικα ελαφρα οπλικα συστηματα.
 

wheelboy

Administrator
Motoparea team
Δημοσιεύσεις
3.830
Μοτοσυκλέτα
Multistrada 1200s DVT
Όνομα
Yannis
Περιοχή
Ελευσίνα
Ενημερωσε τον λεβεντη απο την Καλαματα οτι κατα την εισοδο θα πραγματοποιηθουν εξονυχιστικοι ελεγχοι για βεγγαλικα,στρακαστρουκες,δυναμιτακια,πυρσους και λοιπα εξτρεμιστικα ελαφρα οπλικα συστηματα.
Ακριβώς!
Αν είναι να κουβαλάει κάποιος οπλισμό τουλάχιστον να το κάνει και σωστά!

Tooth Tooth Tooth
 

Pan-dvs

well know member
Δημοσιεύσεις
15.489
Περιοχή
Ιωαννινα
Μοτοσυκλέτα
Gs 1200
Όνομα
Πανος
Περιοχή
Ιωαννινα
Δεν βλέπω να ανεβαίνουν οι συμμετοχές......τι έγινε λεβεντόπαιδα ; τρομάξαμε απο τον Αρνιακό;
Ειναι νωρις ακομη.
 
Top Bottom