Μια γύρα Κυριακή 11/4

apache

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
24.175
Ηλικία
60
Περιοχή
AΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GSA
KOVE MAVERICK 500 X
Όνομα
Mανώλης
Περιοχή
Κορυδαλλός
παϊδακια εσυ...οσο εισαι στην ταβερνα με το λαστιχο εγω θα ρουφαω βενζινη
Ρούφα ρε, μετά την βενζίνη έλα και στην άλλη μάνικα.....RollingRollingRollingRollingRollingRollingRollingRolling
 

apache

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
24.175
Ηλικία
60
Περιοχή
AΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GSA
KOVE MAVERICK 500 X
Όνομα
Mανώλης
Περιοχή
Κορυδαλλός
Αρ γιου τοκιν του μι; που έχω πάρει παραμάσχαλα τις ταβέρνες της επαρχίας; ουυυυυ και σιγά επειδή δεν ηρθα στη ταβέρνα στη Μάνδρα...κραξε ρε, αφού αυτό ξες να κάνεις μόνο. Αλλά θα σου δείξω εγώ στην επόμενη, θα δεις τι θα πάθεις Rolling abcHug
abcabc
 

GeorgeGS

new member
Δημοσιεύσεις
67
Ηλικία
41
Όνομα
Γιώργος
Και το τρίο στρούντζες.

Ρε τι γίνεται στο σταθμό; τουλάχιστον καμία 60+ μηχανές. Σταμάτησε το lockdown και δεν το πήρα πρέφα;

Φρουρααααα
και οσο περναγε η ωρα μαζευτηκανε κι αλλοι. Περασα κατα τις 10:30 και εχανε η μανα το παιδι και το παιδι τη μανα. Τοσες μηχανες και εκει και στη διαδρομη για πορτο γερμενο και επιστροφη πρώτη φορά είδα!
 

KostasT

old member
Δημοσιεύσεις
4.512
Περιοχή
Αθηνα
Μοτοσυκλέτα
Honda CBF1000FA
Honda SH300i
Όνομα
Δες nickname
και οσο περναγε η ωρα μαζευτηκανε κι αλλοι. Περασα κατα τις 10:30 και εχανε η μανα το παιδι και το παιδι τη μανα. Τοσες μηχανες και εκει και στη διαδρομη για πορτο γερμενο και επιστροφη πρώτη φορά είδα!
Πίστεψε με...απο το 2010 που ξέρω το σημείο, πρώτη φορά είδα τόσο μηχανάκι στο 14, χωρίς υπερβολή. Όταν έσκασα μύτη 9:45, είπα ότι έχει πλακώσει police και κάνει έλεγχο έναν έναν. Πολύ μοτορι και προς Βιλια. Στη Ψάθα με το που φτάσαμε είπα στα παιδιά "βουρ να πάρουμε καφέ γιατί θα πλακώσει αυτό που είδαμε".
 

karad-geo

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
8.537
Ηλικία
47
Περιοχή
ΑΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
HONDA Varadero 1000cc MK2
Όνομα
ΚΑΡΑΔΗΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Όποιος ξενυχτάει και διαβάζει Motoparea, βόλτα Ψάθα (καφέ) επιστροφή από Αλεποχωρι.

Αναχώρηση από Σταθμό 14 στις 10.
GivingGiving
 
Top Bottom