Σε είδα!

dkamzelas86

Moderator
Motoparea team
Δημοσιεύσεις
408
Ηλικία
38
Περιοχή
ΦΛΩΡΙΝΑ
Όνομα
Δημήτρης
Καλησπέρα και χρόνια πολλά σε όλους!
Ξεκινάει ένα καινούργιο θέμα με την ονομασία "Σε είδα!". Όπως λέει ο τίτλος, μπορείτε να γράψετε για όποιον είδατε μέσα στη μέρα και σας έκανε για οποιονδήποτε λόγο εντύπωση, καλή ή κακή! Εννοείται ότι θα είναι αυστηρά συντονιζόμενο, και τα σπάμ θα απομακρύνονται!
 

dkamzelas86

Moderator
Motoparea team
Δημοσιεύσεις
408
Ηλικία
38
Περιοχή
ΦΛΩΡΙΝΑ
Όνομα
Δημήτρης
Σε είδα σήμερα, με το mt07 φουλ φορτωμένο, να έρχεσαι από Καρπενήσι και να πηγαίνεις Δημητσάνα... Καλούς δρόμους!
 

karellen

old member
Δημοσιεύσεις
5.414
Ηλικία
61
Μοτοσυκλέτα
Honda DAX 72 Τρου Αντβέ
Όνομα
Νίκος
Περιοχή
Καλαμάτα
Δεν σε είδα αλλά σε ακουσα ελικόπτερο να περνάς χαμηλά στο δρόμο της Καρδαμύλης και ιδρωσα μήπως ήταν καμμια φωτιά εκει κοντά.
Τελικά ήσαν δύο Χάρλεϋ που περνάγανε χαλαρά! Tooth
 

apache

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
24.172
Ηλικία
60
Περιοχή
AΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GSA
KOVE MAVERICK 500 X
Όνομα
Mανώλης
Περιοχή
Κορυδαλλός
Μου θυμίζει άλλες ομάδες το συγκεκριμένο thread
 

karellen

old member
Δημοσιεύσεις
5.414
Ηλικία
61
Μοτοσυκλέτα
Honda DAX 72 Τρου Αντβέ
Όνομα
Νίκος
Περιοχή
Καλαμάτα
Το forum είναι τα μέλη του οπότε τα κοινά είναι πολλά.
 

esel

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
17.170
Περιοχή
μαγευτική Μεσογειων (Αθήνα)
Μοτοσυκλέτα
BMW GS1200 ADV LC
Όνομα
Στελιος Τζιανετοπουλος
Περιοχή
μαγευτική Μεσογειων (Αθήνα)
Είναι γνωστό τοις πασοι ότι τα φόρουμ είναι συγκοινωνούντα δοχεία....άλλωστε κάποια threads και από εμάς μετοικησαν και σ αλλά φόρα.....ολα καλά λοιπόν
Το πρόβλημα συναντάται όταν μεταφέρονται πόστς και νήματα χωρίς να αναφέρονται οι συντάκτες....(ναι έχει γίνει)....


Στάλθηκε από το SM-N975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

dkamzelas86

Moderator
Motoparea team
Δημοσιεύσεις
408
Ηλικία
38
Περιοχή
ΦΛΩΡΙΝΑ
Όνομα
Δημήτρης
Επειδή μόλις ξεκίνησε το thread, ας παραμείνουμε στο κυρίως θέμα του. . Καλημέρες!

