ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΗΝ ΜΗΧΑΝΑΡΑ ΣΑΣ?

User V

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
12.090
Τι μ@λ@κ@ς είσαι....



Νομίζω ότι θα σου αρέσει το 12-80V 1000Lm New Scooters Pratical Motorcycles Lamp Fog Spotlight Led Headlight Super Bright. Πρόσθεσέ το στη λίστα αγαπημένων σου!https://www.wish.com/product/12-80v...adlight-super-bright-5a728e981a8c215e94340d16



Νομίζω ότι θα σου αρέσει το 2Pcs Motorcycle Led Headlight with Switch SpotLight 60W 6000LM/Pair 6000K White Driving Working Spot Lights Motorbike Scooters Fog DRL Lamp Bulb. Πρόσθεσέ το στη λίστα αγαπημένων σου!https://www.wish.com/product/2pcs-m...rs-fog-drl-lamp-bulb-5b31ac18337afb5b521d9197




Νομίζω ότι θα σου αρέσει το 12-80V 1000Lm Hot Scooters Pratical Led Headlight Fog Spotlight Super Bright Motorcycles Lamp. Πρόσθεσέ το στη λίστα αγαπημένων σου!https://www.wish.com/product/12-80v...ght-motorcycles-lamp-5a437b5b7482a305b9d01f73



Νομίζω ότι θα σου αρέσει το Universal Motorcycle Led Headlight SpotLight 27W 2500LM 6000K White Driving Spot Lights Motorbike Scooters Fog DRL Lamp Bulb for cafe racer ktm exc. Πρόσθεσέ το στη λίστα αγαπημένων σου!https://www.wish.com/product/univer...r-cafe-racer-ktm-exc-5b3dc74301193932ad1201ca



View attachment 3363
Ξερεις γιατί δεν θα με δουν ποτέ;

Γιατί είναι τόσο βλάκες!!!

Μπαίνεις στη σελίδα τους κι αμεσως ντε και καλα να κάνεις λογαριασμό στην οθόνη.
Δεν σε αφήνουν να περιηγηθείς.



Ευχαριστώ Δημήτρη.
 

SHOOTER045

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
12.101
Ηλικία
49
Περιοχή
ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑ /ΠΕΛΛΑΣ
Μοτοσυκλέτα
GLX 90
Όνομα
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Περιοχή
Ν.ΠΕΛΛΑΣ
Ξερεις γιατί δεν θα με δουν ποτέ;

Γιατί είναι τόσο βλάκες!!!

Μπαίνεις στη σελίδα τους κι αμεσως ντε και καλα να κάνεις λογαριασμό στην οθόνη.
Δεν σε αφήνουν να περιηγηθείς.



Ευχαριστώ Δημήτρη.



Ρε εσύ
Μοιάζουν με αυτά που πήρες κάποια.
 

Zatara

member
Δημοσιεύσεις
1.423
Ηλικία
54
Περιοχή
Κουκουβάουνες
Μοτοσυκλέτα
Daytona DY 125RS EFI '17
Όνομα
Γιαβάσης Βλάμης
Είχα παραγγείλει προβολάκια μετά από πρόταση που μου έγινε.

Σήμερα παρέλαβα και μου κόπηκε το χαμόγελο..

Είναι κάπως... ΜΕΓΑΛΑ..


10cm πλάτος Χ 10+cm ύψος

Παραφωνία το ότι δεν βγαινει το καλώδιο στο κέντρο πίσω ή κατω αλλά δεξιά όπως το κοιτάς.Αν έβγαινε το αντίστοιχο με βγαλμενο το καλώδιο αριστερά θα ήταν το σωστό αλλά δεν..

Έδωσα 43€ μαζί με διακόπτη τιμονιού και μεταφορικά.
Μένει να δω πως θα φτιάξω βάση κάτω από το ρύγχος ώστε να μπουν δεξιά-αριστερά του..




Αχ η κοιλιά μου...

