ΜΙΑ ΚΑΛΗ ΠΡΑΞΗ.

Beast

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
7.290
Ηλικία
57
Μοτοσυκλέτα
SUZUKI GSF 1250 !!!
Όνομα
Κυριακος
Περιοχή
Nεα. Σμυρνη
Γυναικείο ή παιδικό γυναικείο;
Απ οτι διαβασα υπαρχουν ηλικιες απο 3 εως 30 ετων.Οποτε οτι και να παρεις χαμενο δε θα παει!
 

Pan-dvs

well know member
Δημοσιεύσεις
15.498
Περιοχή
Ιωαννινα
Μοτοσυκλέτα
Gs 1200
Όνομα
Πανος
Περιοχή
Ιωαννινα
Ας βγει μια ανακοινωση η οποια θα μπει και στο αρχικο ποστ,η οποια να λεει αναλυτικα ποιο ειναι το ιδρυμα,ποιος θα αναλαβει την διεκπεραιωση,ποια ειναι τα ειδη που χρειαζονται κλπ.για να μην ψαχνει καποιος ενα ενα τα ποστ.

Εγω μιας και το Αγρινιωτικο team εχει ηδη δρομολογησει παρομοια κινηση,οτι εχω να δωσω θα το δωσω εκει μιας και ειναι πιο βολικο λογω αποστασης.Αν θελει και καποιος αλλος απο τα Δυτικα να συνδραμει αυτη την προσπαθεια ας το κανει.
 

doryforos

new member
Δημοσιεύσεις
301
Ηλικία
49
Μοτοσυκλέτα
Piaggio Liberty i Get 125 abs
Honda Cb 500x
Όνομα
Νίκος
Να προτείνω κάτι? Δεν το φτιάχνετε τυπου πινακάκι Poll οπου π.χ 7 παπουτσια νουμερο 40
3 παπουτσια νουμερο 39
8 ρουχα νουμερο Medium
Η σε ενα Poll μονο παπουτσια μεχρι να συμπληρωσει και μετα στα ρουχα αλλο .
και απο διπλα να βαζουμε τα ονοματάκια μας ωστε να ξερουμε οτι ο Γιωργος πήρε ενα ζευγαρι νουμερο 40 και λειπουν ακομα 6
 

User V

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
12.090
και απο διπλα να βαζουμε τα ονοματάκια μας ωστε να ξερουμε οτι ο Γιωργος πήρε ενα ζευγαρι νουμερο 40 και λειπουν ακομα 6
Θεωρώ ότι δεν χρειάζεται να αναφέρετε ποιος/ποια πρόσφερε τι.
Κάποιος μπορεί να έχει άνεση για προσφορά Χ,ενώ για κάποιον άλλο να αποτελεί υπέρβαση ακόμα κι ένα ζευγάρι κάλτσες.
Να νοιώσουν όλοι όμορφα για την ενεργοποίηση της παρέας και μόνο..

Ευχαριστώ..
 

StepaS

well know member
Δημοσιεύσεις
3.187
Μοτοσυκλέτα
KTM 1290 Super Adventure S
Όνομα
Vagelis
Κι εγώ θεωρώ καλύτερο το να μαζευτούν χρήματα και κάποιος να πάει σε ένα μαγαζί να ψωνίσει 5-10-20 πραγματα... Για πολλούς λόγους.
Ίσως θα ήταν ακόμη καλύτερο να δωθουν τα χρήματα στο ίδρυμα για να κάνει αυτά τα ψώνια, γιατί τα μεγέθη είναι ένα θέμα. Εγώ σε άλλες μάρκες φοράω π.χ Large και σε άλλες XL.

