Παύλιανη-Οίτη...13-14-15 του Ιούλη.

apache

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
24.173
Ηλικία
60
Περιοχή
AΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GSA
KOVE MAVERICK 500 X
Όνομα
Mανώλης
Περιοχή
Κορυδαλλός
Θα είσαι εκεί??
Που να ειναι εκει ρε, Εδω δεν ηταν στο Παλουκι 80 χλμ απο το σπιτι του, ο kinderεκπληξη.......abcdefghgkabcdefghgkabcdefghgkabcdefghgkDancingDancing
 

Ilias vara

wolf
Δημοσιεύσεις
2.884
Περιοχή
θεσσαλονικη
Μοτοσυκλέτα
VARADERO MK3 HONDA ADV350
Όνομα
ΗΛΙΑΣ
Περιοχή
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ-ΣΕΡΡΕΣ
Λέω ότι πρέπει να υπολογίζεται αλλά 3 μηχανακια θέλω να πιστεύω ότι θα τα καταφερω να έρθουμε
Δυστυχώς είναι θέμα υγείας που δεν αφήνει να πω με σιγουριά....
 

Akis69

member
Δημοσιεύσεις
650
Ηλικία
36
Περιοχή
πατρα
Μοτοσυκλέτα
dl 650
Όνομα
Άκης
Λέω ότι πρέπει να υπολογίζεται αλλά 3 μηχανακια θέλω να πιστεύω ότι θα τα καταφερω να έρθουμε
Δυστυχώς είναι θέμα υγείας που δεν αφήνει να πω με σιγουριά....
Όλα καλά να πάνε.
Πόσα άτομα;με σκηνές;
 

Akis69

member
Δημοσιεύσεις
650
Ηλικία
36
Περιοχή
πατρα
Μοτοσυκλέτα
dl 650
Όνομα
Άκης
κοριτσ...εεεε αγοραροι ηθελα να πω,οι μερες πλησιαζουν,2 βδομαδουλες εμειναν.
θα παρακαλεσω σιγα σιγα,οσοι δεν ειναι σιγουροι αν και ποτε θα ερθουν,ποσα ατομα κλπ να το δουν μιας και ο βασιλης πρεπει να ενημερωθει για το καταφυγιο.
επισης,επειδη στο χωριο δεν εχει βενζιναδικο,βαση του google υπαρχουν αυτα στα περιξ για ανεφοδιασμο.
σαββατο πρωι θα βαλουμε σε κοντινη αποσταση απτο καταφυγιο(πανω στην εθνικη,στον πολυδροσο η τον επταλοφο που ειναι τα κοντινοτερα).
κανονιστε να σπρωχνουμε!Rolling
 

nickpyrgos

new member
Δημοσιεύσεις
20
Ηλικία
51
Περιοχή
ΠΥΡΓΟΣ- ΗΛΕΙΑΣ
Μοτοσυκλέτα
BMW R 1200 GS triple black
YAMAHA T7
Όνομα
nikos kourtis
Περιοχή
ΠΥΡΓΟΣ-ΗΛΕΙΑΣ
κοριτσ...εεεε αγοραροι ηθελα να πω,οι μερες πλησιαζουν,2 βδομαδουλες εμειναν.
θα παρακαλεσω σιγα σιγα,οσοι δεν ειναι σιγουροι αν και ποτε θα ερθουν,ποσα ατομα κλπ να το δουν μιας και ο βασιλης πρεπει να ενημερωθει για το καταφυγιο.
επισης,επειδη στο χωριο δεν εχει βενζιναδικο,βαση του google υπαρχουν αυτα στα περιξ για ανεφοδιασμο.
σαββατο πρωι θα βαλουμε σε κοντινη αποσταση απτο καταφυγιο(πανω στην εθνικη,στον πολυδροσο η τον επταλοφο που ειναι τα κοντινοτερα).
κανονιστε να σπρωχνουμε!Rolling
καλημερες παιδες μια ερωτηση . στο καταφυγιο εμεις που στησουμε σκηνη προσβαση σε χωρους υγιεινεις ( τουαλετες) θα εχουμε ???
 

Pan-dvs

well know member
Δημοσιεύσεις
15.497
Περιοχή
Ιωαννινα
Μοτοσυκλέτα
Gs 1200
Όνομα
Πανος
Περιοχή
Ιωαννινα
καλημερες παιδες μια ερωτηση . στο καταφυγιο εμεις που στησουμε σκηνη προσβαση σε χωρους υγιεινεις ( τουαλετες) θα εχουμε ???

