Πληροφορίες για κάποια street μοντελάκια παρακαλώ

Σε ψήνει κανένα από τα παρακάτω;

  • -CBF 600 ABS (Carb)

    Ψήφοι: 5 18,5%
  • -Pegaso Strada

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • -Ducati Multistrada 620

    Ψήφοι: 2 7,4%
  • -Bandit 650 ABS

    Ψήφοι: 13 48,1%
  • -BMW R1150R και RS

    Ψήφοι: 6 22,2%
  • -Versys 650 πρώτης γενιάς

    Ψήφοι: 2 7,4%
  • -BMW F 800 ST

    Ψήφοι: 5 18,5%

  • Σύνολο ψηφοφόρων:
    27

thanosgp

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
11.519
Ηλικία
52
Περιοχή
Τρίκαλα
Μοτοσυκλέτα
Τίγρης ξεδοντιασμένος 220 τελική
Όνομα
Θάνος
Περιοχή
Τρίκαλα
Εγω παλι τι φταιω.
Tag το μνμ του @Pan-dvs εχεις κανει!
Λάθος παράθεση! φταίνε οι μπύρες,σόρρυ,έχω πιει ένα βαρέλι μεχρι τώρα βλέποντας αγώνες...

Στάλθηκε από το MI MAX μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

giamar

Αφραπογιαννος
Motoparea team
Δημοσιεύσεις
19.445
Περιοχή
Λεπτοκαρυά Κατερίνη
Μοτοσυκλέτα
Voge 300 & Αστρέα Grand 100 σε μπλε
Όνομα
Γιαννης
Περιοχή
Pieria
Λάθος παράθεση! φταίνε οι μπύρες,σόρρυ,έχω πιει ένα βαρέλι μεχρι τώρα βλέποντας αγώνες...

Στάλθηκε από το MI MAX μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Ρε παρε τον χρονο σου ,εδω ειμαστε.
 

thanosgp

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
11.519
Ηλικία
52
Περιοχή
Τρίκαλα
Μοτοσυκλέτα
Τίγρης ξεδοντιασμένος 220 τελική
Όνομα
Θάνος
Περιοχή
Τρίκαλα
Είπαμε το οινόπνευμα...


Στάλθηκε από το MI MAX μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

kostikas

member
Δημοσιεύσεις
1.448
Μοτοσυκλέτα
Suzuki VStrom 650
Όνομα
Kostas
Παιδιά το vstrom το αγαπώ. Είναι το πιο τίμιο μεταχειρισμένο ever. Αλλά έχω βαρεθεί να το βλέπω. Κι αυτό δύσκολα αλλάζει.

Πάρτω εσύ εάν βρείς καθαρό και το κάνεις κέφι και άλλαξε του χρωματάκι για να μην το βαριέσαι. Έτυχε να δώ ένα σε συνδυασμό χρωμάτων χακί - μαύρο και ήταν εξαιρετικό. Φχιάξτω όπως σου αρέσει εσένα.
Κάποτε βλέπαμε παντού τα τρανσαλπ... και ΧΤ δεν μας χάλαγε, γιατί τώρα?
Απλά μάλλον δεν έχεις κατασταλάξει νομίζω. Αν αντέχεις το φέσι, πάρε καινούργιο. Πάντως μην καθυστερείς και πολύ να αποφασίσεις γιατί σε βλέπω στο τέλος να παίρνεις αυτοκίνητο.... o_O
 

dodos

well know member
Δημοσιεύσεις
3.888
Ηλικία
48
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Apostolis
Περιοχή
Αθήνα
Κάνε κάτι απλό!!!
Κάτσε κάπου χαλαρά και κλείσε τα μάτια!!! Αυτη τη μηχανή που θα δεις εκείνη την ώρα, αυτή να πάρεις!!!
Μόνο έτσι θα έχεις κάνει τη πιο σωστή επιλογή!!!:D:D:D
Τώρα αν βλέπεις τίποτα εξωτικά μοτόρια ή πάνω από μια ( όπως κ εγώ) εκεί δυσκολεύει το πράγμα!!! abcdefghgk
 

