5 μέρες στην Αιώνια Πόλη

Zatara

member
Δημοσιεύσεις
1.423
Ηλικία
54
Περιοχή
Κουκουβάουνες
Μοτοσυκλέτα
Daytona DY 125RS EFI '17
Όνομα
Γιαβάσης Βλάμης
Φέτος συμπληρώσαμε 28 χρόνια γάμου και ήθελα να κάνω ένα δώρο-έκπληξη στο αίσθημα, θα την πήγαινα στη Ρώμη χωρίς να ξέρει που πηγαίνουμε, θα το μάθαινε στο αεροδρόμιο.
Η αρχική σκέψη ήταν να πάμε με το αγαπημένο μας παπί. Γρήγορα όμως την εγκατέλειψα όχι γιατί δεν θα μας πήγαινε το παπί, άλλωστε έχουμε κάνει ωραία ταξίδια με αυτό και ξέρουμε ότι μας πάει και μας φέρνει χαλαρά, τηρουμένων των αναλογιών, αλλά γιατί τα εισιτήρια του πλοίου ήταν υπερβολικά ακριβά και με Μινωϊκές και με ΑΝΕΚ, μας έβγαινε περίπου 750 ευρώ με επιστροφή με δίκλινη καμπίνα, άρπαξαν μια μεγαλοπρεπέστατη μούτζα mountza 2 και έκλεισα αεροπορικά με Ryanair συν το ξενοδοχείο για 4 βράδια για 520 ευρώ, οι μεταφορές μας εκεί θα γίνονταν με τις συγκοινωνίες...θα συνεχίζαμε τις διακοπές μας με το παπί όταν θα επιστρέφαμε στην Ελλάδα.

Ετσι ένα ωραίο πρωινό του Αυγούστου, καβαλήσαμε την πάπια, την κουκουλώσαμε και την ασφαλίσαμε στο δωρεάν μοτοπάρκινγκ του Ελ. Βενιζέλ., τη σταυροφιλήσαμε και θα τη ξαναβλέπαμε σε 5 μέρες.
Ώπα και να 'μαστε το λοιπόν στην πύλη Α23 έτοιμη για την πτήση μας...IMG_20220809_080843.jpg
 

User V

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
12.090
Νίκο μου είσαι απόλαυση.Παντα γεροί κι αγαπημένοι με το στεφάνι σου!Βουρ στα ταξίδια όσο μπορείτε.
Χαιρομαι που σας έχω στο φιλικό μου περιβάλλον.. abc
 

PetrosPetr

member
Δημοσιεύσεις
667
Ηλικία
42
Περιοχή
Αθήνα
Μοτοσυκλέτα
Honda XL 650V Transalp
Όνομα
Petros
Μπράβο παιδιά! Να είστε πάντα γεροί και δυνατοί να κάνετε τέτοια ταξίδια με ή χωρίς μεκανάκι!!

Τα ταξίδια είναι το αλατοπίπερο της ζωής και αλλάζουμε παραστάσεις για να ξεφεύγουμε λίγο από την καθημερινότητα Yes
 

Kuklinski

well know member
Δημοσιεύσεις
3.438
Ηλικία
123
Μοτοσυκλέτα
Brough Superior ss100
Όνομα
Ακης
Περιοχή
Brooklyn NY
Gelato δεν φαγατε;

Καλες βολτες να κανετε!!
 

esel

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
17.159
Περιοχή
μαγευτική Μεσογειων (Αθήνα)
Μοτοσυκλέτα
BMW GS1200 ADV LC
Όνομα
Στελιος Τζιανετοπουλος
Περιοχή
μαγευτική Μεσογειων (Αθήνα)
Νικόλα αυτά τα city brakes όπως λέγονται στο χωρίον μου και φτηνά είναι και αξίζουν 1000%.
Ευχή μου για πολλά ακόμη
 
Top Bottom