ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΗΝ ΜΗΧΑΝΑΡΑ ΣΑΣ?

dodos

well know member
Δημοσιεύσεις
3.888
Ηλικία
48
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Apostolis
Περιοχή
Αθήνα
την ξερο λιγο την Πεντελη. εδω ειμαι στην φωτο το 2003
Ωραίος ο Στέλιος!!!!!
Μπροστά από την σπηλιά είχε αρκετά χρόνια σχοινιά!!
Τα έχουν μαζέψει πλέον!!
 

kostikas

member
Δημοσιεύσεις
1.448
Μοτοσυκλέτα
Suzuki VStrom 650
Όνομα
Kostas
την ξερο λιγο την Πεντελη. εδω ειμαι στην φωτο το 2003

Νάτα νάτα..!!!! κατάβαση με ραπελάκι εε ..!!! αχαχα κουβαδάκι εεε..
Ωραίος... για να βρεθούμε να τα ειπούμε λιγουλάκι...
Giving
 

thanosgp

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
11.519
Ηλικία
52
Περιοχή
Τρίκαλα
Μοτοσυκλέτα
Τίγρης ξεδοντιασμένος 220 τελική
Όνομα
Θάνος
Περιοχή
Τρίκαλα
Eγω άλλο φοβάμαι, μην τον πιάσει καμμιά αρκούδα και του πει, εσύ μου φαίνεται στο βουνό δεν έρχεσαι για βόλτα.

πηγαίνει και βγάζει φωτό στη φύση ο άνρωπας,τι σας πειράζει...οι αρκούδες είναι φιλικές εκεί!

GhIaSfqx_20191105054255.jpeg
 

Attachments

  • 5D7D86vk_2019820072546.jpeg
    5D7D86vk_2019820072546.jpeg
    204,8 KB · Προβολές: 14

EvangeloSKG

member
Δημοσιεύσεις
1.693
Ηλικία
48
Περιοχή
Μαρούσι
Μοτοσυκλέτα
R1200GS
Όνομα
Βαγγέλης
Περιοχή
Μαρούσι
Όχι ακριβώς με τη μηχανάρα μου, αλλά με αλλουνού μηχανάρα και συγκεκριμένα με μια Ducati Multistrada 1260S έκανα το πρώτο επίπεδο της σχολής του Χούντρα και οι εντυπώσεις είναι οι καλύτερες! Σε κάνει να επανεξετάσεις τα πάντα και να γίνεσαι κριτής κι εκπαιδευτής του εαυτού σου! Πραγματικά αξίζει 1000% την επένδυση καθώς σου μαθαίνει να ανακαλύπτεις και τις δυνατότητες του οχήματός σου!
Να πω ότι ενώ ήμουν έτοιμος να γραφτώ στη σχολή, τελικά κέρδισα το μάθημα στο φεϊσμπουκικό διαγωνισμό της ΕΚΟ. Καταπληκτική ημέρα και μεγάλη ικανοποίηση στο τέλος!
 

kordix

new member
Δημοσιεύσεις
458
Ηλικία
50
Μοτοσυκλέτα
GS 1150, CCM 404, GASGAS EC 300
Όνομα
Κόρδας Κωνσταντίνος
Βολτούλα ον ΟΦ με πολλά τεχνικά περάσματα, δύσκολα για τα βαριά, διασκεδαστικά για τα μικρά.





Sent from my Mi A2 Lite using Tapatalk
 

thanosgp

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
11.519
Ηλικία
52
Περιοχή
Τρίκαλα
Μοτοσυκλέτα
Τίγρης ξεδοντιασμένος 220 τελική
Όνομα
Θάνος
Περιοχή
Τρίκαλα
Με τη μηχανάρα μας κάναμε πολλά, βόλτες, βίντεο, καφεδάκι στο Ζευγολατιό και περάσαμε πολύ όμορφα.






CoolGood post
 

panostsi

well know member
Δημοσιεύσεις
2.980
Ηλικία
37
Περιοχή
Χαϊδάρι
Μοτοσυκλέτα
Bandit 650
Όνομα
panostsi
Να επισημάνω πως στο post αναφέρεται το Ζευγολατιό Μεσσηνίας (2 km από Μελιγαλά) επειδή υπάρχουν πέντε στη Πελοπόννησο και ένα στις Σέρρες.
Όταν ξαναπάς εκεί πήγαινε 2 χιλιόμετρα ακόμα.... abcdefghgk
 

esel

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
17.154
Περιοχή
μαγευτική Μεσογειων (Αθήνα)
Μοτοσυκλέτα
BMW GS1200 ADV LC
Όνομα
Στελιος Τζιανετοπουλος
Περιοχή
μαγευτική Μεσογειων (Αθήνα)
Να επισημάνω πως στο post αναφέρεται το Ζευγολατιό Μεσσηνίας (2 km από Μελιγαλά) επειδή υπάρχουν πέντε στη Πελοπόννησο και ένα στις Σέρρες.

