χαιρετω την παρεα!!!

cool

new member
Δημοσιεύσεις
32
Ηλικία
50
Περιοχή
Λαμια
Μοτοσυκλέτα
versys 650 MK3
Όνομα
θανασης
Περιοχή
Λαμια
ευχαριστω πολυ για τη θερμη υποδοχη κι εγω απ τη μερια μου υποσχομαι πως δεν θα δημιουργησω ποτε στην ομαδα προβλημα
 

User V

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
12.090
ευχαριστω πολυ για τη θερμη υποδοχη κι εγω απ τη μερια μου υποσχομαι πως δεν θα δημιουργησω ποτε στην ομαδα προβλημα
Αυτή η κουβέντα δεν έχει γραφτεί ποτέ.
Τι έγραψες τώρα!!!


Η όποια υγιής παρέα πάντα θέλει να μοιραζόμαστε ότι στεναχωρεί(αν στεναχωρεί) κάποιον/κάποιους ώστε να λυθεί και να συνεχίσει μπροστά χωρίς να την κρατούν πίσω πράγματα.
Από την λύση προβλημάτων,όταν προκύπτουν,δυναμώνουν οι σχέσεις..

Smileys drinking beer Emoticon
 

cool

new member
Δημοσιεύσεις
32
Ηλικία
50
Περιοχή
Λαμια
Μοτοσυκλέτα
versys 650 MK3
Όνομα
θανασης
Περιοχή
Λαμια
Αυτή η κουβέντα δεν έχει γραφτεί ποτέ.
Τι έγραψες τώρα!!!


Η όποια υγιής παρέα πάντα θέλει να μοιραζόμαστε ότι στεναχωρεί(αν στεναχωρεί) κάποιον/κάποιους ώστε να λυθεί και να συνεχίσει μπροστά χωρίς να την κρατούν πίσω πράγματα.
Από την λύση προβλημάτων,όταν προκύπτουν,δυναμώνουν οι σχέσεις..

Smileys drinking beer Emoticon
Η υγιής επίλυση προβλημάτων με ωραίο τρόπο είναι πάντα αποδεκτή.το κράξιμο και τις ειρωνείες δεν τα μπορώ καθόλου.δεν το έχω κάνει ποτέ και δε θα το κάνω ποτέ.οι ομάδες υπάρχουν για να περνάμε καλά.να ξεφεύγουμε λίγο από τα προβλήματα μας.οσοι θέλουν να τσακωθουνε ας γραφτούν καλύτερα στο mototsakomo
 

Λαμπης

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
8.981
Ηλικία
53
Περιοχή
Πετραλωνα
Όνομα
Θανάσης βεγγος
Η υγιής επίλυση προβλημάτων με ωραίο τρόπο είναι πάντα αποδεκτή.το κράξιμο και τις ειρωνείες δεν τα μπορώ καθόλου.δεν το έχω κάνει ποτέ και δε θα το κάνω ποτέ.οι ομάδες υπάρχουν για να περνάμε καλά.να ξεφεύγουμε λίγο από τα προβλήματα μας.mototsakomoοσοι θέλουν να τσακωθουνε ας γραφτούν καλύτερα στο mototsakomo
συμφωνω και επαυξανω!!
 

Λαμπης

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
8.981
Ηλικία
53
Περιοχή
Πετραλωνα
Όνομα
Θανάσης βεγγος
Η υγιής επίλυση προβλημάτων με ωραίο τρόπο είναι πάντα αποδεκτή.το κράξιμο και τις ειρωνείες δεν τα μπορώ καθόλου.δεν το έχω κάνει ποτέ και δε θα το κάνω ποτέ.οι ομάδες υπάρχουν για να περνάμε καλά.να ξεφεύγουμε λίγο από τα προβλήματα μας.οσοι θέλουν να τσακωθουνε ας γραφτούν καλύτερα στο mototsakomo
Smileys drinking beer Emoticon
 
Top Bottom