Κυριακή 31 Μαρτίου καφεδάκι στο Γύθειο

KostasDouros

new member
Δημοσιεύσεις
19
Ηλικία
54
Όνομα
KostasDouros
Καντε το πιο ωραιο αποφευγοντας την εθνικη κορινθου-τριπολεως.Στην κορινθο παρτε τον επαρχιακο δρομο προς Αργος, Μυλους,Κολοσουρτη,Αχλαδοκαμπο και στη συνεχεια παλι τον παλιο δρομο Τριπολη,Σπαρτη,Γυθειο(περιφερειακα της Σπαρτης,πριν τη γεφυρα του Ευρωτα).Στη συνεχεια Σκαλα,Γερακι,Κοσμα,Λεωνιδιο,Τυρο,Αστρος,Μυλους.Στους Μυλους εχετε την επιλογη ειτε να γυρισετε παλι απο Αργος,ειτε να πατε παραλιακα Ναυπλιο και στη συνεχεια επιδαυρο και πισω
 
N

notakos600

Guest
Καλό δρόμο να έχετε και καλά να περάσετε !!

Να είσαι καλά ΓιώργοSmileys drinking beer Emoticon
Καντε το πιο ωραιο αποφευγοντας την εθνικη κορινθου-τριπολεως.Στην κορινθο παρτε τον επαρχιακο δρομο προς Αργος, Μυλους,Κολοσουρτη,Αχλαδοκαμπο και στη συνεχεια παλι τον παλιο δρομο Τριπολη,Σπαρτη,Γυθειο(περιφερειακα της Σπαρτης,πριν τη γεφυρα του Ευρωτα).Στη συνεχεια Σκαλα,Γερακι,Κοσμα,Λεωνιδιο,Τυρο,Αστρος,Μυλους.Στους Μυλους εχετε την επιλογη ειτε να γυρισετε παλι απο Αργος,ειτε να πατε παραλιακα Ναυπλιο και στη συνεχεια επιδαυρο και πισω

Κώστα, λέμε να βγούμε Τεγέα και να πάμε Σπάρτη από Ε961, Βλαχοκερασιά, Καταφύγιο κλπ.
Επιστροφή παραλιακά από Καλαμάτα θα ήταν το ιδανικό.
 

karellen

old member
Δημοσιεύσεις
5.415
Ηλικία
61
Μοτοσυκλέτα
Honda DAX 72 Τρου Αντβέ
Όνομα
Νίκος
Περιοχή
Καλαμάτα
Εκτός απροόπτου θα σας περιμένω στα διόδια του Σπαθοβουνίου 10.45.......
Δε θα κατέβεις τελικά από 111 νεαρέ?
 

SHOOTER045

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
12.101
Ηλικία
49
Περιοχή
ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑ /ΠΕΛΛΑΣ
Μοτοσυκλέτα
GLX 90
Όνομα
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Περιοχή
Ν.ΠΕΛΛΑΣ
Μπά μάλλον από Κόρινθο θα πάω ......
Αν και τίποτα δεν ειναι σίγουρο.,με το ΚΤΜ


GivingGivingGiving


ΑΥΤΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΒΑΓΓΟΣ ΠΟΥ ΞΕΡΩ
 

KostasDouros

new member
Δημοσιεύσεις
19
Ηλικία
54
Όνομα
KostasDouros
Να είσαι καλά ΓιώργοSmileys drinking beer Emoticon


Κώστα, λέμε να βγούμε Τεγέα και να πάμε Σπάρτη από Ε961, Βλαχοκερασιά, Καταφύγιο κλπ.
Επιστροφή παραλιακά από Καλαμάτα θα ήταν το ιδανικό.
Ο δρόμος Τρίπολη-Σπάρτη αυτός είναι (Ε961).Σε 20' φτάνεις Σπάρτη εντελώς χαλαρά.Λεγοντας θα γυρίσουμε από Καλαμάτα παραλιακά,τι εννοείς;Ο δρόμος Σπάρτη Καλαμάτα είναι ορεινός,δηλαδή μέσα από τον Ταυγετο.Θαλασσα θα δείτε στην Καλαμάτα

Στάλθηκε από το Mi MIX 2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

KostasDouros

new member
Δημοσιεύσεις
19
Ηλικία
54
Όνομα
KostasDouros
Ακόμα και από Αρεόπολη να πάτε για να βγείτε Στούπα Καρδαμύλη Καλαμάτα...ούτε αυτός είναι παραλιακός

Στάλθηκε από το Mi MIX 2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Dimitris Amaliada

well know member
Δημοσιεύσεις
3.998
Ηλικία
59
Περιοχή
Αμαλιάδα
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GS ADV 2006
Όνομα
Dimitris Amaliada
Περιοχή
ΑΜΑΛΙΑΔΑ
Ειμαι σίγουρος ότι ο Παναγιώτης που εχει την ευθύνη της εκδρομης ξέρει πολύ καλά τις διαδρομές και έχει κάνει τα κουμάντα του..!!
 
N

notakos600

Guest
Ακόμα και από Αρεόπολη να πάτε για να βγείτε Στούπα Καρδαμύλη Καλαμάτα...ούτε αυτός είναι παραλιακός

Στάλθηκε από το Mi MIX 2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Από Καρδαμύλη σωστά υπέθεσες...εντάξει δεν βουτάς τα πόδια στη θάλασσα, απλά ταξιδεύεις πλάι στη θάλασσα στο μεγαλύτερο μέρος του. Να σου πω, πολλά ρωτάς, να σε θεωρούμε σίγουρο δηλαδή;
 
Last edited by a moderator:

KostasDouros

new member
Δημοσιεύσεις
19
Ηλικία
54
Όνομα
KostasDouros
Από Καρδαμύλη σωστά υπέθεσες...εντάξει δεν βουτάς τα πόδια στη θάλασσα, απλά ταξιδεύεις πλάι στη θάλασσα στο μεγαλύτερο μέρος του. Να σου πω, πολλά ρωτάς, να σε θεωρούμε σίγουρο δηλαδή;
Στη Στούπα και στην Καρδαμύλη ταξιδεύεις πλάι στη θάλασσα.Πριν τη βλεπεις λίγο και μακριά...το θέμα δεν είναι αυτό,το θέμα είναι η βόλτα...δεν το βλέπω να έρχομαι,γιατί την Κυριακή 24/3 οργωσαμε την Δίρφυ και χόρτασα για λίγο.Καποια βόλτα θα την πάμε σίγουρα

Στάλθηκε από το Mi MIX 2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
N

notakos600

Guest
Στη Στούπα και στην Καρδαμύλη ταξιδεύεις πλάι στη θάλασσα.Πριν τη βλεπεις λίγο και μακριά...το θέμα δεν είναι αυτό,το θέμα είναι η βόλτα...δεν το βλέπω να έρχομαι,γιατί την Κυριακή 24/3 οργωσαμε την Δίρφυ και χόρτασα για λίγο.Καποια βόλτα θα την πάμε σίγουρα

Στάλθηκε από το Mi MIX 2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Ρε συ Κώστα κρίμα...κι ότι σε περνούσα στη λίστα!
 

KostasDouros

new member
Δημοσιεύσεις
19
Ηλικία
54
Όνομα
KostasDouros
Δυστυχώς δεν μπορώ... ωστόσο θα φτιάξουμε μια καλή και θα παμε για το
to now us better

Στάλθηκε από το Mi MIX 2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
Top Bottom