Συμβαίνει τώρα....

apache

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
24.173
Ηλικία
60
Περιοχή
AΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GSA
KOVE MAVERICK 500 X
Όνομα
Mανώλης
Περιοχή
Κορυδαλλός
Είχαμε ένα Γάλλο πριν 4μέρες που είχε περάσει με κόκκινο, αρνήθηκε να πάρει την κλήση, του αφαιρέθηκε δίπλωμα άδεια και ήρθε στο τμήμα 3ώρες πριν φύγει το καράβι για Ιταλία παρακαλώντας να πάρει την κλήση και να του δώσουμε και τα χαρτιά...Έφαγε άκυρο και έφυγε όπως ήταν για Ιταλία. 60 μέρες τα χαρτία του θα μείνουν εδώ. οκ παραπάνω δουλειά για εμάς να τα στείλουμε με κάποιο τρόπο στην Γαλλία αλλά όλα τα λεφτά ήταν η φάτσα του όταν ήρθε να τα ζητήσει...σαν βρεμένη γάτα...

Τώρα πέρα από τα αστεία όσοι του εξωτερικού έρχονται εδώ για διακοπές με όχημα, γίνονται Ελληναράδες. Ακράνοβιτσ, παντοφλίτσα, πάρκινγκ όπου τους καπνίσει και αλκοόλ. Επίσης για κάποιο λόγο όλοι τους ταράζονται μόλις τους αφαιρεθούν πινακίδες, διπλώματα κτλ, σαν να μην γίνετια αυτό στην χώρα τους, αλλά την κλήση το 99% την πληρώνει αμέσως χωρίς πολλά πολλά.
Και καλα τους κάνετε, σε καποια φάση θα πρέπει να μάθουν οτι και εδώ δεν είναι ξεφραγο αμπέλι, δεν μπορεί όταν ειμαι Ολλανδία και δεν κατεβάζω και τα δυο ποδια στο Stop να τρωω πρόστιμο και ο Ολλανδός όταν έρχεται εδώ να κανει οτι γουστάρει...Γαμάτε τους
 

esel

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
17.176
Περιοχή
μαγευτική Μεσογειων (Αθήνα)
Μοτοσυκλέτα
BMW GS1200 ADV LC
Όνομα
Στελιος Τζιανετοπουλος
Περιοχή
μαγευτική Μεσογειων (Αθήνα)
Ελπίζω κι εύχομαι να του έμεινε κάτι από τη συνάντησή μας..
Smileys drinking beer Emoticon

οπως ;;;;; :D:D:D:D:D:D:D σημασια εχει αυτος τι θα αφήσει.........:D:D:D:D:D:D:D
 

StepaS

well know member
Δημοσιεύσεις
3.187
Μοτοσυκλέτα
KTM 1290 Super Adventure S
Όνομα
Vagelis
Και καλα τους κάνετε, σε καποια φάση θα πρέπει να μάθουν οτι και εδώ δεν είναι ξεφραγο αμπέλι, δεν μπορεί όταν ειμαι Ολλανδία και δεν κατεβάζω και τα δυο ποδια στο Stop να τρωω πρόστιμο και ο Ολλανδός όταν έρχεται εδώ να κανει οτι γουστάρει...Γαμάτε τους

Έχεις φάει τέτοιο πρόστιμο;; Ή απλα το λες χαρην υπερβολής;;;
 

BULMONT

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
7.307
Ηλικία
60
Περιοχή
ΠΑΤΡΑ
Μοτοσυκλέτα
ΚΤΜ 1190
Όνομα
BAΓΓΕΛΗΣ
Περιοχή
ΠΑΤΡΑ
...δεν μπορεί όταν ειμαι Ολλανδία και δεν κατεβάζω και τα δυο ποδια στο Stop να τρωω πρόστιμο....

Έχεις φάει τέτοιο πρόστιμο;; Ή απλα το λες χαρην υπερβολής;;;

Ω, να σου γ@μήσω......!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Δηλαδή εγώ που δεν φτάνω να πατήσω και τα δυό πόδια κάτω θα είχα
γίνει ''χορηγός'' του κράτους στην Ολλανδία;;;;;;;;;;;;

Middle finger dancing bananaMiddle finger dancing bananaMiddle finger dancing bananaMiddle finger dancing banana
 

esel

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
17.176
Περιοχή
μαγευτική Μεσογειων (Αθήνα)
Μοτοσυκλέτα
BMW GS1200 ADV LC
Όνομα
Στελιος Τζιανετοπουλος
Περιοχή
μαγευτική Μεσογειων (Αθήνα)
Ω, να σου γ@μήσω......!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Δηλαδή εγώ που δεν φτάνω να πατήσω και τα δυό πόδια κάτω θα είχα
γίνει ''χορηγός'' του κράτους στην Ολλανδία;;;;;;;;;;;;

Middle finger dancing bananaMiddle finger dancing bananaMiddle finger dancing bananaMiddle finger dancing banana

εσυ να φορας τις γοβες σου και τα πρωινά πλεον.....εαν δεν θελεις να γινεις χορηγός....ασε που μπορει να βρεις και αισθημα ετσι....
RollingRollingRollingRollingRollingRollingRollingRollingRollingRollingRollingRollingRollingRollingRollingRolling
 

apache

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
24.173
Ηλικία
60
Περιοχή
AΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GSA
KOVE MAVERICK 500 X
Όνομα
Mανώλης
Περιοχή
Κορυδαλλός
Πύλος τώρα τι είναι τούτο;


Στάλθηκε από το POCOPHONE F1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

kostikas

member
Δημοσιεύσεις
1.448
Μοτοσυκλέτα
Suzuki VStrom 650
Όνομα
Kostas
Σε αυτά τα μέρη ρωτάς πριν πάς....... εερε και να μπορούσα να οδηγήσω εκεί θα ήμουν τώρα....
1ον... να πας παραδείπλα στο ζαχαροπλαστείο Κρίνος να φας ότι γλυκάκι θες να τρέχουν τα σάλια σου... δοκίμασε γαλακτομπούρεκο.
2ον... αν θες εκεί φαγητό καλό... πήγενε Κουκο... είναι από την πλατεία 100μ όπως κατέβηκες για να μπείς μέσα αριστερα και έχει θεα τον κόλπο...

τώρα για τον φίλο με το δέρμα από βόα στη σέλα ..τι να σου πω..... Ελληνικές πινακίδες έχει?
Σε λάθος χώρο το έβαλε, η μαρίνα με καΐκια και μηχανότρατες είναι λίγο πιο πέρα....
 

apache

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
24.173
Ηλικία
60
Περιοχή
AΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GSA
KOVE MAVERICK 500 X
Όνομα
Mανώλης
Περιοχή
Κορυδαλλός
Το γαλακτομπούρεκο ήταν απαιχτο όπως και το σουτιέν.....


Στάλθηκε από το POCOPHONE F1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
Top Bottom