Επίσημη συνάντηση Πομακοχώρια Πρωτομαγιά 29/4/22 εως 2/5/22

Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.

VKon

GS is a great way to spend time on the roads
Δημοσιεύσεις
1.339
Ηλικία
56
Περιοχή
Καβάλα
Μοτοσυκλέτα
F 800 GS
Όνομα
Κώστας
Περιοχή
Καβάλα
Καλησπέρα παλικάρια ....
Το βλέπω πολύ ζεστά το θέμα εφόσον βέβαια θα είμαι Ελλάδα (σιγά μην μπορώ να κάνω πλάνα μέχρι τότε).
Λογικά θα το κάνω λίγο adve το πράμα με το CRF και επιπλέον μέρες στο πήγαινε - έλα, και το σκέπτομαι για διανυκτέρευση σε αιώρα - πιο εύκολη στη μεταφορά από σκηνή+++ καθώς δεν βλέπω μέχρι να γνωρίζω αν θα μπορέσω να υπάρχουν κρεββάτια άδεια .......

Ωραία εκδήλωση και υπέροχες περιοχές οπότε, οψόμεθα !
Καλως να ορίσεις Άγγελε
Δωμάτια υπάρχουν αυτή την στιγμή στο Άνω Καρυόφυτο, έχει ενημερωθεί το αρχικό ποστ.
 

angelthing

member
Δημοσιεύσεις
1.673
Μοτοσυκλέτα
F700GS, CRF300L
Όνομα
Angelos
Καλως να ορίσεις Άγγελε
Δωμάτια υπάρχουν αυτή την στιγμή στο Άνω Καρυόφυτο, έχει ενημερωθεί το αρχικό ποστ.
Σε ευχαριστώ φίλε.
Μέχρι τη φάση του να είμαι σίγουρος έχει πολύ μέλλον .....
Στην τελική πάντα υπάρχουν και ακυρώσεις τελευταίας στιγμής (το οποίο απεύχομαι βέβαια)
και φυσικά η αιώρα !

Smileys drinking beer Emoticon
 

Ilias vara

wolf
Δημοσιεύσεις
2.884
Περιοχή
θεσσαλονικη
Μοτοσυκλέτα
VARADERO MK3 HONDA ADV350
Όνομα
ΗΛΙΑΣ
Περιοχή
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ-ΣΕΡΡΕΣ
Καλησπέρα παλικάρια ....
Το βλέπω πολύ ζεστά το θέμα εφόσον βέβαια θα είμαι Ελλάδα (σιγά μην μπορώ να κάνω πλάνα μέχρι τότε).
Λογικά θα το κάνω λίγο adve το πράμα με το CRF και επιπλέον μέρες στο πήγαινε - έλα, και το σκέπτομαι για διανυκτέρευση σε αιώρα - πιο εύκολη στη μεταφορά από σκηνή+++ καθώς δεν βλέπω μέχρι να γνωρίζω αν θα μπορέσω να υπάρχουν κρεββάτια άδεια .......

Ωραία εκδήλωση και υπέροχες περιοχές οπότε, οψόμεθα !
Να φέρεις και μια κουνουπιεραTooth
 

angelthing

member
Δημοσιεύσεις
1.673
Μοτοσυκλέτα
F700GS, CRF300L
Όνομα
Angelos
Να φέρεις και μια κουνουπιεραTooth
Η αιώρα είναι τριών εποχών με κουνουπιέρα περικαλώ …. Τι είμεθα τπτ τριτοδεύτεροι ? Αχαχαχαχαχ ….
Απλά θα ανέβω το Μάρτιο Σερβία να την φέρω γιατί την έχω στο camp ….
 

VKon

GS is a great way to spend time on the roads
Δημοσιεύσεις
1.339
Ηλικία
56
Περιοχή
Καβάλα
Μοτοσυκλέτα
F 800 GS
Όνομα
Κώστας
Περιοχή
Καβάλα
Το μονο σιγουρο YesYes
Τάκη μακάρι να έρθεις φίλε, χίλιοι καλοί χωράνε

Στάλθηκε από το RMX3363 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Ilias vara

wolf
Δημοσιεύσεις
2.884
Περιοχή
θεσσαλονικη
Μοτοσυκλέτα
VARADERO MK3 HONDA ADV350
Όνομα
ΗΛΙΑΣ
Περιοχή
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ-ΣΕΡΡΕΣ
Τάκη μακάρι να έρθεις φίλε, χίλιοι καλοί χωράνε

