Χαρίζονται αγορίστικα ρουχαλάκια 2-3 ετών

Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.
Δημοσιεύσεις
1.317
Περιοχή
Αθηνανιστάν
Μοτοσυκλέτα
Suzuki V-Strom 650cc (tweety)
Όνομα
ΜοτοΑγαπούλης
Περιοχή
Αθηνανιστάν
O,τι λέει ο τίτλος.

Έχω 3 τσάντες με ρουχαλάκια για αγοράκι, ηλικίας 2-3 ετών.
Είναι μπλούζες και φόρμες, καθημερινά βολικά ρούχα και θα ήθελα να τα πάρει κάποιος σύντροχος πατέρας που θα τα έχει ανάγκη.
Εννοείται πως είναι σε άριστη κατάσταση.

Δίνονται λόγω παρέλευσης ηλικίας.

Παραλαβή από το χώρο μου, πέριξ Αγίας Παρασκευής.

Επειδή δεν το έχω εξελίξει το θέμα όπως ο Στέλιος-ΤΕΡΙ με κληρώσεις και τα τοιαύτα, :D θα τηρηθεί σειρά προτεραιότητας.
Φυσικά μπορείτε και μόνοι σας να συνεννοηθείτε (π.χ. να παραχωρήσετε τη σειρά σας, ή να τα μοιραστείτε κλπ).
Ό,τι κανονίσετε μεταξύ σας, θα το σεβαστώ. Να πιάσουν τόπο θέλω.


Υ.Γ.
Το "μαγαζί" μου φημίζεται για τη διακριτικότητα και την εχεμύθεια, οπότε μπορείτε να δηλώσετε ενδιαφέρον και με π.μ.
 

ANGELO

member
Δημοσιεύσεις
1.137
Ηλικία
51
Περιοχή
ΛΑΜΙΑ
Μοτοσυκλέτα
YAMAHA MT07
Όνομα
ΑΓΓΕΛΟΣ
Περιοχή
ΛΑΜΙΑ
O,τι λέει ο τίτλος.

Έχω 3 τσάντες με ρουχαλάκια για αγοράκι, ηλικίας 2-3 ετών.
Είναι μπλούζες και φόρμες, καθημερινά βολικά ρούχα και θα ήθελα να τα πάρει κάποιος σύντροχος πατέρας που θα τα έχει ανάγκη.
Εννοείται πως είναι σε άριστη κατάσταση.

Δίνονται λόγω παρέλευσης ηλικίας.

Παραλαβή από το χώρο μου, πέριξ Αγίας Παρασκευής.

Επειδή δεν το έχω εξελίξει το θέμα όπως ο Στέλιος-ΤΕΡΙ με κληρώσεις και τα τοιαύτα, :D θα τηρηθεί σειρά προτεραιότητας.
Φυσικά μπορείτε και μόνοι σας να συνεννοηθείτε (π.χ. να παραχωρήσετε τη σειρά σας, ή να τα μοιραστείτε κλπ).
Ό,τι κανονίσετε μεταξύ σας, θα το σεβαστώ. Να πιάσουν τόπο θέλω.


Υ.Γ.
Το "μαγαζί" μου φημίζεται για τη διακριτικότητα και την εχεμύθεια, οπότε μπορείτε να δηλώσετε ενδιαφέρον και με π.μ.
Μπράβο φίλε για την κίνησή σου. Praising
 

User V

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
12.090
Πολλά μπράβο στον Κωστή.
Είναι κρίμα να μην αξιοποιούνται τα καλά ρουχαλακια..

Smileys drinking beer Emoticon ρε ΑγαπόΚωστα!!!
 
