Συμβαίνει τώρα....

thanosgp

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
11.519
Ηλικία
52
Περιοχή
Τρίκαλα
Μοτοσυκλέτα
Τίγρης ξεδοντιασμένος 220 τελική
Όνομα
Θάνος
Περιοχή
Τρίκαλα
Ήμουν 2-3 μέρες με ρίγη και πυρετό καλοκαιριάτικα...φαντάσου να είσαι σε άλλη χώρα για διακοπές με μηχανάκι και σκηνή.
Ήμουν στη Αίγυπτο με εμπυρετη γαστρεντερίτιδα ...
Άντε συνεννοησου εκεί με φαρμακοποιούς.
Ευτυχώς ήταν ιατρικό συνέδριο και είχαν μαζί οι άλλοι συνάδερφοι ολόκληρα φαρμακεία στις αποσκευές!

Στάλθηκε από το MI MAX μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Sofia

member
Δημοσιεύσεις
1.317
Ηλικία
44
Περιοχή
Λαμία_Άρτα
Μοτοσυκλέτα
Honda cb500x
Όνομα
Sofia
Περιοχή
Λαμία_Άρτα

dodos

well know member
Δημοσιεύσεις
3.888
Ηλικία
48
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Apostolis
Περιοχή
Αθήνα
Εκπληκτικό μερος! Καλα να περασεις Απόστολε!
Μέχρι ποτε θα εισαι πάνω;
Ευχαριστώ πολύ Σοφία !!
Μέχρι και τη Δευτέρα θα τριγυρνάω από τα μέρη εδώ επάνω!!!
 

Sofia

member
Δημοσιεύσεις
1.317
Ηλικία
44
Περιοχή
Λαμία_Άρτα
Μοτοσυκλέτα
Honda cb500x
Όνομα
Sofia
Περιοχή
Λαμία_Άρτα
Ευχαριστώ πολύ Σοφία !!
Μέχρι και τη Δευτέρα θα τριγυρνάω από τα μέρη εδώ επάνω!!!

Πέμπτη απόγευμα θα ειμαι Αρτα, θα μιλήσουμε αν σου βγαίνει το προγραμμα πίνουμε καφέ και το βραδυ εχει συναυλία του Μάλαμα
 
Τελευταία επεξεργασία:

Pan-dvs

well know member
Δημοσιεύσεις
15.496
Περιοχή
Ιωαννινα
Μοτοσυκλέτα
Gs 1200
Όνομα
Πανος
Περιοχή
Ιωαννινα
Πέμπτη απόγευμα θα ειμαι Αρτα, θα μιλήσουμε αν σου βγαίνει το προγραμμα πίνουμε καφέ και το βραδυ εχει συναυλία του Μάλαμα

Πεμπτη εχει και μεσημεριανό καφεδακι στην Πρεβεζα.
 

Dimitris Amaliada

well know member
Δημοσιεύσεις
3.997
Ηλικία
59
Περιοχή
Αμαλιάδα
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GS ADV 2006
Όνομα
Dimitris Amaliada
Περιοχή
ΑΜΑΛΙΑΔΑ
Πανηπειρωτικη θα κανετε παλι..!! Σας βλεπω..Μια Πρεβεζα καφε, μια συναυλια Μαλαμα Αρτα. Ολο και καπου θα βρεθειτε..!! Αυτα ειναι τα ωραια..!! Ζηλευω και Αχεροντα και Πρεβεζα αλλα και Σωκρατη ..!! GreetingGreetingGreetingGreeting
 
Τελευταία επεξεργασία:

Sofia

member
Δημοσιεύσεις
1.317
Ηλικία
44
Περιοχή
Λαμία_Άρτα
Μοτοσυκλέτα
Honda cb500x
Όνομα
Sofia
Περιοχή
Λαμία_Άρτα
Πεμπτη εχει και μεσημεριανό καφεδακι στην Πρεβεζα.

