Συμβαίνει τώρα....

N

notakos600

Guest
abcdefgh
Ναι ρε..
Τα σαζμάν τα Γερμανικά σας φταίνε.
Μια χαρά ξεκάθαρα και πατητά κουμπώνουν, στα περισσότερα.

Πες τε ότι είχατε μάθει με αραμπάδες καλύτερα..


funnyfunnyfunny

Δεν μιλάς καλά τώρα RollingRollingRollingRolling
 

giamar

Αφραπογιαννος
Motoparea team
Δημοσιεύσεις
19.415
Περιοχή
Λεπτοκαρυά Κατερίνη
Μοτοσυκλέτα
Voge 300 & Αστρέα Grand 100 σε μπλε
Όνομα
Γιαννης
Περιοχή
Pieria
Επειδη εχω γερμανικο εξαταχυτο+οπισθεν ,η οπισθεν ειναι πιο αριστερα της εμπροσθεν κλιμακωσης.
Και παλι ομως μπορεις να την παθεις αν εχεις κουμπωμενη την οπισθεν και την αφησεις μεσα και γυρισεις να παρεις το αυτοκινητο μετα απο ωρα.
Το προβλημα λύνεται αν τοποθετησεις ενα κιτακι εγγυτητας για την οπισθεν .
Το γνωστο παρκιν ρανταρ .
Αυτο εχει βομβητη δλδ,που χτυπαει αν την εχεις κουμπωμενη.
Το αντιλαμβανεσαι και την βγαζεις
 

BULMONT

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
7.307
Ηλικία
60
Περιοχή
ΠΑΤΡΑ
Μοτοσυκλέτα
ΚΤΜ 1190
Όνομα
BAΓΓΕΛΗΣ
Περιοχή
ΠΑΤΡΑ
Επειδη εχω γερμανικο εξαταχυτο+οπισθεν ......

Ετσι μπράβο κυρ-τζιαμάρ μου....που μπλέξαμε με τους χιουνταραίους ΄δω μέσα......
 

apache

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
24.172
Ηλικία
60
Περιοχή
AΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GSA
KOVE MAVERICK 500 X
Όνομα
Mανώλης
Περιοχή
Κορυδαλλός
Γαλλικό ρε και αυτόματο και Turbo μιλάμε για αιώνες μπροστά....
 

apache

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
24.172
Ηλικία
60
Περιοχή
AΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GSA
KOVE MAVERICK 500 X
Όνομα
Mανώλης
Περιοχή
Κορυδαλλός
Ερωτηξη:Να αλλάξω τα λάστιχα τώρα ή μετά τον Μπράλο;
Τα τωρινά (μαμά) έχουν γίνει ψιλοτετραγωνα και φυσικά έχει πέσει η απόδοση τους, δεδομένου ότι στον Μπράλο θα ανέβουμε φορτωμένοι και θα βρούμε και κολοδρομους το σκέφτομαι.....
 
N

notakos600

Guest
Ετσι μπράβο κυρ-τζιαμάρ μου....που μπλέξαμε με τους χιουνταραίους ΄δω μέσα......
Γαλλικό ρε και αυτόματο και Turbo μιλάμε για αιώνες μπροστά....

Σας έχω ρε...Datsun 1500 του 1974...
Τα καρπούζια να φορτώσω μόνοRolling

 

panostsi

well know member
Δημοσιεύσεις
2.980
Ηλικία
37
Περιοχή
Χαϊδάρι
Μοτοσυκλέτα
Bandit 650
Όνομα
panostsi
Ερωτηξη:Να αλλάξω τα λάστιχα τώρα ή μετά τον Μπράλο;
Τα τωρινά (μαμά) έχουν γίνει ψιλοτετραγωνα και φυσικά έχει πέσει η απόδοση τους, δεδομένου ότι στον Μπράλο θα ανέβουμε φορτωμένοι και θα βρούμε και κολοδρομους το σκέφτομαι.....
Ποτέ θα πας μπραλο ρε αλήτη;;;; μήπως εννοείς τον Μπάρο;;;;;
 

esel

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
17.168
Περιοχή
μαγευτική Μεσογειων (Αθήνα)
Μοτοσυκλέτα
BMW GS1200 ADV LC
Όνομα
Στελιος Τζιανετοπουλος
Περιοχή
μαγευτική Μεσογειων (Αθήνα)
.....και τωρα τιθετε το ερωτημα...το τρεμουλο στο χερι-γραφή ειναι καταλοιπο της λαιλαπας ή της ηλικίας ;;;;




















Μανο μουυυυυυυυ:p:p:p:p:pfunnyfunnyfunny
 

panostsi

well know member
Δημοσιεύσεις
2.980
Ηλικία
37
Περιοχή
Χαϊδάρι
Μοτοσυκλέτα
Bandit 650
Όνομα
panostsi
.....και τωρα τιθετε το ερωτημα...το τρεμουλο στο χερι-γραφή ειναι καταλοιπο της λαιλαπας ή της ηλικίας ;;;;




















Μανο μουυυυυυυυ:p:p:p:p:pfunnyfunnyfunny
abcdefghgkabcdefghgk
 

panostsi

well know member
Δημοσιεύσεις
2.980
Ηλικία
37
Περιοχή
Χαϊδάρι
Μοτοσυκλέτα
Bandit 650
Όνομα
panostsi
Ερωτηξη:Να αλλάξω τα λάστιχα τώρα ή μετά τον Μπράλο;
Τα τωρινά (μαμά) έχουν γίνει ψιλοτετραγωνα και φυσικά έχει πέσει η απόδοση τους, δεδομένου ότι στον Μπράλο θα ανέβουμε φορτωμένοι και θα βρούμε και κολοδρομους το σκέφτομαι.....
Κράτα αυτά που έχεις μπας και πάμε κανένα βατό χώμα που λέει και ο barel.. abcdefghgk
 

apache

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
24.172
Ηλικία
60
Περιοχή
AΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GSA
KOVE MAVERICK 500 X
Όνομα
Mανώλης
Περιοχή
Κορυδαλλός
.....και τωρα τιθετε το ερωτημα...το τρεμουλο στο χερι-γραφή ειναι καταλοιπο της λαιλαπας ή της ηλικίας ;;;;




















