Συμβαίνει τώρα....

Iraklis174

well know member
Δημοσιεύσεις
3.823
Ηλικία
53
Περιοχή
Κερατσινι
Μοτοσυκλέτα
Ότι κάτσει δεν υπάρχουν λεφτά χαχα
Όνομα
Ηρακλης
Με δυο ευρώ ούτε μίζα δεν πατάει... abcdefghgk
Σαν ταξιτζής είκοσι χρόνια έχω δει και περάσει πολλά άλλοτε καλά και όχι. Είναι σχολείο. Δεν ξέρω από πού να αρχίσω και τι να θυμηθώ. Εμπειρία ζωής, αλλά είπαμε να αλλάξουμε τρόπο ζωής όχι για λεφτά για ποιότητα ζωής. Και κάνουμε το βήμα δύο μήνες τρένο και μετά κοβιτ αποτέλεσμα μετά τον κοβιτ ογδόντα χιλιάδες πήγαν στραφεί!!! Τι να πεις όταν ο άνθρωπος έκανε όνειρα ο θεός γελούσε. Τέλος πάντων τα μπερδεψα και λίγο ελπίζω να μην σας κούρασα.
 

ThanosP

member
Δημοσιεύσεις
1.709
Ηλικία
32
Περιοχή
Κορινθος
Μοτοσυκλέτα
Africa twin
Tuareg 660
Όνομα
Θάνος


Σα παν !!
 

ThanosP

member
Δημοσιεύσεις
1.709
Ηλικία
32
Περιοχή
Κορινθος
Μοτοσυκλέτα
Africa twin
Tuareg 660
Όνομα
Θάνος
Πες μου που είσαι και τι κάνεις αχαχχα καλησπέρα φιλαράκι όλα καλά
Βολταδα με τα παιδιάαα Ηρακλή !!! Θα ενημερώσω με φωτός αύριο Smileys drinking beer Emoticon
 

Iraklis174

well know member
Δημοσιεύσεις
3.823
Ηλικία
53
Περιοχή
Κερατσινι
Μοτοσυκλέτα
Ότι κάτσει δεν υπάρχουν λεφτά χαχα
Όνομα
Ηρακλης
Βολταδα με τα παιδιάαα Ηρακλή !!! Θα ενημερώσω με φωτός αύριο Smileys drinking beer Emoticon
Να δώσεις τα φιλιά μου και την καλησπέρα μου.
 

stelios62

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
7.291
Περιοχή
Πειραιας
Μοτοσυκλέτα
Ducati Pantah 600 SL, Honda Cbr 500r , Honda Cbf 250
Όνομα
Στελιος
Περιοχή
Κερατσινι

wheelboy

Administrator
Motoparea team
Δημοσιεύσεις
3.837
Μοτοσυκλέτα
Multistrada 1200s DVT
Όνομα
Yannis
Περιοχή
Ελευσίνα
οταν σου ζητανε 7 ευρω για ενα πραγματακι το οποιο μπορεις να το σχεδιασεις σε 30 λεπτα και να το εκτυπωσεις τσαμπα δεν εχεις παρα να το φτιαξεις μονος σου!

1697974269465.png

1697974376127.png
 

Λαμπης

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
8.981
Ηλικία
53
Περιοχή
Πετραλωνα
Όνομα
Θανάσης βεγγος
Χθες βραδυ ξαπλωσα κατω εναν ξεκρανωτο με σκουτερ.
Στην ελ.βενιζελου στην ερυθραια ειχα βγαλει αριστερο φλας να μπω στην Βαρναλη (με λεωφορειο ) και οπως εστριβα εκανε προσπεραση κ εσκασε πανω μου.
Ευτυχως χτυπησε μονο στο ποδι..
Θα εμπλεκα
 

Pan-dvs

well know member
Δημοσιεύσεις
15.497
Περιοχή
Ιωαννινα
Μοτοσυκλέτα
Gs 1200
Όνομα
Πανος
Περιοχή
Ιωαννινα
Χθες βραδυ ξαπλωσα κατω εναν ξεκρανωτο με σκουτερ.
Στην ελ.βενιζελου στην ερυθραια ειχα βγαλει αριστερο φλας να μπω στην Βαρναλη (με λεωφορειο ) και οπως εστριβα εκανε προσπεραση κ εσκασε πανω μου.
Ευτυχως χτυπησε μονο στο ποδι..
Θα εμπλεκα

Τυχεροι και οι δυο. Smileys drinking beer Emoticon
 

duke200

member
Δημοσιεύσεις
1.310
Ηλικία
44
Όνομα
Alex
Έτσι όπως το περιγράφεις μάλλον αυτός ήθελε να ξαπλώσει. Ευτυχώς που δε χτύπησε πολύ. Να τέτοια λέω περιστατικά, προκαλέσες ατύχημα και δε φόραγες και κράνος. Στέρηση άδειας και πινακίδες επί τόπου και υποχρεωτική αποφοίτηση από σχολείο κυκλοφοριακής αγωγής για να τα πάρεις πίσω.

