Στην Ευρυτανια τριημερο 15-16 & και 17 του Σεπτεμβρη

Pan-dvs

well know member
Δημοσιεύσεις
15.489
Περιοχή
Ιωαννινα
Μοτοσυκλέτα
Gs 1200
Όνομα
Πανος
Περιοχή
Ιωαννινα
Εμένα θα με βάλεις σε εξίσωση .....

Α +Β=χ
Αν Α σκηνή και Β από Παρασκευή
Ποσό είναι το χ;

funny

Σε σκηνη διπλα απο τον Νακο,για να μαθεις να μου βαζεις δυσκολα.
 

esel

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
17.155
Περιοχή
μαγευτική Μεσογειων (Αθήνα)
Μοτοσυκλέτα
BMW GS1200 ADV LC
Όνομα
Στελιος Τζιανετοπουλος
Περιοχή
μαγευτική Μεσογειων (Αθήνα)
Σε σκηνη διπλα απο τον Νακο,για να μαθεις να μου βαζεις δυσκολα.

Ξερει να στηνει σκηνή ;;;;
 

Ilias vara

wolf
Δημοσιεύσεις
2.882
Περιοχή
θεσσαλονικη
Μοτοσυκλέτα
VARADERO MK3
Όνομα
ΗΛΙΑΣ
Περιοχή
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ-ΣΕΡΡΕΣ
Ξερει να στηνει σκηνή ;;;;
Θα βοηθήσεις. Γι αυτό να έρθεις από Παρασκευή που θα έχει παρουσίαση ταξιδιωτικού με συνοδεία τσιπουρου
 

Pan-dvs

well know member
Δημοσιεύσεις
15.489
Περιοχή
Ιωαννινα
Μοτοσυκλέτα
Gs 1200
Όνομα
Πανος
Περιοχή
Ιωαννινα
Το σεμιναριο ασφαλους οδηγησης του Λαμπρου,πριν η μετα το ταξιδιωτικο?
 

esel

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
17.155
Περιοχή
μαγευτική Μεσογειων (Αθήνα)
Μοτοσυκλέτα
BMW GS1200 ADV LC
Όνομα
Στελιος Τζιανετοπουλος
Περιοχή
μαγευτική Μεσογειων (Αθήνα)
Θα βοηθήσεις. Γι αυτό να έρθεις από Παρασκευή που θα έχει παρουσίαση ταξιδιωτικού με συνοδεία τσιπουρου

δικο σου ταξιδιωτικο ;;;; για να προετοιμαστω δηλαδή ποσα τσιπουρα θα πρεπει να πιώ....funnyfunnySmileys drinking beer EmoticonSmileys drinking beer Emoticonabcdefghgkabcdefghgkabcdefghgkabcdefghgk
 

NIKOS R

new member
Δημοσιεύσεις
33
Ηλικία
55
Όνομα
ΝΙΚΟΣ
Στο μικρο χωριο ειναι και οι 2 διανυχτερευσεις? Την παρασκευη βγαινει ο καθενας μονος του στο μικρο χωριο? Το σαββατο η διαδρομη ειναι ολος ο κυκλος?

Στάλθηκε από το VTR-L09 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

esel

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
17.155
Περιοχή
μαγευτική Μεσογειων (Αθήνα)
Μοτοσυκλέτα
BMW GS1200 ADV LC
Όνομα
Στελιος Τζιανετοπουλος
Περιοχή
μαγευτική Μεσογειων (Αθήνα)
Στο μικρο χωριο ειναι και οι 2 διανυχτερευσεις? Την παρασκευη βγαινει ο καθενας μονος του στο μικρο χωριο? Το σαββατο η διαδρομη ειναι ολος ο κυκλος?

Στάλθηκε από το VTR-L09 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

YesYesYesGivingπροφανώς και την παρασκευή αμα θες μονος, σου μονος σου, (αν δεις ομως παραπανω καποιος μιλαει για τσιπουρα με ταξιδιωτικο) αλλιώς οσοι ειναι εκει αποφασίζουν απο κοινού....αλλωστε και το μικρο χωριό δεν εχει και πολες επιλογές...το σαββατο η βολτα ειναι ο κυκλος οπως ειπες....την Κυριακή σιγουλια σιγούλια ο καθείς με τους χρονους του κηρήσει την λήξη των εργασιών ....
 

