Honda CBR 500R ... καινουργιο κοσκινακι μου

Neos

member
Δημοσιεύσεις
729
Ηλικία
42
Περιοχή
Μαρκόπουλο - Πόρτο Ράφτη
Μοτοσυκλέτα
Honda VFR400R-NC21, 2* VFR400R-NC30, RVF400R-NC35, VTR1000SP2-SC45, VFR750F-RC36, AX1-250, VTR1000F-Firestorm
Όνομα
Μιχαήλ
Διάβασα το θέμα από την αρχή. Λείπει λες το βολτόμετρο, η εξωτερική θερμοκρασία, πατέντα είδα στην εξάτμιση, προβολάκια (ασχολίαστο...).
Μήπως τελικά έπρεπε να πάρεις κάτι άλλο; Αναμένω τρακτερωτά λάστιχα και βάση φραπέ στο τιμόνι.
εχω δει φουλ τρακτερωτα σε cbr400rr-nc29. Μην σε ξαφνιάζει πια τιποτα
 

sugariasgeorge

new member
Δημοσιεύσεις
193
Ηλικία
55
Περιοχή
ΝΑΥΠΛΙΟ
Μοτοσυκλέτα
AFRICA TWIN XRV 750
Όνομα
ΓΙΩΡΓΟΣ
Περιοχή
ΝΑΥΠΛΙΟ
Last edited by a moderator:

sugariasgeorge

new member
Δημοσιεύσεις
193
Ηλικία
55
Περιοχή
ΝΑΥΠΛΙΟ
Μοτοσυκλέτα
AFRICA TWIN XRV 750
Όνομα
ΓΙΩΡΓΟΣ
Περιοχή
ΝΑΥΠΛΙΟ
Last edited by a moderator:

Iraklis174

well know member
Δημοσιεύσεις
3.820
Ηλικία
53
Περιοχή
Κερατσινι
Μοτοσυκλέτα
Ότι κάτσει δεν υπάρχουν λεφτά χαχα
Όνομα
Ηρακλης

stelios62

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
7.287
Περιοχή
Πειραιας
Μοτοσυκλέτα
Ducati Pantah 600 SL, Honda Cbr 500r , Honda Cbf 250
Όνομα
Στελιος
Περιοχή
Κερατσινι
Για την αποκατασταση της ..... ιστορικης αληθειας εχθες μου επιστραφει ως αποζημιωση ολο το ποσον αγορας των σαμαριων της SW Μotech απο το γνωστο καταστημα που ειναι και ο επισημος εισαγωγεας νομιζω. Προφανως αν καταλαβα καλα πηραν μετα απο ..... διαβουλευσεις την πιστωτικη εγκριση απο τα κεντρικα Γερμανιας. Anyway ειναι απο τα πολυ θετικα για το πως βλεπει τον πελατη του ενα σοβαρα υπευθυνο εργαστασιο αξεσουαρ μοτο αλλα και ο αντιπροσωπος του εν Ελλαδι. Bcdefghg
 

Iraklis174

well know member
Δημοσιεύσεις
3.820
Ηλικία
53
Περιοχή
Κερατσινι
Μοτοσυκλέτα
Ότι κάτσει δεν υπάρχουν λεφτά χαχα
Όνομα
Ηρακλης
Για την αποκατασταση της ..... ιστορικης αληθειας εχθες μου επιστραφει ως αποζημιωση ολο το ποσον αγορας των σαμαριων της SW Μotech απο το γνωστο καταστημα που ειναι και ο επισημος εισαγωγεας νομιζω. Προφανως αν καταλαβα καλα πηραν μετα απο ..... διαβουλευσεις την πιστωτικη εγκριση απο τα κεντρικα Γερμανιας. Anyway ειναι απο τα πολυ θετικα για το πως βλεπει τον πελατη του ενα σοβαρα υπευθυνο εργαστασιο αξεσουαρ μοτο αλλα και ο αντιπροσωπος του εν Ελλαδι. Bcdefghg
Μπράβο αυτά να λέγονται
 

stelios62

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
7.287
Περιοχή
Πειραιας
Μοτοσυκλέτα
Ducati Pantah 600 SL, Honda Cbr 500r , Honda Cbf 250
Όνομα
Στελιος
Περιοχή
Κερατσινι
Oταν ένας σνομπ Cagivo-Duc Αγρινιώτης σε αποκαλεί .... "ανύπαρκτο από αεροδυναμικής προστασίας" ... βαζεις μια κινεζκη ζελατίνα από Cove Maverick 500 , αξίας 20 ευρω και τον περιμένεις ...!Shot

1697411757464_compress35.jpg
 

The Owl.