Δημοσιεύσεις
1.317
Περιοχή
Αθηνανιστάν
Μοτοσυκλέτα
Suzuki V-Strom 650cc (tweety)
Όνομα
ΜοτοΑγαπούλης
Περιοχή
Αθηνανιστάν
Γιατί ρε Τέρι; Ήθελες το μωρό να μείνει πάντα στην ηλικία των δύο; abcdefghgk

Καλή φάση πάντως.
Αν βρέθηκε τρόπος να μη μεγαλώνουμε, να μου το πείτε, μη μου το κρύβετε.....Rolling
 

Drake Ramore

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
10.891
Όνομα
.
Καλή φάση πάντως.
Αν βρέθηκε τρόπος να μη μεγαλώνουμε, να μου το πείτε, μη μου το κρύβετε.....Rolling
Όχι ρε φιλε! 2 σχεδόν είναι τώρα ο δικός μου. Η ηλικία της ΤΡΕΛΑΣ! Ασε να μεγαλώσει να ηρεμήσει λίγο.
 
Δημοσιεύσεις
1.317
Περιοχή
Αθηνανιστάν
Μοτοσυκλέτα
Suzuki V-Strom 650cc (tweety)
Όνομα
ΜοτοΑγαπούλης
Περιοχή
Αθηνανιστάν
Όχι ρε φιλε! 2 σχεδόν είναι τώρα ο δικός μου. Η ηλικία της ΤΡΕΛΑΣ! Ασε να μεγαλώσει να ηρεμήσει λίγο.

Για μένα το είπα. Να σταματήσω να μεγαλώνω. Αρκετά, νισάφι πια....Rolling
 

thanosgp

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
11.519
Ηλικία
52
Περιοχή
Τρίκαλα
Μοτοσυκλέτα
Τίγρης ξεδοντιασμένος 220 τελική
Όνομα
Θάνος
Περιοχή
Τρίκαλα
Για μένα το είπα. Να σταματήσω να μεγαλώνω. Αρκετά, νισάφι πια....Rolling
Εσύ μεγαλώνεις πλέον οριζοντίως....

Στάλθηκε από το MI MAX μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

EvangeloSKG

member
Δημοσιεύσεις
1.693
Ηλικία
48
Περιοχή
Μαρούσι
Μοτοσυκλέτα
R1200GS
Όνομα
Βαγγέλης
Περιοχή
Μαρούσι
Συγχαρητήρια για την κίνηση! Γρήγορα όπως μεγαλώνουν τα μικρά, τα ρούχα ποτέ δε φτάνουν και γίνονται έξοδο. Πραγματικά κίνηση που πιάνει τόπο!
 

esel

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
17.178
Περιοχή
μαγευτική Μεσογειων (Αθήνα)
Μοτοσυκλέτα
BMW GS1200 ADV LC
Όνομα
Στελιος Τζιανετοπουλος
Περιοχή
μαγευτική Μεσογειων (Αθήνα)
Μπραβο Κωστα !!!!

Θα τα επαιρνα εγώ αλλά δεν θα τα πάρω ....εχω παχύνει !!!

Στάλθηκε από το SM-N975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Beast

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
7.295
Ηλικία
57
Μοτοσυκλέτα
SUZUKI GSF 1250 !!!
Όνομα
Κυριακος
Περιοχή
Nεα. Σμυρνη
Kωστα,αν δε τα χρειαζεται καποιος απο δω, βρες ενα ιδρυμα και δωσε τα!! Θα πιασουν τοπο!!
 

Drake Ramore

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
10.891
Όνομα
.
Αν δεν τα θέλει κάποιος μπορείς να τα δώσεις είτε σε κάποιο ίδρυμα ή σε κάποιον που τα έχει ανάγκη μέσω κάποιας ομάδας γονέων στο FB.
Υπάρχουν πολλές ανάλογες και ζητάνε συχνά.
 
Δημοσιεύσεις
1.317
Περιοχή
Αθηνανιστάν
Μοτοσυκλέτα
Suzuki V-Strom 650cc (tweety)
Όνομα
ΜοτοΑγαπούλης
Περιοχή
Αθηνανιστάν
Αν δεν τα θέλει κάποιος μπορείς να τα δώσεις είτε σε κάποιο ίδρυμα ή σε κάποιον που τα έχει ανάγκη μέσω κάποιας ομάδας γονέων στο FB.
Υπάρχουν πολλές ανάλογες και ζητάνε συχνά.