Όσο για το θέμα καινουργιων ή μεταχειρισμένων... επιτρέψτε μου να είμαι ο χαζός που θα το σχολιάσω. Σέβομαι απόλυτα τους λόγους που παραθέτουν και μπορώ να φανταστώ τον λόγο. Ποιος ξέρει τι σαβουρα θα έχουν δει τα μάτια τους...
Όμως ανάμεσα στη σαβουρα σίγουρα θα υπάρξουν και καλά κομμάτια που θα τους χρησιμεύσουν και σίγουρα έτσι θα είχαν μεγαλύτερη βοήθεια από το να παω να δώσω π.χ 10-20€ για ένα ζευγάρι παπουτσια από τα Admiral το οποίο θα διαλυθεί μέσα σε 1-2 μήνες...

Πάντως σαν γενικότερο πλάνο είμαι πιο κοντά σε αυτό που είπε ο @omega προσωπικά... Άσε που δεν υπάρχει και τοσος χρόνος για να γίνουν όλα μέχρι τα Xmas! Θεωρω σίγουρο πως κάποιοι που θα θέλουν να συνδράμουν δε θα προλάβουν να "ψωνίσουν" και να στείλουν.
 

User S-T

well know member
Δημοσιεύσεις
3.640
Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί η προσφορά –βοήθεια προς το ίδρυμα πρέπει να κινηθεί σε αυτήν την κατεύθυνση. Βάζετε σε κόπο και χρόνο τα μέλη τις.

Μια κατάθεση σε τράπεζα ότι θέλει ο καθένας και σε συνεννόηση με την διεύθυνση και την παρουσία 2 μελών μας πάμε και βάζουμε ΧΧΧ λίτρα πετρέλαιο πληρώνοντας απευθείας εμείς τον προμηθευτή. Καλημέρα σας.
 

ekos

well know member
Δημοσιεύσεις
2.765
Όνομα
d
Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί η προσφορά –βοήθεια προς το ίδρυμα πρέπει να κινηθεί σε αυτήν την κατεύθυνση. Βάζετε σε κόπο και χρόνο τα μέλη τις.

Μια κατάθεση σε τράπεζα ότι θέλει ο καθένας και σε συνεννόηση με την διεύθυνση και την παρουσία 2 μελών μας πάμε και βάζουμε ΧΧΧ λίτρα πετρέλαιο πληρώνοντας απευθείας εμείς τον προμηθευτή. Καλημέρα σας.
Εχουν ζητησει χορηγια απο μεγαλες εταιριες Στελιο, μεχρι να μαζεψουμε εμεις τα λεφτα θα τους εχουν δωσει.
 

Beast

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
7.290
Ηλικία
57
Μοτοσυκλέτα
SUZUKI GSF 1250 !!!
Όνομα
Κυριακος
Περιοχή
Nεα. Σμυρνη
Τελικά πως θα το κάνουμε;
Θα ψωνίσει ότι θέλει ο καθένας απ το πίνακα που μας έχουν δώσει, και στη συνέχεια θα το αναρτήσουμε εδώ; πχ εγώ αγόρασα το τάδε προϊόν στο τάδε νούμερο;
 

esel

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
17.178
Περιοχή
μαγευτική Μεσογειων (Αθήνα)
Μοτοσυκλέτα
BMW GS1200 ADV LC
Όνομα
Στελιος Τζιανετοπουλος
Περιοχή
μαγευτική Μεσογειων (Αθήνα)
παιδια μη το τραβαμε .....ενταξει προσφορά θελουμε να κανουμε
ας ασχοληθουμε λιγο ...ας ταλαιπωρηθουμε και λιγο....δεν πειράζει...
ας παρει ο καθενας κατι και ας το αναρτεί εδω μεσα να βλεπουν και οι αλλοι να μην επαναλαμβάνονται....αλλωστε δεν ειναι και πολλα τα κοριτσια στο ιδρυμα απ οτι κατάλαβα απο την λιστα !!!
 

