Bολτα στους αγ.θεοδωρους σαββατο 4/6/22

Σάββας

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
7.450
Ηλικία
61
Περιοχή
Αθήνα
Μοτοσυκλέτα
Diesel RC90
Όνομα
Σάββας
Περιοχή
Αθήνα
Ρε δε σας προλάβαινα με τα σκούτερ πως πάτε έτσι..
Είναι αλιάδες μαλήτες μοτοσακόβιοι Μπαμπίνο ! Tooth Tooth Tooth
 

Λαμπης

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
8.981
Ηλικία
53
Περιοχή
Πετραλωνα
Όνομα
Θανάσης βεγγος
Είναι αλιάδες μαλήτες μοτοσακόβιοι Μπαμπίνο ! Tooth Tooth Tooth
Ρε που έμπλεξα με τους καραφλόμαλιάδες.. Και σύ Σάββα μου όμως χωρίς τη βουρτσα για τη μαλουρα δεν βγαίνεις απ το σπίτι αχαχ
 

Σάββας

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
7.450
Ηλικία
61
Περιοχή
Αθήνα
Μοτοσυκλέτα
Diesel RC90
Όνομα
Σάββας
Περιοχή
Αθήνα
Να ευχαριστήσω και εγώ πρώτα τον Ηρακλή και τον Μπαμπίνο που είχαν την υπέροχη ιδέα να ξαναπάμε στο ωραίο αυτό Μπεργκεράδικο και να περάσουμε τόσο ωραία με τόσο γέλιο και με τόσο ωραία δροσούλα !

Χάρηκα που είδα τον Γιάννη ξανά έστω και για λίγο και τον ευχαριστώ πού' κανε τον κόπο να περάσει μόνο για να μας δεί !

Χάρηκα για την γνωριμία Πάρη και Πέτρο !
Γερά τιμόνια και οι δύο και το ευχαριστηθήκαμε δεόντως έστω και με τα σκουτεροειδή όντες (ΕΝΤΙΤ : Πλην Πάρη με το μοτοσυκλετάκι του που δεν είναι φυσικά σκουτεροειδές) !

Αφήνω για το τέλος τις ευχές για πανέμορφα απροβλημάτιστα χλμ με το νέο εργαλείο που μύριζε ακόμα αυτή την υπέροχη μυρωδιά της καινουργίλας στον Θάνο και ευχάριστη έκπληξη φυσικά και ο Γιώργος πού'ρθε και αυτός να μας δει.

Οι υπόλοιπες φωτό από όλους :



























Άτιμη κΕνωνία...με κατέστρεψε...



 

Iraklis174

well know member
Δημοσιεύσεις
3.819
Ηλικία
53
Περιοχή
Κερατσινι
Μοτοσυκλέτα
Ότι κάτσει δεν υπάρχουν λεφτά χαχα
Όνομα
Ηρακλης
Να ευχαριστήσω και εγώ πρώτα τον Ηρακλή και τον Μπαμπίνο που είχαν την υπέροχη ιδέα να ξαναπάμε στο ωραίο αυτό Μπεργκεράδικο και να περάσουμε τόσο ωραία με τόσο γέλιο και με τόσο ωραία δροσούλα !

Χάρηκα που είδα τον Γιάννη ξανά έστω και για λίγο και τον ευχαριστώ πού' κανε τον κόπο να περάσει μόνο για να μας δεί !

Χάρηκα για την γνωριμία Πάρη και Πέτρο !
Γερά τιμόνια και οι δύο και το ευχαριστηθήκαμε δεόντως έστω και με τα σκουτεροειδή όντες !

Αφήνω για το τέλος τις ευχές για πανέμορφα απροβλημάτιστα χλμ με το νέο εργαλείο που μύριζε ακόμα αυτή την υπέροχη μυρωδιά της καινουργίλας στον Θάνο και ευχάριστη έκπληξη φυσικά και ο Γιώργος πού'ρθε και αυτός να μας δει.

Οι υπόλοιπες φωτό από όλους :



























Άτιμη κΕνωνία...με κατέστρεψε...



Σάββα εμείς ευχαριστούμε και για το ποστ, μίας και οι υπόλοιποι είμαστε κουλομαρια που λέμε, πάντως ναι πολύ γέλιο ειδικά αν σκεφτούμε ότι πήγαμε ήρθαμε με πέντε ευρώ χααχχαα.
Παιδιά ο Μπάμπης μόλις κάτσαμε το πρώτο που μας είπε ρε που ήρθαμε είναι μακριά εκεί που έχει πάει η βενζίνη χαχαχ. Ο Πάρης τον πήρε στο ψιλό χαχαχά και γενικά γέλιο μέχρι δακρύων. Και πάλι ευχαριστώ για την παρέα σας.
 