Πέμπτη μεσημέρι ανεβαινουμε Παναγιώτη, δύσκολο να μας βγει για Πρέβεζα.
 

esel

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
17.165
Περιοχή
μαγευτική Μεσογειων (Αθήνα)
Μοτοσυκλέτα
BMW GS1200 ADV LC
Όνομα
Στελιος Τζιανετοπουλος
Περιοχή
μαγευτική Μεσογειων (Αθήνα)
Με ταλαιπωρεί ένα κρύωμα από χτες, μάλλον την άρπαξα ιδρωμένος από το στήσε ξέστησε στα κάμπινγκ.
Η *****ία είναι πως προσπάθησα να εξηγήσω σε 2 φαρμακεία στη Μπολώνια τι έχω, να μου δώσουν κάτι για τον πυρετό αλλά οι φαρμακοτρίφτες λειτουργούν διαφορετικά εδώ σε κοιτάνε με το βλέμμα της γελάδας, άσε που δεν μιλάνε λέξη αγγλικά. Τελικά τη λύση μου την έδωσε ένα μίνι μάρκετ που βρήκα panadol κατά τύχη...διεθνές το panadol, να μπω στο καράβι αύριο να γυρίσω να ησυχάσω...

δεν δινουν φαρμακα ανευ συνταγής ......ουτε ενα πακετο.....μονο Σερβία μονο το ενα πακετο α και Γαλλία το ιδιο .........
 

Zatara

member
Δημοσιεύσεις
1.423
Ηλικία
54
Περιοχή
Κουκουβάουνες
Μοτοσυκλέτα
Daytona DY 125RS EFI '17
Όνομα
Γιαβάσης Βλάμης
δεν δινουν φαρμακα ανευ συνταγής ......ουτε ενα πακετο.....μονο Σερβία μονο το ενα πακετο α και Γαλλία το ιδιο .........

Απλή ασπιρίνη ζήτησα, ή απλό αντιπυρετικό που εχει και στα περίπτερα που λέει ο λόγος, δεν ζήτησα εγχείρηση ανοιχτής καρδιάς ρε συ Στέλιε, δηλαδή αυτοί με ένα κρύωμα και καταρροή τι κάνουν τρέχουν στα νοσοκομεία ή βάζουν καρμπονάρες κατάπλασμα; Χώρια που είναι αγενέστατοι, ακόμα και στη ρεσεψιόν που ρώτησα κοίταξαν να με αποφύγουν...και μετά λέμε για την Ελλαδίτσα μας, θα είχαν ξεσκιστεί να εξυπηρετήσουν τον τουρίστα σε όποιο τουριστικό μέρος. Όπως είπα τη λύση την βρήκα κάτα τύχη σε σούπερ μάρκετ που πήγα να βρω πορτοκάλια να φάω μπας και μου περάσει λίγο, βρήκα panadol σε ένα ράφι. Τώρα είμαι καλύτερα αφού το panadol έκανε δουλειά, καβάλησα το μηχανάκι και τώρα έστησα έξω από την Ανκόνα να φύγω αύριο πιο άνετα, αλλά θα κάνουν χρόνια να με ξαναδούν γιατί τελικά είναι γαϊδούρια.
 

dodos

well know member
Δημοσιεύσεις
3.888
Ηλικία
48
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Apostolis
Περιοχή
Αθήνα
Πέμπτη απόγευμα θα ειμαι Αρτα, θα μιλήσουμε αν σου βγαίνει το προγραμμα πίνουμε καφέ και το βραδυ εχει συναυλία του Μάλαμα
Το είχα στο πρόγραμμα για Άρτα οπότε γιατί όχι να γίνει Πέμπτη!! Εξαιρετικα!!
 

dodos

well know member
Δημοσιεύσεις
3.888
Ηλικία
48
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Apostolis
Περιοχή
Αθήνα
Πεμπτη εχει και μεσημεριανό καφεδακι στην Πρεβεζα.
Πάντως η βάση είναι κοντά στην Πρέβεζα! Και σήμερα το βραδάκι θα βολταρω κάτω στην πόλη!!!
 

dodos

well know member
Δημοσιεύσεις
3.888
Ηλικία
48
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Apostolis
Περιοχή
Αθήνα
Πεμπτη εχει και μεσημεριανό καφεδακι στην Πρεβεζα.
Πάντως Πάνο Σάββατο θα ανέβω Γιάννενα απόγευματοβραδακι αν δεις ότι έχεις κάποιο κενό!!!
 
Top Bottom