η ΔΕΥΤΕΡΑ 4 ΜΑΙΟΥ εγινε Τριτη 5 Μάιου

stelios62

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
7.338
Περιοχή
Πειραιας
Μοτοσυκλέτα
Ducati Pantah 600 SL, Honda Cbr 500r , Honda Cbf 250
Όνομα
Στελιος
Περιοχή
Κερατσινι
..... Ολυνθος Χαλκιδικης , Ωρεοι Ευβοιας ..... ανηκαν στην μητροπολη των αρχαιων Αθηνων .... παλια ..... αρα θα παμε να τις διεκδικησουμε και παλι .....!Yes
 

Pan-dvs

well know member
Δημοσιεύσεις
15.535
Περιοχή
Ιωαννινα
Μοτοσυκλέτα
Gs 1200
Όνομα
Πανος
Περιοχή
Ιωαννινα
Σήμερα πήγα Δερβενοχωρια από Χασια.
Κάτι στρουμφακια είδα στη παιδική χαρά στη Χασια αλλά στη π*****@ τους.
Κυνήγι θα πέσει αύριο κλασικά, γιατί έτσι κι αλλιώς εδώ και μέρες έχουν χαλαρώσει τα πάντα.
Βασικά για να σου αφαιρέσει άδειες και διπλώματα, πρέπει να έχεις σταματήσει, τι; όχι; RollingRolling

Σιγα μην κατσει να ασχοληθει η ατυνομια με τις μηχανες.Με το αυτοκινητο με σταματησαν καμμια 20 αρια φορες,με την μηχανη ουτε μια.
 

kordix

new member
Δημοσιεύσεις
459
Ηλικία
50
Μοτοσυκλέτα
GS 1150, CCM 404, GASGAS EC 300
Όνομα
Κόρδας Κωνσταντίνος
Αν ανέβουμε Δερβενοχώρια από Οινόη και κατέβουμε από Χασιά δεξιά προς Αττική οδό θα είμαστε οκ.

Απλά στα χωριά πάνω, την πέφτουμε στο δάσος σε παχιά σκιά και ο καθένας ας φροντίσει για τις προμήθειες του, καφέ, σάντουιτς κτλ.
 

dikoukos

old member
Δημοσιεύσεις
4.258
Ηλικία
55
Όνομα
Xατζηπετροs Δημητρηs
Απο την στιγμη που θα καταργηθουν τα sms θα σταματηση και ο ελεγχος αν θα γινεται μονο στα διοδια
Εδω δεν υπαρχει αστυνομια να πιασει τους κακοποιους θα υπαρξει για να κανει ελεγχο σε ολοι την ελλαδα
 

karad-geo

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
8.552
Ηλικία
47
Περιοχή
ΑΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
HONDA Varadero 1000cc MK2
Όνομα
ΚΑΡΑΔΗΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
..... Ολυνθος Χαλκιδικης , Ωρεοι Ευβοιας ..... ανηκαν στην μητροπολη των αρχαιων Αθηνων .... παλια ..... αρα θα παμε να τις διεκδικησουμε και παλι .....!Yes
RollingRollingRolling
 
N

notakos600

Guest
Αν ανέβουμε Δερβενοχώρια από Οινόη και κατέβουμε από Χασιά δεξιά προς Αττική οδό θα είμαστε οκ.

Απλά στα χωριά πάνω, την πέφτουμε στο δάσος σε παχιά σκιά και ο καθένας ας φροντίσει για τις προμήθειες του, καφέ, σάντουιτς κτλ.
Μέσα στο μυαλό μου είσαι...
 

apache

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
24.181
Ηλικία
60
Περιοχή
AΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GSA
KOVE MAVERICK 500 X
Όνομα
Mανώλης
Περιοχή
Κορυδαλλός
Αξίζει να διακινδυνεύσουμε την αφαίρεση διπλώματος για δύο μήνες; Από μεριάς μου δεν το βλέπω για Τρίτη θα πάω βόλτα στην Κηφισσά.
 

Drake Ramore

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
10.891
Όνομα
.
Εδω πάνω θα βγούμε καμιά βόλτα εντός νομού; Υπάρχει κανείς εδώ μέσα να ψήνεται; Καμια Τετάρτη ή Πέμπτη απόγευμα λέω, που δεν δουλευουμε (καθότι μπορεί να άνοιξαν τα μέτρα, αλλά άνοιξαν και τα μαγαζιά)

Κοντινούλα. Ένα γύρω-γύρω όλοι.
 

KostasT

old member
Δημοσιεύσεις
4.523
Περιοχή
Αθηνα
Μοτοσυκλέτα
Honda CBF1000FA
Honda SH300i
Όνομα
Δες nickname
Πόρτο-Γερμενό από τα βουνά (Τιτάν, Παλαιοκούνδουρα) και καφεδάκι σε πλαστικό στο φούρνο δίπλα στη θάλασσα...

