Crypton s 115 ή Supra x 125;

dadrider3

new member
Δημοσιεύσεις
75
Ηλικία
48
Περιοχή
Αθήνα
Μοτοσυκλέτα
FJR1300A 2013
Όνομα
Δημήτρης
Καλησπέρα.
Σε αναζήτηση μικρού και οικονομικού οχήματος πόλης, έχω καταλήξει στην αγορά καινούργιου ενός από τα δύο παραπάνω μηχανάκια.
Είμαι κάτοχος μεγάλης μοτοσυκλέτας οπότε θέλω δεύτερο όχημα αποκλειστικά για απλή μετακίνηση μέσα στην πόλη με γνώμονα την οικονομία, την απλότητα και την αξιοπιστία.
Έχει κάποιος εμπειρία και από αυτα τα δύο ώστε να με διαφωτίσει στα υπέρ και τα κατά του καθενός;
Παρακαλώ επειδή είμαι πολύ συνειδητοποιημένος για το τι θέλω, μην μπείτε στον κόπο να γράψετε απαντήσεις του τύπου "εγώ σε αυτά τα λεφτά θα κοιτούσα αυτό ή εκείνο" ή "εγώ θα έπαιρνα σκούτερ ή μικρη μηχανή" κλπ.
Μεταξύ αυτών των δύο παπιών θα ήθελα γνώμες από κάποιον που έχει τη σχετική εμπειρία.
Ευχαριστώ.
 

Kuklinski

well know member
Δημοσιεύσεις
3.443
Ηλικία
123
Μοτοσυκλέτα
Brough Superior ss100
Όνομα
Ακης
Περιοχή
Brooklyn NY
Crypton

βασικα λογω αντιπροσωπειας αλλα και αξιοπιστιας....
 

esel

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
17.165
Περιοχή
μαγευτική Μεσογειων (Αθήνα)
Μοτοσυκλέτα
BMW GS1200 ADV LC
Όνομα
Στελιος Τζιανετοπουλος
Περιοχή
μαγευτική Μεσογειων (Αθήνα)
Και γω μάλλον Γιαμαχα προτείνω....

Στάλθηκε από το SM-N975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

sugariasgeorge

new member
Δημοσιεύσεις
193
Ηλικία
55
Περιοχή
ΝΑΥΠΛΙΟ
Μοτοσυκλέτα
AFRICA TWIN XRV 750
Όνομα
ΓΙΩΡΓΟΣ
Περιοχή
ΝΑΥΠΛΙΟ
Crypton S με κλειστα τα ματια δοκιμασμενο σε ντελιβερι και η αντιπροσωπεια τα παντα
Crypton S με κλειστα τα ματια δοκιμασμενο σε ντελιβερι

ShotShotShot
 

johnnie

well know member
Δημοσιεύσεις
2.284
Ηλικία
48
Περιοχή
Αθηνα
Μοτοσυκλέτα
Γιά όλα τα γούστα
Όνομα
Γιάννης Παντίδος
Είχα 16 χρονια το 110, 160 χιλιάδες χιλιόμετρα μηδέν ζημιές. Εδώ και 2 χρόνια εχω το 115s, 10 χιλιάδες χιλιόμετρα μηδέν ζημιές.Αν θες να βαζεις και δικαβαλο καμια φορα, το crypton δεν συγκρινεται. Mercedes ενα πραγμα. Το μόνο θέμα που έχω ακούσει με τα καινούργια είναι ότι σβήνουν απο μονα τους καμια φορά. Με 6-7 ευρω γεμίζεις και αν δεν το κυνηγάς σου βγάζει γύρω στα 170 χιλιόμετρα αυτονομία. Μπορείς να ρωτήσεις τους delivery. Θα στα πουν ολα . Όπως και ταξιτζήδες για τα αμάξια. Εκει η απαντηση που κυριαρχεί είναι skodaaaaaaa
 
Top Bottom