esel

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
17.178
Περιοχή
μαγευτική Μεσογειων (Αθήνα)
Μοτοσυκλέτα
BMW GS1200 ADV LC
Όνομα
Στελιος Τζιανετοπουλος
Περιοχή
μαγευτική Μεσογειων (Αθήνα)
μαγκες εχετε σκοπο να ....;;;;
ή να αναβληθεί για αλλη φορά;;;
η να βοηθησουμε τους Αγρινιωται για το ιδρυμα της Παναγιας Ελεούσας ;;;;
 

apache

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
24.169
Ηλικία
60
Περιοχή
AΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GSA
KOVE MAVERICK 500 X
Όνομα
Mανώλης
Περιοχή
Κορυδαλλός
Δεδομένου ότι τέτοιες κινήσεις τρώνε χρόνο, από πείρα σας το λέω, ας καταλήξουμε σε κάποιο ίδρυμα συντομα και μέχρι το Πάσχα πιστεύω να το έχουμε ολοκληρώσει, τουλάχιστον να στολισουνε αρνι...

μαγκες εχετε σκοπο να ....;;;;
ή να αναβληθεί για αλλη φορά;;;
η να βοηθησουμε τους Αγρινιωται για το ιδρυμα της Παναγιας Ελεούσας ;;;;

abcdefghgkabcdefghgkabcdefghgkabcdefghgkabcdefghgk
 

Pan-dvs

well know member
Δημοσιεύσεις
15.498
Περιοχή
Ιωαννινα
Μοτοσυκλέτα
Gs 1200
Όνομα
Πανος
Περιοχή
Ιωαννινα
καλημερα σας. εγω επιμενω στο ποστ Νο 11.

Εσυ επιμενεις,αλλα υπαρχει το θεμα των μετρητων που ενδεχομενως να δημιουργησει παρεξηγησεις.
 

Pan-dvs

well know member
Δημοσιεύσεις
15.498
Περιοχή
Ιωαννινα
Μοτοσυκλέτα
Gs 1200
Όνομα
Πανος
Περιοχή
Ιωαννινα
Ο χρονος πιεζει.Προτεινω να βοηθησει οποιος θελει την κινηση του Αγρινιωτικου team γιατι μεχρι να οργανωθειτε θα ερθει το Πασχα.
 

Beast

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
7.290
Ηλικία
57
Μοτοσυκλέτα
SUZUKI GSF 1250 !!!
Όνομα
Κυριακος
Περιοχή
Nεα. Σμυρνη
Εγω εχω παρει καποια πραγματα ατομικη φροντίδας,αλλα βλεπω ότι δε γινεται τπτ ,οποτε μαλλον θα τα ...λουστω εγω!!!!!
 

apache

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
24.169
Ηλικία
60
Περιοχή
AΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GSA
KOVE MAVERICK 500 X
Όνομα
Mανώλης
Περιοχή
Κορυδαλλός
Ο χρονος πιεζει.Προτεινω να βοηθησει οποιος θελει την κινηση του Αγρινιωτικου team γιατι μεχρι να οργανωθειτε θα ερθει το Πασχα.
Και εγώ πιστεύω αφού οι Αγρινιώται το έχουν οργανώσει ήδη γιατί να μην συνδράμομε;
 

Beast

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
7.290
Ηλικία
57
Μοτοσυκλέτα
SUZUKI GSF 1250 !!!
Όνομα
Κυριακος
Περιοχή
Nεα. Σμυρνη
Και πως θα φτασουν εις το Αγρινιο αγαπητε εν Χριστω αδερφε Εμμανουηλ??
 

apache

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
24.169
Ηλικία
60
Περιοχή
AΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GSA
KOVE MAVERICK 500 X
Όνομα
Mανώλης
Περιοχή
Κορυδαλλός
Και πως θα φτασουν εις το Αγρινιο αγαπητε εν Χριστω αδερφε Εμμανουηλ??
ΚΤΕΛ και τα παραλαμβάνει ο Μιχάλης του Λακαβούλιου τάγματος....
 
Top Bottom