σε καλό μου τόσο γέλιο... abcdefghgkabcdefghgk

μου πέρασε και η ζοχάδα από τη χθεσινή ταλαιπωρία με το κ@λοκάραβο...

πες μου ρε άμα θες τίποτα να στο ανεβάσω αύριο πάνω και επί τη ευκαιρία να σε κράξω από κοντά με τις σαχλαμάρες που χαλάς λεφτά.
 

Zatara

member
Δημοσιεύσεις
1.423
Ηλικία
54
Περιοχή
Κουκουβάουνες
Μοτοσυκλέτα
Daytona DY 125RS EFI '17
Όνομα
Γιαβάσης Βλάμης
Φέρε μια φαλτσέτα..

Να σε ξυρισω..

Έχω ηλεκτρική με μπαταρία, καθόσο ξυρίζομαι καθημερνώς...έχω και μια φωτογραφία σου με μουστάκα πέντε πήχες, τότε που ήρθες στο νοσοκομείο να με δεις και τρόμαξα βλαμμένε abcdefghgk
 

Pan-dvs

well know member
Δημοσιεύσεις
15.496
Περιοχή
Ιωαννινα
Μοτοσυκλέτα
Gs 1200
Όνομα
Πανος
Περιοχή
Ιωαννινα
Έχω ηλεκτρική με μπαταρία, καθόσο ξυρίζομαι καθημερνώς...έχω και μια φωτογραφία σου με μουστάκα πέντε πήχες, τότε που ήρθες στο νοσοκομείο να με δεις και τρόμαξα βλαμμένε abcdefghgk
Αυτη την φωτο την θελω εγω για αβαταρ.
 

ekos

well know member
Δημοσιεύσεις
2.765
Όνομα
d
Είχα παραγγείλει προβολάκια μετά από πρόταση που μου έγινε.

Σήμερα παρέλαβα και μου κόπηκε το χαμόγελο..

Είναι κάπως... ΜΕΓΑΛΑ..


10cm πλάτος Χ 10+cm ύψος

Παραφωνία το ότι δεν βγαινει το καλώδιο στο κέντρο πίσω ή κατω αλλά δεξιά όπως το κοιτάς.Αν έβγαινε το αντίστοιχο με βγαλμενο το καλώδιο αριστερά θα ήταν το σωστό αλλά δεν..

Έδωσα 43€ μαζί με διακόπτη τιμονιού και μεταφορικά.
Μένει να δω πως θα φτιάξω βάση κάτω από το ρύγχος ώστε να μπουν δεξιά-αριστερά του..
Μπεμβεδακηδες πφφφ

Πραγματικά φαίνονται τεράστια, εγώ έχω τα cree u7 αλλά σκέφτομαι να πάρω τα u8 που τα είδα και είναι όντως μικρά και πολύ φωτεινά

Στάλθηκε χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Akis69

member
Δημοσιεύσεις
650
Ηλικία
36
Περιοχή
πατρα
Μοτοσυκλέτα
dl 650
Όνομα
Άκης
Είχα παραγγείλει προβολάκια μετά από πρόταση που μου έγινε.

Σήμερα παρέλαβα και μου κόπηκε το χαμόγελο..

Είναι κάπως... ΜΕΓΑΛΑ..


10cm πλάτος Χ 10+cm ύψος

Παραφωνία το ότι δεν βγαινει το καλώδιο στο κέντρο πίσω ή κατω αλλά δεξιά όπως το κοιτάς.Αν έβγαινε το αντίστοιχο με βγαλμενο το καλώδιο αριστερά θα ήταν το σωστό αλλά δεν..

