Benelli 1200 GT!!!!!!

Beast

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
7.289
Ηλικία
57
Μοτοσυκλέτα
SUZUKI GSF 1250 !!!
Όνομα
Κυριακος
Περιοχή
Nεα. Σμυρνη

Sapiokaravo

well know member
Δημοσιεύσεις
3.610
Ηλικία
54
Περιοχή
Far west
Μοτοσυκλέτα
Ιταλιδα με μεταπτυχιακο.
Όνομα
Χρηστος
Καπου στα 7000κ πωλειται το TRK των 500cc της ιδιας εταιρειας.
Εαν πωλειται στα 12500κ στην Κινα το 1200, πιστευω δεν θα βγει κατω απο 15000κ-16000κ στην χωρα μας.
Πολλοι θα λοξοκοιταξουν, αλλα προς μτχ RT θα πανε και New Tracer GT.
 

Kuklinski

well know member
Δημοσιεύσεις
3.446
Ηλικία
123
Μοτοσυκλέτα
Brough Superior ss100
Όνομα
Ακης
Περιοχή
Brooklyn NY
Ενδιαφέρον


Περα βεβαια απο τα θεωρητικά specs
Θα πρέπει να αποδείξει οτι μπορει κ στην πράξη...


Επισης οταν διαβαζω πολλα (κινεζικα) ηλεκτρονικα και 15 ιντσες οθονη.....


Ανησυχω πολυ!!!!
 

apache

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
24.173
Ηλικία
60
Περιοχή
AΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GSA
KOVE MAVERICK 500 X
Όνομα
Mανώλης
Περιοχή
Κορυδαλλός
Ενδιαφέρον


Περα βεβαια απο τα θεωρητικά specs
Θα πρέπει να αποδείξει οτι μπορει κ στην πράξη...


Επισης οταν διαβαζω πολλα (κινεζικα) ηλεκτρονικα και 15 ιντσες οθονη.....


Ανησυχω πολυ!!!!
Δεν υπαρχουν ηλεκτρονικά παγκοσμίως που να μην είναι Κινέζικα, σε τίποτα, τα Ιphone ειδικά αν δεν γράφουν Made in China είναι μαϊμου να ξές...
 

Sapiokaravo

well know member
Δημοσιεύσεις
3.610
Ηλικία
54
Περιοχή
Far west
Μοτοσυκλέτα
Ιταλιδα με μεταπτυχιακο.
Όνομα
Χρηστος
Δεν υπαρχουν ηλεκτρονικά παγκοσμίως που να μην είναι Κινέζικα, σε τίποτα, τα Ιphone ειδικά αν δεν γράφουν Made in China είναι μαϊμου να ξές...
Σχετικο .....γνωστος που ειναι της δουλειας, μιλουσαμε για γκατζετακια και οθονες TFT, αυτοκινητων και μοτοσυκλετων.
Μου λεει ο Μ.Ο ζωης ειναι στα 10 χρονια.( πιστευω ισχυει)
Βγαλτε συμπερασματα εσεις τωρα.
 

apache

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
24.173
Ηλικία
60
Περιοχή
AΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GSA
KOVE MAVERICK 500 X
Όνομα
Mανώλης
Περιοχή
Κορυδαλλός
Σχετικο .....γνωστος που ειναι της δουλειας, μιλουσαμε για γκατζετακια και οθονες TFT αυτοκινητων και μοτοσυκλετων.
Μου λεει ο Μ.Ο ζωης ειναι στα 10 χρονια.( πιστευω ισχυει)
Βγαλτε συμπερασματα εσεις τωρα.
10 χρόνια δεν είναι και λίγα..
 

