Μοτο Κατασκηνωση 3-4 και 5 Σεπτεμβρη Μπουκα Αμφιλοχιας

maik900

Administrator
Motoparea team
Δημοσιεύσεις
26.635
Ηλικία
62
Περιοχή
Αγρινιο
Μοτοσυκλέτα
KAWASAKI ΖΧR 900 1999
MODENAS X CITE 135 2009
Όνομα
ΜΙΧΑΛΗΣ
Περιοχή
ΑΓΡΙΝΙΟ
Ολοι για Πεμπτη φιλοξενείτε...για Κυριακή βραδύ κανεις....γμτ σε ξενοδοχειο θα την βγαλω
Εγω παλικαρμ οτι θες θα σε παω για τσιπρα και μεζεδακια και μετα θα σου στρωσω στο μπαλκονι να μη ζεσταινεσαι:cool:
 

apache

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
24.176
Ηλικία
60
Περιοχή
AΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GSA
KOVE MAVERICK 500 X
Όνομα
Mανώλης
Περιοχή
Κορυδαλλός
Εγω παλικαρμ οτι θες θα σε παω για τσιπρα και μεζεδακια και μετα θα σου στρωσω στο μπαλκονι να μη ζεσταινεσαι:cool:
Για μένα;
Να διώξεις την Ντίνα από το κρεββάτι και να κοιμηθούμε αγκαλίτσα, άλλη λύση δεν δέχομαι.... Tooth Tooth Tooth Tooth Tooth Tooth Tooth Tooth
 

maik900

Administrator
Motoparea team
Δημοσιεύσεις
26.635
Ηλικία
62
Περιοχή
Αγρινιο
Μοτοσυκλέτα
KAWASAKI ΖΧR 900 1999
MODENAS X CITE 135 2009
Όνομα
ΜΙΧΑΛΗΣ
Περιοχή
ΑΓΡΙΝΙΟ
Για μένα;
Να διώξεις την Ντίνα από το κρεββάτι και να κοιμηθούμε αγκαλίτσα, άλλη λύση δεν δέχομαι.... Tooth Tooth Tooth Tooth Tooth Tooth Tooth Tooth
Οτι γουσταρεις αντρακλα μου μεχρι και χαλαουα θα κανω για παρτι σου abcdefghgkabcdefghgkabcdefghgk
 

apache

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
24.176
Ηλικία
60
Περιοχή
AΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GSA
KOVE MAVERICK 500 X
Όνομα
Mανώλης
Περιοχή
Κορυδαλλός
Οτι γουσταρεις αντρακλα μου μεχρι και χαλαουα θα κανω για παρτι σου abcdefghgkabcdefghgkabcdefghgk
Ω ρε Μάναμ, το τι ξύλο έχουμε να φάμε από τα κορίτσια δεν περιγράφεται.... abcdefghgk abcdefghgk abcdefghgk abcdefghgk abcdefghgk abcdefghgk abcdefghgk abcdefghgk abcdefghgk
 

Iraklis174

well know member
Δημοσιεύσεις
3.803
Ηλικία
53
Περιοχή
Κερατσινι
Μοτοσυκλέτα
Ότι κάτσει δεν υπάρχουν λεφτά χαχα
Όνομα
Ηρακλης
Για μένα;
Να διώξεις την Ντίνα από το κρεββάτι και να κοιμηθούμε αγκαλίτσα, άλλη λύση δεν δέχομαι.... Tooth Tooth Tooth Tooth Tooth Tooth Tooth Tooth
Εμένα τίποτα έτσι όλο τάζεις και μετά ξεχνάς χαχαχα. Τουλάχιστον να πάμε παρέα παίζει η θα φύγω μοναχουλι μου από το εξωτικό Κερατσίνι χαχααχα.
 

apache

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
24.176
Ηλικία
60
Περιοχή
AΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GSA
KOVE MAVERICK 500 X
Όνομα
Mανώλης
Περιοχή
Κορυδαλλός
Εμένα τίποτα έτσι όλο τάζεις και μετά ξεχνάς χαχαχα. Τουλάχιστον να πάμε παρέα παίζει η θα φύγω μοναχουλι μου από το εξωτικό Κερατσίνι χαχααχα.
Eγώ ρε μάλλον εκείνη την βδομάδα θα έχω άδεια και θα κατέβω από Γράμμο....
 

Iraklis174

well know member
Δημοσιεύσεις
3.803
Ηλικία
53
Περιοχή
Κερατσινι
Μοτοσυκλέτα
Ότι κάτσει δεν υπάρχουν λεφτά χαχα
Όνομα
Ηρακλης
Θα φέρω και μία φίλη μου που όμως θέλει εξοπλισμό μηχανής υπάρχει κάποιος να τσονταρει ηηηηη

...
 
Last edited by a moderator:

Iraklis174

well know member
Δημοσιεύσεις
3.803
Ηλικία
53
Περιοχή
Κερατσινι
Μοτοσυκλέτα
Ότι κάτσει δεν υπάρχουν λεφτά χαχα
Όνομα
Ηρακλης
Eγώ ρε μάλλον εκείνη την βδομάδα θα έχω άδεια και θα κατέβω από Γράμμο....
Εντάξει λοιπόν θα βρω κάνα χριστιανό να πάμε παρέα από Πειραιά η κάπου κοντά οεο
 

giamar

Αφραπογιαννος
Motoparea team
Δημοσιεύσεις
19.443
Περιοχή
Λεπτοκαρυά Κατερίνη
Μοτοσυκλέτα
Voge 300 & Αστρέα Grand 100 σε μπλε
Όνομα
Γιαννης
Περιοχή
Pieria
Εντάξει λοιπόν θα βρω κάνα χριστιανό να πάμε παρέα από Πειραιά η κάπου κοντά οεο
Θα πάρεις ή το πρωινό ή το μεσημεριανό τρενάκι που ετοιμάζουν τα παιδιά από Αθήνα .
Μείνε συντονισμενος
 

apache

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
24.176
Ηλικία
60
Περιοχή
AΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GSA
KOVE MAVERICK 500 X
Όνομα
Mανώλης
Περιοχή
Κορυδαλλός
Εντάξει λοιπόν θα βρω κάνα χριστιανό να πάμε παρέα από Πειραιά η κάπου κοντά οεο
Σαμπρέλες να πάρεις.... Tooth Tooth Tooth Tooth Tooth Tooth Tooth
 