Drake Ramore

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
10.891
Όνομα
.
Πάρτω εσύ εάν βρείς καθαρό και το κάνεις κέφι και άλλαξε του χρωματάκι για να μην το βαριέσαι. Έτυχε να δώ ένα σε συνδυασμό χρωμάτων χακί - μαύρο και ήταν εξαιρετικό. Φχιάξτω όπως σου αρέσει εσένα.
Κάποτε βλέπαμε παντού τα τρανσαλπ... και ΧΤ δεν μας χάλαγε, γιατί τώρα?
Απλά μάλλον δεν έχεις κατασταλάξει νομίζω. Αν αντέχεις το φέσι, πάρε καινούργιο. Πάντως μην καθυστερείς και πολύ να αποφασίσεις γιατί σε βλέπω στο τέλος να παίρνεις αυτοκίνητο.... o_O

Δεν ξοδεύω λεφτά που δεν έχω αδερφέ. Φέσια είναι για άλλες εποχές. Ότι ταβάνι έβαλα και τέλος.
Αμάξι έχω, και το γουστάρω κιόλας. Κομπλέ είμαι. Μια μοτό θέλω για να περνάω καλά. Εγώ να περνάω καλά, όχι όσοι με βλέπουν ή όσοι θα λένε τι γαμάτη μηχανή έχω.

Σε γενικές γραμμές έχω κατασταλλάξει. Αποφάσισα μεσαία κυβικά, μονοκύλινδρο ή δικύλινδρο με προτίμηση στο GS650 αρχικά και έκανα και κάποιες ερωτήσεις σχετικά με σημεία που ήθελα να ελέγξω. Ούτε καν ερώτηση σε αυτό το νήμα. Σε άσχετο νήμα, για να πάρω απάντηση στο φτερό και να συνεχίσω το ψάξιμο.

Απλά έπεσαν όλοι να μου πούνε πόσο λάθος κάνω και με μπερδέψατε πάλι τώρα που πήγα και ξεμπερδεύτηκα!cdefghig
 

Drake Ramore

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
10.891
Όνομα
.
Κάνε κάτι απλό!!!
Κάτσε κάπου χαλαρά και κλείσε τα μάτια!!! Αυτη τη μηχανή που θα δεις εκείνη την ώρα, αυτή να πάρεις!!!
Μόνο έτσι θα έχεις κάνει τη πιο σωστή επιλογή!!!:D:D:D
Τώρα αν βλέπεις τίποτα εξωτικά μοτόρια ή πάνω από μια ( όπως κ εγώ) εκεί δυσκολεύει το πράγμα!!! abcdefghgk
Το έκανα ρε man αλλά όλοι έπεσαν να μου πουν πως κάνω λάθος!abcdefghgk
 

giamar

Αφραπογιαννος
Motoparea team
Δημοσιεύσεις
19.445
Περιοχή
Λεπτοκαρυά Κατερίνη
Μοτοσυκλέτα
Voge 300 & Αστρέα Grand 100 σε μπλε
Όνομα
Γιαννης
Περιοχή
Pieria
Δεν ξοδεύω λεφτά που δεν έχω αδερφέ. Φέσια είναι για άλλες εποχές. Ότι ταβάνι έβαλα και τέλος.
Αμάξι έχω, και το γουστάρω κιόλας. Κομπλέ είμαι. Μια μοτό θέλω για να περνάω καλά. Εγώ να περνάω καλά, όχι όσοι με βλέπουν ή όσοι θα λένε τι γαμάτη μηχανή έχω.

Σε γενικές γραμμές έχω κατασταλλάξει. Αποφάσισα μεσαία κυβικά, μονοκύλινδρο ή δικύλινδρο με προτίμηση στο GS650 αρχικά και έκανα και κάποιες ερωτήσεις σχετικά με σημεία που ήθελα να ελέγξω. Ούτε καν ερώτηση σε αυτό το νήμα. Σε άσχετο νήμα, για να πάρω απάντηση στο φτερό και να συνεχίσω το ψάξιμο.

Απλά έπεσαν όλοι να μου πούνε πόσο λάθος κάνω και με μπερδέψατε πάλι τώρα που πήγα και ξεμπερδεύτηκα!cdefghig
Οχι Αποστολη μην το βλεπεις ετσι.
Λαθος δεν εχεις.
Απλα λαθος μηχανακι ειναι το 650gs για τις ταχυτητες που θες αυτο να ταξιδευει.
 