Sapiokaravo

well know member
Δημοσιεύσεις
3.610
Ηλικία
54
Περιοχή
Far west
Μοτοσυκλέτα
Ιταλιδα με μεταπτυχιακο.
Όνομα
Χρηστος
10 χρόνια δεν είναι και λίγα..
Εχω αλλαξει στα δυομισι χρονια, σε γαλλικο αυτοκινητο εκτος εγγυησης.
Η εισαγωγικη, και η κατασκευαστρια εταιρεια απεριψαν την αιτηση εγγυησης.
Το κοστος 1730 ευρωπουλα, μειον 25% την εκπτωση που μας εκαναν.
 

apache

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
24.173
Ηλικία
60
Περιοχή
AΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GSA
KOVE MAVERICK 500 X
Όνομα
Mανώλης
Περιοχή
Κορυδαλλός
Εχω αλλαξει στα δυομισι χρονια, σε γαλλικο αυτοκινητο εκτος εγγυησης.
Η εισαγωγικη, και η κατασκευαστρια εταιρεια απεριψαν την αιτηση εγγυησης.
Το κοστος 1730 ευρωπουλα, μειον 25% την εκπτωση που μας εκαναν.
Λοιπόν άκου Χρήστο, ήμουν στην Πανελλήνια BMW Motorrad το Σαβ/κο που μας πέρασε, ήταν και οι μηχανολόγοι της επίσημης Πενφέ, εγώ σαν παπάρας άρχισα να κράζω τα αυτοκίνητα ότι και καλά τα φτιάχνετε για 10 χρόνια για να παίρνουμε καινούργια και να μας παίρνετε τα λ7 και είσαστε μαλάκες, γυρίζει ένα παλληκαράκι γύρω στα 28 χρονών μηχανολόγος μηχανικός , ότι είχε γυρίσει από το Πανεπηστήμιο της Σορβώνης και μου λέει ¨Κύριε Μάνο το αυτοκίνητο σας εγγυούμαι ότι θα δουλεύει για τα επόμενα 30 χρόνια, αυτό που δεν μπορώ να σας εγγυηθώ είναι για τις σκανδάλες των προεταντήρων σε περίπτωση σύγκρουσης, και φυσικά για τις σκανδάλες των air bags και όλων των παραμέτρων της παθητικής/ενεργητικής ασφάλειας, η ζωή σας είναι το πολυτιμότερο για την εταιρία..
 

stelios62

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
7.291
Περιοχή
Πειραιας
Μοτοσυκλέτα
Ducati Pantah 600 SL, Honda Cbr 500r , Honda Cbf 250
Όνομα
Στελιος
Περιοχή
Κερατσινι
Λοιπόν άκου Χρήστο, ήμουν στην Πανελλήνια BMW Motorrad το Σαβ/κο που μας πέρασε, ήταν και οι μηχανολόγοι της επίσημης Πενφέ, εγώ σαν παπάρας άρχισα να κράζω τα αυτοκίνητα ότι και καλά τα φτιάχνετε για 10 χρόνια για να παίρνουμε καινούργια και να μας παίρνετε τα λ7 και είσαστε μαλάκες, γυρίζει ένα παλληκαράκι γύρω στα 28 χρονών μηχανολόγος μηχανικός , ότι είχε γυρίσει από το Πανεπηστήμιο της Σορβώνης και μου λέει ¨Κύριε Μάνο το αυτοκίνητο σας εγγυούμαι ότι θα δουλεύει για τα επόμενα 30 χρόνια, αυτό που δεν μπορώ να σας εγγυηθώ είναι για τις σκανδάλες των προεταντήρων σε περίπτωση σύγκρουσης, και φυσικά για τις σκανδάλες των air bags και όλων των παραμέτρων της παθητικής/ενεργητικής ασφάλειας, η ζωή σας είναι το πολυτιμότερο για την εταιρία..

Καλοριζικο και το νεο σας αυτοκινητο ... Βmw. abc
 

Kuklinski

well know member
Δημοσιεύσεις
3.446
Ηλικία
123
Μοτοσυκλέτα
Brough Superior ss100
Όνομα
Ακης
Περιοχή
Brooklyn NY
Δεν υπαρχουν ηλεκτρονικά παγκοσμίως που να μην είναι Κινέζικα, σε τίποτα, τα Ιphone ειδικά αν δεν γράφουν Made in China είναι μαϊμου να ξές...
Μανο

Μιας κ εχω πτυχίο Ηλεκτρονικου Μηχανικού (Πολυτεχνείο) ηλεκτρονικο απο ηλεκτρονικο εχει μεγαλη διαφορά...