Έδωσα 43€ μαζί με διακόπτη τιμονιού και μεταφορικά.
Μένει να δω πως θα φτιάξω βάση κάτω από το ρύγχος ώστε να μπουν δεξιά-αριστερά του..
Αχ δεν ρωτάτε κι εμάς τους βεστρωμαδες που έχουμε διδακτορικό στα προβολια!!
https://www.electronicaeshop.eu/led...ας-αυτοκινήτου-led-18w-12v-bca-r3018-oem.html
Μετά από κάνα δυο αλλά προβολακια που από ποιότητα ήταν μάπα,πήρα αυτά κι εγώ.
Είναι όντως μεγαλα αλλά έχουν ζορικο φως.
Ειναι μεγάλο θέμα τα προβολακια.
Τα θες για μακριά;για το πλάι;θα τα βάλεις ψηλά χαμηλά;
Εγώ τα έχω χαμηλά και μου ανοίγουν πολύ το οπτικό πεδιο.
 

User V

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
12.090
Μπεμβεδακηδες πφφφ
Δημοσθένη με θίγεις..

Με θίγεις.. και θα φαμε τα μουστάκια μας... κι επειδή δεν έχουμε θα φάμε τoυ Ζatara!! abcdefghgk

Αχ δεν ρωτάτε κι εμάς τους βεστρωμαδες ..
Àκη ευτυχώς με ηρέμησε το ποστ σου.
Βασικο πρόβλημα οι στροφες.Στο μπασιμο τους δεν έχω οπτικό πεδίο στην εσωτερική.Αριστερά στις αριστερές και δεξιά στις δεξιές.

Το "ζόρικο" είναι ότι δεν έχω κάγκελα για να μπουν χαμηλά στους κυλίνδρους οπότε αναπόφευκτα πάω για ρύγχος..



Μόνο που... θα ειναι ΛΙΓΟ πιο ΜΕΓΑΛΑ τα δικά μου..
cdefghicdefghi
 

Akis69

member
Δημοσιεύσεις
650
Ηλικία
36
Περιοχή
πατρα
Μοτοσυκλέτα
dl 650
Όνομα
Άκης
Δημοσθένη με θίγεις..

Με θίγεις.. και θα φαμε τα μουστάκια μας... κι επειδή δεν έχουμε θα φάμε τoυ Ζatara!! abcdefghgk

Àκη ευτυχώς με ηρέμησε το ποστ σου.
Βασικο πρόβλημα οι στροφες.Στο μπασιμο τους δεν έχω οπτικό πεδίο στην εσωτερική.Αριστερά στις αριστερές και δεξιά στις δεξιές.

Το "ζόρικο" είναι ότι δεν έχω κάγκελα για να μπουν χαμηλά στους κυλίνδρους οπότε αναπόφευκτα πάω για ρύγχος..



Μόνο που... θα ειναι ΛΙΓΟ πιο ΜΕΓΑΛΑ τα δικά μου..
cdefghicdefghi
κοιτα στην αρχη θα σου φανουν μπαουλα,μεχρι να τα συνηθισεις.
γενικα εκει ψηλα,κατω η διπλα απτα μουτρα της μοτοσυκλετας,πιστευω οτι ειναι καλο να μπαινουν προβολακια spot πχ u7,που η δεσμη τους ειναι πολυ συγκεντρωμενη,και να τα χρησιμοποιεις για μεγαλυτερο μηκος δεσμης.
οταν θελεις πλατος,με αναλογα προβολακια,καλο ειναι να μπαινουν λιγο πιο χαμηλα-πχ σε καγκελα- γιατι θα πρεπει να τα ανοιξεις προς τα εξω λιγο.
αν εχεις σκοπο να βαλεις καγκελο,που νομιζω ειναι καλο να μπει,ασχετως προβολακιων,μπορεις να τα πιασεις στο πανω μερος των καγκελων και θα δειχνουν πιο καλα.
αν θες να σου βγαλω αυριο φωτογραφια απτα δικα μου,τα εχω πιασει με σφιγκτηρα για σωληνες με λαστιχο.
 

giamar

Αφραπογιαννος
Motoparea team
Δημοσιεύσεις
19.415
Περιοχή
Λεπτοκαρυά Κατερίνη
Μοτοσυκλέτα
Voge 300 & Αστρέα Grand 100 σε μπλε
Όνομα
Γιαννης
Περιοχή
Pieria
Δημοσθένη με θίγεις..