well know member
Δημοσιεύσεις
2.023
Όνομα
George
Oταν ένας σνομπ Cagivo-Duc Αγρινιώτης σε αποκαλεί .... "ανύπαρκτο από αεροδυναμικής προστασίας" ... βαζεις μια κινεζκη ζελατίνα από Cove Maverick 500 , αξίας 20 ευρω και τον περιμένεις ...!Shot

View attachment 53881
θυμησε μας αν μπορεις γιατι δεν ξαναπηρες σκουτερ...? Joy
 

Pan-dvs

well know member
Δημοσιεύσεις
15.496
Περιοχή
Ιωαννινα
Μοτοσυκλέτα
Gs 1200
Όνομα
Πανος
Περιοχή
Ιωαννινα
Oταν ένας σνομπ Cagivo-Duc Αγρινιώτης σε αποκαλεί .... "ανύπαρκτο από αεροδυναμικής προστασίας" ... βαζεις μια κινεζκη ζελατίνα από Cove Maverick 500 , αξίας 20 ευρω και τον περιμένεις ...!Shot

View attachment 53881
Τωρα του κανες την μουρη κρεας. Tooth
 

stelios62

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
7.287
Περιοχή
Πειραιας
Μοτοσυκλέτα
Ducati Pantah 600 SL, Honda Cbr 500r , Honda Cbf 250
Όνομα
Στελιος
Περιοχή
Κερατσινι
θυμησε μας αν μπορεις γιατι δεν ξαναπηρες σκουτερ...? Joy

Θυμησε μου να σου κάνω κι ένα δώρο τα Χριστούγεννα...! Tooth

7127yAYMrvS._AC_UF894,1000_QL80_.jpg
 

stelios62

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
7.287
Περιοχή
Πειραιας
Μοτοσυκλέτα
Ducati Pantah 600 SL, Honda Cbr 500r , Honda Cbf 250
Όνομα
Στελιος
Περιοχή
Κερατσινι
Θα το κάνεις Goldwing στο τέλος....
Εγώ για το Moto Guzzi California 1400 πήγαινα ... αλλά ας οψεται η ομήγυρη...! facepalm 2 Tooth

01_california_touring_se_34dx_marrone_executive-web.jpg
 

Kuklinski

well know member
Δημοσιεύσεις
3.444
Ηλικία
123
Μοτοσυκλέτα
Brough Superior ss100
Όνομα
Ακης
Περιοχή
Brooklyn NY
Για εδω σε εχω


 

Neos

member
Δημοσιεύσεις
729
Ηλικία
42
Περιοχή
Μαρκόπουλο - Πόρτο Ράφτη
Μοτοσυκλέτα
Honda VFR400R-NC21, 2* VFR400R-NC30, RVF400R-NC35, VTR1000SP2-SC45, VFR750F-RC36, AX1-250, VTR1000F-Firestorm
Όνομα
Μιχαήλ
Εσύ δεν ήσουν, που σου χάλαγαν τις γραμμές, οι μετατοπίσεις της βενζίνης;
1697629774390_compress35.jpg
Σορρυ για τα κακά γραφικά, αλλά δεν είμαι σε δικό μου υπολογιστή.
 

stelios62

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
7.287
Περιοχή
Πειραιας
Μοτοσυκλέτα
Ducati Pantah 600 SL, Honda Cbr 500r , Honda Cbf 250
Όνομα
Στελιος
Περιοχή
Κερατσινι
Εσύ δεν ήσουν, που σου χάλαγαν τις γραμμές, οι μετατοπίσεις της βενζίνης;
View attachment 53953
Σορρυ για τα κακά γραφικά, αλλά δεν είμαι σε δικό μου υπολογιστή.

Βλέπεις ζημιά στο λάστιχο ? cdefghig
 

stelios62

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
7.287
Περιοχή
Πειραιας
Μοτοσυκλέτα
Ducati Pantah 600 SL, Honda Cbr 500r , Honda Cbf 250
Όνομα
Στελιος
Περιοχή
Κερατσινι
Μετά το ταξίδι στην Κ. Μερόπη και Ξάνθη και έχοντας πλέον 13.000 km κοντέρ ... η κατανάλωση φορτωμένο μονον με σαμάρια ηταν ... με μ.ω.τ. τα 100 km/h έως 4 ltr max .... με μ.ω.τ. 120 km/h πιάνει τα 4,5 ltr. Στα 140 km/h τα +5 ltr είναι πλεον γεγονός και τώρα για παραπάνω τελική ... το χάος ...! Happy