Μεσα εαν ειναι ασφαλτος και μονο! Αλλα και την κλασσικη διαδρομη για Πορτο Γερμενο δεν εχω κανενα απολυτως προβλημα!
 

apache

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
24.181
Ηλικία
60
Περιοχή
AΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GSA
KOVE MAVERICK 500 X
Όνομα
Mανώλης
Περιοχή
Κορυδαλλός
Μεσα εαν ειναι ασφαλτος και μονο! Αλλα και την κλασσικη διαδρομη για Πορτο Γερμενο δεν εχω κανενα απολυτως προβλημα!
Παιδιά μην μπερδεύουμε το Thread
Eντος νομου Αττικης:
ή Κινεττα ή Αλεποχώρι ή Ψαθα το μερος θα αποφασισθει απο την παρεα δια ανατάσεως της χειρός (και οχι της παλάμης να εξηγούμαστε) στο γνωστο περίπτερον 14
Ωρα συνάντησης 10.00 π.μ
Τελικά τι; Το ρισκάρουμε;
 

KostasT

old member
Δημοσιεύσεις
4.523
Περιοχή
Αθηνα
Μοτοσυκλέτα
Honda CBF1000FA
Honda SH300i
Όνομα
Δες nickname
Παιδιά μην μπερδεύουμε το Thread

Τελικά τι; Το ρισκάρουμε;

Εχεις δικιο. Προσωπικα δεν εχω θεμα. Ας ομιλησει ο δημιουργος του θρεντ @esel Ελα αφεντικο πες το τελικο σου να δουμε τι θα καμνουμε. Και μιλαμε @notakos600 η οποιος αλλος επιθυμει!
 

Σάββας

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
7.450
Ηλικία
61
Περιοχή
Αθήνα
Μοτοσυκλέτα
Diesel RC90
Όνομα
Σάββας
Περιοχή
Αθήνα
Εγώ όχι Μάνο οπότε εύχομαι καλά να περάσετε.Smileys drinking beer EmoticonSmileys drinking beer EmoticonSmileys drinking beer Emoticon
Θα περιμένω προσωπικά για όταν επιτρέπεται μετακίνηση εκτός Νομού για μεγάλη και στριφτερή βόλτα.
 

karad-geo

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
8.552
Ηλικία
47
Περιοχή
ΑΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
HONDA Varadero 1000cc MK2
Όνομα
ΚΑΡΑΔΗΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Παιδιά μην μπερδεύουμε το Thread

Τελικά τι; Το ρισκάρουμε;
Παίδες, όσο και αν το Θέλουμε Όλοι.. Πιστεύω πως δεν πρέπει να το ρισκάρουμε. Ειδικά τις πρώτες μέρες πιστεύω πως θα βγουν και στο κυνήγι! - κάτι άκουσα πως μετά το πέρας της πρώτης Εβδομάδας και ανάλογα τις εξελίξεις, υπάρχει περίπτωση να κινούμαστε και Εμείς 'εντός Νόμου'. Ας μην Είμαστε παρορμητικοί, πρώτα ο Θεός στην ουρά Είμαστε!! (10-15 μέρες ακόμη), που θα πάει.. Ας βγάλουμε καμία μέχρι Βουλιαγμένη! - που θα πάει... θα περάσει!!
 

karad-geo

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
8.552
Ηλικία
47
Περιοχή
ΑΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
HONDA Varadero 1000cc MK2
Όνομα
ΚΑΡΑΔΗΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Από ότι γνωρίζω, όρια του Μητροπολιτικού Δήμου (όπως αναφέρεται) είναι όλοι οι Δήμοι Συνορευόμενοι με τον Δήμο Αθηνών, οι οποίοι δεν αποτελούν οι αποτελούσαν οικισμούς.
Όπερ και σημαίνει.. Από Δυτικά, μέχρι Χαϊδάρι - από Ανατολικά, μέχρι Βουλιαγμένη & Βόρεια, μέχρι Κηφισιά.
 

karad-geo

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
8.552
Ηλικία
47
Περιοχή
ΑΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
HONDA Varadero 1000cc MK2
Όνομα
ΚΑΡΑΔΗΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Δυστυχώς...
 

apache

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
24.181
Ηλικία
60
Περιοχή
AΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GSA
KOVE MAVERICK 500 X
Όνομα
Mανώλης
Περιοχή
Κορυδαλλός
Από ότι γνωρίζω, όρια του Μητροπολιτικού Δήμου (όπως αναφέρεται) είναι όλοι οι Δήμοι Συνορευόμενοι με τον Δήμο Αθηνών, οι οποίοι δεν αποτελούν οι αποτελούσαν οικισμούς.
Όπερ και σημαίνει.. Από Δυτικά, μέχρι Χαϊδάρι - από Ανατολικά, μέχρι Βουλιαγμένη & Βόρεια, μέχρι Κηφισιά.
Δηλαδή εγώ στον Κορυδαλλό είμαι εκτός των τειχών; Αρα αλωνίζω τον Νομό;
 
Top Bottom