Σφηνάκι Νο3 Τετάρτη 30/10

apache

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
24.180
Ηλικία
60
Περιοχή
AΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GSA
KOVE MAVERICK 500 X
Όνομα
Mανώλης
Περιοχή
Κορυδαλλός

apache

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
24.180
Ηλικία
60
Περιοχή
AΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GSA
KOVE MAVERICK 500 X
Όνομα
Mανώλης
Περιοχή
Κορυδαλλός
Εξαιρετική Ωραία ιδέα... Σαλαμίνα ή Αίγινα αλλά αυτό θέλει μονοήμερη, ειδικά η Αίγινα. Giving
Το κατάστημα Νησί ρε... Αχαχαχαχχχχχχχabcdefghgkabcdefghgkabcdefghgkabcdefghgkabcdefghgk
 

kostikas

member
Δημοσιεύσεις
1.448
Μοτοσυκλέτα
Suzuki VStrom 650
Όνομα
Kostas
Το κατάστημα Νησί ρε... Αχαχαχαχχχχχχχabcdefghgkabcdefghgkabcdefghgkabcdefghgkabcdefghgk

Άντε βρε τα νύχια μου να μυρίσω...??? Αλλού είχα το νού μου.... μας σκεφτόμουν δίπλα στην ακρογιαλιά με χταποδάκι....καλαμαρακι.... κλπ κλπ.... funnyRollingRolling
 

apache

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
24.180
Ηλικία
60
Περιοχή
AΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GSA
KOVE MAVERICK 500 X
Όνομα
Mανώλης
Περιοχή
Κορυδαλλός
Άντε βρε τα νύχια μου να μυρίσω...??? Αλλού είχα το νού μου.... μας σκεφτόμουν δίπλα στην ακρογιαλιά με χταποδάκι....καλαμαρακι.... κλπ κλπ.... funnyRollingRolling
Θέτε να πάμε Νησί σημερις;
 

User M

member
Δημοσιεύσεις
1.040
κ γιατι δεν αγοραζουμε 5-6 συσκευασιες με γαριδες απο τον ...σκλαβενιτη(κ τα σχετικα ψωμακια -ντοματουλες -μαρουλακια -τζατζικακια ) ασ πουμε κ να παμε να κανουμε πικ νικ καπου ,ασ πουμε στην αρβανιτσα;5-6 ευρω εκαστος θα παει
για κυριακη μιλαω ε
 

apache

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
24.180
Ηλικία
60
Περιοχή
AΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GSA
KOVE MAVERICK 500 X
Όνομα
Mανώλης
Περιοχή
Κορυδαλλός
Χλωμό το κόβω.... για σήμερα..... είπαμε για καμιά μονοήμερη όχι και να διανυκτερεύσουμε.... Smileys drinking beer Emoticonfunny
Κάνα δίωρο θα κάτσουμε βρε
 

apache

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
24.180
Ηλικία
60
Περιοχή
AΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GSA
KOVE MAVERICK 500 X
Όνομα
Mανώλης
Περιοχή
Κορυδαλλός
κ γιατι δεν αγοραζουμε 5-6 συσκευασιες με γαριδες απο τον ...σκλαβενιτη(κ τα σχετικα ψωμακια -ντοματουλες -μαρουλακια -τζατζικακια ) ασ πουμε κ να παμε να κανουμε πικ νικ καπου ,ασ πουμε στην αρβανιτσα;5-6 ευρω εκαστος θα παει
για κυριακη μιλαω ε
Σήμερα;
 

User S-T

well know member
Δημοσιεύσεις
3.640
κ γιατι δεν αγοραζουμε 5-6 συσκευασιες με γαριδες απο τον ...σκλαβενιτη(κ τα σχετικα ψωμακια -ντοματουλες -μαρουλακια -τζατζικακια ) ασ πουμε κ να παμε να κανουμε πικ νικ καπου ,ασ πουμε στην αρβανιτσα;5-6 ευρω εκαστος θα παει
για κυριακη μιλαω ε
και δεν παμε δω.
 
Top Bottom