Ο ποιοτικός ελεγχος της apple με της chun libyan δεν εχει καμια απολύτως σχεση....

Ακομη κ στο ίδιο προιον πχ επεξεργαστη, οι Β κλασης παρτιδες δεν καταστρέφονται αλλα πωλούνται ως Β ποιοτητας σε φθηνότερους κατασκευαστες....

Αυτο ακριβως εννοω οταν λεω κινεζικα ηλεκτρονικα φιλε...
 

stelios62

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
7.291
Περιοχή
Πειραιας
Μοτοσυκλέτα
Ducati Pantah 600 SL, Honda Cbr 500r , Honda Cbf 250
Όνομα
Στελιος
Περιοχή
Κερατσινι
Μανο

Μιας κ εχω πτυχίο Ηλεκτρονικου Μηχανικού (Πολυτεχνείο) ηλεκτρονικο απο ηλεκτρονικο εχει μεγαλη διαφορά...

Ο ποιοτικός ελεγχος της apple με της chun libyan δεν εχει καμια απολύτως σχεση....

Ακομη κ στο ίδιο προιον πχ επεξεργαστη, οι Β κλασης παρτιδες δεν καταστρέφονται αλλα πωλούνται ως Β ποιοτητας σε φθηνότερους κατασκευαστες....

Αυτο ακριβως εννοω οταν λεω κινεζικα ηλεκτρονικα φιλε...

.... τα iPhone με 50 $ και οτιδηποτε ιμιτασιον ηλεκτρονικη συσκευη που μας πουλαγανε οι εργατες στα λιμανια της Κινας δουλεψανε παντως για μερικες μερες ....! Tooth
 

Drake Ramore

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
10.891
Όνομα
.
Μανο

Μιας κ εχω πτυχίο Ηλεκτρονικου Μηχανικού (Πολυτεχνείο) ηλεκτρονικο απο ηλεκτρονικο εχει μεγαλη διαφορά...

Ο ποιοτικός ελεγχος της apple με της chun libyan δεν εχει καμια απολύτως σχεση....

Ακομη κ στο ίδιο προιον πχ επεξεργαστη, οι Β κλασης παρτιδες δεν καταστρέφονται αλλα πωλούνται ως Β ποιοτητας σε φθηνότερους κατασκευαστες....

Αυτο ακριβως εννοω οταν λεω κινεζικα ηλεκτρονικα φιλε...

Ακριβώς έτσι.
 

apache

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
24.173
Ηλικία
60
Περιοχή
AΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GSA
KOVE MAVERICK 500 X
Όνομα
Mανώλης
Περιοχή
Κορυδαλλός
Μανο

Μιας κ εχω πτυχίο Ηλεκτρονικου Μηχανικού (Πολυτεχνείο) ηλεκτρονικο απο ηλεκτρονικο εχει μεγαλη διαφορά...

Ο ποιοτικός ελεγχος της apple με της chun libyan δεν εχει καμια απολύτως σχεση....

Ακομη κ στο ίδιο προιον πχ επεξεργαστη, οι Β κλασης παρτιδες δεν καταστρέφονται αλλα πωλούνται ως Β ποιοτητας σε φθηνότερους κατασκευαστες....

Αυτο ακριβως εννοω οταν λεω κινεζικα ηλεκτρονικα φιλε...
Ρε Αν Τόνη το ίδιο λέμε....
 

Red Shogun

well know member
Δημοσιεύσεις
3.786
Ηλικία
25
Περιοχή
Βόλος
Μοτοσυκλέτα
Suzuki FL125
Suzuki V-Strom 650
Όνομα
Τάσος
Περιοχή
Βόλος
Ωραίο φαίνεται το μπενέλι

Το θέμα είναι να έρθει Ελλάδα και να το δούμε απο κοντά. Μα κυρίως να φανεί αν έχει "παιδικές ασθένειες" aka γνωστές βλάβες ή το οτιδήποτε.
 
Top Bottom