τα καλυτερα παστελια (παπαδοπουλου) εκει ....
 

taxydromos

new member
Δημοσιεύσεις
217
Περιοχή
Πειραιάς
Μοτοσυκλέτα
KTM 1090adventureR
Όνομα
Sotiris
Περιοχή
Πειραιάς
Μπράβο Νότη για την επιλογή σου!
Όμορφο χωριό....θυμάμαι πριν χρόνια είχα πάει με τη δικιά μου και στο καφενείο του σταθμού πήραμε παστέλι στο πιατάκι,ήπιαμε κονιάκ και ακούγαμε ιστορίες από τους ντόπιους για καλλιέργεια χόρτου...
Stoned Emoticon
 
N

notakos600

Guest
Μπράβο Νότη για την επιλογή σου!
Όμορφο χωριό....θυμάμαι πριν χρόνια είχα πάει με τη δικιά μου και στο καφενείο του σταθμού πήραμε παστέλι στο πιατάκι,ήπιαμε κονιάκ και ακούγαμε ιστορίες από τους ντόπιους για καλλιέργεια χόρτου...
Stoned Emoticon
Για θεραπευτικό σκοπό προφανώς Rolling
 

kostikas

member
Δημοσιεύσεις
1.448
Μοτοσυκλέτα
Suzuki VStrom 650
Όνομα
Kostas
Μπράβο Νότη για την επιλογή σου!
Όμορφο χωριό....θυμάμαι πριν χρόνια είχα πάει με τη δικιά μου και στο καφενείο του σταθμού πήραμε παστέλι στο πιατάκι,ήπιαμε κονιάκ και ακούγαμε ιστορίες από τους ντόπιους για καλλιέργεια χόρτου...
Stoned Emoticon

Πέρσι ή πρόπερσι δεν θυμάμαι καλά, είχε δημοσιευθεί στον τοπικό τύπο. Σε μια κοντινή περιοχή αφέθηκαν μόνες τους κάτω από κάτι ελιές μερικές σακούλες σκουπιδιών μεγάλες με φυτικό περιεχόμενο.
Τοπικός βοσκός είχε τα πρόβατα του στην ίδια περιοχή, αυτά μύρισαν και την έπεσαν στις σακούλες τρώγοντας όλο το περιεχόμενο. Όταν ο βοσκός αντιλήφθηκε πολύ περίεργη συμπεριφορά στα πρόβατα κατάλαβε τι έγινε αλλά ήταν αργά. Το γάλα αυτό θα ήταν περιζήτητο.... :confused:
 
N

notakos600

Guest
Πέρσι ή πρόπερσι δεν θυμάμαι καλά, είχε δημοσιευθεί στον τοπικό τύπο. Σε μια κοντινή περιοχή αφέθηκαν μόνες τους κάτω από κάτι ελιές μερικές σακούλες σκουπιδιών μεγάλες με φυτικό περιεχόμενο.
Τοπικός βοσκός είχε τα πρόβατα του στην ίδια περιοχή, αυτά μύρισαν και την έπεσαν στις σακούλες τρώγοντας όλο το περιεχόμενο. Όταν ο βοσκός αντιλήφθηκε πολύ περίεργη συμπεριφορά στα πρόβατα κατάλαβε τι έγινε αλλά ήταν αργά. Το γάλα αυτό θα ήταν περιζήτητο.... :confused:
Μα να πηγαίνεις στη πηγή και να μην πίνεις νερό Κώστα...
 

kostikas

member
Δημοσιεύσεις
1.448
Μοτοσυκλέτα
Suzuki VStrom 650
Όνομα
Kostas
Μα να πηγαίνεις στη πηγή και να μην πίνεις νερό Κώστα...

Εδώ δεν πίνω... όχι να καπνίσω κιόλας.... μυρίζω τους καπνιστές από τα ρούχα από μακριά.... :confused:
Να βρεθούμε από κοντά να σου πώ τοπικές ευχάριστες ιστορίες..... Giving
 
N

notakos600

Guest
Εδώ δεν πίνω... όχι να καπνίσω κιόλας.... μυρίζω τους καπνιστές από τα ρούχα από μακριά.... :confused:
Να βρεθούμε από κοντά να σου πώ τοπικές ευχάριστες ιστορίες..... Giving
Το ξέρεις πως κάθε φορά που βρισκόμαστε μου αρέσει να σε ακούω να διηγείσαι ιστορίες.Smileys drinking beer Emoticon
 
Top Bottom