Σάββας

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
7.450
Ηλικία
61
Περιοχή
Αθήνα
Μοτοσυκλέτα
Diesel RC90
Όνομα
Σάββας
Περιοχή
Αθήνα
Ρε που έμπλεξα με τους καραφλόμαλιάδες.. Και σύ Σάββα μου όμως χωρίς τη βουρτσα για τη μαλουρα δεν βγαίνεις απ το σπίτι αχαχ
Έχω αυτοτιμωρηθεί Μπαμπίνο με 24ωρο στέρηση μοτοβόλτας σήμερα διότι είμαι χαρακτηριστικά ακούρευτος! Tooth Tooth Tooth
 

Iraklis174

well know member
Δημοσιεύσεις
3.819
Ηλικία
53
Περιοχή
Κερατσινι
Μοτοσυκλέτα
Ότι κάτσει δεν υπάρχουν λεφτά χαχα
Όνομα
Ηρακλης
Έχω αυτοτιμωρηθεί Μπαμπίνο με 24ωρο στέρηση μοτοβόλτας σήμερα διότι είμαι χαρακτηριστικά ακούρευτος! Tooth Tooth Tooth
Και να πεις δεν ξέρεις??? Έλα σε εμένα αγόρι μου να σε κάνω αγνώριστο!!! Ούτε η γυναίκα σου δεν θα σε γνωρίσει χααχχα
 

Σάββας

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
7.450
Ηλικία
61
Περιοχή
Αθήνα
Μοτοσυκλέτα
Diesel RC90
Όνομα
Σάββας
Περιοχή
Αθήνα
Και να πεις δεν ξέρεις??? Έλα σε εμένα αγόρι μου να σε κάνω αγνώριστο!!! Ούτε η γυναίκα σου δεν θα σε γνωρίσει χααχχα
Θα πάρω την ψιλή και θα γίνει της κοινής γυναικός το σιδηρούν κιγκλίδωμα ! abcdefghgk abcdefghgk abcdefghgk abcdefghgk abcdefghgk abcdefghgk abcdefghgk abcdefghgk
 

Λαμπης

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
8.981
Ηλικία
53
Περιοχή
Πετραλωνα
Όνομα
Θανάσης βεγγος
Σάββα εμείς ευχαριστούμε και για το ποστ, μίας και οι υπόλοιποι είμαστε κουλομαρια που λέμε, πάντως ναι πολύ γέλιο ειδικά αν σκεφτούμε ότι πήγαμε ήρθαμε με πέντε ευρώ χααχχαα.
Παιδιά ο Μπάμπης μόλις κάτσαμε το πρώτο που μας είπε ρε που ήρθαμε είναι μακριά εκεί που έχει πάει η βενζίνη χαχαχ. Ο Πάρης τον πήρε στο ψιλό χαχαχά και γενικά γέλιο μέχρι δακρύων. Και πάλι ευχαριστώ για την παρέα σας.
Εγώ ρε φίλε για αγ. Θεοδώρους ξεκίνησα...και φτασαμε Κόρινθο...
Με ξεγέλασες αλήτη αχαχα
 

ThanosP

member
Δημοσιεύσεις
1.707
Ηλικία
32
Περιοχή
Κορινθος
Μοτοσυκλέτα
Africa twin
Tuareg 660
Όνομα
Θάνος
Χαρήκαμε πολύ που σας είδαμε παιδία ! Να μαζευόμαστε ποτέ ποτέ ! Και σας ευχαριστώ για ολεσ Τις ευχές !!
Άλλη φορά να προλάβουμε και εμείς τα μπέργκερ μόνο Tooth Tooth
 

Λαμπης

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
8.981
Ηλικία
53
Περιοχή
Πετραλωνα
Όνομα
Θανάσης βεγγος
Χαρήκαμε πολύ που σας είδαμε παιδία ! Να μαζευόμαστε ποτέ ποτέ ! Και σας ευχαριστώ για ολεσ Τις ευχές !!
Άλλη φορά να προλάβουμε και εμείς τα μπέργκερ μόνο Tooth Tooth
Στην επομενη!!
Ωραια βολτα αυτη....δεν εχει πολυ χλμετρο αχαχα
 

PETER 61

new member
Δημοσιεύσεις
23
Ηλικία
62
Περιοχή
ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ
Όνομα
ΠΕΤΡΟΣ
Να ευχαριστήσω και εγώ πρώτα τον Ηρακλή και τον Μπαμπίνο που είχαν την υπέροχη ιδέα να ξαναπάμε στο ωραίο αυτό Μπεργκεράδικο και να περάσουμε τόσο ωραία με τόσο γέλιο και με τόσο ωραία δροσούλα !

