Συμβαίνει τώρα....

StepaS

well know member
Δημοσιεύσεις
3.187
Μοτοσυκλέτα
KTM 1290 Super Adventure S
Όνομα
Vagelis
Μπράβο ρε Βάγγο, αναμένουμε καθημερινές ανταποκρίσεις..

Τι ανταποκρίσεις ρε Μάνο;; Κάθε φορά που πάω σε ένα νέο μέρος ανακαλύπτω το ποσό "τίποτα" δεν ξέρω!
Ήρθα με μια Χ εικόνα στο μυαλο για τα παράλια της Τουρκίας.
Πριν ξεκινήσουμε υπήρξαν κι αυτοί που φρόντιζαν να μας "προειδοποιούν"... Όχι πως πλέον με αγγίζουν αυτά.

Είναι μεγάλη η πικρα του να βλέπεις πόσο μπροστά είναι αυτοί που για κάποιον περίεργο λόγο τους θεωρούμε "υπό". Από τα λίγα χιλιόμετρα που έγραψα εδώ στα παράλια πάντως έχω να πω πως την εδώ κατάσταση δε θα τη δούμε ποτέ στη χώρα μας. Οι υποδομες είναι σε άλλο επίπεδο!!

Ένα λυπηρό είναι πως η Σμύρνη έχει χάσει σχεδόν κάθε ίχνος της ιστορικότητας της και σχεδόν έχουν αφανιστεί τα οποία ελληνικά στοιχεία υπήρχαν στην πόλη.

Κατά τ'αλλα είναι πανευκολο και απόλυτα ασφαλές η επίσκεψη εδώ.
Τέλειοι δρόμοι και τα χιλιόμετρα βγαίνουν εύκολα. Δυστυχώς όμως με τις επισκέψεις στα αρχαιολογικά μνημεία δεν έχουμε χρόνο για βόλτες στην επαρχία τους και στην ενδοχώρα.

Πολύ χαμηλές τιμές παντου για τα πάντα.
Χαμογελαστοί και φιλόξενοι στο συντριπτικό ποσοστό οι άνθρωποι αλλά σχεδόν κανένας δε μιλάει άλλη γλώσσα εκτός από τουρκικα.

Ο αρχαιολογικός χώρος της Περγάμου είναι φοβερός... ΟΦΕΙΛΟΥΝ να τον επισκεφθούν όσοι αρέσκονται σε τέτοιου είδους τουρισμού.
Αύριο πάμε Έφεσσο.
 

giamar

Αφραπογιαννος
Motoparea team
Δημοσιεύσεις
19.415
Περιοχή
Λεπτοκαρυά Κατερίνη
Μοτοσυκλέτα
Voge 300 & Αστρέα Grand 100 σε μπλε
Όνομα
Γιαννης
Περιοχή
Pieria
Τι ανταποκρίσεις ρε Μάνο;; Κάθε φορά που πάω σε ένα νέο μέρος ανακαλύπτω το ποσό "τίποτα" δεν ξέρω!
Ήρθα με μια Χ εικόνα στο μυαλο για τα παράλια της Τουρκίας.
Πριν ξεκινήσουμε υπήρξαν κι αυτοί που φρόντιζαν να μας "προειδοποιούν"... Όχι πως πλέον με αγγίζουν αυτά.

Είναι μεγάλη η πικρα του να βλέπεις πόσο μπροστά είναι αυτοί που για κάποιον περίεργο λόγο τους θεωρούμε "υπό". Από τα λίγα χιλιόμετρα που έγραψα εδώ στα παράλια πάντως έχω να πω πως την εδώ κατάσταση δε θα τη δούμε ποτέ στη χώρα μας. Οι υποδομες είναι σε άλλο επίπεδο!!

Ένα λυπηρό είναι πως η Σμύρνη έχει χάσει σχεδόν κάθε ίχνος της ιστορικότητας της και σχεδόν έχουν αφανιστεί τα οποία ελληνικά στοιχεία υπήρχαν στην πόλη.

Κατά τ'αλλα είναι πανευκολο και απόλυτα ασφαλές η επίσκεψη εδώ.
Τέλειοι δρόμοι και τα χιλιόμετρα βγαίνουν εύκολα. Δυστυχώς όμως με τις επισκέψεις στα αρχαιολογικά μνημεία δεν έχουμε χρόνο για βόλτες στην επαρχία τους και στην ενδοχώρα.