Το σασμάν παραμένει με το κουσουρι του.
Ασαφεστατο μόνον στο κατεβασμα μέσα στην κίνηση της πόλεως ... κατεβάζεις και ενώ υποθέτεις ότι έβαλες την επιθυμητή ταχύτητα για να χωθείς ή για να κροσσαρεις γρηγορα κάποιο δρόμο με κυκλοφορία μένεις με το .... κενό ή την ακατάλληλη ταχύτητα στο χέρι. Πράγμα αγχώδες και κυριως επικίνδυνο αλλά ..... και σε υποχρεώνει να δεις στο καντράν τελικά ποια ταχύτητα έχει μέσα.Hammer Smashabcde

Κατά τ'αλλα όμως δουλεύει ρολόι σε πολυωρο ορεινό σφιχτο στροφιλικι αντάξιο για Honda ...!
Λαδια ξαναμπήκαν τα 10-40 Honda έχοντας την ίδια συμπεριφορά με τα Amsoil.
 

apache

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
24.169
Ηλικία
60
Περιοχή
AΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GSA
KOVE MAVERICK 500 X
Όνομα
Mανώλης
Περιοχή
Κορυδαλλός
Μετά το ταξίδι στην Κ. Μερόπη και Ξάνθη και έχοντας πλέον 13.000 km κοντέρ ... η κατανάλωση φορτωμένο μονον με σαμάρια ηταν ... με μ.ω.τ. τα 100 km/h έως 4 ltr max .... με μ.ω.τ. 120 km/h πιάνει τα 4,5 ltr. Στα 140 km/h τα +5 ltr είναι πλεον γεγονός και τώρα για παραπάνω τελική ... το χάος ...! Happy

Το σασμάν παραμένει με το κουσουρι του.
Ασαφεστατο μόνον στο κατεβασμα μέσα στην κίνηση της πόλεως ... κατεβάζεις και ενώ υποθέτεις ότι έβαλες την επιθυμητή ταχύτητα για να χωθείς ή για να κροσσαρεις γρηγορα κάποιο δρόμο με κυκλοφορία μένεις με το .... κενό ή την ακατάλληλη ταχύτητα στο χέρι. Πράγμα αγχώδες και κυριως επικίνδυνο αλλά ..... και σε υποχρεώνει να δεις στο καντράν τελικά ποια ταχύτητα έχει μέσα.Hammer Smashabcde

Κατά τ'αλλα όμως δουλεύει ρολόι σε πολυωρο ορεινό σφιχτο στροφιλικι αντάξιο για Honda ...!
Λαδια ξαναμπήκαν τα 10-40 Honda έχοντας την ίδια συμπεριφορά με τα Amsoil.
Εγώ θα ξαναβάλω τα Amsoil και όχι τα καχεκτικά Idemitsu Kosan που ψωνίζει η Honda..... Tooth Tooth Tooth Tooth Tooth Tooth
 

Kuklinski

well know member
Δημοσιεύσεις
3.444
Ηλικία
123
Μοτοσυκλέτα
Brough Superior ss100
Όνομα
Ακης
Περιοχή
Brooklyn NY
Μετά το ταξίδι στην Κ. Μερόπη και Ξάνθη και έχοντας πλέον 13.000 km κοντέρ ... η κατανάλωση φορτωμένο μονον με σαμάρια ηταν ... με μ.ω.τ. τα 100 km/h έως 4 ltr max .... με μ.ω.τ. 120 km/h πιάνει τα 4,5 ltr. Στα 140 km/h τα +5 ltr είναι πλεον γεγονός και τώρα για παραπάνω τελική ... το χάος ...! Happy

Το σασμάν παραμένει με το κουσουρι του.
Ασαφεστατο μόνον στο κατεβασμα μέσα στην κίνηση της πόλεως ... κατεβάζεις και ενώ υποθέτεις ότι έβαλες την επιθυμητή ταχύτητα για να χωθείς ή για να κροσσαρεις γρηγορα κάποιο δρόμο με κυκλοφορία μένεις με το .... κενό ή την ακατάλληλη ταχύτητα στο χέρι. Πράγμα αγχώδες και κυριως επικίνδυνο αλλά ..... και σε υποχρεώνει να δεις στο καντράν τελικά ποια ταχύτητα έχει μέσα.Hammer Smashabcde

Κατά τ'αλλα όμως δουλεύει ρολόι σε πολυωρο ορεινό σφιχτο στροφιλικι αντάξιο για Honda ...!
Λαδια ξαναμπήκαν τα 10-40 Honda έχοντας την ίδια συμπεριφορά με τα Amsoil.
θα ψαχνομουν για λαδια ρωτωντας και αλλους κατοχους παρομοιου μοτερ....

δεν μπορει η χοντα να εχει τετοιο κιβωτιο....
 
Top Bottom