Drake Ramore

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
10.891
Όνομα
.
Θα δούμε.
Ας πατήσουμε λίγο φρένο εδώ. Θα επανέλθω αν χρειαστεί να ρωτήσω πληροφορίες. Αφήστε να κουλάρει το μυαλό μου να επεξεργαστώ όσα μου γράψατε.;)

Ευχαριστώ για τις τοποθετήσεις σας!Smileys drinking beer Emoticon
 

Spank

new member
Δημοσιεύσεις
211
Ηλικία
26
Μοτοσυκλέτα
Suzuki Dl650 V-Strom
Όνομα
Παναγιώτης
Θα δούμε.
Ας πατήσουμε λίγο φρένο εδώ. Θα επανέλθω αν χρειαστεί να ρωτήσω πληροφορίες. Αφήστε να κουλάρει το μυαλό μου να επεξεργαστώ όσα μου γράψατε.;)

Ευχαριστώ για τις τοποθετήσεις σας!Smileys drinking beer Emoticon
Να πάρεις ότι σαρεσει και σηκώνει η τσέπη σου. Ο καθένας έχει διαφορετική οπτική στο κομμάτι μηχανή, αν εσένα η καρδιά σου σου λέει να πάρεις το τζι ες ότι και να σου πούμε εδώ στο τέλος αυτό θα πάρεις. Εύχομαι να κάνεις την καλύτερη επιλογή και σύντομα πίσω στις 2 ρόδες(λάθος στην 1Bike)
 
N

notakos600

Guest
Να πάρεις ότι σαρεσει και σηκώνει η τσέπη σου. Ο καθένας έχει διαφορετική οπτική στο κομμάτι μηχανή, αν εσένα η καρδιά σου σου λέει να πάρεις το τζι ες ότι και να σου πούμε εδώ στο τέλος αυτό θα πάρεις. Εύχομαι να κάνεις την καλύτερη επιλογή και σύντομα πίσω στις 2 ρόδες(λάθος στην 1Bike)
Σοφά λόγια...
Αν δεν έχεις για μπούσουλα την καρδιά, τότε θα το έχεις μόνιμα με κουκούλα για να μην το βλέπεις...
 
N

notakos600

Guest
Κάνε κάτι απλό!!!
Κάτσε κάπου χαλαρά και κλείσε τα μάτια!!! Αυτη τη μηχανή που θα δεις εκείνη την ώρα, αυτή να πάρεις!!!
Μόνο έτσι θα έχεις κάνει τη πιο σωστή επιλογή!!!:D:D:D
Τώρα αν βλέπεις τίποτα εξωτικά μοτόρια ή πάνω από μια ( όπως κ εγώ) εκεί δυσκολεύει το πράγμα!!! abcdefghgk
Έκλαψα ρε φίλε Rolling
 

thanosgp

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
11.519
Ηλικία
52
Περιοχή
Τρίκαλα
Μοτοσυκλέτα
Τίγρης ξεδοντιασμένος 220 τελική
Όνομα
Θάνος
Περιοχή
Τρίκαλα
Κάνε κάτι απλό!!!
Κάτσε κάπου χαλαρά και κλείσε τα μάτια!!! Αυτη τη μηχανή που θα δεις εκείνη την ώρα, αυτή να πάρεις!!!
Μόνο έτσι θα έχεις κάνει τη πιο σωστή επιλογή!!!:D:D:D
Τώρα αν βλέπεις τίποτα εξωτικά μοτόρια ή πάνω από μια ( όπως κ εγώ) εκεί δυσκολεύει το πράγμα!!! abcdefghgk
Όταν κλείνει τα μάτια του δε βλέπει 2τροχα ,βλέπει άλλα πράγματα με καμπύλες....

Στάλθηκε από το MI MAX μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

thanosgp

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
11.519
Ηλικία
52
Περιοχή
Τρίκαλα
Μοτοσυκλέτα
Τίγρης ξεδοντιασμένος 220 τελική
Όνομα
Θάνος
Περιοχή
Τρίκαλα
Τα υστερα του κοσμου
Είδες πως ο ρηχός άνθρωπος στο τέλος πάντα ξεμπροστιαζεται!

Στάλθηκε από το MI MAX μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Drake Ramore

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
10.891
Όνομα
.
Όταν κλείνει τα μάτια του δε βλέπει 2τροχα ,βλέπει άλλα πράγματα με καμπύλες....

Στάλθηκε από το MI MAX μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Yes Εσύ με ξέρεις χωρίς να με ξέρεις!
 

dodos

well know member
Δημοσιεύσεις
3.888
Ηλικία
48
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Apostolis
Περιοχή
Αθήνα
Όταν κλείνει τα μάτια του δε βλέπει 2τροχα ,βλέπει άλλα πράγματα με καμπύλες....

Στάλθηκε από το MI MAX μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Όλο πειρασμούς είναι τα σκοτάδια!!! :D:D
 
Top Bottom