Pan-dvs

well know member
Δημοσιεύσεις
15.489
Περιοχή
Ιωαννινα
Μοτοσυκλέτα
Gs 1200
Όνομα
Πανος
Περιοχή
Ιωαννινα
Στο μικρο χωριο ειναι και οι 2 διανυχτερευσεις? Την παρασκευη βγαινει ο καθενας μονος του στο μικρο χωριο? Το σαββατο η διαδρομη ειναι ολος ο κυκλος?

Στάλθηκε από το VTR-L09 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Nικο και οι δυο διανυχτερευσεις ειναι στο ιδιο σημειο.

Ολοι μαζι παρεουλα θα ειμαστε και λογικα θα κατσουμε ολοι μαζι καπου να πιουμε κανα τσιπουρακι.Φυσικα αυτο δεν ειναι δεσμευτικο,οποιος θελει κανει το δικο του προγραμμα.

Το ιδιο ισχυει και για την διαδρομη του Σαββατου.Οποιος θελει κανει ολη τη διαδρομη,η μερος της.

Οπως γραφτηκε και στο αρχικο ποστ:
Γενικα τιποτε δεν ειναι υποχρεωτικο.Εμεις κανουμε τις προτασεις και ο καθενας τις φερνει στα μετρα του.
 

Sotiris R

new member
Δημοσιεύσεις
47
Ηλικία
59
Περιοχή
Βολος
Μοτοσυκλέτα
TRIUMPH TIGER 955i
Όνομα
Σωτηρης Ραπτης
Περιοχή
ΒΟΛΟΣ
Παιδια συγγνωμη αλλα δεν αχω καταλαβει τι θα γινει ακομα. Με την δηλωση εδω μεσα και μονο εχουμε τακτοποιηθει απο δωμτιο η πρεπει να κανουμε καποιες ενεργειες και εμεις?
 

Dimitris Amaliada

well know member
Δημοσιεύσεις
3.997
Ηλικία
59
Περιοχή
Αμαλιάδα
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GS ADV 2006
Όνομα
Dimitris Amaliada
Περιοχή
ΑΜΑΛΙΑΔΑ
Παιδια συγγνωμη αλλα δεν αχω καταλαβει τι θα γινει ακομα. Με την δηλωση εδω μεσα και μονο εχουμε τακτοποιηθει απο δωμτιο η πρεπει να κανουμε καποιες ενεργειες και εμεις?
Σωτηρη φιλαρακι επειδη εγω εχω μιλησει με το ξενοδοχειο δεν μου ζητησε ο ανθρωπος ουτε προκαταβολη ουτε κατι αλλαο..Χθες το βραδυ του επιβεβαιωσα για τα 5 δωματια μεχρι στιγμης και απλως να ενημερωσω οτι στο συγκεκριμμενο ξενοδοχειο υπαρχουν συνολικα 10δωματια..Αν τα κλεισουμε ολα θα πρεπει να βρουμε εκει κοντα και αλλου..Απο την ερευνα που εχω κανει υπαρχουν 2-3 ξενωνες ακομα εκει κοντα...Κατι ηθελα ομως επι τη ευκαιρια να ρωτησω ολους οσους δεν εχουν διευκρινισει για τα δωματια..Εκτος απο εμενα , τον Στελιο και το Σωτηρη που εχουμε δηλωσει οι υπολοιποι θα μεινουν μονοι τους η εχουν κανονισει ζευγαρια..Γιατι αν ειναι μονοι τους τα δωματια που θα χρειαστουμε θα ειναι περισσοτερα..Οποιος μπορει το διευκρινιζει..Ευχαριστω..!!
 

esel

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
17.155
Περιοχή
μαγευτική Μεσογειων (Αθήνα)
Μοτοσυκλέτα
BMW GS1200 ADV LC
Όνομα
Στελιος Τζιανετοπουλος
Περιοχή
μαγευτική Μεσογειων (Αθήνα)
Απο Αθηνα κανεις να οργανωθουμε να παμε παρεα;