Μανο μουυυυυυυυ:p:p:p:p:pfunnyfunnyfunny
I Love you too..
 

nosferatu

new member
Δημοσιεύσεις
93
Ηλικία
44
Περιοχή
Ν. ΑΧΑΙΑΣ
Μοτοσυκλέτα
TDM 850
Όνομα
Nikos
Περιοχή
Ν.ΑΧΑΙΑΣ - ΚΑΒΑΛΑ
Πω πω,θυμάμαι ένα ίδιο σε λευκό χρώμα,ιδιοκτησίας του ξενοδοχείου που δούλευα κάποτε..Το είχαν για να ανεβάζω τις αποσκευές των επισκεπτών σε κάτι σπιτάκια πιο πάνω από το ξενοδοχείο που πήγαινες μόνο με σκάλες (αρκετές!!) ή έπρεπε να κάνεις την γύρα από χωματόδρομο.
Όταν άδειαζα και κατέβαινα έκανα και μια 10λεπτη βόλτα στο χώμα με το Datsun,απόλαυση! ( το να σπας στο χώμα ξένο αυτοκίνητο χαχα cdef )
Άσχετο,να δείτε τα αγροτικά των Ρομά στην περιοχή μου,δεν πάει το μυαλό σου ότι κάποια είναι
25-30τίας,πολύ φτιάξιμο abcdefghgk

Πολύ ωραίο notakos600!!
 
N

notakos600

Guest
Πω πω,θυμάμαι ένα ίδιο σε λευκό χρώμα,ιδιοκτησίας του ξενοδοχείου που δούλευα κάποτε..Το είχαν για να ανεβάζω τις αποσκευές των επισκεπτών σε κάτι σπιτάκια πιο πάνω από το ξενοδοχείο που πήγαινες μόνο με σκάλες (αρκετές!!) ή έπρεπε να κάνεις την γύρα από χωματόδρομο.
Όταν άδειαζα και κατέβαινα έκανα και μια 10λεπτη βόλτα στο χώμα με το Datsun,απόλαυση! ( το να σπας στο χώμα ξένο αυτοκίνητο χαχα cdef )
Άσχετο,να δείτε τα αγροτικά των Ρομά στην περιοχή μου,δεν πάει το μυαλό σου ότι κάποια είναι 25-30τίας,πολύ φτιάξιμο abcdefghgk

Με αυτό έμαθα να κάνω ανάποδο τιμόνι από τα 12-13...πραγματικό σχολείο. Όταν ήταν άδεια η καρότσα σκούπιζε όποιον δρόμο γούσταρες, δεν καθόταν φρόνιμα ποτέ.
Το δικό μου, του πατέρα μου δηλαδή, λόγω ελλειπούς συντήρησης κόλλησε πριν από καμιά δεκαετία κι ήταν παρατημένο στην αυλή. Βρήκα ανακατασκευασμένο μοτέρ, το έβαλα επάνω...άλλαξα και κάτι άλλα ψιλολόγια (τρόμπα φρένου, κυλινδράκια ταμπούρων, ανακατασκευή μίζας και δυναμό) και τώρα πετάει. Περνάει ΚΤΕΟ για πλάκα.
Όσο για τους γύφτους, όταν τα χρησιμοποιούσαν, είχαν ρημάξει όποιο datsun και toyota υπήρχε.
Τώρα έχουν όλοι navara και hilux diesel και ρημάζουν αυτά.
Ίσως το πιο σωστό πράγμα που έκανα στη ζωή μου ήταν που δεν το έδωσα για απόσυρση, κι ας είχα πόλεμο στο σπίτι...
 

nosferatu

new member
Δημοσιεύσεις
93
Ηλικία
44
Περιοχή
Ν. ΑΧΑΙΑΣ
Μοτοσυκλέτα
TDM 850
Όνομα
Nikos
Περιοχή
Ν.ΑΧΑΙΑΣ - ΚΑΒΑΛΑ
Μπράβο σου,το κράτησες και το έφτιαξες έτσι ώστε εγώ τώρα να το βλέπω σε μία φωτογραφία και να λέω ναι...θα ήθελά να το οδηγήσω!!
Έτσι το θυμάμαι και εγώ,ανάποδα τιμόνια συνέχεια και ο κόλος δεξιά-αριστερά συνέχεια στο χώμα!
Good postGood post
 

esel

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
17.168
Περιοχή
μαγευτική Μεσογειων (Αθήνα)
Μοτοσυκλέτα
BMW GS1200 ADV LC
Όνομα
Στελιος Τζιανετοπουλος
Περιοχή
μαγευτική Μεσογειων (Αθήνα)
με ενα τετοιο (του θειου μου) ειχα κανει τα καλυτερα ταξιδια πιτσιρικάς στην καρότσα....
 

BULMONT

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
7.307
Ηλικία
60
Περιοχή
ΠΑΤΡΑ
Μοτοσυκλέτα
ΚΤΜ 1190
Όνομα
BAΓΓΕΛΗΣ
Περιοχή
ΠΑΤΡΑ
με ενα τετοιο (του θειου μου) ειχα κανει τα καλυτερα ταξιδια πιτσιρικάς στην καρότσα....
Καθόσουνα πάνω στα καρπούζια;;;;;;;;;;;;;;;
 
Top Bottom