Honda CRF1100 2020

dinospanadp

member
Δημοσιεύσεις
675
Περιοχή
Αθηνα
Μοτοσυκλέτα
CRF 1100 ADV
Όνομα
dinosdns
ρε βουρ σου λεω .....θα στην αρπαξει αλλος ...
Δεν κοιμόμουν που δεν κοιμόμουν τα βράδια,, ήρθε κ έδεσε τώρα το γλυκό,, ευχαριστώ ρε, να σε καλά abcdefghgk
 

esel

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
17.178
Περιοχή
μαγευτική Μεσογειων (Αθήνα)
Μοτοσυκλέτα
BMW GS1200 ADV LC
Όνομα
Στελιος Τζιανετοπουλος
Περιοχή
μαγευτική Μεσογειων (Αθήνα)
Δεν κοιμόμουν που δεν κοιμόμουν τα βράδια,, ήρθε κ έδεσε τώρα το γλυκό,, ευχαριστώ ρε, να σε καλά abcdefghgk


θα σου δσω μια πολυ σοβαρή συμβουλή...................








παρτο να βρεις την υγειά σου :D:D:D:D:D:D:D
 

apache

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
24.180
Ηλικία
60
Περιοχή
AΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GSA
KOVE MAVERICK 500 X
Όνομα
Mανώλης
Περιοχή
Κορυδαλλός
Αφού δεν 200αρίζει ρε παιδιά, Για τρόλεϋ ψάχνετε; ooops
 

giamar

Αφραπογιαννος
Motoparea team
Δημοσιεύσεις
19.462
Περιοχή
Λεπτοκαρυά Κατερίνη
Μοτοσυκλέτα
Voge 300 & Αστρέα Grand 100 σε μπλε
Όνομα
Γιαννης
Περιοχή
Pieria
Το προηγούμενο( crf 1000L )είχε κόφτη στα 200 πάντως,για λόγους ασφαλείας.
Και πολύ σωστά κιόλας γιατί αυτού του είδους τα μηχανάκια δεν είναι να πάνε παραπάνω
 

johnnie

well know member
Δημοσιεύσεις
2.284
Ηλικία
48
Περιοχή
Αθηνα
Μοτοσυκλέτα
Γιά όλα τα γούστα
Όνομα
Γιάννης Παντίδος
Όποιος σκέφτεται τέτοιου χαρακτήρα μηχανάκια και κοιτάει/τον "καίει" η τελική,χρειάζεται κάτι άλλο ή πρέπει να αναθεωρήσει..
Σε τέτοια μηχανάκια αν μπορούν και ταξιδευουν αζοριστα 140 χιλομετρακια είσαι άρχοντας, σε πανε παντου. Παντου ομως. Ασφαλτο χωμα κλπ. Δημήτρη συμφωνω φιλε. Μάνο αν χρειάζεσαι μηχανάκι που να πηγαίνει πάνω από 200, κοιτάς άλλη κατηγορία. Και να πηγαινε πάνω από 200, τοσο ψηλά που είναι η θέση οδήγησης, θα έκανε ο οδηγός το κοντάρι στην σημαία στον αέρα.
 

User V

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
12.090
Το καλό είναι με τον Νότη ότι αν θέλει να πάει
κατσικόδρομους έχει το ΧΤ.

Η όποια άλλη τέτοιου τύπου κατασκευή θα του δώσει το άνετο ταξίδι που ψάχνει και τη δυνατότητα να διαβεί τερέν που με ένα πιο street sport touring θα σκεφτόταν.

Ο Κωνσταντίνος είναι σε ποιο "γνώριμα" μονοπάτια.Ένα πολιτισμικό σοκ θα το πάθει.Σιιιιιιγουρα..