Στάλθηκε από το RMX3363 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Εσυ Κωστα τα θες κΙ τα παθαίνεις με φαινεται Yes Tooth
 

VKon

GS is a great way to spend time on the roads
Δημοσιεύσεις
1.339
Ηλικία
56
Περιοχή
Καβάλα
Μοτοσυκλέτα
F 800 GS
Όνομα
Κώστας
Περιοχή
Καβάλα
Καλησπέρα στο πανελ ... μια ερωτηση εχω . οι διαδρομές που ειναι προγραμματισμένες εχουν και χώμα ..?
Όχι, η μόνη διαδρομή είναι για φαγητό την Κυριακή στην Κοττάνη και αυτό αν θέλει κάποιος συμμετέχει αλλιώς θα υπάρχει εναλλακτική για φαγητό.
 

VKon

GS is a great way to spend time on the roads
Δημοσιεύσεις
1.339
Ηλικία
56
Περιοχή
Καβάλα
Μοτοσυκλέτα
F 800 GS
Όνομα
Κώστας
Περιοχή
Καβάλα
ενημερωτικά είχαμε πάει με φίλους γυρνώντας από Βουλγαρία και ο ένας είχε FJR δικάβαλος και μόνο σε ένα σημείο χρειάστηκε να κατέβει η συνεπιβάτης για μεγαλύτερη ασφάλεια.
 

apache

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
24.173
Ηλικία
60
Περιοχή
AΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GSA
KOVE MAVERICK 500 X
Όνομα
Mανώλης
Περιοχή
Κορυδαλλός
Εμείς με τα αντβέ δεν μασαμε, φοβού κάτι Αγρινιωται παππούληδες με SS που την έχουν δει τηνέϊτζερ.. abcdefghgk abcdefghgk abcdefghgk abcdefghgk abcdefghgk abcdefghgk
 

maik900

Administrator
Motoparea team
Δημοσιεύσεις
26.533
Ηλικία
62
Περιοχή
Αγρινιο
Μοτοσυκλέτα
KAWASAKI ΖΧR 900 1999
MODENAS X CITE 135 2009
Όνομα
ΜΙΧΑΛΗΣ
Περιοχή
ΑΓΡΙΝΙΟ
Εμείς με τα αντβέ δεν μασαμε, φοβού κάτι Αγρινιωται παππούληδες με SS που την έχουν δει τηνέϊτζερ.. abcdefghgk abcdefghgk abcdefghgk abcdefghgk abcdefghgk abcdefghgk
Για αυτο θα πατε κρουαζιερα στη Καβαλα ToothTooth Αρε να ειχα τα πεν φε σας απανω θα κοιμομουν θα μαγειρευα μεχρι σεξ θα εκανα abcdefghgkabcdefghgk
 

esel

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
17.171
Περιοχή
μαγευτική Μεσογειων (Αθήνα)
Μοτοσυκλέτα
BMW GS1200 ADV LC
Όνομα
Στελιος Τζιανετοπουλος
Περιοχή
μαγευτική Μεσογειων (Αθήνα)
Για αυτο θα πατε κρουαζιερα στη Καβαλα ToothTooth Αρε να ειχα τα πεν φε σας απανω θα κοιμομουν θα μαγειρευα μεχρι σεξ θα εκανα abcdefghgkabcdefghgk
Μιχαλη μου αρνουμαι να κανω 700 ανουσια και πολυεξοδα χλμ ανευ ουσιας μονο και μονο για να μαι καβαλα.....θα παω στη Καβαλα μια μερα νωριτερα και θα την γνωρισω πιστευω πολυ καλυτερα απο το να εφτανα αυθημερον για 5-6 ωρες...για την παραπανω μερα θα δουμε κι η Αλεξανδρουπολη κοντα ειναι και η Ανδριανούπολη παλι εξισου κοντα ειναι...και μετα θα γυρισω να κανω την κρουαζιερα μου...πάλι.....

