ΧΕΒΥ ΜΕΤΑΛ ρε μ####ιά!!!

thimiospoul

member
Δημοσιεύσεις
719
Ηλικία
46
Περιοχή
ΚΟΖΑΝΗ
Μοτοσυκλέτα
fz6 s2 2007
Όνομα
ΘΥΜΙΟΣ

1995 και ημαστε στο λεωφορειο για την πενθημερη στην Κερκυρα.Γουσταρα τη Βασω απο καιρο και βρισκω ευκαιρια να την πλευρισω καθ'οδον.Ροκου η Βασω με τα πετσινα της,μελαχρινη ποδαρες,βυζαρες και τα ρεστα.Η συζητηση εξελλισεται και φτανουμε και στα μουσικα.Doors και ξερο ψωμι η Βασω.Οποτε την ρωταω ποιο ειναι το δευτερο πιο αγαπημενο της τραγουδι απο Dοοrs.Το BLACK SABBATH απαντα.abcdefgh.Γεια σου Βασω.Χαρηκα για την συντομη γνωριμια....Bon voyage
 

thimiospoul

member
Δημοσιεύσεις
719
Ηλικία
46
Περιοχή
ΚΟΖΑΝΗ
Μοτοσυκλέτα
fz6 s2 2007
Όνομα
ΘΥΜΙΟΣ

O Alice Cooper ειναι ιδιοκτητης του πρωτου Ο στην γνωστη επιγραφη HOLYWOOD στο λοφο.Του στοιχισε 27000 νταλαρς.Αφιερωμενη στον καλο του φιλο ΓΚΡΑΟΥΤΣΟ ΜΑΡΞ.
 

SHOOTER045

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
12.101
Ηλικία
49
Περιοχή
ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑ /ΠΕΛΛΑΣ
Μοτοσυκλέτα
GLX 90
Όνομα
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Περιοχή
Ν.ΠΕΛΛΑΣ
1995 και ημαστε στο λεωφορειο για την πενθημερη στην Κερκυρα.Γουσταρα τη Βασω απο καιρο και βρισκω ευκαιρια να την πλευρισω καθ'οδον.Ροκου η Βασω με τα πετσινα της,μελαχρινη ποδαρες,βυζαρες και τα ρεστα.Η συζητηση εξελλισεται και φτανουμε και στα μουσικα.Doors και ξερο ψωμι η Βασω.Οποτε την ρωταω ποιο ειναι το δευτερο πιο αγαπημενο της τραγουδι απο Dοοrs.Το BLACK SABBATH απαντα.abcdefgh.Γεια σου Βασω.Χαρηκα για την συντομη γνωριμια....Bon voyage


Καλη και η ροκ
Και το μέταλ
Αλλά σαν την Βάσω και κάθε Βάσω δεν είναι.


Και εξηγούμαι
Παραμονη Χριστουγέννων 95/96
Παρέα Μπακούρια ,Σαλονίκη dizzy dolls
Πίνουμε ,ακούμε μουσικαρες ,αλλά κλαιμε και την μοίρα μάς.
Η ωρα έχει περασει
Είναι χριστούγεννα, εμείς πίνουμε στο dizzy.
Κάποια στιγμή ο διπλανούς μου δείχνει απέναντι
Ελληναδικο < μπαλκονακι>
Όλα τα μωρά στην πίστα, πανω απο αυτήν ,κάτω απο αυτήν ,στα μπαρ ,παντού.
- ρε αι στο διάολο
Πιάνω τα μαλλιά κοτσίδα και πάω απέναντι, όποιοι απο την παρέα ήρθαν μαζί μου, περασαν καλά εκείνο το βράδυ, όσοι δεν ήρθαν ,έκλαιγαν την μοιρα τους ως το πρωί.

Οπότε
Εγώ θα προτιμούσα την Βάσω απο τον jim τον morrison ,και θα της μάθαινα
οτι ο π*****ίνι ηταν ο πατριάρχης της ροκ και του μέταλ....
 

Drake Ramore

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
10.891
Όνομα
.
1995 και ημαστε στο λεωφορειο για την πενθημερη στην Κερκυρα.Γουσταρα τη Βασω απο καιρο και βρισκω ευκαιρια να την πλευρισω καθ'οδον.Ροκου η Βασω με τα πετσινα της,μελαχρινη ποδαρες,βυζαρες και τα ρεστα.Η συζητηση εξελλισεται και φτανουμε και στα μουσικα.Doors και ξερο ψωμι η Βασω.Οποτε την ρωταω ποιο ειναι το δευτερο πιο αγαπημενο της τραγουδι απο Dοοrs.Το BLACK SABBATH απαντα.abcdefgh.Γεια σου Βασω.Χαρηκα για την συντομη γνωριμια....Bon voyage

Οι ποζερούδες είναι οι καλύτερες ρεεεε!
Μλκια έκανες....


Βάσωωωωωω γύρνα πίσω ή έστω τηλεφώνα!
 

thimiospoul

member
Δημοσιεύσεις
719
Ηλικία
46
Περιοχή
ΚΟΖΑΝΗ
Μοτοσυκλέτα
fz6 s2 2007
Όνομα
ΘΥΜΙΟΣ
Καλη και η ροκ
Και το μέταλ
Αλλά σαν την Βάσω και κάθε Βάσω δεν είναι.


Και εξηγούμαι
Παραμονη Χριστουγέννων 95/96
Παρέα Μπακούρια ,Σαλονίκη dizzy dolls
Πίνουμε ,ακούμε μουσικαρες ,αλλά κλαιμε και την μοίρα μάς.
Η ωρα έχει περασει
Είναι χριστούγεννα, εμείς πίνουμε στο dizzy.
Κάποια στιγμή ο διπλανούς μου δείχνει απέναντι
Ελληναδικο < μπαλκονακι>
Όλα τα μωρά στην πίστα, πανω απο αυτήν ,κάτω απο αυτήν ,στα μπαρ ,παντού.
- ρε αι στο διάολο
Πιάνω τα μαλλιά κοτσίδα και πάω απέναντι, όποιοι απο την παρέα ήρθαν μαζί μου, περασαν καλά εκείνο το βράδυ, όσοι δεν ήρθαν ,έκλαιγαν την μοιρα τους ως το πρωί.

Οπότε
Εγώ θα προτιμούσα την Βάσω απο τον jim τον morrison ,και θα της μάθαινα
οτι ο π*****ίνι ηταν ο πατριάρχης της ροκ και του μέταλ....


Περασαν χρονια για να αρχισω να το νερωνω το κρασι μου και τελικα μονο εγω ημουν ο χαμενος.Αλλα δεν επρεπε να περασει τη βασικη εκπαιδευση για να προχωρησουμε στον π*****ινι?Ενταξη *****ιες λεω, το ξερω...
 
Top Bottom