Στάλθηκε από το RMX3363 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

dinospanadp

member
Δημοσιεύσεις
672
Περιοχή
Αθηνα
Μοτοσυκλέτα
CRF 1100 ADV
Όνομα
dinosdns
Καλημέρα, μόλις σε είδα σαν *****α με Beverly λευκό στην Θηβών τρικαβαλο με δύο παιδάκια, ένα στα πόδια σου μπροστά το πολύ 5 χρόνων και ένα πίσω στη σέλα κοριτσάκι περί 9-10, καλά τα έβαλες πάνω και τα δύο, φόρεσε τους κάνα παπούτσι και κανένα κρανακι ρε Έλλην τουλάχιστον!
 

giamar

Αφραπογιαννος
Motoparea team
Δημοσιεύσεις
19.415
Περιοχή
Λεπτοκαρυά Κατερίνη
Μοτοσυκλέτα
Voge 300 & Αστρέα Grand 100 σε μπλε
Όνομα
Γιαννης
Περιοχή
Pieria
Καλημέρα, μόλις σε είδα σαν *****α με Beverly λευκό στην Θηβών τρικαβαλο με δύο παιδάκια, ένα στα πόδια σου μπροστά το πολύ 5 χρόνων και ένα πίσω στη σέλα κοριτσάκι περί 9-10, καλά τα έβαλες πάνω και τα δύο, φόρεσε τους κάνα παπούτσι και κανένα κρανακι ρε Έλλην τουλάχιστον!
Το χουμε ξαναπεί Ντίνο,δεν υπάρχει σωτηρια
 

angelthing

member
Δημοσιεύσεις
1.673
Μοτοσυκλέτα
F700GS, CRF300L
Όνομα
Angelos
Από την άλλη λες και πως το σύστημα είναι εν δυνάμει αυτοκαθαριζόμενο ….

(σαφέστατα χωρίς υπαιτιότητα των τέκνων σε αυτή τη φάση ύπαρξης τους. Το ερώτημα είναι, αν τη σκαπουλάρουν κατά πόσο θα έχουν αποτυπώσει και κατ’ επέκταση θα αναπαράγουν ανάλογη συμπεριφορά. Μεγάλη η πιθανότητα εικάζω)
 

dinospanadp

member
Δημοσιεύσεις
672
Περιοχή
Αθηνα
Μοτοσυκλέτα
CRF 1100 ADV
Όνομα
dinosdns
Από την άλλη λες και πως το σύστημα είναι εν δυνάμει αυτοκαθαριζόμενο ….

(σαφέστατα χωρίς υπαιτιότητα των τέκνων σε αυτή τη φάση ύπαρξης τους. Το ερώτημα είναι, αν τη σκαπουλάρουν κατά πόσο θα έχουν αποτυπώσει και κατ’ επέκταση θα αναπαράγουν ανάλογη συμπεριφορά. Μεγάλη η πιθανότητα εικάζω)
True 100%
 

dkamzelas86

Moderator
Motoparea team
Δημοσιεύσεις
408
Ηλικία
38
Περιοχή
ΦΛΩΡΙΝΑ
Όνομα
Δημήτρης
Σε είδα με άσπρο κόκκινο tenere, το παλιό, με άσπρη κόκκινη στολή, κόκκινο κράνος και κόκκινο camelback... Να υποθέσω Ολυμπιακός....

Στάλθηκε από το RMX3363 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

esel

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
17.170
Περιοχή
μαγευτική Μεσογειων (Αθήνα)
Μοτοσυκλέτα
BMW GS1200 ADV LC
Όνομα
Στελιος Τζιανετοπουλος
Περιοχή
μαγευτική Μεσογειων (Αθήνα)
Σημερις στην σχεδόν άδεια Λ. Αλεξάνδρας πάνω σε ένα sh150 μια πανέμορφη δεσποινίς με κατακόκκινο ταγερ με κοντή φουστίτσα....
Πανέμορφη.....αλλά πραγματικά όχι για δίτροχο....και γόβα και χωρίς κράνος....κοπελιά δεν θα σου βγει σε καλό....άσε που θα σε ματιάσει όλος ο αντρικός πληθυσμός

