Συμβαίνει τώρα....

Giorgos-Patra

well know member
Δημοσιεύσεις
3.074
Ηλικία
54
Περιοχή
Πατρα
Μοτοσυκλέτα
VSTROM DL 650
YAMAHA A 100
Όνομα
Γιώργος
Περιοχή
Πάτρα
Βοϊδομάτης και Καφεδάκι στο Πάπιγκο
 

dodos

well know member
Δημοσιεύσεις
3.888
Ηλικία
48
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Apostolis
Περιοχή
Αθήνα
Στον εργάτη την προηγούμενη φορά είχα αλλάξει ιμάντα κίνησης, είχα πάρει από το εμπόριο έναν bando!
Ήρθε η ώρα για αλλαγή λοιπόν και πήγα να πάρω ιμάντα από ένα εξουσιοδοτημένο της kymco.
Του λέω την προηγούμενη φορά είχα βάλει έναν bando επάνω... ααα μου λέει αυτός δεν είναι γνήσιος, εγώ θα σου δώσω τον γνήσιο..... ακολουθεί φώτο του γνήσιου....abcdefghgkabcdefghgkabcdefghgkabcdefghgkabcdefghgkIMG_20190830_132921.jpg
abcdefghgkabcdefghgkabcdefghgkabcdefghgkabcdefghgkabcdefghgkabcdefghgkabcdefghgk
 
N

notakos600

Guest
Στον εργάτη την προηγούμενη φορά είχα αλλάξει ιμάντα κίνησης, είχα πάρει από το εμπόριο έναν bando!
Ήρθε η ώρα για αλλαγή λοιπόν και πήγα να πάρω ιμάντα από ένα εξουσιοδοτημένο της kymco.
Του λέω την προηγούμενη φορά είχα βάλει έναν bando επάνω... ααα μου λέει αυτός δεν είναι γνήσιος, εγώ θα σου δώσω τον γνήσιο..... ακολουθεί φώτο του γνήσιου....abcdefghgkabcdefghgkabcdefghgkabcdefghgkabcdefghgkView attachment 10971
abcdefghgkabcdefghgkabcdefghgkabcdefghgkabcdefghgkabcdefghgkabcdefghgkabcdefghgk
RollingRolling
 

πυξιδας990

well know member
Δημοσιεύσεις
2.946
Ηλικία
47
Περιοχή
λεωνιδιο τσακωνιας
Μοτοσυκλέτα
aprilia DORSODURO RED
Όνομα
Μανωλης

thanosgp

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
11.519
Ηλικία
52
Περιοχή
Τρίκαλα
Μοτοσυκλέτα
Τίγρης ξεδοντιασμένος 220 τελική
Όνομα
Θάνος
Περιοχή
Τρίκαλα

panGS

member
Δημοσιεύσεις
1.674
Ηλικία
51
Μοτοσυκλέτα
BMW R 1200 GS
Όνομα
Παναγιώτης
Γατάκια εγκαινίασα την πρώτη της χρονιάς,άντε καλές μουστιές!!

View attachment 11022
Νταξ μόλις έφτασα Οχρίδα και μπήκα στο δωμάτιο . Το παρατάω και ξεκινάω για Καλαμάτα .

Στάλθηκε από το WP5000 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

giamar

Αφραπογιαννος
Motoparea team
Δημοσιεύσεις
19.397
Περιοχή
Λεπτοκαρυά Κατερίνη
Μοτοσυκλέτα
Voge 300 & Αστρέα Grand 100 σε μπλε
Όνομα
Γιαννης
Περιοχή
Pieria
Top Bottom