για ποτε εισαι;;; εγω ειμαι για Σαββατο μαζι μ αλλον εναν μαλλον...(θα δουμε αν μπορει να γινει Παρασκευή|)
 

NIKOS R

new member
Δημοσιεύσεις
33
Ηλικία
55
Όνομα
ΝΙΚΟΣ
Σύν_τροχοι καλησπέρα. Μήπως πρέπει να γίνει πιο σαφές το πρόγραμμα. Πχ. Σάββατο τάδε ώρα αναχώρηση από το Νέο μικρό χωριό για την κυκλική διαδρομή. Το μεσημέρι στάση στο τάδε μέρος ώστε κάποιοι (αν θέλουν) να έρθουν κατευθείαν εκεί. Συγγνώμη για την παρέμβαση.
 

Ilias vara

wolf
Δημοσιεύσεις
2.882
Περιοχή
θεσσαλονικη
Μοτοσυκλέτα
VARADERO MK3
Όνομα
ΗΛΙΑΣ
Περιοχή
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ-ΣΕΡΡΕΣ
Εγώ το πρωί μίλησα με τον ξενοδόχο
Του είπα για το δίκλινο που θέλω και δεν μου ζήτησε τίποτα
Ούτε όνομα ούτε προκαταβολή
 

Pan-dvs

well know member
Δημοσιεύσεις
15.489
Περιοχή
Ιωαννινα
Μοτοσυκλέτα
Gs 1200
Όνομα
Πανος
Περιοχή
Ιωαννινα
Σύν_τροχοι καλησπέρα. Μήπως πρέπει να γίνει πιο σαφές το πρόγραμμα. Πχ. Σάββατο τάδε ώρα αναχώρηση από το Νέο μικρό χωριό για την κυκλική διαδρομή. Το μεσημέρι στάση στο τάδε μέρος ώστε κάποιοι (αν θέλουν) να έρθουν κατευθείαν εκεί. Συγγνώμη για την παρέμβαση.

Ολες οι λεπτομερειες θα ανακοινωθουνε μεσα στο Σαββατοκυριακο.Πιθανοτατα θα δωθουνε δυο ραντεβου,αλλα κανε υπομονη γιατι αυτο θα εξαρτηθει και απο καποιες συμμετοχες.

Δεν χρειαζεται να ζητας συγνωμη,λογικος ο προβληματισμος σου.Smileys drinking beer Emoticon
 

GiorgosGS

new member
Δημοσιεύσεις
58
Περιοχή
Πάφος
Μοτοσυκλέτα
R1200GS
Όνομα
Γιώργος
για ποτε εισαι;;; εγω ειμαι για Σαββατο μαζι μ αλλον εναν μαλλον...(θα δουμε αν μπορει να γινει Παρασκευή|)

Παω και Σαββατο, δεν εχω προβλημα. Αν και αν τα καταφερετε για παρασκευη, νομιζω θα ειναι καλυτερα. Να ειμαστε ξεκουραστοι το πρωι της βολτας.
Κανονιστε και πειτε μας
 

Dimitris Amaliada

well know member
Δημοσιεύσεις
3.997
Ηλικία
59
Περιοχή
Αμαλιάδα
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GS ADV 2006
Όνομα
Dimitris Amaliada
Περιοχή
ΑΜΑΛΙΑΔΑ
Εγώ το πρωί μίλησα με τον ξενοδόχο
Του είπα για το δίκλινο που θέλω και δεν μου ζήτησε τίποτα
Ούτε όνομα ούτε προκαταβολή
Τελικά διπλός .... σε δωμάτιο ???
 

Dimitris Amaliada

well know member
Δημοσιεύσεις
3.997
Ηλικία
59
Περιοχή
Αμαλιάδα
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GS ADV 2006
Όνομα
Dimitris Amaliada
Περιοχή
ΑΜΑΛΙΑΔΑ
Εγώ το πρωί μίλησα με τον ξενοδόχο
Του είπα για το δίκλινο που θέλω και δεν μου ζήτησε τίποτα
Ούτε όνομα ούτε προκαταβολή
Τελικά διπλός με γυναίκα...????
 
Top Bottom