Με θίγεις.. και θα φαμε τα μουστάκια μας... κι επειδή δεν έχουμε θα φάμε τoυ Ζatara!! abcdefghgk

Àκη ευτυχώς με ηρέμησε το ποστ σου.
Βασικο πρόβλημα οι στροφες.Στο μπασιμο τους δεν έχω οπτικό πεδίο στην εσωτερική.Αριστερά στις αριστερές και δεξιά στις δεξιές.

Το "ζόρικο" είναι ότι δεν έχω κάγκελα για να μπουν χαμηλά στους κυλίνδρους οπότε αναπόφευκτα πάω για ρύγχος..



Μόνο που... θα ειναι ΛΙΓΟ πιο ΜΕΓΑΛΑ τα δικά μου..
cdefghicdefghi
Ρε στειλε του Αργυρη να σου στειλει το πατρον.
Μετα το προσαρμοζεις στα δικα σου προβολια.

Και αφου εχεις θεμα με τις στροφες ,βαλτα να χτυπανε ελαφρως προς τα εξω
 

User V

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
12.090
αν θες να σου βγαλω αυριο φωτογραφια απτα δικα μου,τα εχω πιασει με σφιγκτηρα για σωληνες με λαστιχο.
Κατάλαβα ακριβώς Άκη.
Απλά κάγκελα δεν υπάρχει χρήμα να μπουν..

Σε ευχαριστώώώ...
 

Zatara

member
Δημοσιεύσεις
1.423
Ηλικία
54
Περιοχή
Κουκουβάουνες
Μοτοσυκλέτα
Daytona DY 125RS EFI '17
Όνομα
Γιαβάσης Βλάμης
https://www.electronicaeshop.eu/led...ας-αυτοκινήτου-led-18w-12v-bca-r3018-oem.html

Το εν λόγω κατέστημα είναι 50 μέτρα από τη δουλειά το επισκέπτομαι και έχω πάρει πολλά πραγματάκια, εξυπηρετικά τα κορίτσια.

Αλλά θα πάρω τα προβολάκια του τσοπάνη μιας και εγώ ΕΧΩ κάγκελα να τα βάνω :p

:D:D:D:D:D:D:D:D
 

User V

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
12.090
Αλλά θα πάρω τα προβολάκια του τσοπάνη μιας και εγώ ΕΧΩ κάγκελα να τα βάνω :p

:D:D:D:D:D:D:D:D
Ξύνεσε στην γκλίτσα του τσοπάνη Zatara και βλέπω να βελάζεις από τις μαγκουριές..
Hammer Smash

Έλα με το καλό και θα πάμε άτα στο μαντρί..abcdefghgk
 

evangelos

member
Δημοσιεύσεις
1.717
Ηλικία
50
Περιοχή
Ιωάννινα
Μοτοσυκλέτα
Triumph Tiger 800 - GAS GAS EC300
Όνομα
EVANGELOS
Σήμερα ΤΙΠΟΤΕ!!

ούτε και χθες!!



Εχω μείνει χωρίς μηχανάκι!!!



Από τα 3 που είχα στην αυλή ... έμεινα με την απλώστρα της γυναίκας!! και το γατί!! abcdefghabcdefghabcdefgh
 

esel

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
17.167
Περιοχή
μαγευτική Μεσογειων (Αθήνα)
Μοτοσυκλέτα
BMW GS1200 ADV LC
Όνομα
Στελιος Τζιανετοπουλος
Περιοχή
μαγευτική Μεσογειων (Αθήνα)
Σήμερα ΤΙΠΟΤΕ!!

ούτε και χθες!!



Εχω μείνει χωρίς μηχανάκι!!!



Από τα 3 που είχα στην αυλή ... έμεινα με την απλώστρα της γυναίκας!! και το γατί!! abcdefghabcdefghabcdefgh

το δωκες το περτικαλί ;;;
 
Top Bottom