Σάββατο 11/5 καφεδάκι Πλαταιές

  • Thread starter notakos600
  • Ημερομηνία δημιουργίας

esel

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
17.175
Περιοχή
μαγευτική Μεσογειων (Αθήνα)
Μοτοσυκλέτα
BMW GS1200 ADV LC
Όνομα
Στελιος Τζιανετοπουλος
Περιοχή
μαγευτική Μεσογειων (Αθήνα)
Με το κτήνος....


Στάλθηκε από το POCOPHONE F1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

και με παρα μα παρα πολυ ωραίο χρωμα !!!
 
N

notakos600

Guest
Back home...υπέροχη παρέα, υπέροχη μέρα, μια απόδραση, μια φυγή γεμάτη μοτοσυκλέτα, ανοιξιάτικα τοπία και πολλά γέλια.
Να είμαστε καλά και να βρισκόμαστε παιδιά!
Κυριάκο κολορίζικο και από εδώ...το μηχανάκι είναι χαρτί!
 
Last edited by a moderator:

apache

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
24.173
Ηλικία
60
Περιοχή
AΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GSA
KOVE MAVERICK 500 X
Όνομα
Mανώλης
Περιοχή
Κορυδαλλός
Από τις καλύτερες βόλτες, την βγάλαμε και τζάμπα, ο Κούλης κέρασε τους καφέδες και ο Νωτακος το φαι, παιδιά πότε είπαμε ότι θα ξαναπάμε βόλτα;
Χάρηκα πολύ που γνώρισα τον @notakos600 και που ο Κούλης πήρε τέτοιο μηχανάκι.... Κτήνος και κούκλα...
 
N

notakos600

Guest
Αυτό το ζουζούνι που σε γλείφει για πλάκα και θέλει αγκαλιές, ταξιδεύει με μοτοσυκλέτα και έχει φτάσει ως το Βόρειο Ακρωτήρι..



Η παρεάρα!!

 
Last edited by a moderator:

Beast

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
7.289
Ηλικία
57
Μοτοσυκλέτα
SUZUKI GSF 1250 !!!
Όνομα
Κυριακος
Περιοχή
Nεα. Σμυρνη
Ωραια η βολτιτσα σημερα, με κοσμο τοσο οσο, και καλο!!
Ευχαριστω ολους για τα καλοριζικα , να ειμαστε καλα ολοι !!!Thank

Ευχαριστουμε Νοτη για το τσιμπουσι!! Επιφυλασσομαι!!!Smileys drinking beer Emoticon
 
Τελευταία επεξεργασία:

User S-T

well know member
Δημοσιεύσεις
3.640
Αυτό το ζουζούνι που σε γλείφει για πλάκα και θέλει αγκαλιές ταξιδεύει με μοτοσυκλέτα και έχει φτάσει ως το Βόρειο Ακρωτήρι..


Η παρεάρα!!

ωραια φωτο αν ειχε και τα ονοματα πανω απ τα κεφαλια του καθενος θα υταν ευχης εργον.
 
N

notakos600

Guest
Από τις καλύτερες βόλτες, την βγάλαμε και τζάμπα, ο Κούλης κέρασε τους καφέδες και ο Νωτακος το φαι, παιδιά πότε είπαμε ότι θα ξαναπάμε βόλτα;
Χάρηκα πολύ που γνώρισα τον @notakos600 και που ο Κούλης πήρε τέτοιο μηχανάκι.... Κτήνος και κούκλα...
Μάνο όλη η χαρά ηταν δική μου...τελικά έσπασε ο διάολος το πόδι του και βρεθήκαμε.
Πάντα τέτοια φίλε!!
 

apache

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
24.173
Ηλικία
60
Περιοχή
AΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GSA
KOVE MAVERICK 500 X
Όνομα
Mανώλης
Περιοχή
Κορυδαλλός
Μάνο όλη η χαρά ηταν δική μου...τελικά έσπασε ο διάολος το πόδι του και βρεθήκαμε.
Πάντα τέτοια φίλε!!
Είδες όταν οι άνθρωποι εκπέμπουν στο ίδιο μήκος; Όχι φίλε η χαρά ήταν όλη δική μου...
 

panostsi

well know member
Δημοσιεύσεις
2.980
Ηλικία
37
Περιοχή
Χαϊδάρι
Μοτοσυκλέτα
Bandit 650
Όνομα
panostsi
Έφτασα και εγώ χάρηκα πολλή που γνώρισα καινούργια παιδιά ευχαριστούμε πολλή για τα κεράσματα... Καλοτάξιδο και Καλορίζικο κουλη πανέμορφο είναι....
 

apache

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
24.173
Ηλικία
60
Περιοχή
AΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GSA
KOVE MAVERICK 500 X
Όνομα
Mανώλης
Περιοχή
Κορυδαλλός
Έφτασα και εγώ χάρηκα πολλή που γνώρισα καινούργια παιδιά ευχαριστούμε πολλή για τα κεράσματα... Καλοτάξιδο και Καλορίζικο κουλη πανέμορφο είναι....
Εσύ μην λες πολλά και πήγαινε μέσα.... Αχαχαχαχχχχχ...abcdefghgkabcdefghgkabcdefghgkabcdefghgkabcdefghgkabcdefghgkabcdefghgkabcdefghgk
 
N

notakos600

Guest
Έφτασα και εγώ χάρηκα πολλή που γνώρισα καινούργια παιδιά ευχαριστούμε πολλή για τα κεράσματα... Καλοτάξιδο και Καλορίζικο κουλη πανέμορφο είναι....
Πάνο, χάρηκα πολύ που γνωριστήκαμε ρε φίλε...είσαι σε καλό δρόμο. Φτιάξε τον ληστή όπως σου αρέσει και πολλά καλά ταξίδια!
 
Top Bottom