Στην Ευρυτανια τριημερο 15-16 & και 17 του Σεπτεμβρη

NIKOS R

new member
Δημοσιεύσεις
33
Ηλικία
55
Όνομα
ΝΙΚΟΣ
Κανοντας μια ανακεφαλαιωση σε οτι αφορα τα δωματια μεχρι τωρα εχουμε και λεμε: ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ! 1)Λαμπρος-Serres ΔΙΚΛΙΝΟ ---3) Απεναντι ΜΟΝΟΣ -3) lucky ΜΟΝΟΣ ( Θα ηθελαν να κοιμηθουν μαζι??) Περιμενω απαντηση....
ΣΑΒΒΑΤΟ!!! 1)Δημητρης Αμαλιαδα ΔΙΚΛΙΝΟ --2) Esel-Βασιλης ΔΙΚΛΙΝΟ 3)sotiris-απεναντι ΔΙΚΛΙΝΟ 4) Λαμπρος-serres ΔΙΚΛΙΝΟ 5) Luckye ΜΟΝΟΣ 6) NIKOS R ΜΟΝΟΣ
Απο οτι βλεπετε πρεπει να δουμε αν αυτοι που ειναι μονοι τους θα μεινουν μονοι τους σε δικλινο η θα μεινουν μαζι σε δικλινο..Πρεπει να το δουμε για να ξερουμε ποσα δωματια θελουμε ακριβως για να μην υπαρξει προβλημα..Ευχαριστω...
Πιθανότατα θά ήμαστε δύο άτομα. Αν αλλάξει κάτι θά ενημερώσω



Στάλθηκε από το VTR-L09 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Dimitris Amaliada

well know member
Δημοσιεύσεις
3.998
Ηλικία
59
Περιοχή
Αμαλιάδα
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GS ADV 2006
Όνομα
Dimitris Amaliada
Περιοχή
ΑΜΑΛΙΑΔΑ
Πιθανότατα θά ήμαστε δύο άτομα. Αν αλλάξει κάτι θά ενημερώσω



Στάλθηκε από το VTR-L09 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Όπως και να έχει θα μείνεις σε δίκλινο μόνος σου ή με παρέα από ότι καταλαβαίνω...!!!
 

apache

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
24.175
Ηλικία
60
Περιοχή
AΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GSA
KOVE MAVERICK 500 X
Όνομα
Mανώλης
Περιοχή
Κορυδαλλός
Τελικά είμαι για Παρασκευή, υπολογιζω να φυγω4 με 5 το απόγευμα από Αθήνα, θεωρώ 8 με 9 να φτασω ακατουρητος.......
 

Dimitris Amaliada

well know member
Δημοσιεύσεις
3.998
Ηλικία
59
Περιοχή
Αμαλιάδα
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GS ADV 2006
Όνομα
Dimitris Amaliada
Περιοχή
ΑΜΑΛΙΑΔΑ
Τελικά είμαι για Παρασκευή, υπολογιζω να φυγω4 με 5 το απόγευμα από Αθήνα, θεωρώ 8 με 9 να φτασω ακατουρητος.......
Τελικά θα μείνεις Παρασκευή και Σαββατο σε δίκλινο από ότι κατάλαβα..Μόνος σου ή με κάποιον άλλον..???
 

apache

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
24.175
Ηλικία
60
Περιοχή
AΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GSA
KOVE MAVERICK 500 X
Όνομα
Mανώλης
Περιοχή
Κορυδαλλός
Δικλινο εννοείται, θα είμαι με την κυραΝικη
 

Dimitris Amaliada

well know member
Δημοσιεύσεις
3.998
Ηλικία
59
Περιοχή
Αμαλιάδα
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GS ADV 2006
Όνομα
Dimitris Amaliada
Περιοχή
ΑΜΑΛΙΑΔΑ
Δικλινο εννοείται, θα είμαι με την κυραΝικη
Ωραία να έχει και η γυναίκα μου παρέα ...!! Οπότε σε υπολογίζω για Παρασκευή- Σάββατο δίκλινο...!!!
 

Dimitris Amaliada

well know member
Δημοσιεύσεις
3.998
Ηλικία
59
Περιοχή
Αμαλιάδα
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GS ADV 2006
Όνομα
Dimitris Amaliada
Περιοχή
ΑΜΑΛΙΑΔΑ
Κανοντας μια ανακεφαλαιωση σε οτι αφορα τα δωματια μεχρι τωρα εχουμε και λεμε: ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ! 1)Λαμπρος-Serres ΔΙΚΛΙΝΟ ---2) Απεναντι ΜΟΝΟΣ -3) lucky ΜΟΝΟΣ 4) Apache ΔΙΚΛΙΝΟ 5) Ανδρέας Ιωάννου ΔΙΚΛΙΝΟ 6)Ρίτα ΔΙΚΛΙΝΟ 7) NIKOS R ΔΙΠΛΟΣ....( Θα ηθελαν να κοιμηθουν μαζι ο Απέναντι και ο Luckye??) Περιμενω απαντηση....
ΣΑΒΒΑΤΟ!!! 1)Δημητρης Αμαλιαδα ΔΙΚΛΙΝΟ --2) Esel-Βασιλης ΔΙΚΛΙΝΟ 3)sotiris-απεναντι ΔΙΚΛΙΝΟ 4) Λαμπρος-serres ΔΙΚΛΙΝΟ 5) Luckye ΜΟΝΟΣ 6) NIKOS R ΔΙΠΛΟΣ 7)Apache ΔΙΚΛΙΝΟ 8) Ανδρέας Ιωάννου ΔΙΚΛΙΝΟ 9) Ρίτα ΔΙΚΛΙΝΟ...Η λιστα μεγαλώνει ....!!!
Απο οτι βλεπετε πρεπει να δουμε αν αυτοι που ειναι μονοι τους θα μεινουν μονοι τους σε δικλινο η θα μεινουν μαζι σε δικλινο..Πρεπει να το δουμε για να ξερουμε ποσα δωματια θελουμε ακριβως για να μην υπαρξει προβλημα..Ευχαριστω...
 