Iraklis174

well know member
Δημοσιεύσεις
3.803
Ηλικία
53
Περιοχή
Κερατσινι
Μοτοσυκλέτα
Ότι κάτσει δεν υπάρχουν λεφτά χαχα
Όνομα
Ηρακλης
Σαμπρέλες να πάρεις.... Tooth Tooth Tooth Tooth Tooth Tooth Tooth
Ρε κρεβάτι θέλω είμαι σε θεραπεία με την μέση μου πλζ αν γίνετε παρακαλώ πολύ είναι βασικό αυτό . Ρούχα θα φέρω δικά μου δεν με πειράζει και σωβρακοφανελες άντε και υπνοσακο θα φέρω και εμένα εεε φτάνει χαχααχα
 

giamar

Αφραπογιαννος
Motoparea team
Δημοσιεύσεις
19.443
Περιοχή
Λεπτοκαρυά Κατερίνη
Μοτοσυκλέτα
Voge 300 & Αστρέα Grand 100 σε μπλε
Όνομα
Γιαννης
Περιοχή
Pieria
Ρε κρεβάτι θέλω είμαι σε θεραπεία με την μέση μου πλζ αν γίνετε παρακαλώ πολύ είναι βασικό αυτό . Ρούχα θα φέρω δικά μου δεν με πειράζει και σωβρακοφανελες άντε και υπνοσακο θα φέρω και εμένα εεε φτάνει χαχααχα
Μην αγχώνεσαι ,είπαμε κρεβάτια υπάρχουν
 

apache

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
24.176
Ηλικία
60
Περιοχή
AΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GSA
KOVE MAVERICK 500 X
Όνομα
Mανώλης
Περιοχή
Κορυδαλλός
Ρε κρεβάτι θέλω είμαι σε θεραπεία με την μέση μου πλζ αν γίνετε παρακαλώ πολύ είναι βασικό αυτό . Ρούχα θα φέρω δικά μου δεν με πειράζει και σωβρακοφανελες άντε και υπνοσακο θα φέρω και εμένα εεε φτάνει χαχααχα
Να φέρω και τον καθαριστή του Βαποριού από την Ακτή Ελεφαντοστούν; Απ' ότι μου λέει ισιώνει μέσες, στην αρχή θα τσούξει λίγο, έτσι μου λέει, εγώ δεν ξέρω...λέω... Rolling Rolling Rolling Rolling Rolling Rolling Rolling Rolling Rolling
 

apache

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
24.176
Ηλικία
60
Περιοχή
AΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GSA
KOVE MAVERICK 500 X
Όνομα
Mανώλης
Περιοχή
Κορυδαλλός
Ρε κρεβάτι θέλω είμαι σε θεραπεία με την μέση μου πλζ αν γίνετε παρακαλώ πολύ είναι βασικό αυτό . Ρούχα θα φέρω δικά μου δεν με πειράζει και σωβρακοφανελες άντε και υπνοσακο θα φέρω και εμένα εεε φτάνει χαχααχα
Ρούχα λέει θα φέρω δικά μου... Το παιδί είναι μουρλό, δλδ τι; θα έπαιρνες τα δικά μας; Ρε μλκς πάτε καλά; Εγώ τις ζαντιέρες μου δεν τις δίνω......
Ρε που έχουμε μπλέξει.... Tooth Tooth Tooth Tooth Tooth Tooth Tooth Tooth
 

Iraklis174

well know member
Δημοσιεύσεις
3.803
Ηλικία
53
Περιοχή
Κερατσινι
Μοτοσυκλέτα
Ότι κάτσει δεν υπάρχουν λεφτά χαχα
Όνομα
Ηρακλης
Να φέρω και τον καθαριστή του Βαποριού από την Ακτή Ελεφαντοστούν; Απ' ότι μου λέει ισιώνει μέσες, στην αρχή θα τσούξει λίγο, έτσι μου λέει, εγώ δεν ξέρω...λέω... Rolling Rolling Rolling Rolling Rolling Rolling Rolling Rolling Rolling
Καλό παιδί να είναι. Για πες να έχουμε και καλό ερώτημα τι μηχανή έχει να ξέρω τι λάστιχα να φοράω χαχαχα
 

Iraklis174

well know member
Δημοσιεύσεις
3.803
Ηλικία
53
Περιοχή
Κερατσινι
Μοτοσυκλέτα
Ότι κάτσει δεν υπάρχουν λεφτά χαχα
Όνομα
Ηρακλης
Ρούχα λέει θα φέρω δικά μου... Το παιδί είναι μουρλό, δλδ τι; θα έπαιρνες τα δικά μας; Ρε μλκς πάτε καλά; Εγώ τις ζαντιέρες μου δεν τις δίνω......
Ρε που έχουμε μπλέξει.... Tooth Tooth Tooth Tooth Tooth Tooth Tooth Tooth
Α δεν ξέρω αν με θες πρέπει να ρισκάρεις λεβεντιά μου εσύ χαχαχα
 
Top Bottom