Στάλθηκε από το SM-N975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

dkamzelas86

Moderator
Motoparea team
Δημοσιεύσεις
408
Ηλικία
38
Περιοχή
ΦΛΩΡΙΝΑ
Όνομα
Δημήτρης
Σημερις στην σχεδόν άδεια Λ. Αλεξάνδρας πάνω σε ένα sh150 μια πανέμορφη δεσποινίς με κατακόκκινο ταγερ με κοντή φουστίτσα....
Πανέμορφη.....αλλά πραγματικά όχι για δίτροχο....και γόβα και χωρίς κράνος....κοπελιά δεν θα σου βγει σε καλό....άσε που θα σε ματιάσει όλος ο αντρικός πληθυσμός

Στάλθηκε από το SM-N975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Έτσι γίνονται τα ατυχήματα... Αντί να κοιτάς το κόκκινο φανάρι, κοιτάς το κόκκινο φόρεμα..

Στάλθηκε από το RMX3363 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

giamar

Αφραπογιαννος
Motoparea team
Δημοσιεύσεις
19.415
Περιοχή
Λεπτοκαρυά Κατερίνη
Μοτοσυκλέτα
Voge 300 & Αστρέα Grand 100 σε μπλε
Όνομα
Γιαννης
Περιοχή
Pieria
Σημερις στην σχεδόν άδεια Λ. Αλεξάνδρας πάνω σε ένα sh150 μια πανέμορφη δεσποινίς με κατακόκκινο ταγερ με κοντή φουστίτσα....
Πανέμορφη.....αλλά πραγματικά όχι για δίτροχο....και γόβα και χωρίς κράνος....κοπελιά δεν θα σου βγει σε καλό....άσε που θα σε ματιάσει όλος ο αντρικός πληθυσμός

Στάλθηκε από το SM-N975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Ταγιέρ καλοκαιριατικα;
Να δεις που μάρτυρας του Ιεχωβά ήταν στανταρακι
 

karellen

old member
Δημοσιεύσεις
5.414
Ηλικία
61
Μοτοσυκλέτα
Honda DAX 72 Τρου Αντβέ
Όνομα
Νίκος
Περιοχή
Καλαμάτα
Σας είδα ή μάλλον σας άκουγα δύο πανίβλακες στις από πάνω ξαπλώστρες να συζητάτε εντονα για ποδόσφαιρο σε ύφος καφενείου και βγάλε. "Ο Κόκκαλης ήταν προεδραρα, - ο Μαρινακης τους έχει πάρει τα σωβρακο-έχουνε να δούνε πρωτάθλημα 20 χρόνια" και το αποκορυφωμα:Τέτοια ομάδα δεν έχει βγει και ούτε πρόκειται να ξαναβγεί σε χίλια χρονια"
Μ@λ@κα μου μιλάμε για 40 χρόνων λεβεντογούδια, φωνάζανε περισσότερο κι από 18χρονα της θύρας 7!
 

jliordos

old member
Δημοσιεύσεις
4.536
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Μοτοσυκλέτα
BMW R1250GS ADVENTURE
Όνομα
Ιωάννης
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Σας είδα ή μάλλον σας άκουγα δύο πανίβλακες στις από πάνω ξαπλώστρες να συζητάτε εντονα για ποδόσφαιρο σε ύφος καφενείου και βγάλε. "Ο Κόκκαλης ήταν προεδραρα, - ο Μαρινακης τους έχει πάρει τα σωβρακο-έχουνε να δούνε πρωτάθλημα 20 χρόνια" και το αποκορυφωμα:Τέτοια ομάδα δεν έχει βγει και ούτε πρόκειται να ξαναβγεί σε χίλια χρονια"
Μ@λ@κα μου μιλάμε για 40 χρόνων λεβεντογούδια, φωνάζανε περισσότερο κι από 18χρονα της θύρας 7!
Ε όταν στην ζωή σου έχεις λύσει όλα τα προβλήματα, ασχολείσαι φανατικά με το ποδόσφαιρο, να περνάς την μίζερη ώρα σου.
Αυτό μάλλον κάνουν τα παλικάρια
 
Top Bottom