ΜΕΤΕΩΡΑ Κυριακή 11/04/2021

apache

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
24.172
Ηλικία
60
Περιοχή
AΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GSA
KOVE MAVERICK 500 X
Όνομα
Mανώλης
Περιοχή
Κορυδαλλός
Να τα μας ωρε τη ακουω Μανοοοοοο που εισαι δεν ακους τη λεει abcdefghgkabcdefghgkabcdefghgk
Θα του ξηγήσω τ'ονειρο και αυτουνού Μιχάλη και δεν θέλει και βάψιμο, είναι πλέ από μαμά.... Tooth Tooth Tooth Tooth Tooth Tooth Tooth
 

esel

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
17.167
Περιοχή
μαγευτική Μεσογειων (Αθήνα)
Μοτοσυκλέτα
BMW GS1200 ADV LC
Όνομα
Στελιος Τζιανετοπουλος
Περιοχή
μαγευτική Μεσογειων (Αθήνα)
Θα του ξηγήσω τ'ονειρο και αυτουνού Μιχάλη και δεν θέλει και βάψιμο, είναι πλέ από μαμά.... Tooth Tooth Tooth Tooth Tooth Tooth Tooth
θα κιτει εμα.....

εσυ το γνωριζεις οτι μ ενα γαργαλημα ανεβαζεις 10 γελαδια παραπάνω....με εκπλησεις που το ξεχασες ειναι και Πειραιωτης ο γελαδαρης...
 

apache

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
24.172
Ηλικία
60
Περιοχή
AΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GSA
KOVE MAVERICK 500 X
Όνομα
Mανώλης
Περιοχή
Κορυδαλλός
θα κιτει εμα.....

εσυ το γνωριζεις οτι μ ενα γαργαλημα ανεβαζεις 10 γελαδια παραπάνω....με εκπλησεις που το ξεχασες ειναι και Πειραιωτης ο γελαδαρης...
Κατ'αρχας το σχέδιο ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΛΑΙΛΑΠΑ θα τεθεί σε εφαρμογή μόλις επιστρέψω, ήδη έχουν ενημερωθεί τα μυστικά κλιμάκια προπελοφόρων εργαστηρίων στα Δ. Προάστεια, θα με βλέπουν τα RR και τα Νίτσα και θα τρέμουν, μύθοι λένε για 135 ρόδα......abc
 

grigoris gs

well know member
Δημοσιεύσεις
3.515
Ηλικία
51
Περιοχή
ΠΑΤΡΑ ΑΧΑΙΑΣ
Μοτοσυκλέτα
GS ADVE
Όνομα
ΓΡΗΓΟΡΗΣ
Περιοχή
ΠΑΤΡΑ ΑΧΑΙΑΣ
Κατ'αρχας το σχέδιο ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΛΑΙΛΑΠΑ θα τεθεί σε εφαρμογή μόλις επιστρέψω, ήδη έχουν ενημερωθεί τα μυστικά κλιμάκια προπελοφόρων εργαστηρίων στα Δ. Προάστεια, θα με βλέπουν τα RR και τα Νίτσα και θα τρέμουν, μύθοι λένε για 135 ρόδα......abc
Κατάλαβα πωλείται R1200Gs adve με προίκα ή ανταλλάσεται με R1250 adve πληροφοριες κος Μανώλης ώρες απογευματινες.


Στάλθηκε από το MAR-LX1A μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

apache

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
24.172
Ηλικία
60
Περιοχή
AΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GSA
KOVE MAVERICK 500 X
Όνομα
Mανώλης
Περιοχή
Κορυδαλλός
Κατάλαβα πωλείται R1200Gs adve με προίκα ή ανταλλάσεται με R1250 adve πληροφοριες κος Μανώλης ώρες απογευματινες.


Στάλθηκε από το MAR-LX1A μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Αυτό θα γίνει όταν έρθει η ώρα.. Για το Δωδεκάμισο λέω
 

apache

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
24.172
Ηλικία
60
Περιοχή
AΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GSA
KOVE MAVERICK 500 X
Όνομα
Mανώλης
Περιοχή
Κορυδαλλός
Εγώ τελικά δεν!
Έχει πέσει Hate!!!