Σε ιδρύματα έχω ήδη δώσει και αρκετές φορές μέχρι τώρα. Υπάρχει τόση προσφορά όμως του κόσμου σε ρούχα, που παίρνεις τηλέφωνα σε ιδρύματα και σου λένε "ευχαριστούμε πολύ, είμαστε πλήρως καλυμμένοι".

Ομάδα φου-μπου? Δεν έχω fb καρντιά μου.


Υ.Γ.
Μου φαίνεται θ' αρχίσω νέο κύκλο τηλεφώνων σε ιδρύματα. Πρέπει να βρω όμως κάποιο "μη διάσημο", γιατί αυτά πιο σπάνια εισπράττουν βοήθεια, ακριβώς λόγω αυτού.
Το θέμα θα μείνει ανοιχτό και διαθέσιμο ακόμα και θα ενημερώσω εν καιρώ για το τί μέλλει γενέσθαι.
 

maik900

Administrator
Motoparea team
Δημοσιεύσεις
26.672
Ηλικία
62
Περιοχή
Αγρινιο
Μοτοσυκλέτα
KAWASAKI ΖΧR 900 1999
MODENAS X CITE 135 2009
Όνομα
ΜΙΧΑΛΗΣ
Περιοχή
ΑΓΡΙΝΙΟ
Σε ιδρύματα έχω ήδη δώσει και αρκετές φορές μέχρι τώρα. Υπάρχει τόση προσφορά όμως του κόσμου σε ρούχα, που παίρνεις τηλέφωνα σε ιδρύματα και σου λένε "ευχαριστούμε πολύ, είμαστε πλήρως καλυμμένοι".

Ομάδα φου-μπου? Δεν έχω fb καρντιά μου.


Υ.Γ.
Μου φαίνεται θ' αρχίσω νέο κύκλο τηλεφώνων σε ιδρύματα. Πρέπει να βρω όμως κάποιο "μη διάσημο", γιατί αυτά πιο σπάνια εισπράττουν βοήθεια, ακριβώς λόγω αυτού.
Το θέμα θα μείνει ανοιχτό και διαθέσιμο ακόμα και θα ενημερώσω εν καιρώ για το τί μέλλει γενέσθαι.

Αν σου ειναι ευκολο και δεν βρεις καπου να τα δωσεις Κωστα και σε καποια ευκαιρια σε φερει ο δρομος απο το κτελ αγρινιου στειλτα δεμα ΕΧΩ μια οικογενεια να τα δωσω BcdefghBcdefgh
 
Δημοσιεύσεις
1.317
Περιοχή
Αθηνανιστάν
Μοτοσυκλέτα
Suzuki V-Strom 650cc (tweety)
Όνομα
ΜοτοΑγαπούλης
Περιοχή
Αθηνανιστάν
Αν σου ειναι ευκολο και δεν βρεις καπου να τα δωσεις Κωστα και σε καποια ευκαιρια σε φερει ο δρομος απο το κτελ αγρινιου στειλτα δεμα ΕΧΩ μια οικογενεια να τα δωσω BcdefghBcdefgh

Άμα σου πω ρε φίλε ότι αυτή τη στιγμή ασχολιόμουν με το θέμα, παίρνοντας τηλέφωνα σε Ιδρύματα. Έχω φάει ήδη 4-5 "πόρτες" λόγω πληρότητας σε ρούχα (ευχάριστο φυσικά που υπάρχει τέτοια υπερπροσφορά και δεν τα πετάνε).

Τα ΚΤΕΛ είναι εντελώς έξω απ' τα δρομολόγιά μου και με το μηχανάκι δεν κουβαλιώνται εύκολα. Είναι αρκετά και θέλει σχεδιασμό για να τα μεταφέρω χωρίς να γεμίσω τους δρόμους με ρούχα.....:D
Αν είναι, θα σε ειδοποιήσω να μου δώσεις στοιχεία.
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.
Top Bottom