Τελευταία επεξεργασία:

apache

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
24.175
Ηλικία
60
Περιοχή
AΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GSA
KOVE MAVERICK 500 X
Όνομα
Mανώλης
Περιοχή
Κορυδαλλός
Να ξέρεις είμαστε κακές παρεες αν και παπουληδες....χαχαχαχαχαααα
 

Dimitris Amaliada

well know member
Δημοσιεύσεις
3.998
Ηλικία
59
Περιοχή
Αμαλιάδα
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GS ADV 2006
Όνομα
Dimitris Amaliada
Περιοχή
ΑΜΑΛΙΑΔΑ
Την Παρασκευή θα ανέβει κανείς από Λαμία ή περνάει από Καρδίτσα;
Νίκο δηλαδή θα έρθεις τελικά από Παρασκευή...??? Αν είναι να σε δηλώσω για δωμάτιο ..
 

apache

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
24.175
Ηλικία
60
Περιοχή
AΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GSA
KOVE MAVERICK 500 X
Όνομα
Mανώλης
Περιοχή
Κορυδαλλός
Κανοντας μια ανακεφαλαιωση σε οτι αφορα τα δωματια μεχρι τωρα εχουμε και λεμε: ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ! 1)Λαμπρος-Serres ΔΙΚΛΙΝΟ ---2) Απεναντι ΜΟΝΟΣ -3) lucky ΜΟΝΟΣ 4) Apache ΔΙΚΛΙΝΟ( Θα ηθελαν να κοιμηθουν μαζι ο Απέναντι και ο Luckye??) Περιμενω απαντηση....
ΣΑΒΒΑΤΟ!!! 1)Δημητρης Αμαλιαδα ΔΙΚΛΙΝΟ --2) Esel-Βασιλης ΔΙΚΛΙΝΟ 3)sotiris-απεναντι ΔΙΚΛΙΝΟ 4) Λαμπρος-serres ΔΙΚΛΙΝΟ 5) Luckye ΜΟΝΟΣ 6) NIKOS R ΜΟΝΟΣ 7)Apache ΔΙΚΛΙΝΟ
Απο οτι βλεπετε πρεπει να δουμε αν αυτοι που ειναι μονοι τους θα μεινουν μονοι τους σε δικλινο η θα μεινουν μαζι σε δικλινο..Πρεπει να το δουμε για να ξερουμε ποσα δωματια θελουμε ακριβως για να μην υπαρξει προβλημα..Ευχαριστω...
Με εβαλες και παρασκευή και Σάββατο... βολευει.
 

Dimitris Amaliada

well know member
Δημοσιεύσεις
3.998
Ηλικία
59
Περιοχή
Αμαλιάδα
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GS ADV 2006
Όνομα
Dimitris Amaliada
Περιοχή
ΑΜΑΛΙΑΔΑ
Με εβαλες και παρασκευή και Σάββατο... βολευει.
Ναι σε έβαλα για δύο ημέρες...!! Και να ξέρεις είμαστε μαζί με τον Esel οι..γηραιότεροι ...!!!
 

User M

member
Δημοσιεύσεις
1.040
Ναι σε έβαλα για δύο ημέρες...!! Και να ξέρεις είμαστε μαζί με τον Esel οι..γηραιότεροι ...!!!
ασε μη βγαλουμε στη φορα τα χρονια του καθενος ,γιατι θα αρχισουμε να κλαιμε εμεις τα ..πουρά
 

esel

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
17.156
Περιοχή
μαγευτική Μεσογειων (Αθήνα)
Μοτοσυκλέτα
BMW GS1200 ADV LC
Όνομα
Στελιος Τζιανετοπουλος
Περιοχή
μαγευτική Μεσογειων (Αθήνα)
Ναι σε έβαλα για δύο ημέρες...!! Και να ξέρεις είμαστε μαζί με τον Esel οι..γηραιότεροι ...!!!


εσεις ειστε τα σαψαλα funnyfunnyfunny
εγω ειμαι πιπινι πράμα :D:D:D
 

Pan-dvs

well know member
Δημοσιεύσεις
15.501
Περιοχή
Ιωαννινα
Μοτοσυκλέτα
Gs 1200
Όνομα
Πανος
Περιοχή
Ιωαννινα
Καταλαβα,να φερω και καναν καλο ρευματολογο,να σας εχει στο νου του.BcdefgBcdefgBcdefg
 

apache

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
24.175
Ηλικία
60
Περιοχή
AΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GSA
KOVE MAVERICK 500 X
Όνομα
Mανώλης
Περιοχή
Κορυδαλλός
Καταλαβα,να φερω και καναν καλο ρευματολογο,να σας εχει στο νου του.BcdefgBcdefgBcdefg
Κάνουμε yoga.....
 

apache

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
24.175
Ηλικία
60
Περιοχή
AΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GSA
KOVE MAVERICK 500 X
Όνομα
Mανώλης
Περιοχή
Κορυδαλλός
Πάντως τρεφω μια συμπάθεια για τον ef es? Setel? Or whatever... έχει τον σταυροφορο που σκυβει στο avatar του......ε ρε γλεντια.....και ας μην το ξερω το παλληκαρι ( παλληκαρι λεμε τώρα) ........abcdefghgkabcdefghgk
 
Top Bottom