Sent from my X19 using Tapatalk
 

Iraklis174

well know member
Δημοσιεύσεις
3.823
Ηλικία
53
Περιοχή
Κερατσινι
Μοτοσυκλέτα
Ότι κάτσει δεν υπάρχουν λεφτά χαχα
Όνομα
Ηρακλης
Χθες βραδυ ξαπλωσα κατω εναν ξεκρανωτο με σκουτερ.
Στην ελ.βενιζελου στην ερυθραια ειχα βγαλει αριστερο φλας να μπω στην Βαρναλη (με λεωφορειο ) και οπως εστριβα εκανε προσπεραση κ εσκασε πανω μου.
Ευτυχως χτυπησε μονο στο ποδι..
Θα εμπλεκα
Ωχ αυτά δεν μας τα είπες ότι είσαι στα λεωφορεία Χαχαχ.
 

Iraklis174

well know member
Δημοσιεύσεις
3.823
Ηλικία
53
Περιοχή
Κερατσινι
Μοτοσυκλέτα
Ότι κάτσει δεν υπάρχουν λεφτά χαχα
Όνομα
Ηρακλης
Τυχεροι και οι δυο. Smileys drinking beer Emoticon
Άμα είσαι επαγγελματίας και έχεις τροχαίο και έρθει η αστυνομία μπλέκεις άσχημα από ποινικό μέχρι και εγώ δεν ξέρω τι. Κάποιοι το ξέρουν και κάνουν σφήνες πιστεύουν ότι θα σταματήσει το λεωφορείο. Τέλος πάντων Μπάμπη να προσέχεις αλήθεια
 

Λαμπης

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
8.981
Ηλικία
53
Περιοχή
Πετραλωνα
Όνομα
Θανάσης βεγγος
Έτσι όπως το περιγράφεις μάλλον αυτός ήθελε να ξαπλώσει. Ευτυχώς που δε χτύπησε πολύ. Να τέτοια λέω περιστατικά, προκαλέσες ατύχημα και δε φόραγες και κράνος. Στέρηση άδειας και πινακίδες επί τόπου και υποχρεωτική αποφοίτηση από σχολείο κυκλοφοριακής αγωγής για να τα πάρεις πίσω.

Sent from my X19 using Tapatalk
Εκανε προσπεραση με διπλη διαχωριστικη γραμμη , ενω ειχα βγαλει φλας κ εκοβα τιμονια ...Αφου δεν χτυπησε σοβαρα να με τρεχουν.......παλι καλα....
Ηταν σαρανταρης κ ΕΚΑΒιτης! Καλο παιδι,
 
Τελευταία επεξεργασία:

Λαμπης

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
8.981
Ηλικία
53
Περιοχή
Πετραλωνα
Όνομα
Θανάσης βεγγος
Άμα είσαι επαγγελματίας και έχεις τροχαίο και έρθει η αστυνομία μπλέκεις άσχημα από ποινικό μέχρι και εγώ δεν ξέρω τι. Κάποιοι το ξέρουν και κάνουν σφήνες πιστεύουν ότι θα σταματήσει το λεωφορείο. Τέλος πάντων Μπάμπη να προσέχεις αλήθεια
Προσεχω ρε φιλε, αλλα πρεπει να προσεχουν και οι αλλοι...Του ειπα να καλεσω αστυνομια, μου πε οχι ολα οκ, και φυγαμε..Ομως εκανα μλκια ,επρεπε να ερθει η αστυνομια ναμαι καλυμμενος ωστε να μην μπλεξω αν μετα λεει αλλα νταλλων. Σφαλμα μου
 
Τελευταία επεξεργασία:

Iraklis174

well know member
Δημοσιεύσεις
3.823
Ηλικία
53
Περιοχή
Κερατσινι
Μοτοσυκλέτα
Ότι κάτσει δεν υπάρχουν λεφτά χαχα
Όνομα
Ηρακλης
Προσεχω ρε φιλε, αλλα πρεπει να προσεχουν και οι αλλοι...Του ειπα να καλεσω αστυνομια, μου πε οχι ολα οκ, και φυγαμε..Ομως εκανα μλκια ,επρεπε να ερθει η αστυνομια ναμαι καλυμμενος ωστε να μην μπλεξω αν μετα λεει αλλα νταλλων. Σφαλμα μου
Αν πήρες πινακίδα έχει καλώς αν όχι ενημέρωσε την υπηρεσία σου αυτό
 
Top Bottom