Χάρηκα που είδα τον Γιάννη ξανά έστω και για λίγο και τον ευχαριστώ πού' κανε τον κόπο να περάσει μόνο για να μας δεί !

Χάρηκα για την γνωριμία Πάρη και Πέτρο !
Γερά τιμόνια και οι δύο και το ευχαριστηθήκαμε δεόντως έστω και με τα σκουτεροειδή όντες (ΕΝΤΙΤ : Πλην Πάρη με το μοτοσυκλετάκι του που δεν είναι φυσικά σκουτεροειδές) !

Αφήνω για το τέλος τις ευχές για πανέμορφα απροβλημάτιστα χλμ με το νέο εργαλείο που μύριζε ακόμα αυτή την υπέροχη μυρωδιά της καινουργίλας στον Θάνο και ευχάριστη έκπληξη φυσικά και ο Γιώργος πού'ρθε και αυτός να μας δει.

Οι υπόλοιπες φωτό από όλους :



























Άτιμη κΕνωνία...με κατέστρεψε...



Παιδιά να σας ευχαριστήσω για την τέλεια παρέα σας και την αποδοχή.
Είστε όλοι άψογοι , ένας και ένας
Τα καλύτερα έρχονται
 

Iraklis174

well know member
Δημοσιεύσεις
3.819
Ηλικία
53
Περιοχή
Κερατσινι
Μοτοσυκλέτα
Ότι κάτσει δεν υπάρχουν λεφτά χαχα
Όνομα
Ηρακλης

Iraklis174

well know member
Δημοσιεύσεις
3.819
Ηλικία
53
Περιοχή
Κερατσινι
Μοτοσυκλέτα
Ότι κάτσει δεν υπάρχουν λεφτά χαχα
Όνομα
Ηρακλης
Αυτό οδηγείται με 3ης?
Η θέλει ποιο μεγάλο δίπλωμα?

Για το ρτ αναφέρομαι
Τετάρτης θέλει και προϋπηρεσία χςαχαχ
 

Iraklis174

well know member
Δημοσιεύσεις
3.819
Ηλικία
53
Περιοχή
Κερατσινι
Μοτοσυκλέτα
Ότι κάτσει δεν υπάρχουν λεφτά χαχα
Όνομα
Ηρακλης
Παιδιά να σας ευχαριστήσω για την τέλεια παρέα σας και την αποδοχή.
Είστε όλοι άψογοι , ένας και ένας
Τα καλύτερα έρχονται
Γειά ρε Πάρη καλώς ήρθες στην παρέα μας και εμείς χαρήκαμε πολύ για την γνωριμία
 

Iraklis174

well know member
Δημοσιεύσεις
3.819
Ηλικία
53
Περιοχή
Κερατσινι
Μοτοσυκλέτα
Ότι κάτσει δεν υπάρχουν λεφτά χαχα
Όνομα
Ηρακλης
Εγώ ρε φίλε για αγ. Θεοδώρους ξεκίνησα...και φτασαμε Κόρινθο...
Με ξεγέλασες αλήτη αχαχα
Η επόμενη θα σου πω για Χαλκίδα και θα πάμε Σέρρες χααχαχαχ, με το σφουχτερ χαχαχά
 

Λαμπης

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
8.981
Ηλικία
53
Περιοχή
Πετραλωνα
Όνομα
Θανάσης βεγγος
Γειά ρε Πάρη καλώς ήρθες στην παρέα μας και εμείς χαρήκαμε πολύ για την γνωριμία
Rolling Rolling Rolling
ο φιλος σου ο πετρος ειναι ρε τρελοκομειο
αχαχα
 

Iraklis174

well know member
Δημοσιεύσεις
3.819
Ηλικία
53
Περιοχή
Κερατσινι
Μοτοσυκλέτα
Ότι κάτσει δεν υπάρχουν λεφτά χαχα
Όνομα
Ηρακλης
Rolling Rolling Rolling
ο φιλος σου ο πετρος ειναι ρε τρελοκομειο
αχαχα
Τώρα το είδα εδώ έγραψα Πάρη και τον λένε Πέτρο χαχαχα ,πως έγινε ένα πράγμα με την Κωνσταντίνα ε κάπως έτσι χαχααχ
 
Top Bottom