Ίσως καμία κοντινή ίσα ίσα για να είμαστε σε φόρμα.

Καλή βόλτα!!!
Smileys drinking beer Emoticon
Δεν πειράζει Γιάννο μου θα πάμε το επόμενο παρέα...
 

User V

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
12.090
να δω με το καινουργιο γαργαλημα που εκανα στην χοντρουλα ποσο μπορω να κυνηγησω το cbr ...για τα λοιπα GS δεν τιθεται λογος τα χω χαλαρά πλέον.... Tooth Tooth Tooth
Και του κυρίου Μάνου;;
ειπαμε λοιπά GS...... τι δε καταλαβαινεις....

Τωωωωρα... Τον έκανες turbo!!!

 

esel

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
17.167
Περιοχή
μαγευτική Μεσογειων (Αθήνα)
Μοτοσυκλέτα
BMW GS1200 ADV LC
Όνομα
Στελιος Τζιανετοπουλος
Περιοχή
μαγευτική Μεσογειων (Αθήνα)
πολυ ωραια και γρηγορη βολτα
τρομερος οδηγος ο Κωστης ολοι οι δρομοι δικοι του τους ηξερε απ εξω και ανακατωτα....για ποτε μπαιναμε βγαιναμε απο την Εθνική δεν το καταλαβαινα..το πιο εντυπωσιακό ειναι οτι ηξερε και ολες τις λανουβες σ ολους τους παράδρομους ...ΕΝΤΥΠΩΣΙΑΚΟ !!!
τωρα στα καθ υμας ....απόλυτα ευχαριστημενος απ την αναβαθμιση της χοντρουλας ιδιαιτερα στην αλλαγη 1η 2α 3η πεταει...αμα λεω οτι λοιπά GS λαιλαπες και Blitzschlag (γερμανιστί ο κεραυνος ακα λαιλαπα) ειναι απλές οδοντοκρεμες πλεον...
επισης πηγα ηλθα ελεγχος πουθενά ....και στα τελευται διοδια στις Αφιδνες ο κυριολεκτικά τυχαιος τυπικος ελεγχος που ειδα να γινεται ηταν μονο σε αυτοκινητα,,,,,(περασε κομβοι απο μοτο ουτε καν)
Ο καιρος φανταστικός ουτε να ιδρωνεις ουτε να κρυώνεις....κινηση οση επρεπε και ακομα λιγοτερη...
















βινδεα ο Κωστας.....
 

esel

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
17.167
Περιοχή
μαγευτική Μεσογειων (Αθήνα)
Μοτοσυκλέτα
BMW GS1200 ADV LC
Όνομα
Στελιος Τζιανετοπουλος
Περιοχή
μαγευτική Μεσογειων (Αθήνα)
Μπράβο παιδιά πολύ ωραίες εικόνες!
Στέλιο τι αναβάθμιση εννοείς?
για αρχη το πρωτο λεβελ 10 αλογακια εχει και δευτερο θα γινει πιο μετα...
 

Giorgos-Patra

well know member
Δημοσιεύσεις
3.078
Ηλικία
54
Περιοχή
Πατρα
Μοτοσυκλέτα
VSTROM DL 650
YAMAHA A 100
Όνομα
Γιώργος
Περιοχή
Πάτρα
Μπράβο παλικάρια , πάντα τέτοια !!
Ωραίες φωτογραφίες Στέλιο !!

Στάλθηκε από το Redmi Note 9 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

kosths

new member
Δημοσιεύσεις
286
Ηλικία
61
Περιοχή
Χαλκίδα
Μοτοσυκλέτα
cbr 1100 XX Blackbird
Όνομα
Κωνσταντίνος
Περιοχή
Χαλκίδα
Πολυ καλή βόλτα με τέλειο καιρό και φυσικά με την καλύτερη παρέα τον Στελάρα, που παρεπιπτόντως κάτι έχει σκαλίσει στο μοτορι και ανέβαινε τον Δομοκό σαν street. Τον πίεσα να μου πει αλλά μου είπε λίγα να μην διαρρεύσει μάλλον η αναβάθμιση.
 
Top Bottom