Τρικαλλα 6-7-8 του Νοεμβρη ΑΚΥΡΗ

Pan-dvs

well know member
Δημοσιεύσεις
15.495
Περιοχή
Ιωαννινα
Μοτοσυκλέτα
Gs 1200
Όνομα
Πανος
Περιοχή
Ιωαννινα
4πλος παρασκευη σαββατο αν δεν εχει το ξενοδοχειο 4κλινο τοτε δυο 2κλινα

Δημητρη σε γραφω προς το παρον δυο δικλινα και στην πορεια σε ενημερωνω για τετρακλινο.
 

apache

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
24.169
Ηλικία
60
Περιοχή
AΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GSA
KOVE MAVERICK 500 X
Όνομα
Mανώλης
Περιοχή
Κορυδαλλός
Δημητρη σε γραφω προς το παρον δυο δικλινα και στην πορεια σε ενημερωνω για τετρακλινο.
Γράψε με τότε και εμένα δύο δίκλινα...
 

apache

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
24.169
Ηλικία
60
Περιοχή
AΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GSA
KOVE MAVERICK 500 X
Όνομα
Mανώλης
Περιοχή
Κορυδαλλός
Θα φτάσει η λαίλαπα μέχρι εκεί πάνω με βροχές;;
Mασάμε ρε; Θα έχουμε και ολοκαίνουργιο αμορτισέρ πίσω....
 
Δημοσιεύσεις
1.317
Περιοχή
Αθηνανιστάν
Μοτοσυκλέτα
Suzuki V-Strom 650cc (tweety)
Όνομα
ΜοτοΑγαπούλης
Περιοχή
Αθηνανιστάν
....................

ΔΕΝ παιρνουμε τηλεφωνο στο ξενοδοχειο, δεν στελνουμε προκαταβολη, αλλα πληρωνουμε κατά την αφιξη μας ολο το ποσο. Δηλωνουν μονο οσοι εχουν σκοπο να ερθουν.

.................


Πάνο. Επειδή γράφεις να μην επικοινωνούμε με το ξενοδοχείο, εγώ που παίζω όπως πάντα (εξ ανάγκης) ως μπαλαντέρ / guest star, :p πώς θα ενημερωθώ τελευταία στιγμή αν παίζει δωμάτιο, μη με δω σε κανά παγκάκι χειμωνιάτικα? Rolling





.............................

Μιας και ο βασικος σκοπος είναι να βρεθουμε, αν ο καιρος δεν επιτρεπει μεταβαση με μηχανη θα παμε με αυτοκινητα και θα βγαλουμε αναλογο προγραμμα αν χρειαστει…τσιπουρα μεχρι τελικης πτωσης δηλαδη.


.............................

ΟΚ. Τό 'πιασα το υπονοούμενο.....Rolling
 

Pan-dvs

well know member
Δημοσιεύσεις
15.495
Περιοχή
Ιωαννινα
Μοτοσυκλέτα
Gs 1200
Όνομα
Πανος
Περιοχή
Ιωαννινα

Pan-dvs

well know member
Δημοσιεύσεις
15.495
Περιοχή
Ιωαννινα
Μοτοσυκλέτα
Gs 1200
Όνομα
Πανος
Περιοχή
Ιωαννινα
Πάνο. Επειδή γράφεις να μην επικοινωνούμε με το ξενοδοχείο, εγώ που παίζω όπως πάντα (εξ ανάγκης) ως μπαλαντέρ / guest star, :p πώς θα ενημερωθώ τελευταία στιγμή αν παίζει δωμάτιο, μη με δω σε κανά παγκάκι χειμωνιάτικα? Rolling
...