Πολύ χαμηλές τιμές παντου για τα πάντα.
Χαμογελαστοί και φιλόξενοι στο συντριπτικό ποσοστό οι άνθρωποι αλλά σχεδόν κανένας δε μιλάει άλλη γλώσσα εκτός από τουρκικα.

Ο αρχαιολογικός χώρος της Περγάμου είναι φοβερός... ΟΦΕΙΛΟΥΝ να τον επισκεφθούν όσοι αρέσκονται σε τέτοιου είδους τουρισμού.
Αύριο πάμε Έφεσσο.
Ω ρε Βαγγελα ,να περασετε τελεια και να γυρισετε πισω ασφαλεις και γεματοι.
 

panostsi

well know member
Δημοσιεύσεις
2.980
Ηλικία
37
Περιοχή
Χαϊδάρι
Μοτοσυκλέτα
Bandit 650
Όνομα
panostsi
Καλή επιστροφή σε όλοι την παρέα.... Έπρεπε μια στάση αγοριανη για καφέ...


Στάλθηκε από το RNE-L21 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Dimitris Amaliada

well know member
Δημοσιεύσεις
3.998
Ηλικία
59
Περιοχή
Αμαλιάδα
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GS ADV 2006
Όνομα
Dimitris Amaliada
Περιοχή
ΑΜΑΛΙΑΔΑ
Αφού δεν φύγαμε για τριήμερο είπαμε να κάνουμε μια χαλαρή βολτιτσα μέχρι το Λιμάνι του Κατακολου..!!


Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

esel

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
17.170
Περιοχή
μαγευτική Μεσογειων (Αθήνα)
Μοτοσυκλέτα
BMW GS1200 ADV LC
Όνομα
Στελιος Τζιανετοπουλος
Περιοχή
μαγευτική Μεσογειων (Αθήνα)
Αφού δεν φύγαμε για τριήμερο είπαμε να κάνουμε μια χαλαρή βολτιτσα μέχρι το Λιμάνι του Κατακολου..!!


Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

κακες παρεες κανεις ...:D:D:D:D:D
 

grigoris gs

well know member
Δημοσιεύσεις
3.516
Ηλικία
51
Περιοχή
ΠΑΤΡΑ ΑΧΑΙΑΣ
Μοτοσυκλέτα
GS ADVE
Όνομα
ΓΡΗΓΟΡΗΣ
Περιοχή
ΠΑΤΡΑ ΑΧΑΙΑΣ
Την πηγα παραλιακα να δει λιγο θάλασσα.
(Γαλαξίδι)
Μπερδευτηκα και το εβαλα σε λαθος ενοτητα στο τι κανατε για την μηχαναρα σας σημερα ηθελα να το βαλω.


Στάλθηκε από το G8341 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

User V

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
12.090
Την πηγα παραλιακα να δει λιγο θάλασσα.
(Γαλαξίδι)
Μπερδευτηκα και το εβαλα σε λαθος ενοτητα στο τι κανατε για την μηχαναρα σας σημερα ηθελα να το βαλω.


Στάλθηκε από το G8341 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Γρηγόρη το φανάρι ειναι ΟΚ;
Με ανησύχησε η φωτογραφία.Φαινεται σαν να λείπει εντελώς το αριστερο κυκλικό..
 

grigoris gs

well know member
Δημοσιεύσεις
3.516
Ηλικία
51
Περιοχή
ΠΑΤΡΑ ΑΧΑΙΑΣ
Μοτοσυκλέτα
GS ADVE
Όνομα
ΓΡΗΓΟΡΗΣ
Περιοχή
ΠΑΤΡΑ ΑΧΑΙΑΣ
Γρηγόρη το φανάρι ειναι ΟΚ;
Με ανησύχησε η φωτογραφία.Φαινεται σαν να λείπει εντελώς το αριστερο κυκλικό..
Ενταξει ειναι Δημητρη ειναι οκ στην θεση του απλα εχει να κανει με την επεξεργασια της φωτο διοτι τραβηχθηκε λογω βαριομαρας απο μακρια βγηκε σκοτεινη και παιζοντας με τα φιλτρα και το ζουμ βγηκε ετσι!

Στάλθηκε από το G8341 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

BULMONT

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
7.307
Ηλικία
60
Περιοχή
ΠΑΤΡΑ
Μοτοσυκλέτα
ΚΤΜ 1190
Όνομα
BAΓΓΕΛΗΣ
Περιοχή
ΠΑΤΡΑ
Top Bottom