Φυσικα,γι αυτο θα πληρωσουμε και τα 5 ευρω.
 

apache

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
24.173
Ηλικία
60
Περιοχή
AΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GSA
KOVE MAVERICK 500 X
Όνομα
Mανώλης
Περιοχή
Κορυδαλλός
Πήρα τον Βασίλη, 2 η ώρα κλείνω κρεβάτια γατάκια...abcdefghgabcdefghgabcdefghgabcdefghgabcdefghg:D:D
 

Pan-dvs

well know member
Δημοσιεύσεις
15.497
Περιοχή
Ιωαννινα
Μοτοσυκλέτα
Gs 1200
Όνομα
Πανος
Περιοχή
Ιωαννινα
κοριτσ...εεεε αγοραροι ηθελα να πω,οι μερες πλησιαζουν,2 βδομαδουλες εμειναν.
θα παρακαλεσω σιγα σιγα,οσοι δεν ειναι σιγουροι αν και ποτε θα ερθουν,ποσα ατομα κλπ να το δουν μιας και ο βασιλης πρεπει να ενημερωθει για το καταφυγιο.
επισης,επειδη στο χωριο δεν εχει βενζιναδικο,βαση του google υπαρχουν αυτα στα περιξ για ανεφοδιασμο.
σαββατο πρωι θα βαλουμε σε κοντινη αποσταση απτο καταφυγιο(πανω στην εθνικη,στον πολυδροσο η τον επταλοφο που ειναι τα κοντινοτερα).
κανονιστε να σπρωχνουμε!Rolling

Δεν ειναι δεδομενο οτι ολα αυτα στον χαρτη λειτουργουν,πιθανοτατα τα μισα θα εχουν κλεισει.Οποτε μην το αφηνετε για να βαλετε κοντα στην Παυλιανη...βαλτε Θερμοπυλες,Λαμια η οπου αλλου σας βολευει και συμπληρωνουμε το Σαββατο στην Αραχωβα.
 

Akis69

member
Δημοσιεύσεις
650
Ηλικία
36
Περιοχή
πατρα
Μοτοσυκλέτα
dl 650
Όνομα
Άκης
Δεν ειναι δεδομενο οτι ολα αυτα στον χαρτη λειτουργουν,πιθανοτατα τα μισα θα εχουν κλεισει.Οποτε μην το αφηνετε για να βαλετε κοντα στην Παυλιανη...βαλτε Θερμοπυλες,Λαμια η οπου αλλου σας βολευει και συμπληρωνουμε το Σαββατο στην Αραχωβα.
ξερω σιγουρα οτι δουλευουν στον πολυδροσο και την γραβια καθως και πανω στην εθνικη στον μπραλο.
αλλα αυτο το ειπα για το σαββατο το πρωι,οταν ξεκινησουμε την βολτα,ο καθενας στον ερχομο του κανονιζει αναλογως.

εγω εφαγα ακυρο για αδεια παρασκευη απογευμα απτην δουλεια,οποτε θα φυγω το βραδυ απτην πατρα και θα ειμαι μετα τα μεσανυχτα στο καταφυγιο.
θα στησουμε με φακους:D .
για οσους πανε νωριτερα,αν θελουν μια προταση,εμεις ειχαμε παει για φαγητο στην "λιτσα" και ηταν αξιοπρεπεστατο.αν πατε,παρτε και ενα τυροψωμο.ηταν πολυ δυνατο.
επισης επειδη δεν με αφηνει να επεξεργαστω το αρχικο ποστ για οποια αλλαγη θα ενημερωσω καποιον μοντ για να το κανει.
 

Pan-dvs

well know member
Δημοσιεύσεις
15.497
Περιοχή
Ιωαννινα
Μοτοσυκλέτα
Gs 1200
Όνομα
Πανος
Περιοχή
Ιωαννινα
Αν ερθει καποιος απο Πατρα νωριτερα,δωστου την σκηνη να την βρεις στημενη.

ΥΓ Για συμμετοχες,η οτι αλλο,θα αναλαβω εγω να ενημερωνω το αρχικο ποστο.
 

apache

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
24.173
Ηλικία
60
Περιοχή
AΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GSA
KOVE MAVERICK 500 X
Όνομα
Mανώλης
Περιοχή
Κορυδαλλός
ξερω σιγουρα οτι δουλευουν στον πολυδροσο και την γραβια καθως και πανω στην εθνικη στον μπραλο.
αλλα αυτο το ειπα για το σαββατο το πρωι,οταν ξεκινησουμε την βολτα,ο καθενας στον ερχομο του κανονιζει αναλογως.

εγω εφαγα ακυρο για αδεια παρασκευη απογευμα απτην δουλεια,οποτε θα φυγω το βραδυ απτην πατρα και θα ειμαι μετα τα μεσανυχτα στο καταφυγιο.
θα στησουμε με φακους:D .
για οσους πανε νωριτερα,αν θελουν μια προταση,εμεις ειχαμε παει για φαγητο στην "λιτσα" και ηταν αξιοπρεπεστατο.αν πατε,παρτε και ενα τυροψωμο.ηταν πολυ δυνατο.
επισης επειδη δεν με αφηνει να επεξεργαστω το αρχικο ποστ για οποια αλλαγη θα ενημερωσω καποιον μοντ για να το κανει.
Και εγώ κατα τις 10- 10:30 το βράδυ θα φτασω....
 
Top Bottom