Το καλύτερο εύχομαι για τα παιδιά μας @notakos600 & @dinospanadp !
 

apache

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
24.180
Ηλικία
60
Περιοχή
AΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GSA
KOVE MAVERICK 500 X
Όνομα
Mανώλης
Περιοχή
Κορυδαλλός
Σε τέτοια μηχανάκια αν μπορούν και ταξιδευουν αζοριστα 140 χιλομετρακια είσαι άρχοντας, σε πανε παντου. Παντου ομως. Ασφαλτο χωμα κλπ. Δημήτρη συμφωνω φιλε. Μάνο αν χρειάζεσαι μηχανάκι που να πηγαίνει πάνω από 200, κοιτάς άλλη κατηγορία. Και να πηγαινε πάνω από 200, τοσο ψηλά που είναι η θέση οδήγησης, θα έκανε ο οδηγός το κοντάρι στην σημαία στον αέρα.
Eγω πάντως αν ήθελα και χώμα θα πήγαινα στο ΚΤΜ 1290 Super Adventure R.... The King του είδους..
 

johnnie

well know member
Δημοσιεύσεις
2.284
Ηλικία
48
Περιοχή
Αθηνα
Μοτοσυκλέτα
Γιά όλα τα γούστα
Όνομα
Γιάννης Παντίδος
Eγω πάντως αν ήθελα και χώμα θα πήγαινα στο ΚΤΜ 1290 Super Adventure R.... The King του είδους..
Ωραιο μηχανάκι, μεγάλο και δυνατο φιλε. Θα ήθελα να οδηγησω ένα στο χώμα να το δω πως συμπεριφερεται. Εγώ πάντως αν ήθελα ένα ποιο adve μηχανάκι που να πηγαίνει παντου θα πήγαινα σε λιγότερα κυβικά των χιλίων και σε κάτι ποιο ελαφρύ. Θα μου πεις ποιο? Νομίζω ότι η απάντηση είναι προφανης . Yamaha tenere 700! Αλλα επειδή είχα τον προκατοχο της (tenere xt660z) και δεν ταίριαξαμε παρα μόνο για 700 χιλιομετρα, φοβάμαι να κάνω το βήμα :)
 

apache

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
24.180
Ηλικία
60
Περιοχή
AΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GSA
KOVE MAVERICK 500 X
Όνομα
Mανώλης
Περιοχή
Κορυδαλλός
Ωραιο μηχανάκι, μεγάλο και δυνατο φιλε. Θα ήθελα να οδηγησω ένα στο χώμα να το δω πως συμπεριφερεται. Εγώ πάντως αν ήθελα ένα ποιο adve μηχανάκι που να πηγαίνει παντου θα πήγαινα σε λιγότερα κυβικά των χιλίων και σε κάτι ποιο ελαφρύ. Θα μου πεις ποιο? Νομίζω ότι η απάντηση είναι προφανης . Yamaha tenere 700! Αλλα επειδή είχα τον προκατοχο της (tenere xt660z) και δεν ταίριαξαμε παρα μόνο για 700 χιλιομετρα, φοβάμαι να κάνω το βήμα :)
Δεν έχει καμμία σχέση Γιάννη, εντελώς ανόμοια πράγματα, το 700 είναι πολύ σοβαρό εργαλείο....
 

giamar

Αφραπογιαννος
Motoparea team
Δημοσιεύσεις
19.462
Περιοχή
Λεπτοκαρυά Κατερίνη
Μοτοσυκλέτα
Voge 300 & Αστρέα Grand 100 σε μπλε
Όνομα
Γιαννης
Περιοχή
Pieria
Eγω πάντως αν ήθελα και χώμα θα πήγαινα στο ΚΤΜ 1290 Super Adventure R.... The King του είδους..
Μηχανάκι με σαμπρέλες και δείκτη ταχύτητας στα λάστιχα το W ,ε όχι δεν θα ένιωθα καθόλου ασφαλής στη σέλα του.
Με tubeless ναι και 19αρη μπροστά.
Στο χώμα κατεβαίνει η ιπποδύναμη μεσω χαρτογράφησης στα 50 αλογατα.
 