Στάλθηκε από το SM-N975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

maik900

Administrator
Motoparea team
Δημοσιεύσεις
26.533
Ηλικία
62
Περιοχή
Αγρινιο
Μοτοσυκλέτα
KAWASAKI ΖΧR 900 1999
MODENAS X CITE 135 2009
Όνομα
ΜΙΧΑΛΗΣ
Περιοχή
ΑΓΡΙΝΙΟ
Μιχαλη μου αρνουμαι να κανω 700 ανουσια και πολυεξοδα χλμ ανευ ουσιας μονο και μονο για να μαι καβαλα.....θα παω στη Καβαλα μια μερα νωριτερα και θα την γνωρισω πιστευω πολυ καλυτερα απο το να εφτανα αυθημερον για 5-6 ωρες...για την παραπανω μερα θα δουμε κι η Αλεξανδρουπολη κοντα ειναι και η Ανδριανούπολη παλι εξισου κοντα ειναι...και μετα θα γυρισω να κανω την κρουαζιερα μου...πάλι.....

Στάλθηκε από το SM-N975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Στελιο απο τη στιγμη που γουσταρεται εσεις εμενα φτανει και περισσευει και αυτο το ξερεις πολυ καλα εσυ Smileys drinking beer Emoticon
 

maik900

Administrator
Motoparea team
Δημοσιεύσεις
26.533
Ηλικία
62
Περιοχή
Αγρινιο
Μοτοσυκλέτα
KAWASAKI ΖΧR 900 1999
MODENAS X CITE 135 2009
Όνομα
ΜΙΧΑΛΗΣ
Περιοχή
ΑΓΡΙΝΙΟ
.... εγώ στο βαρέλι δεν μπαίνω , το λέω από τώρα για να ξεκαθαρίζω την θέση μου ....!Yes
Τι θα εχουμε και βαρελι Tooth
 

chris

new member
Δημοσιεύσεις
55
Ηλικία
51
Περιοχή
VERIA
Όνομα
CHRISTOS
Όχι, η μόνη διαδρομή είναι για φαγητό την Κυριακή στην Κοττάνη και αυτό αν θέλει κάποιος συμμετέχει αλλιώς θα υπάρχει εναλλακτική για φαγητό.
εδω εχει μια κριτική απο εναν πελάτη την ιδια μερα πρωτομαγιά στην ταβέρνα ..δεν θελω να κανω υποδείξεις ..αλλα νομίζω καλύτερα θα ηταν το σαββατο και για το μαγαζί και την παρεα απο εδω ..
<<Το γνώριζαν ότι εκείνη την ημέρα θα έχουν περισσότερη δουλειά και στην τελική ΤΕΤΟΙΕΣ μέρες περιμένουν για να τζιραρουν... Αν δεν μπορούν λοιπόν να ανταπεξέλθουν τι να πω... Εν ολίγοις μας χάλασαν την μέρα , και κλάψαμε τα χρήματα , την ταλαιπωρία και τον χρόνο που φάγαμε. Θα δώσω άλλη μια ευκαιρία στο μέλλον αλλά το ότι δεν μας ζήτησαν ούτε συγγνώμη ούτε ακούσαμε την λέξη ευχαριστώ προσωπικά το κρατάω και προτείνω στους μελλοντικούς επισκέπτες να αποφύγουν ημέρες με υψηλό φόρτο όπως αργίες και γιορτές (που εκεί είναι που πρέπει να φανούν καλοί..). Τέλος πάντων συμβαίνουν και στις καλύτερες οικογένειες αυτά...>>
 

VKon

GS is a great way to spend time on the roads
Δημοσιεύσεις
1.339
Ηλικία
56
Περιοχή
Καβάλα
Μοτοσυκλέτα
F 800 GS
Όνομα
Κώστας
Περιοχή
Καβάλα
Βάλτε και τον αξάδερφο με το 1290, Giannis 1 ατομο σε όλα
Μάνο δωμάτια τέλος στον Ερύμανθο εκτός αν υπάρξει ακύρωση, θα υπάρχει προτεραιότητα για να μείνει στον Ερύμανθο.
Μετράω στο επόμενο κατάλυμμα που έχει αναρτηθεί στο ποστ της εκδήλωσης.
 

apache

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
24.173
Ηλικία
60
Περιοχή
AΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GSA
KOVE MAVERICK 500 X
Όνομα
Mανώλης
Περιοχή
Κορυδαλλός
Μάνο δωμάτια τέλος στον Ερύμανθο εκτός αν υπάρξει ακύρωση, θα υπάρχει προτεραιότητα για να μείνει στον Ερύμανθο.
Μετράω στο επόμενο κατάλυμμα που έχει αναρτηθεί στο ποστ της εκδήλωσης.
"Εκανα βλακεία ενώ μου είχε πεί από την άρχή ξέχασα να τον δηλώσω
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.
Top Bottom