Κωστα ο βασικος λογος που επιλεχτηκε αυτη η διαδικασια εχει να κανει με διαδικασιες που ακολουθουν τα ξενοδοχεια για τον Κορονοιο.Πρεπει το ξενοδοχειο να γνωριζει απο πριν και εγκαιρα τον αριθμο των δωματιων για να κανει τις απολυμανσεις.Αν παει καποιος τελευταια στιγμη και ζητησει δωματιο,ισως δεν εχει τον χρονο η τα ατομα για να το απολυμανουν ,με αποτελεσμα να υπαρχει μεν αδειο δωματιο αλλα να αναγκαστει να κοιμηθει στο παγκακι.Οποιος το αποφασισει τελευταια στιγμη να γνωριζει οτι ισως και να ταλαιπωρηθει.

Περα απο αυτο να πω οτι ο λογος που βαζω ωρα προσελευσης στα τσιπουραδικα το 8:30 ειναι γιατι τα μαγαζια εχουν μειωσει τον αριθμο των καθισματων και των θαμωνων και αν παμε αργοτερα μπορει να μην βρουμε τραπεζια για ολη η παρεα.Επισης υπαρχει η πιθανοτητα να ισχυσει τοπικο lock down.Αν υποχρεωθουν τα μαγαζια να κλεισουν νωριτερα,θα μας στριμωτουμε χρονικα.
Να προσθεσω οτι το κοστος ανα ατομο στα τσιπουραδικα θα ειναι 15 ευρω ,μαζι με τα ποτα.

Τελος οταν ανεβαινει μια βολτα,ενα ταξιδι,η μια μαζωξη πισω απο αυτον που την ανεβαζει βρισκονται ατομα που βαζουν πλατη.Ειναι μια συλλογικη προσπαθεια και χαιρομαι που υπαρχουν ατομα,μεσα και εξω απο το φορουμ,που ειναι προθυμα να βοηθησουν οπου και οταν τους χρειαζομαστε.Δεν θα αναφερω ονοματα,γιατι φοβαμαι οτι καποιον θα ξεχασω.

Πολλες μπυριστες σε ολα τα καλοπαιδα.

Smileys drinking beer EmoticonSmileys drinking beer EmoticonSmileys drinking beer EmoticonSmileys drinking beer EmoticonSmileys drinking beer EmoticonSmileys drinking beer EmoticonSmileys drinking beer EmoticonSmileys drinking beer EmoticonSmileys drinking beer EmoticonSmileys drinking beer EmoticonSmileys drinking beer EmoticonSmileys drinking beer EmoticonSmileys drinking beer EmoticonSmileys drinking beer Emoticon
 

Galaher

member
Δημοσιεύσεις
1.667
Ηλικία
45
Περιοχή
Αθηνα
Μοτοσυκλέτα
Bmw f 650 gs
Aprilia sr 200 gt
Όνομα
ΚΩΣΤΑΣ
Περιοχή
Αχαρναι
Συμμετοχες

Pan-dvs /μονος/μονοκλινο Παρασκευη Σαββατο
giamar /μονος/μονοκλινο Παρασκευη Σαββατο

esel/ διπλός / δικλινο Παρασκευη Σαββατο

Beast / διπλός / δικλινο Παρασκευη Σαββατο


dikoukos
/ 4πλος / 4κλινο Παρασκευη Σαββατο



Ενημερωση εως και ποστ 34
Εμένα δεν βλεπω με εβαλες ενα μόνοκλινο
 

Galaher

member
Δημοσιεύσεις
1.667
Ηλικία
45
Περιοχή
Αθηνα
Μοτοσυκλέτα
Bmw f 650 gs
Aprilia sr 200 gt
Όνομα
ΚΩΣΤΑΣ
Περιοχή
Αχαρναι
Γιατί όπως έμαθα από τους Αθηναίους θα είμαι μόνος μου με τη μηχανή....RollingRollingRollingRollingRollingRollingRolling
Εγω θα εχω καιβτουσ δικους μου θα τους αφήσω τρικαλα οποτε με αμάξι θα ερθω αναγκαστικα
 
Top Bottom