johnnie

well know member
Δημοσιεύσεις
2.284
Ηλικία
48
Περιοχή
Αθηνα
Μοτοσυκλέτα
Γιά όλα τα γούστα
Όνομα
Γιάννης Παντίδος
Δεν έχει καμμία σχέση Γιάννη, εντελώς ανόμοια πράγματα, το 700 είναι πολύ σοβαρό εργαλείο....
Ναι έτσι ακούω και εγώ Μανο. Εχω πετύχει και ένα πάνω στο βουνό και πραγματικά πέταγε. Εγώ δυστυχώς δεν έχω οδηγήσει καποιο Joy
 

karellen

old member
Δημοσιεύσεις
5.426
Ηλικία
61
Μοτοσυκλέτα
Honda DAX 72 Τρου Αντβέ
Όνομα
Νίκος
Περιοχή
Καλαμάτα
Μηχανάκι με σαμπρέλες και δείκτη ταχύτητας στα λάστιχα το W ,ε όχι δεν θα ένιωθα καθόλου ασφαλής στη σέλα του.
Με tubeless ναι και 19αρη μπροστά.
Στο χώμα κατεβαίνει η ιπποδύναμη μεσω χαρτογράφησης στα 50 αλογατα.
Είσαι σίγουρος Γιάννο,τόσο λίγα?
 

giamar

Αφραπογιαννος
Motoparea team
Δημοσιεύσεις
19.462
Περιοχή
Λεπτοκαρυά Κατερίνη
Μοτοσυκλέτα
Voge 300 & Αστρέα Grand 100 σε μπλε
Όνομα
Γιαννης
Περιοχή
Pieria
Ναι οι χαρτογραφήσεις που έχει ,στο ανάλογο πρόγραμμα κατεβάζουν την δύναμη κάπου κει.
Στο της βροχής το κατεβάζουν στα 75-80 αλογατα .
Έτσι με είχαν πει προ διετίας σε οραντζ ντέη
 

esel

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
17.178
Περιοχή
μαγευτική Μεσογειων (Αθήνα)
Μοτοσυκλέτα
BMW GS1200 ADV LC
Όνομα
Στελιος Τζιανετοπουλος
Περιοχή
μαγευτική Μεσογειων (Αθήνα)
Eγω πάντως αν ήθελα και χώμα θα πήγαινα στο ΚΤΜ 1290 Super Adventure R.... The King του είδους..

ενταξει εσυ εχεις λεφτα ....να πληρωσεις ας σουμε πλαστικο γραναζακι 300 γιούρια χωρις τα εργατικά.....και να τρεμει κι καρδουλα σου να πας πανω απο 160 με τας βαλιτσας....(ζησε την ζωή σου στα ακρα)
 

apache

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
24.180
Ηλικία
60
Περιοχή
AΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GSA
KOVE MAVERICK 500 X
Όνομα
Mανώλης
Περιοχή
Κορυδαλλός
ενταξει εσυ εχεις λεφτα ....να πληρωσεις ας σουμε πλαστικο γραναζακι 300 γιούρια χωρις τα εργατικά.....και να τρεμει κι καρδουλα σου να πας πανω απο 160 με τας βαλιτσας....(ζησε την ζωή σου στα ακρα)
Ενώ στην Honda είναι τσάμπα....abcdefghgkabcdefghgkabcdefghgkabcdefghgkabcdefghgk
 

karellen

old member
Δημοσιεύσεις
5.426
Ηλικία
61
Μοτοσυκλέτα
Honda DAX 72 Τρου Αντβέ
Όνομα
Νίκος
Περιοχή
Καλαμάτα
ενταξει εσυ εχεις λεφτα ....να πληρωσεις ας σουμε πλαστικο γραναζακι 300 γιούρια χωρις τα εργατικά.....και να τρεμει κι καρδουλα σου να πας πανω απο 160 με τας βαλιτσας....(ζησε την ζωή σου στα ακρα)
Υπερβολές ρε Στέλιο.
Να μία αλλαγή λαδιώνε και υγρά φρένων. cdefghigikcdefghigik

ktm.jpg
 

πυξιδας990

well know member
Δημοσιεύσεις
2.946
Ηλικία
47
Περιοχή
λεωνιδιο τσακωνιας
Μοτοσυκλέτα
aprilia DORSODURO RED
Όνομα
Μανωλης
Μηχανάκι με σαμπρέλες και δείκτη ταχύτητας στα λάστιχα το W ,ε όχι δεν θα ένιωθα καθόλου ασφαλής στη σέλα του.
Με tubeless ναι και 19αρη μπροστά.
Στο χώμα κατεβαίνει η ιπποδύναμη μεσω χαρτογράφησης στα 50 αλογατα.
Δεν έχει σαμπρέλες...
Και δεν πάει στα 50 αλογα
 
Top Bottom